Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
22. apr 2010

eyya asi by si mala zvysit cenu 😀 az na tom zarobis 😉

eyya
22. apr 2010

to vies ma to bavi a zvysovat cenu vam isto nie 😉

eyya
22. apr 2010

inak miska zarobit na tvoje vecicky by nebolo zle 😀 😀

brisilda
22. apr 2010

no ved ja som nemyslela ze nam budes zvysovat cenu ale ze kockam ktore nepoznas 😀 a mas pravdu teraz by sa ti hodilo aj ten kocik cim skor predat 😀

eyya
22. apr 2010

no to ano 😀 ufff az teraz som si vsimla kolko je hodim ja musim do postele bo zajtra nevstanem...a to ma isto zas bude moja zabka budit 😀
takze dobru nocku 🙂

petka55555
22. apr 2010

dobru noc....

nikiarudi
autor
23. apr 2010

miška - ja by som plastovú hojdačku nechcela, pretože tá drevená vydrží dlhšie... 😉 🙂 mimochodom dobré ránko.. inak baby, mne sa malá dnes zobudila až o 5:41h spala pekne dlho, že?? ideme dnes na tú poradňu, tak dúfam, že je všetko ok...hlavne sa bojím, aby sme nemali ten relux či ako ste to nazvali to časté grckanie?? jednoznačne sa potom ozvem..

eyya
23. apr 2010

Dobre ranko 🙂 no predstavte si Domka sa liepala na susiak a stiahla ho na seba...ale musela mat pri sebe 1000...anjelikov bo padol presne tak ze ostala v medzierke medzi nohami susiaka 😝 som sa zlakla ale ona na mna len kukala a usmiala sa ...potvorka moja 🙂

petka55555
23. apr 2010

dobre rano....no eli mas malu sikovnicu...ale hlavne ze sa jej nic nestalo.... 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no pekne Eli, malá za chvíľku bude rozoberať tv.. 😀

petka55555
23. apr 2010

ozaj niki, prosim ta, nemohla by si vasej malej zmerat obvod rucicky???lebo mne sa zda ze sme vcera to zapinanie na tu kretiazku dali asi velke....ja neviem kolko tak moze merat taka tucna mala rucicka 🙂

kosta123
23. apr 2010

Čaute Krásky,
tak po včerajšom dni som mala normálne výčitky až som sa z toho v noci budila 😖
tak sme sa hrali na ihrisku,boli vyvenčiť môjho psa......no a ako sme sa šmýkali na ihrisku,a raz sa tak šmykla malá, že padla nosom rovno do dreva,čo ohradzoval piesok,a drb ho 😖 krvisko z nosa,ožgretý nos.....no strach a také revy na celé ihrisko,pripadala som si ako krava nemožná,tak sme hneď prášili domov 😒 všetci po nás kukali 😕 😕 😕
Dúfam že to dnes nepripuchlo,idem po cvičení k ním tak dúfam že nedostanem preplesk 🤐

No a super na včerajšku bolo aspoň to,že mi MM povedal že nemusím ho zaviesť do Martina,tak som sa vyspala,som mala z toho stávania pred 4,00 hod,normálne šoky že zaspíme,ale nakoniec išiel aj jeden chalan z PB tak ho zobral,no a som týždeň sama doma 😠 😠

nikiarudi
autor
23. apr 2010

Kosťa, tak to si mala dobrý zážitok s tým rozbitým nosom.. no a treba nejakú žúrku urobiť a využiť, že si sama doma... 😝 😀
Peti, nemám meter, aby som jej to zmerala,., 😒

kosta123
23. apr 2010

nikiarudi - no kokos človek mi dá decko a takto mu ho doriadim 😠 😠 no ale nemala behať hore dole 😝
idem sa napapať a hor sa na cvičenie,aj keď cvičiť sa mi nechce 😎

nikiarudi
autor
23. apr 2010

ale pekne pocvičte.. šak to je také cvičenie, čo by som robila aj 5x do dňa.. také slabé.. takže to je aj pre lenivých ako sme my... 😀

eyya
23. apr 2010

niki ja mam ak chces dobehni

petka55555
23. apr 2010

baby ale ved to je cvicenie proti celulitide 🙂 🙂 haha....
kosta tak o 10.45 pred tvojim domom????no hlavne ze si mala celo nerozbila....a nemuseli nic zasivat.... 😉

niki ty si pripad bez metra....

kosta123
23. apr 2010

petka55555 - jojo,neboj vyveziem ťa aj hore 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2010

eli - prečo mám prísť? cvičiť?? 😀 😀 😀 ja by som naozaj rada, no akurát varíme obed a čakám tatina, bo má prísť s nejakým kamarátom čo nám ide pomerať linku, aby nám ju mohol dorobiť...

kosta123
23. apr 2010

Niki. myslela asi pre meter

eyya
23. apr 2010

😀 ano meter ale ak mas neodolatelnu chut cvicit tak aj to ja sa obetujem 😀 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no to nieeeee.. som hnilá... 😝 😀 a potom až večer lebo tak... inak nešli by ste niektorá kočíkovať poobede do mesta, pretože ideme na poradňu okolo obeda a mm ide potom do práce, tak ja budem u našich, tak dajte vedieť a zoberiem aj kočík dole... 😉

kosta123
23. apr 2010

nikiarudi - ja by som rada,ale idem k tete do prečína,musím ísť kúpiť aj ten roztok pre hava proti klieštom,do lekárne.......

nikiarudi
autor
23. apr 2010

tak fajn, pôjdem len s vajíčkom..

brisilda
23. apr 2010

ahojte zienyk tak ja som sa vcera dostala do postele znova az o 2 rano 😝 nepytajte sa co som robila 😀 lebo je to na slak trafenie 😒 a rano som sa tak rozculila ze chuda mm si to odniesol on nevie nic vybavit do frasa 😠 okna nam slubili po 3 tt a chvala bohu uz presiel 5 tt a stale sa vyhovaraju 😠 takze ma nasrali a dnes im uz volaj ja !!! ale nmech si ma nezelaju ked nepridu zajtra lebominka kaslem na okna a chcem naspyta celu zaloho co sme im dali 😠 sviniari jedny robia si krasnu reklamu .
inak kebyze to viem vcera tak som mohla ist na cvicenie no ten chlapik sa nevedela ani ozvat ze nepridu 😠

brisilda
23. apr 2010

kocky pisem ako talian 😀 dufam ze ste to pochopili 😉
nika ja viem ze tie satky su velke ale ja mam take skusenosti ze velke veci sa rychlejsie predavaju ako male 😉 nakolko deti rychlo rastu .Takze nebudem mat s tym problem ich popredat cez internet 🙂
mata bud rada ze mas auto inak aj moj mm hned ako odovzdaju dialnicu zacina tyzdnovky 😀 juuj to budu teda zurky ti poviem 🙂 ale tak s detmi na krku 😀 😀 😀 cize skor baby zurky

eyya
23. apr 2010

Miska by ma porazilo , podobne som si to uzila aj ja ked sme na garzonke davali okna a zaluzie slubili ze do konca tyzdna budu...boli az po mojom rozculenom telefonate po 3 tyzdnoch ...do vtedy sme mali deku na okne bolo to v lete ja na pn by som sa tam uskvarila...sme boli ako u ciganov v dakej chajde 😝

brisilda
23. apr 2010

inak aj v zmluve je napisane ze do 4tt to musia urobit a oni stale tahaju mojho mm za nos 😠 ale mne tahat nebudu lebo uz este stale som nasrata cize mm povedal ze ked mi do 13:00 nezavolaju ze im zavola on tak som mu povedala ze nie on ! ale ja sama im uz zavolam 😠 ved to neni normalne izby mam vypratane vsade bordel to akoze dokedy tak mam mat?

nikiarudi
autor
23. apr 2010

tak veru Miška len si nenechajte robiť zo seba srandu, takých debilov neznášam... 😠

eyya
23. apr 2010

a co mate za firmu? je to sila ako si robia srandu z ludi co ich zivia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre