Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nana85
7. apr 2010

cau Mata-Kosta,hadaj kto?

kosta123
7. apr 2010

Isto by to zarástlo 😠 ale asi sa na to vykašlem,ale myslím že by mi to aj tak popraskalo keby tam nemá,naušnicu,asi tam mám tenšiu kožu okolo pupka ☹

kosta123
7. apr 2010

nana85 -ALA???

nikiarudi
autor
7. apr 2010

huraaaaaaaaaa bábovka sa podarila... mňaaaaaaaaaaam... 😵 😵 😵

kosta123
7. apr 2010

nikiarudi - no tak super 🙂 🙂 🙂 ja sa teším na chlebík,keď nám niekedy upečieš,mňam taký čerstvý,masielkom,alebo masťou 😀 😀

nana85
7. apr 2010

nie,vedla Jana

nana85
7. apr 2010

dnes si neprisla tak som sa nudila,ze som sa tu zaregistrovala

brisilda
7. apr 2010

no veru niki kedy nas zavolas na cersto peceny chlebik? 😀 inak som rada ze sa ti babovka podarila mne sa zase podarila minule bublanina 😀 a nasla som na nete super kolac kde idu iba jablka a detske piskoty 😀 tak uvidim co s toho vykuzlim 😉 no musim kupit piskoty 😉 a ked pridete na navstevu a bude super tak vas aj ponuknem 😀
kosta ja mam rucnu odsavacku na el. nemam 100 € ale ak by som bola v situacii ze musim stale odsavat mliecko tak ver tomu ze si ju kupim a tie svoje predam 😀 ved su este nepouzite iba ich vysterelizujem a uvidim ci ich vobec pouzijem 😀 ak nie tak ich predam kockam na porodnici 😀

brisilda
7. apr 2010

tak tuto mam a da sa nanu dat via poharik alebo klasika avent flasa 😉

nikiarudi
autor
7. apr 2010

no kľudne vám upečiem chlebík, no trvá to asi 3 hodinky, takže treba dať skôr vedieť... aby bol akurát hotový, keď prídete... 😉

mata0312
7. apr 2010

bris vyzera dobre len aby aj posluzila 😉

no niki taky dobry domaci chlebik neni zly napad 😀 😀

brisilda
7. apr 2010

mata mna zaujala len preto ze je na via pohariky cize to mozem lahko uskladnovat 😀 a mam k nej aj nasadky na flase 😉 ved ma vysla na 25 € a je cisto nova 😀
nika isto ti dame vediet 😉

mata0312
7. apr 2010

baby kosta sa zasa zabava 😀 😀 😀 a vklada "hrosice" na fb 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata0312
7. apr 2010

a tiez malu princeznu 😀 😀

kosta123
7. apr 2010

hahahaha 😀

mata0312
7. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ty si nas fotograf 😀 😀 😀 😀

brisilda
7. apr 2010

no jasne ale najskor nech si da opravit ten fotak 😀 😀 😀 lebo to co teraz foti je hrozne 😀 inak kde su fotky co som fotila ja??? ha? seba tam nedate co? 😀

mata0312
7. apr 2010

akurat som jej to pisala e kde su tie fotky 😀 😀

mata0312
7. apr 2010

smutny pribeh ☹ ☹

eyya
7. apr 2010

niki tak dik som si porevala.... ☹

eyya
7. apr 2010

niekto rad vytcara nove temy 🙂

fialllka
7. apr 2010

eyya
7. apr 2010

ale na druhej strane, ked si nieco take precitame si uvedomujeme ze mozme byt stastne ze to nase stastie mame a je to to najkrajsie na svete

mata0312
7. apr 2010

eyya presne si to vystihla 😉

fialllka
7. apr 2010

eli: fotky z oslavy su na fb 🙂

brisilda
7. apr 2010

no veru eyya vtedy aj moja depka s priberania vymizne ale ja si tak ci tak uzivam tehu aj ked moje nevolnosti dodnes pretrvavaju 😀
nika inak ber na tehulky ohlad ved vies ze sa rozplaceme aj pre malickost nito ked mame citat take clanky

eyya
7. apr 2010

bris a nie len tehule ja som stale taka ...

mimochodom mne bolo zle hadam pokial neprisli kontrakcie a to mi potom bolo uz super zle 😀 ale stalo to za to 😀

brisilda
7. apr 2010

no inak mne to ostalo este s prveho tehotenstva 😀 co uz 🙂 ale hadam porod zvladnem bez slz a strachu no ved uvidim lebo to co sa deje v dnesnej dobe je brutal 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre