Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
18. nov 2009

baby nemajte obavy, aj na vás príde koniec 7 mesiaca a 8,9 mesiac si budete pripadať ako hrošice.. a priberanie už vtedy nezastavíte.. 😉 😀 😀 😝 viem o čom hovorím.. 🙂

nikiarudi
autor
18. nov 2009

no ako tak na to kukám, tak ani to, že za pár dní začneme 8.mesiac nám akosi na váhe neukazuje viac..som skoro odpadla, keď som sa teraz postavila na váhu.. ukázala mi o 1,2 kg menej ako som mala na poradni.. 😅 😀 😀 tak ja už neviem..ale najviac sa bojím Vianoc, to bude prejedania..pretože rybke a šalátu sa odolať nedá... ☹ 😝

petka55555
18. nov 2009

ba kapustnici a loksom, to su pre mna vianoce. mnam

nikiarudi
autor
18. nov 2009

no aj kapustnica je mňam mňam.. a koláče... juuuuuuuuj..no dúfam, že svoj mlsný jazyk ustrážim... 😝 😀 😀

brisilda
18. nov 2009

niki nieco mi o tom hovor 😉 ja si este dobre pamatam ako som vyzerala v 9 mesiaci 😀 pribrala som 25 kg 😝
no a ja sa na vianoce tesim hlavne na celu rodinku 🙂 ako zasadneme vsetci za jeden stol ta atmosfera je neopisatelna 😉

katka.carska
18. nov 2009

My uz sme s babatkom nabrali 12 kil, ale na hrosika to zatial nie je, tak cakam kedy to pride, ak to vobec pride, kedze som zacinala na 50 kg.
A nebojte, myslim, ze po porode to pojde u vsetkych dole, niekde rychlejsie, niekde pomalsie...

brisilda
19. nov 2009

no ja som pri prvom mala porod bezprobelmov 😀 nato, ze maly mal 4320g to slo ako po masle 😀 no obavam sa, ze tento porod tak lahucky nebude 😒

kosta123
19. nov 2009

petka55555 - už som viac neschudla lebo som začala opäť normálne jesť-chvalabohu sa to lepší,no ale ty to nemáš moc dobré,veď uvidíš čo ti povie v utorok.

Som viac chorá ako včera je to strašné takto som nebola chorá viac ako 2 roky,v lekárni mi dali nejaké homeopatiká ale nič moc ☹

brisilda
19. nov 2009

kosta tak teda skore uzdravenie v lekarni ti nic ine ani nedaju v tehotenstve je to hrozne ☹ musime si to vsetko pretrpiet ☹ ja len dufam, ze ma moja imunita nesklame a vydrzi aspon do maja 😉

kosta123
19. nov 2009

brisilda - ďakujem,musela som si zobrať dovolenku ale dúfam že do pondelka budem O.K.

ludka_r
19. nov 2009

ahojte..
ako tehuľkujete??
Ja som v pohode, vôbec zle mi nebýva,ani nič. Našťastie ani chorá už nie som...
Ja sa tiež neviem dočkať, keď budem mať väčšie bruško a pôjdeme sa dať odfotiť.. Sú to nádherné zábery. Chcela som sa tak dať odfotiť aj pri Vilkovi, ale vtedy som tú Čarneckú akosi nemohla nájsť. Teraz už viem kde je, tak ju budem otravovať. Len to moje malé sa nerado fotí, tak neviem,ako to zvládneme.. 😀
Kosta, tak skoré uzdravenie, nie je to žiadna sláva. Aj ja dúfam, že už budem taký rok len zdravá..

petka55555
20. nov 2009

brisilda a bola si uz teraz na poradni???robil ti to sono???

kosta123
20. nov 2009

Včera mi bolo už tak naprd že som musela isť večer na pohotovosť 😒 ale predpísali mi len paralen a stoptusin a v tom stoptusine je napísane že sa to neodporúča v 1.trimestri,tak neviem.

petka55555
20. nov 2009

kosta aj ja som brala ascorutin a po 2 tyzdnoch uzivania som si precitala ze ho nesmu tehotne...a to mi ho dali v nemocnici...

kosta123
20. nov 2009

petka55555 - tak ja tomu už nerozumiem ale dala som si ten stoptusin aj tak lebo strašne kašlem.

nikiarudi - a kde si kupila ten parádny kočík-taký by som aj ja chcela 😉 ale skôr budem kupovať z 2 ruky lebo nový je zbytočne drahý.Moja kamoška si kupila kočár za 330€ a za 5 mesiacov ho horko-ťažko predala za 80€ no strašné.

nikiarudi
autor
20. nov 2009

kosta - my sme ho pozerali kade tade na nete a pod 300€ nešiel.. dokonca celá 3kombi. sa predávala najlacnejšie ojazdená za 250€ a keď sme ho kukali tu v detskom raji, tak chceli za nový 3komplet 485€ 😀 😝 no tak sme sa im na to akurát tak vyprdli..a našli sme ho za 350€ tiež celý komplet s 2 roč. zárukou a dovozom kuriéra až domov..takže sme si povedali, radšej kúpime nový a budeme mať pokoj... 😀 😀 😀

brisilda
20. nov 2009

petka ano bola som na poradni a sono mi nerobil 😀 iby ma vysetril 😉 takze on ak netreba sono nerobi no spominala som mu 4D ultrazvuk a on ho neodporuca vraj to je len o tom ake je babatko pekne a na koho sa viac podoba inak nic ☹ no co sa tyka pupocnikovej krvi tak tu odoberaju aj tu v PB 😀 len ho treba o tom informovat vcas 😉
kosta stoptusin y sa vazne nemal uzivat skus radsej Prospan ten mozu aj deti do 1 roka a podla lekarnicky aj tehotne zeny 🙂

kosta123
20. nov 2009

No ja mám času a času na nákup kočíka len tak kukám čo a ako. Po svadbe ideme robiť detskú už naplno nech nejako vyzerá 😉 kupila som aj vankúše a deku Macka PU,vytiahnem moju 23 ročnú kolísku-krásnu čo mi tatino vyrobil keď som sa narodila tak sa s nej vytešujem 🙂 chcem kúpiť aj tú tenkú detskú tabetu do izby,joj a všeličo iné len aby na to kurunky boli 😀

brisilda
20. nov 2009

kosta neboj peniazky sa stale najdu a teraz uz aj za malo penazi sa da spravit vela parady 😉 ja doma kazdu chvilku nieco premiestnujem 😀 dokonca aj v case ked som bola tehu no nevedela som o tom tak som sama premiestnovala rohovu sedacku a velku tazku skrinu 😀 teraz som si dala pauzu 😉 no zariadovanie ti zavidim ja budem detsku izbycku zariadovat az ked bude mat mimi pol roka 😉 dovtedy ho chcem mat pri seba 😉

kosta123
20. nov 2009

JA budem spávať v detskej izbe nech sa drahý vyspí hlavne v týždni lebo je vojak a skoro ráno cestuje každý deň do Martina.Ale cez víkend nech sa pobaví aj on 😝 😝 😀

brisilda - kde si bola u veštici?? aj ja som bola cca pol roka dozadu a vyveštila mi že otehotniem koncom roka-aj sa tak stalo 😀 ,ale zas niektoré veci sa nesplnili.

petka55555
20. nov 2009

brisilda to je skoda ze nerobi sono a ako zistil ze je vsetko ok???tak ako ma byt...lebo ja mam nervy...cakat az do 4D...a kedy ides na dalsiu???pred vianocami???lebo teraz idem az po 5 tyzdnoch...tak som zvedava...

katka.carska
20. nov 2009

Petka, sono sa nastastie bezne robi len 3x, podla mna, cim menej sa babatko v brusku vyrusuje, tym lepsie. Drzim vam palce, nech ste v poriadku.
Jo, uz aj ja zacinam zhanat kocik, dufam, ze to stihnem, po Matuskovi nam neostal, kedze ho bojkotoval, zakratko isiel z domu. Manzel si prave preto mysli, ze nam ho vobec nie je treba...

brisilda
21. nov 2009

peti ja idem na dalsiu poradnu 15.12 😉 no a ako zisti ze je vsetko OK ? jednoducho oni to uz vedia aj pohmatom 😀 mne pri prvom robili sono len raz v 4 mesiaci 😉 len teraz je ina doba tak je pre nich lepsie to babatko ozarovat ☹ na 4 D sa tesim aj ja no zvazujem ci tam pojdem inak vraj 4D je aj tu v PB 😒 ale na druhej strane bol by to pekny vianocny darcek 😀
kosta ja som bola pri vestici este davno vravela , ze otehotniem hned ako budem chciet 😉 no ale zeby som pre mrnuska nespavala s manzelom tak to teda nie ! 😀 do pol roka z nami po pol roku sam kde bude mat elektronicku opatrovatelku ktoru mame este po prvom dietati 😀 len dufam, ze funguje po takej dlhej dobe 😀
katka ja uz kociarik mam 😉 ten som si zaobstarala este pred otehotnenim ale psssssssssst 😀

eyya
21. nov 2009

ze snazilky 😀 , ako pozeram skoro kazda v ocakavani 😀 ...peti gratulujem...rysuje sa velka kocik party 😀

kosta123
21. nov 2009

brisilda - tak ho hoď do albumu 😉 ten kočík, a kde ho schovávaš???

petka55555
21. nov 2009

brisilda, 4D sono je na porodnici, ale to je len pre pacientky co tam lezia...
a ja tiez uz obzeram kocarik a uz som objednala autosedacku a teraz zhanam korbicku a vcera sme postielku objednali....ja mam radsej vsetko v predtihu.. 🙂
eyya dakujem 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
autor
21. nov 2009

hej veru tak baby, tu v PB to 4D je..no nikto s tým nevie poriadne robiť preto to nerobia..a používajú to len ako klasické sono...
no eyya máš pravdu..tak ale začínali sme všetky ako snažilky... 😉 🙂 🙂

nikiarudi
autor
21. nov 2009

ozaj nájdu sa tu nejaké baby, kt. tiež uvažovali ako ja teraz nad tým, že nebudú vyhadzovať peniaze za drahé sady do postieľky, ale že si kúpia látku a ušijú samy??? ak hej viete mi poradiť, kde by som našla nejakú krásnu látku??

katka.carska
21. nov 2009

Niki, ja som si sila, take rovne este zvladam...latku som kupila tu v meste v galanterke, myslim, ze je jedina taka velka na poschodi-vtedy mali vyber naozaj velky (cely regal detskych) a kupovala som platno i flanel, a myslim, ze tie detske motivy mali vsetky aj atest pre deti do troch rokov. Akurat, ze Matuska sme z tej postielky velmi skoro prestahovali ku nam.
Skusim aj nafotit, kek uz zacnem veci chystat.

katka.carska
21. nov 2009

Nejake foto som nasla, ale hniezdo ani postielku samotnu nie:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre