Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no Peti, rada by som aj ja nejakú pridala no všetky foto z tých čias mám v tlačenej forme a nie v pc.. a nemám tu multifunkčné, aby som to naskenovala.. možno neskôr... 😉

petka55555
21. apr 2010

brisilda a ty si mala akoze nadvahu???????
inak ja som podla BMI presla vsetkymi od podvyzivy az po obezitu 😝 za 6 rokov....hruza

petka55555
21. apr 2010

baby ale budme radi, kazda sme kedysi mali 50kg... 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

peta inak ja ani neviem aka si bola pred otehotnenim kedze pises ze stale si v minuse 😀 ja som teraz v pluse 23 kg cize do 25 este isto potiahnem ☹

brisilda
21. apr 2010

inak vcera sme boli mrknut uz nasu 😀 zahradku 😀 😀 😀 a je tam prace vyse hlavy chuda slavko 😀 oni so samkom budu makat a ja so sebastianom im bude naobed nosievat papanicko 😉 velmi sa tesim aj ked toho roku to este nnebude vsetko tip top ale hadam bud. rok uz aj kvietinky budem sadit 🙂

petka55555
21. apr 2010

no brisilda riadna...moj rekord.... 🙂 a pred otehotnenim som bola ako spuchnuta buchta ked kukam foto....sice mozno som aj teraz len sa mi to nezda, alebo klame zrkadlo...ale nastastie vaha stoji....uz ju neriesim, ved brusko rastie, za dva tyzdne v pase +3cm, takze je hadam vsetko ok, a z vahy som rada....a uz sa musim dostat na normalnu vahu a nie ako macko pu....

petka55555
21. apr 2010

a uz je teda oficialne vasa,??? 🙂

nikiarudi
autor
21. apr 2010

tak pôjdete niektorá so mnou kočíkovať?? 😕

mata0312
21. apr 2010

ja mam zatial 16 kg navyse ale stale to stupa takze uvidim na akej hranici skončim 😒 peti len nech ich mame aj potom a mne by stačilo keby som mala aj 60 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

tak to by som bola aj ja rada mať tak 60kg.. 🙂

mata0312
21. apr 2010

petka to ti zavidim ze ti ta vaha stoji mne asi stupa aj z tej vody 😖

petka55555
21. apr 2010

no tak mat 60 tak sa prihlasim na miss, to som mala na strednej a mala som mindraky ze aku mam prdel a zacala som s dietami a skoncila som tak ako som skoncila.... 😝

petka55555
21. apr 2010

no mata jasne ze vela mas vody, len to sa vsetko uvidi az ked sa vratime z porodnice domov....ja som strasne zvedava ked sa potom doma odvazim....mozno budem mat sok a vaha bude taka ista....

brisilda
21. apr 2010

kocky takze ja som tu z vas prbrala najviac 😀 peta ja si ta potom neviem predstavit kebyze priberies 23kg ako ja 😀 juuj kocky mam prve miesto v priberani dufam ze tak ako idu kilecka teraz hore ze potom tak krasne pojdu aj dole ak nie tak budem musiet makat na sebe

brisilda
21. apr 2010

niak ja bohuzial von nejdem 😒 musim zehlit varit upratovat a nieco upiect na zajtra kedze mm ma meniny 😖

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no to budete musieť prestať chodiť do mesta a z mesta autom, ale začať chodiť s nami pekne pešo hore... 😀

brisilda
21. apr 2010

a ako keby to nestacilo ja teraz poupratijem a piatok nam pridu osadit tie okna 😠 sakra ale ja to uz upratovat nebudem 😠 😠 😠

petka55555
21. apr 2010

no tak brisilda z toho som mala depku na zaciatku a hlavne moja mamina.....strasne som bola stastna ze som otehotnela, ale bolo mi zle ked som si pomyslela ze priberiem 20kg.....a nastastie velmi pomaly to ide hore...a uz hadam viac ako 2kg ani nepriberiem...uz by som ani nic nemusela....ved akosi moc nejem, ved ma aj jogurt tlaci v zaludku....

no pribrala si najviac, ale zas si bola aj chuda...a ked si aj pri prvom tolko pribrala, tak hadam nebude maly zaostavzat za brachom nie???

nikiarudi
autor
21. apr 2010

Miška ale k Eli dojdeš, nie?

brisilda
21. apr 2010

nika ked ja som zaneprazdnena a auto setri cas 😀 ale mas pravdu po samka do skoly sa bude chodit peso 😀 hm... ale to bude uz zima tak neviem neviem 😨

petka55555
21. apr 2010

niki a kedy ides????lebo este si chcem spenatik urobit..a potom musim ist do mesta na urad prace s ivom tak o 2...

mata0312
21. apr 2010

jaj baby ta nasa vaha 😀 😀 tuto temu mozeme rozoberat a cele dni no aj ja som zvedava aka bude realita 😀 😀 😀

petka55555
21. apr 2010

to sa ti nebude chciet chodit do mesta peso, este tak september a oktober ked bude pekne a potom ta ani nehne....

petka55555
21. apr 2010

realita bude huspenina..... 😝

nikiarudi
autor
21. apr 2010

No ja som rozmýšlala tak okolo 13tej???

brisilda
21. apr 2010

nika no jasne ze dojdem ale na aute 😀 do prcic mna serie ten moj tlak 😠 inak by som aj peso prisla 😀 ved aj dnes som si musela lahnut lebo mi busilo srdce ako o zavod ale to isto s tych liekov 😠
kosta ty kedy ides na to sono v pondelok??? kocky muste kumne prist lebo ked porodim tak aspon mesiac sa nikde na navstevu nedostanem 😒

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no hej ale celé leto je pred nami, tak to treba využiť... len vy to budete mať o to ľahšie, že budete mať drobcov ľahších ako my s Eli naše malé...

mata0312
21. apr 2010

peti 😀 😀 😀

aj ja sa idem napapat 😀 ked sme uz pri tej vahe 😀 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

miška - minimálne prvý mesiac ťa maximálne uvidíme tu a nie aby sme šli k tebe otravovať, budeš si chcieť oddýchnuť a hlavne nájsť s malým spoločný rytmus...

brisilda
21. apr 2010

no bude hadam uz teplucko cize na det.ihriska sa pojde a ked pride moja sestra tak chceme skocit aj do bojnic 😀 kto chce moze sa pridat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre