Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zica1
4. máj 2010

Dobru noc kocky 😉

brisilda
4. máj 2010

no zica tak ty toho vela s nami teda nepopises 😀 tak teda dobru noc a gucimu posielame pusu samko si ho velmi oblubil 😉 aj vencit ho chodil on 🙂

petka55555
4. máj 2010

baby no tak ja budem isto riadne plakat v porodnici, ja ked si len teraz doma na to pomyslim ze ho uvidim tak revem..... 😢

kosta123
4. máj 2010

Ja som si dnes čo to pobalila do pôrodnice,ešte tie trápne vložky musím kúpiť 😠 a mám len 1 nočnú košelu tak musím dokúpiť,aj vy máte 3ks do pôrodnice ako hovorila PA ???

petka55555
4. máj 2010

kosta ja mam jednu k porodu, dve na potom a este jedno pyzamo s tymi otvormi na kojenie, to si obleciem ked bude po vizite, nech nechodim s tymi mojimi hrcatymi krasnymi nozkami po chodbe.... 😉

kosta123
4. máj 2010

Ja mám toľko pyžám ale sú mi naprd,a mala som jednu nočnú košelu veľkosť asi XXXXXL 😀 😀 čo mi moja babka kúpila a cca 6r.dozadu a vtedy som si povedala že ju využijem až keď budem tehotná,no a teraz ju ako naschvál nemôžem nájsť keď som sa 3 krát sťahovala 😠 😠 😠
Ja mám len tú nočnú košelu z otvormi čo mám v albume.Peťa a ty máš len také na gombíky či všetky majú otvori??

brisilda
4. máj 2010

kocky ja mam zbalene 2 jednu na porod druhu na prezlecenie a tretu mi prinesie manzel no dufam ze budem tam moct byt v tricku ja neznasam mat na sebe cezdem pyzamu 😠 ale uvidim a zupany mam tiez 2 jeden letny a druhy teply co ak ma chyti zima 😀 popripade ak by mi pretiekla krv tak az mam nahradny 😉 len slapky som si uz znicila 😀 pojdem bosa 😉

brisilda
4. máj 2010

kocky ide mi brucho prasktnut 😕 sakra maly sa obcas tak napne ze na 5 minut stratim dych od strachu 😠 aj minule som ho musela pevne chytit lebo sa nieco rozculoval a bala som sa aby nezmenil polohu 😒

kosta123
4. máj 2010

brisilda - už sa šteluje 😀
a čo sa ti stalo zo šlapkami???

petka55555
4. máj 2010

kosta kosele su na gombiky a poviem ti ze som ani neskusala ci z nich cicik vytiahnem.... 😝

a to ti babka dobru velkost kosele kupila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

no babka asi tusila ze kosta priberie 😀 sakra kosta tak hladaj mne tak babka raz kupila gatky bombardaky a ja som ich podarovala kamoske k narodkam 😀 mala si vidiet ako sa na tom vsetci zabavali 😀 😀 😀
inak slapky som nosila po vonku nie? 😀 ale mam aj ine a ked nie tak skocim kupit 😉 po ceste do porodnice 😉
peta no len aby sa tam tvoje cici vosli 😀 ked uz aj ivo sa ich boji 😀 😀 😀 ja nastastie take problemi nemam 😉

kosta123
4. máj 2010

petka55555 - veď to sa bojím že ich nevytiahnem 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

nebojte vase budu same vychadzat to len moje budem hladat 😀 😀 😀

kosta123
4. máj 2010

Mne sa akosi nechce spať,kukám na nete nejaké záhrady na predaj,aj keď na to momentálne nemáme ale idem sa namotať aspoň 😀 😀 😀 som ja za ťavu,že 😀

brisilda
4. máj 2010

kosta kto hlada najde 😉 ved nasa stala len 1100 € to je cena ako za televizor 😀 😀 😀

kosta123
4. máj 2010

No to bola fajn cena ale my chceme aspoň 400m2 a aby sa tam dalo dostať autom, a to si kde našla na nete?

brisilda
4. máj 2010

kosta nie to sme nasli na inzercii v tescu 😀 natrafili sme na to ako slepa kura na zrno ked sme si davali inzerat 😉

brisilda
4. máj 2010

inak za taku cenu kaslat na to ci sa tam da dostat autom ved 100m neni az tak vela to aj prejdeme 😉

petka55555
4. máj 2010

kosta skus bazos.sk

no a ked nevylezu cez gombiky, tak vylezu spodkom ked uz brucho padne.... 😀 dnes ma segrenka strasne potesila, ze jej ako zacala kojit narastli o 2 čísla 😲 😲 😲 😲 😲 to ako ake pismenko si potom budem musiet kupit?????????? 😝

petka55555
4. máj 2010

ved viete ako je to cislovanie podprd
A - arašidy
B - bobule
C - cibule
D - dyne
E - ej
F - fuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosta123
4. máj 2010

Peťa na bazoši som nič nenašla.
Ty hovado, tak ja som zatiaľ cibuľka 😀 😀 😀 😀 😀

Inak urobím môjmu tatinkovi reklamu ak vám to nebude vadiť www.drevox.sk možno tam je aj moja chodba idem kuknúť veru.

brisilda
4. máj 2010

peta no dovol? TO CISLOVANIE MAS SKADE? 😀 inak cim vacsie tym viec budu ovysat takze ja sa nestazujem 😀
kosta idem kuknut 😉
juuj ozaj idem sa pochvalit poumyvala som dlazku v celom byte okrem obyvacky na 3 krat 😀 lebo stale sa mi zdala byt spinava 😀 😀 😀 ale je jasne ze som si robila pauzu a pomalicky 😉 teraz bastim jogurt 🙂

brisilda
4. máj 2010

kosta waaaw krase uz viem ku komu dame spravit vstavanu skrinu a neskor aj sebimu izbicku 😀 inak kolko stoji vstavana skrina tak ako mas ty v spalni?

kosta123
4. máj 2010

brisilda - ja mám v chodbe nie v spálni 🙂
cenu neviem je to strašne individuálne,záleží od veľkosti,množstva poličiek vo vnútri,typu materiálu,či je tam zrkadlo alebo nie a dosť drahý je posuvný systém.

petka55555
4. máj 2010

no tak ja sa len bojim aby neboli FUJ 😲

idem ja uz spat...papa

brisilda
4. máj 2010

a v spalni nemas??? ja som myslela ze mas 😀 inak my uvazujeme dat do spalne vstavanu skrinu 😉 tak uz viem kde sa mam ist este opytat na cenu 😉

brisilda
4. máj 2010

peta neboj pre iva nebudu nikdy fuj 😀 😀 😀

kosta123
4. máj 2010

brisilda -v spálni mám tuto:
ale bude tam vstavaná na mieru až po strop ale kedy mi ju urobí tatino to nikto nevie 😀 hlavne že mi urobil to čo bolo treba 😉
Rozhodne ale chcem od neho kuchyňu robí parádne,krásne,a hlavne kvalitné,no ale treba začať šetriť lebo chcem aj stavané spotrebiče,takže ak pôjde miňo na tú misiu tak potom.

nikiarudi
autor
5. máj 2010

Dobré ránko, ako ste sa vyspali? Tak chystáte sa dnes niektorá rodiť?? My ideme dnes pozrieť našu malú sesterničku do nemocnice.. tak sa tešíme... 🙂 🙂

nikiarudi
autor
5. máj 2010

tak takto som to presunula v tej naše izbe.. a malej som dala ku komode nové nálepky.. 🙂 a druhá foto sú tie fotky už na stene... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre