Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
28. júl 2009

čo ja viem..nemerám..ale vážila som sa a mám o 2kg menej.. 😒 no minule som stretla jednu kamarátku a tá ma videla tak po 2,5 mesiaci a povedal, že jeeeeeeeeeeeeeeej aká si už bruškatá a ako ti to pristane..tak zrejmä už čosi vidno.. 😅 😵

petka55555
28. júl 2009

ved niektore baby schudnu a hlavne sa nemozes vazit na inych vahach stale len na jednej, ja som mala rozdiel medzi tou v anglicku a doma vyse 5 kilov, skoda ze ta v anglicku bola lepsia na nej to bolo menej 😀

nikiarudi
autor
28. júl 2009

no keď mi ukazuje viac, tak tiež nadávam.. ale teraz už nie.. len to tak sledujem.. 😉 🙂

petka55555
28. júl 2009

to mas jedno, aj keby si nepribrala, my mame zasoby, hlavne nech sa vela nenalepi... 😲

nikiarudi
autor
28. júl 2009

tak to s tebou úúúúúúúplne súhlasím.. keby priberiem, tak max 5-6kg...a pak keby zhodím aspoň 20 😀 😀 😀

petka55555
28. júl 2009

no to by sa aj mne pacilo...ale to sa mne nemoze stat

nikiarudi
autor
28. júl 2009

veď uvidíme.. chcem sa na budúci týždeň, na poradni dokiho spýtať, že schválne na sone či nieje vidieť čo to bude... že čo povie.. 😀 😀 😀

petka55555
28. júl 2009

a povies mu ze uz to vies???

nikiarudi
autor
28. júl 2009

no asi hej..ale až pak.. 😀 😝

jajkar
29. júl 2009

http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

Niki kuk meniny, mozno tam najdes Tamiu 😉 My sme tiez nasli nasu Lejlu 😉

nikiarudi
autor
29. júl 2009

jeeeeeeeej tvoja Lejla bude mať meniny deň pred mojimi narodkami... 😀

nikiarudi
autor
29. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
nenašla som tam nikde Tamiu... 😠 asi si budeme musieť vymyslieť kedy má meniny... 😀

nikiarudi
autor
30. júl 2009

no ale kukala som tú stránku z menami, že od akého mena je to odvodené takže vtedy budú meniny..a je to od mena Tamara... 😉 😀 😵

jajkar
31. júl 2009

ahoj Niki, Lejla ma meniny akurat v den ockovych narodenin, takze ked sme to zistili, hned na zaciatku tehu, nebolo viac o com..................Lubos o inom mene ani pocut 😀 😀 😀

A ano, Tamiu mozte mat aj na Tamarku, ved to nevadi..............ale je to kraaaasnucke meno! Take jednoduche a malo sklonovatelne sa mi strasne pacia!

jajkar
31. júl 2009

A vidim, ze uz koncis pomaly stvrty mesiac, tak hor sa uz skoro do dalsej polovice, ja uz finisujem, ale neviem kedy,nedelu by som mala ist za Dr. Siminidesovou na prehliadku, tak som zvedava co mi povie.Ale uz sa neviem dockat, to cakanie................fuuuuh!!!

nikiarudi
autor
1. aug 2009

hej aj mňa upúúúúúúúúúúútalo to meno na prvý šup.. no a budeme to mať tak, že najskôr budú Vianoce, potom budeme mať narodeniny a chvíľku na to 26.1 aj meniny...ale nevadí... 😀 😀 😀 nechcem už špekulovať, že aké meno, pretože sa mi Tamia veľmi paaaači..už som s tým menom nejak stotožnená.. 😅 🙂

a tebe sa to riadne kráti, už každým dňom čakáte kedy príde maličká na svet..takže ste celý napätý..aj ja budem teda už som teraz..ale nejak to vydrž a uvidíš potom ten krááááásny pocit..ja sa neviem dočkať... 😀

nany100
2. aug 2009

niki, dodatočne ďakujem za gratuláciu k svadbe na "mojasvadba" 😀 ...teraz som tam bola po straaašne dlhom čase a našla som to...kukla som na vaše fotky, krásne...isto na to radi spomínate...my už budeme mať presne o týždeň rok od svadby, takže vyťahujeme svadobné tortičky z mrazničky (teda z každej máme len kúsok odložený)...to sme ešte netušili, že máme poklad na ceste 🙂 ...drž sa a užívaj si to 😉
jajkar- držím palčeky, nech ste rýchlo na svete a maličká nech je zdravá a krásna a robí vám len radosť

brisilda
2. aug 2009

Ahojte kocky mozem sa k vam pridat??? s manzelm sa pokusame o druhe mimco no zatial sa nam akosi nedari som teda zvedava kedy nam to vyjde a ci nebudem musiet podstupit tie neprijemne vysetrenia na priechodnost vajcovodov ☹

nikiarudi
autor
2. aug 2009

ahoj brisilda, jasné že sa môžeš pridať.. Peťka bude rada, že tu nieje jediná snažilka... 😵 😉 🙂

hasleerka
2. aug 2009

nany nemôžeš sem poslať stránku , nech nemusím hladať, rada by som ťa kukla ... niki aj ty sa pochváľ ...

jajkar pozerám že ty už to máš len za pár, tak nech sa maličká šťastlivo narodí a hlavne aby bola zdravučká 🙂

brisilda
2. aug 2009

fiiiha jarkaj tak teda blahozelam uz sa ti to krati 😉

nikiarudi
autor
3. aug 2009

haslerka a s čím sa mám pochváliť?? 😅

jankabambulka
3. aug 2009

niki - nádherné fotečky, čo fotečky, vy dvaja, to budú prekrásne detičky 😵 😵 😵

hasleerka
3. aug 2009

niki tými svadobnými fotkami, aby som nemusela hladať v mojasvadba

nikiarudi
autor
3. aug 2009

jankabambulka-ďakujeme veľmi pekne 😵

hasleerka, tak tu to máš... 😉 🙂
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

nany100
3. aug 2009

ahojte kočky...brisilda vitaj a držím palčeky...práve som čítala u nás v aprílovkach 2009, že jedna kočka je už opäť tehu...maličká má presne tri mesiace..fúúú, tak to by som bola asi v šoku 😀
haslerka, posielam link na svadobné foto:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

zuzume
3. aug 2009

ahoj nikiarudi ako je mozne ze uz vies co cakate bola si na 4d ultrazvuku?

nikiarudi
autor
3. aug 2009

ahoj zuzume, nie nebola som na utz, viem to pretože som si dala urobiť DNA testy vo firme Genexpress v Bratislave (genexpress.sk), kde robí môjho brata priateľka.. a doteraz boli tie testy zadarmo, tak som to stihla.. pretože teraz od 1.8.2009 to spoplatnili..a to sú genetické výpočty, kt. ťa jednoducho nepustia..takže si môžem byť výsledkom na 100% istá... 😉 😀 🙂 ale cenovo ti neviem povedať, že koľko to stojí teraz.. majú tam telefonický kontakt, tak info ti dajú ak chceš... 😉

zuzume
3. aug 2009

dik ale ja sa idem objednat na ten 4d aj pri prvom som bola robi sa aj v 16tt tak som myslela ze si bola o niecom takomto som ani nepocula 😕

nikiarudi
autor
3. aug 2009

no ani 4D ti nemusí nič presne ukázať, pretože sa môže rôzne pootáčať alebo prípadne nožky prekrížiť..a tak.. no krvné DNA testy máš na 100% takže pokiaľ to bolo zadarmo som to využila.. ale aj na 4D sono do Pruského sa chystáme... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre