Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
30. apr 2010

nika no super ak ti ostane energia pridi aj k nam mam znova saty na zehlenie 😀 inak co sa tyka kocikovania tak ja sa tiez gulkat nejdem ☹ a bez auta uz ani na krok 😀 co ak zomna vsplechne ta zelena hnusna tekutina ? 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010
nikiarudi
autor
30. apr 2010

kto sa pridá??

brisilda
30. apr 2010

tak ja kedze som este neporodila tak tazko ☹ vtedy budem lezat v nemocnici na 100% 😠 jedine ze si to maly rozmysli a pride na svet este dnes alebo do nedele 😀 😀 😀 no inak by som sla hoci aj so samkom ale to je nerealne

kosta123
30. apr 2010

Niki,ja sa možno pridám,len čo mi je smiešne je, že odmena pre účastníkov je vstupenka na plaváreň,ktorá je zase zatvorená 😀 😀 😀 😀

eyya
30. apr 2010

farby neprisli 😠

petka55555
30. apr 2010

brisilda ale ved my by sme este nemali mat zelenu vodu, to je az ked sa prenasa, alebo nejaka infekcia...ale ja som dnes tiez mala nervy ked sme isli po meste ze mi zrazu splechne 😝
inak dnes bola zas exukrzia na porodnicu...a nabuduce bude precvicovat vrchna, lebo tato PA ma dovolenku....dnes tam boli same nove maminy este s malymi bruchami, uz len ja som tam bola taka casovana bomba...a ozaj ta aliosa, ci ako sa vola, na tych chudych nohach je este stale kinderko, som ju videla v zupane....chuda....to uz skoro tyzden prenasa.....
mna dnes akosi krize aj brucho riadne bolia, uvidime... 🙂 ale zajtra uz je maj, tak uz ma maly dovolene.... 😀

kosta123
30. apr 2010

petka55555 - no chúda ta baba, to preto že ju v nemocnici dopovali hovadinami,no ale zas to potrebovala na udržanie 🙄 ja som napapaná,osprchovaná a ideme kamošovi na oslavu má narodky,zajtra grilovačka a večer další kamoš oslavuje,joj konečne sa nebudem nudiť 😉

petka55555
30. apr 2010

no ved jasne.....tak jej to udrzali az prenasa.....no ved som zvedava kolko tam ja stravim casu...ale hadam o tri tyzdne budem mamina 😀

eyya
30. apr 2010

do_ka lozi dopredu 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
30. apr 2010

peta dik za infosky 😉
dominike blahozelam je sikulka 😉
kosta a ty s kym chces ist na tu milu ked mas dieta este v brusku? 😀 pozicam ti samka ? 😀 😀 😀
inak ja uz chcem rodit ja nechcem prenasat 😒 bojim bojim bojim ☹

brisilda
30. apr 2010

kocky kuk na mojho pracanta maleho 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

jeeeeeeeeeeej Eli, to je supeeeeeeeer... gratulujeme... 😵 😵 😵

mata0312
30. apr 2010

ahojte baby ja som konecne prisla domov zo skoly ta trupka zasa meskala 😖 som unavena ako keby som cely den behala maraton ☹ a vy čo nove 😉

brisilda
30. apr 2010

no dnes je tu akosi mrtvo ☹ zeny co robite???
eyya kedy budes mat namna cas??? do 24 maja potrebujem tricecka 😀 😀 😀

mata0312
30. apr 2010

ja som tu bris ale asi nikto iny 😉

brisilda
30. apr 2010

no veru 😒 inak ako casto si meras doma tlak? lebo ja sa na to uz asi vyseriem 😀

mata0312
30. apr 2010

ja len dvakrat za den rano a vecer inak na to kaslem, a čo dnes si mala zasa zly? 😖

brisilda
30. apr 2010

mata tak mala som 150/90 ked som sa vratila s mesta ale uz mam aj cesnakove tabletky tak som zvedava ci zaberu 😉 ak nie tak maly nech si pohne a matka priroda nech ma uz nenapina

brisilda
30. apr 2010

ozaj a zistila som ze ked si meram tlak tak zacnem inak dychat cize ja uz zrejme podvedome mam strach lebo rano som mala tlak 116 /56TAK NEJAK

brisilda
30. apr 2010

116/62

mata0312
30. apr 2010

no presne aj ja ked pridem do poradne hned citim ze inak dycham ze mi rychlejsie bije srdce a tak ked som tam bola tak ked mi ho merala tak som si citala akysi letak 😉 a doma mi ho tiez mera miki lebo ked si ho meram sama je vzdy vyssi

mata0312
30. apr 2010

moja idem si uz lahnut bo som hrozne unavena tak dobru.... 😉

brisilda
30. apr 2010

mata asi to ma nieco do seba lebo ako povedal doki cim castejsie si ho budem merat tym vyssi bude ☹ zrejme ma pravdu 😠 inak zajtra idu chalani znova makat ja sa tesim ze samko je s toho nadseny a rad pomaha dokonca sa mi dnes ani raz nezakoktal 😀 co je velky uspech 😉 dufam ze mu to pomoze a odreaguje sa 😉 dnes sme videli aj maleho jezka 😀

mata0312
1. máj 2010

to je to super mat niečo take kde mozete vypadnut a maly sa moze vysantit do sýtosti 😀 😀
no len dnes prsi tak asi z toho nic nebude ☹ mm v praci a ja sa idem tiez nudit 😖

nikiarudi
autor
1. máj 2010

maťa, tak to sme dve aj mm v práci, takže nuda... no keby bolo aspoň fajn počasie, tak by som niekde von šla...ale toto?? 😠

petka55555
1. máj 2010

cafte baby.....tak a uz mame maj 🙂 🙂
mna vcera tak strasne boleli krize....uz som si trosku namyslala....tak som sa teda slavnostne okupala...joj iny veget, zabralo to tak na pol hodiny a zacali zas boliet aj teraz.....a nic.... 😀

ozaj a tu je foto nasho vegetenia...ved som vam ho este neukazala...vcera sa tam tak dobre sedelo....skoda ze dnes prsi.... ☹

nikiarudi
autor
1. máj 2010

juuuuj Peti, hneď by som si tam povegetila... 😉 🙂

brisilda
1. máj 2010

kocky treba vstavat neskor a uvidite krasne slniecko 😀 😀 😀 moji chalani su uz na zahradke a makaju a ja som sa vyvolovala doteraz v posteli 😀

nikiarudi
autor
1. máj 2010

neboj Miška, až bude malý Sebi doma, tiež budeš tak skoro vstávať... 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre