Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zica1
29. apr 2010

Brisilda nevadi, nechame to na zajtra 😉

brisilda
29. apr 2010

ok ja som nevedela ze on pojde dnes o 7 na pivo ☹ a nechcem maleho nechavat sameho ked nemusim ale zajtrajsok sa hadam zadari uvidim aky budem mat dnik lebo idem na cvicenie potom sa s kamoskou mam stretnut a este neviem ci dat maleho do skolky alebo nie 😝 lebo mm ide rano o 5 z domu takze on ho nestihne zaviest 😖 poobede sa ide na zahradku juuj katastrofa a este kebyze namna pride porod tak neviem ako to stihnem 😀 😀 😀 no tak ci tak som rada ze jessy si nasla kamosa ked sa nezadari teraz tak na konci leta isto 😀

zica1
29. apr 2010

To mas zajtra riadne nabity program 😀 tak ak budes stihat daj vediet a nejako sa isto dohodneme 🙂 aj ja som rada, ze Gucci ma novu kamaratku 😀

mata0312
29. apr 2010

ahojte baby ale ste toho popisali 😉 ty koky 😀 ked som tu tak ništ a ked nachvilu zdrhnem hned tri strany 😀 ja mam teraz mm doma tri dni a tak mam menej casu na net, neviem ako vy ale dnes som mala nohy asi pat krat vacsie 😖 ale vylozila som na hodku a uz maju zasa povodnu velkost 😉

kosti chcem sa opytat či mas vak na spinkanie lebo ja mam jeden krasny ruzovy ktory som kupila este ked som si myslela ze to bude dievcatko mala ho svagrina a dnes mi ho vratila tak ak chces tak ti ho dam je krasny 😀 😀 😀

brisilda
29. apr 2010

ahoj mata 😉 ja som tu stale hodila som maleho do vane no tu som musela naskor vypucovat 😀 az tam nema bakterie 😀 😀 😀 manzel narychlo prezliekol periny lebo mu kolega nedvyhal mobil a ked ich doobliekal kolega mu uz volal cize super nacasovane 😀 inak funim ako lokomotiva tlak ma asi aj 150/90 radsej ani nemeram idem kuk spravy co je nove a potom narychlo povysavam az toho zajtra nemam vela 😉 inak sa tesim lebo ak sa mm zajtra skoro vrati z Ba tak stihne povozit kamen na zahradku 😉 uz ma zajednanych chlapov co to spravia namiesto neho 😎 a uvidime co sa stihne porobit cez vikend a potom zhodnotim ci by sme sli na grilovacku 😉 samozrejme ak dovtedy neporodim 😀

brisilda
29. apr 2010

len teraz rozmyslam ci budem mat pre vas tolko stoliciek 😀 😀 😀

mata0312
29. apr 2010

bris boze chcela by som mat tvoju energiu 😉 ze vysavat 😖 😖 ja som bola u segry v ZA lebo robime prezentaciu do skoly a vcera sme to u mna nestihli a ako som prisla tak len lezim, mm uvaril veceru 😀 no ja som si tlak radsej nemerala 😖

grilovacka by bola super 😀 😀

brisilda
29. apr 2010

mata ja po vcerajsku sa uz bojim tlak merat lebo akosi sa to zaseklo 😀 140/90 😕 🙄 obcas aj 150/90 😢 ale akonahle posedim 5 min. tak klesne na 130 asi ten tlakomer vyhodim do kosa lebo sa clovek zbytocne stresuje 😖

mata0312
29. apr 2010

presne ja som si ho tiez merala kazdu chvilu ako krava 😖 a potom som stresovala a tak som si ho zacala merat tak dvakrat do dna a kaslem na to mne sa chvalabohu upravil po tabletkach mavam tak 130-135/80-85 iba niekedy vrchny vyskoci aj viac 😠

petka55555
29. apr 2010

co vy tlakove maniacky...ja ho radsej nemeram, ked je na poradni dobry....ale zato som taka stale unavena posledne dva dni...a nohy ma bolia ako keby som cely den chodila a tiez su pripuchnute, tak len lezim.....teda nezavidim babam co rodia tak v auguste, cele leto pretrpiet, ved teraz je len 20 stupnov a mam dost a to milujem leto nadovsetko.... 🙂

mata0312
29. apr 2010

petka presne to som hovorila aj ja svagrina rodila 11.9. tie najhorsie mesiace v let 😖 😲 az teraz to chapem ako sa citila 😖

no bud rada ze mas tlak dobry 😀 a nemusis sa nim stresovat 😉 o nohach mi ani nehovor bolia ma ako keby som bezala maraton 😠

brisilda
29. apr 2010

kocky ja zajtra idem k dokimu teraz som si namerala tlak 160/90 ☹ potom klesol na 140 ale aj tak je vysoky a srdce mi ide vyskocit z hrude a k tom u mam zvyseny tep na 110 😔 asi bude lepsie polezat si v nemocnici a byt pod dohladom uz ked som tam 3 krat lezala tak teraz to nechcem zanedbat ☹

brisilda
29. apr 2010

no opuchat neopucham nastastie aj sa mi zda ze nohy mi odpuchli ja neviem preco ten tlak mi neda pokoj 😖 normalne sa bojim sekcie neviem pri akom tlaku nechavaju rodit normalne a pri akom je spinal a uz vobec netusim pri akom uspavaju uplne ☹ no bojim sa

mata0312
29. apr 2010

bris radsej chod ten tlak fakt neni sranda

brisilda
29. apr 2010

mata ved ja viem ja sa ho uz podvedome bojim 😒 uvidim co mi zajtra povie doktor 😒

mata0312
29. apr 2010

neboj bris vsetko bude dobré 😉 len si lahni a uz nic nerob prosim ta nech ti nestupa odychuj 😉

petka55555
29. apr 2010

a brisilda nechces ist radsej uz teraz????ako sa stresovat do rana..... 😉 neboj vsetko bude dobre, ale pre teba najlepsie ked uz porodis....a dufam ze nevysavas???? 😲

eyya
29. apr 2010

n.pis. .i k.av.snica ☹ so. z..a.a 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ 😠

petka55555
29. apr 2010

eyya to co je??? 😲

eyya
29. apr 2010

niki viE NEPISe i klavesnica je to ako u debilov oentalne sa trochu da asi odchadza pc 😠 😠 😠

eyya
29. apr 2010

to je hrozne si nevie predstavit byt bez 😒

mata0312
29. apr 2010

vsak sa na to divam ze čo to je? myslela som ze nejaka tajna rec? 😀 😀 😀

petka55555
29. apr 2010

aha.... 😀

mata0312
29. apr 2010

dobru baby idem do postele 😉

brisilda
29. apr 2010

peta nie nevysavala som dala som si raj, dzus a teraz jem jablko mozno som tlak mala vysoky aj s toho prejedania inak sa citim super snazim sama seba presvadcit ze to nic neni a nestresovat hadam porod namna pride cim skor 😉 Verim v osud cize ak by nieco bolo tak by mi nieco nasepkavalo sadnut do auta a ist na porodnicu 😉 zajtra veziem maleho do skolky zmeram tlak a ked bude vyssi ako 140/90 idem k dokimu inak co som lezala tak viec kocky mali problem s tlakom tesne pred porodom myslim ze im vyskocil hore napriek tomu ze predtym ho mali nizky tak hadam to je znamenie aj brusko sa mi zda byt spadnute dole

kosta123
29. apr 2010

Brisilda - no ja sa ti ani nečudujem keď stále niečo robíš,upratuješ......ja chcem ísť na grilovačku 😉 len to asi nestihneme,lebo isto skôr porodíš a potom už nebudeš mať asi kedy z maličkým behať po záhrade.

Mata 0312 - no nemám to ma ešte ani nenapadlo kúpiť,ale kukala som také niečo v KIK,ty trúba načo si kupovala keď si ešte nevedela čo to bude 😀 ale ved ja som bola taká istá 😀 šiši 🙂

kosta123
29. apr 2010

Ja idem zajtra do tej práce,a musím ísť aj na ZP lebo sa musím opýtať či si musím niečo platiť do nástupu na MD 😠 dúfam že nie.
Zica a ty si teraz na úrade práce?či si musíš niečo platiť sama?

petka55555
29. apr 2010

brisilda ok, zajtra daj vediet...ale neboj coskoro bude vsetko ok, ved uz mas len tyzden do terminu.... 😉

brisilda
29. apr 2010

peta napis mi kto ma sluzbu prosim

brisilda
29. apr 2010

ja mam citaka ze este dnes frcim na porodnicu z kontrakciami a ked nie tak vikend naisto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre