Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
17. apr 2010

jej kocky ak niektora natrafite este na tie plachty tak kupte aj mne 2ks prosiiiiiiiiim moj mm sa v tom nevyzna on by to ani najst nevedel 😝
no co sa tyka porodnice tak ja ked som tu bola po prvy krat som mala tiez taky pocit ako vy no uz som si zvykla neni to take hrozne ako sa zda ked budete rodit na luxus ani nepomyslite a budete radi ze sa vam doki venuje 😀 😀 😀
kosta uzi si dnesnu party 😉 a poridne sa zabav 🙂
mata ja bublinky pijem v pohode takze sa neboj skor nejedz slane a vyprazane mastne jedla 😉
eyya ja este nerodim ale hadam do tyzdna to namna pride nerada by som balila tasku este raz 😀 😝

mata0312
17. apr 2010

bris ja tam pojdem tak ti kupim 😉 no ste ma prehovorili 😀 😀 😀 dnes idem na bublinky 😀 😀 😀

brisilda
17. apr 2010

😀 mata ale jemne bublinky jasne? neze si das silne prlivu kofolu 😀 lebo ti tlak vyleti ja kupujem jemne perlive 😉 a dakujem ze mi ich kupis ak budu mat v zelenej zltej alebo v bielej farbe tak kup budem rada 😉 a dakujem dopredu za ochotu 😉

mata0312
17. apr 2010

jasne dam si len jednu vineu 😀 😀 v pohode neni problem aj tak tam pojdem 😀

eyya
17. apr 2010

peti uz ale tie hracky nestoja tolko kolko predtym...

uz sme doma ssom zvedava o kolkoej mala zaspi bo poobede pospala 3 hodiny a doobeda 1,5 hod. mozno sa rano konecne vyspim ked pojde spat neskor 😀

nikiarudi
autor
17. apr 2010

ahojte kočky, tak som konečne tu.. sme pred hoďkou došli domov... mali sme návštevu naši a svokrovci gratulovali mm...a potom sme boli so švagrovcami v meste na zmrzku a pri kolotočoch.. 😉
maťa - stretla som sa s tvojou segrou..sme chvíľku kecali... 🙂
eli - tak bude sa ti dať mi zajtra urobiť tie bodynká..vieš kôli tomu pondelkovému foteniu...už som si ich oprala a sušia sa... 😉

eyya
17. apr 2010

jasne tak dones, budem sa snazit bo mame ist ku nasim tak bufam ze stihnem , dnes mi neni uplne najlepsie dufam ze na mna nic nelezie...ale asi som len unavena s dnesnej veeeeelmi dlhej prechadzi s Domcou 😅

nikiarudi
autor
17. apr 2010

oki, tak zajtra sa ozvem... 😉 a kedy idte k vašim??

eyya
17. apr 2010

inak bad girl podla predstav objednavajucej su hotove 🙂

nikiarudi
autor
17. apr 2010

tie sú supeeeeeeeer..

eyya
17. apr 2010

doobeda asi po kostole, takze rano alebo este teraz

nikiarudi
autor
17. apr 2010

juj, teraz už nie..som v pyžame..a chystám sa spať.. kedy idete zajtra do kostola?

eyya
17. apr 2010

do 8 mozes doniest pre istptu ak by sa nam chcelo ist uz na osmu

nikiarudi
autor
17. apr 2010

ok.. tak dojdem ako sa zobudíme...ok? pre istotu prezvoním, ak odzvoníš, tak môžem, jo???

petka55555
17. apr 2010

eli a kolko teraz stoja ti plysáci.....boze asi sa niekto pomylil pri ocenovani...a my sme to hned zneuzili...no co uz... 😝

nikiarudi
autor
18. apr 2010

tak ale to nieje naša vina... 😀 😀 😀

petka55555
18. apr 2010

niki ved neni... 🙂

mata0312
18. apr 2010

ahojte no aj ja som bola v tescu a tie plysaky uz isli normalne 😉 a tie plachty tiez boli tri rozne eany a len jeden prechadzal za tu cenu 2,69€ 😒 ale kupila som hracku od fisher priece za 87,- Sk a segra za nu dala 500,- SK 😀 😀

v tescu je normalne ze nastavia cenu inak ako ma byt ale to na centrale cize obchod s tym nic nema len sikovnost zakaznika ze najde taky tovar 😀 😀

petka55555
18. apr 2010

no tak som mala stastie....aj peknu plachtu aj tigra....mati a kupila si tie plachty????a kolko stoja ti plysaci??? 🙂

nikiarudi
autor
18. apr 2010

peti poslala som ti správu na FB...

brisilda
18. apr 2010

peta tak cenu ti asi nikto nepovie lebo nikto na tvoju otazku neraguje 😠 a mna to tiez zaujima 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
18. apr 2010

aj mňa, chcem vedieť koľko sme ušetrili... 😀

nikiarudi
autor
18. apr 2010

no čo Miška ako sa cítiš? čo nové? ešte nejdete rodiť??

brisilda
18. apr 2010

nika citim sa dobre ale je mi horucooooooooooooo 😝 mam stazene dychanie a zacinaju mi opuchy doktor na vizite povedal ze by bolo dobre kebyze zacnem rodit vzhladom na moj tlak a ako som sa dozvedela ten ide hore aj s toho magnezka 😖 inak dnes na ctg ma triznili 45 min. 😠 myslela som ze tam skolabujem lebo lezat v napohodlnej polohe tak dlho je hroza 😠 sakra a este ako keby to nestacilo na izbe nemam roletu takze mam oci ako sasanka a najradsej by som sla spat 😀

petka55555
18. apr 2010

miska chuda...a aky mas tlak????ale ved z magnezia by mal ist dole.....no uz to musis akosi vydrzat.....nech ti tam pustia manzela a nech pomaha vyvolavat... 😀
to preco si bola na tom ctg tak dlho???ja idem zajtra, dufam ze ma tam tak dlho nebudu drzat, a to sa musi lezat na chrbte???

no nikto mi neodpovie na otazku kolko stoja ti plysaci...to je strasne s tymi babami.... 🙂

nikiarudi
autor
18. apr 2010

no ja som bola asi 2x na ctg, ale len po 15 min. a ležala som aj na boku aj na chrbte...tak neviem od čoho to záleží... ale byť tam tak dlho?? to je divné... no veru Peťa má pravdu, mala si povedať nech pustia mm, aby pomohol.. 😀 😀 😀 a chcela by si už rodiť, či ako to vidíš resp. cítiš??

petka55555
18. apr 2010

baby inak aj ja som pripuchnuta, take packy mam, ale ja som hlavne stale strasne smadna....ale uplne ako keby som cely den nepila a to som vcera vypila 2litre cajov a 2 litre cistej vody a vecer a v noci som bola ako na sahare....to preco???to co mam do seba liat kolko tej vody, ved budem stale na wc-ku..

nikiarudi
autor
18. apr 2010

no to niečo značí... sa hovoí, že keď ťa tak moc suší, že budeš mať cukrovku... ☹ ale nechcem ťa strašiť.. nemusí to tak byť..

nikiarudi
autor
18. apr 2010

peti - fb.. 😉

petka55555
18. apr 2010

ale ved ja som mala nizky cukor...a ja som vzdy vela pila, len teraz to tazko ide do mna, ked tam je babeno. a asi mi treba viac tekutin...na tolke velke telo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre