Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
5. jan 2010

peti presne tak zhanam 😀 ale zase nejdem si za nim nohy polamat 😉 mojmu mm sa nepaci ta vanicka 😔 a pravdu povediac ani mne ale zato autosedacka u nas zabodovala 😉 takze este uvidim nesuri mi to mam cas 😎 nakolko uz 2 kociky doma mam 😉 a kedze to je druhe dieta tak si nepotrpim na cisto novom lebo tak ako pise ludka je to zbytocne staci kupit kocik ktory je v super dobrom stave 😉

brisilda
5. jan 2010

katka hod foto kociarika 😉
u nas sa toho tyzdna preraba izbycka pre Sebastianka 😀 manzel sa rozhodol postavit vstavanu skrinu 😀 a zatial to vyzera dobre no aky bude vysledny efekt netusiiiiiiiim 😀 😀 😀

petka55555
5. jan 2010

brisilda, mne sa zasa vanicka velmi paci na casual, a ta autosedacka je dost velka a niekto pouziva len tu a vanicku ani nekupuje...
ja mam na kocariku polohovatelnu vanicku, autosedacka neni...

brisilda
5. jan 2010

PETI mne sa vanicka nepaci pretoze ta strieska je velmi neprakticka v chladnom a veternom pocasi ☹ tu na MK jedna pani tento kocik predava s oranzovou autosedackou no byva dost daleko aby som si ponho sla osobne takze cize nic s toho a predtym jedna pani predavala zo Ziliny len mi ho uz niekto sikovny vyfuuuuukol 😠

petka55555
5. jan 2010

ono ta strieska vyzera ako siltovka...ja som chcela tu mako vanicku, ale bola som zhrozena v obchode ako vyzerala, strasne uzka a pripominala mi truhlu...des....a cena noveho isla riadne dole...ale sportak ma pekny, na to ze je to trojkolka, tie maju vacsinou nie moc foremny tvar....
a uz mas v postielke hniezdo???ake je krasne, ja sa neviem dockat ked dame my...ale ja planujem pred velkou nocou este vymalovat spalnu a az potom postavit postielku, takze sa este nacakam ☹

brisilda
5. jan 2010

peti no ja si to robim vsetko pomalicky v predstihu aby ma prichod drobca nezastihol nepripravenu to hniezdo som tam musela supnut az viem ako vyzera 😀 no na izbycke sa pracuje tiez bude hraskovo zelena s merunkovou nakolko mam prebalovak v takych farbach

petka55555
5. jan 2010

to bude krasne a planujes mat maleho hned v izbe, ci bude pri vas???
ja iba v predstihu nakupujem, uz iba par veci a mam komplet vybavu do 1. roka 😀

brisilda
6. jan 2010

petka maleho tam budem mat od zaciatku no na noc bude spavat pri nas do 6 mesiaca mam aj ten pruteny kos 😉 postielka sa nam do spalne akosi nezmesti ☹ inak mam po ruke este elektronicku opatrovatelku 😀 sesternicina mala odkedy spava sama v izbe im prespi celu noc tak hadam nieco na tom bude

petka55555
6. jan 2010

ja ho budem mat pri sebe, lebo detsku nemame 😀 musim si na ten nas domcek pockat...ale to pojde aj do skoly 😀

kosta123
6. jan 2010

Brisilda - to veru neviem nestihla som ho podrobne preskúmať či sa to dá dať až dole ale asi nie,takú autosedačku som ani nevidela.Potom hoď foto novej izby.

My budeme až v marci-apríli robiť izbu,hlavne malovať.Postel,postielku,kolísku,prenosnú postielku a prebalovací stolík už máme takže len nejaké doplnky treba.

Ja sa asi odsťahujem zo začiatku do deckej (hlavne ked budem kojiť-ak budem) aby sa drahý vyspal ked cestuje každý deň do Martina,a neskôr tam položím tu kameru nech nebehám stále zo spálne do detskej.

brisilda
6. jan 2010

kosta ak to bude podla mojich predstav tak vas potom zavolam na cajik 😀 inak ja mam vyhodu, ze jedno dieta uz mam cize kupujem somariny ktore som si pri prvom nekupila 😉 a hraciek mame habadej nakolko opatrujem deticky 🙂 no je jasne, ze Sebastiankovi stale nieco nove kupim 😉

nikiarudi
autor
6. jan 2010

kosta - tak to si ma nemohla vidieť.. pretože dole chodím busom, keďže sa šmýka.. 😀
peta - ja som to vedela, že to dlho nevydržíte..čo ty budeš robiť do konca tehu, to neviem.. šak ty budeš mať nakúpené 4 výbavy.. 😀 😀 😀

brisilda
6. jan 2010

no ja tipujem ze aj skolsku tasku stuhne kupit kym sa mimi narodi 😀

petka55555
6. jan 2010

niki keby sme si porovnali veci, tak ty ich mas mozno aj viac, len ich nemas vsetky v albume...tak sa nesmejte 😠

nikiarudi
autor
6. jan 2010

no tak to teda určite nie.. a keď už, tak mám pár dní do pôrodu.. keď som bola v tt ako ty, tak som 3/4 vecí nemala..až segra a Ježiško nám doniesli... 😀

petka55555
6. jan 2010

lenze mne segra ani jezisko nic nekupia ani nedonesu, a mala som nasetrene, tak som vsetko kupila teraz, ved uz nebudem, lebo su neni love...uz len ten kocar a konec

brisilda
6. jan 2010

peti ved nikto sa nesmeje ja napriklad skolsku tasku mat budem 😀 ale pre samka 😉 inak ja tiez kupujem vsetko co vidim hned a necakam do porodu co ak sa potom nasa financna situacia zmeni a nebudemme mat ani na chleba 😢 co uz mne pomoze 150€ co mi da stat ☹

kosta123
7. jan 2010

brisilda - tak dufám že izbička bude super a tešíme sa
🙂
Nikiarudi - a nešla si o 7,00 okolo 2.zástavky 11 dole???možno na bus 10

kosta123
7. jan 2010

petka55555 - musím si peťu zastať lebo keby ja mám viac penazí tak aj ja nakupujem ako šialenec,lenže hypoteká je hypotéka tak sa musím krotiť 😀 inak veľa báb a spolužiačiek čo majú mimi mi povedali že netreba toho veľa kupovať na tie začiatky lebo sa aj veľa dostane.

brisilda
7. jan 2010

kosta tak to je pravda no ja sa napriklad na to nespolieham ze mi niekto nieco prinesie 😒 nasim som povedala, ze maju kupovat veci od 6 mesiaca hore 😉 a so svokrou nemame rovnaky vkus 😒 aj preto som bola teraz medzi sviatkami nakupovat s nou 🙂 aspon mi poradila vo veciach pri ktorych som bola nerozhodna 😉 a u mna je ten problem, ze ja neviem setrit este stastie ze mam manzela 😀 ktory setrit dokaze aj ked primne to je dost tazke 😝

kosta123
7. jan 2010

brisilda - u nás v rodine to bude prvé malé vnúča,pravnúča takže som si istá že dostane toho veľa /okrem vecí po krpcoch z rodiny/

brisilda
7. jan 2010

kosta tak to mas dobre mne nikto nic nedal a taktiez som vela veci porozdavala aj po samkovi a velke ........... sa mi vratilo ☹ ked som to popreberala tak som usudila, ze vsetko je vhodne na charitu 😀 tak ci tak to boli veci uz 6-7 rokov stare a to uz neni v modeeeeeeeeeeeeeee !

ludka_r
7. jan 2010

Kosta, tak to sme na tom rovnako. Ja, keby je viac peniažkov, len kupujem a kupujem...No ale teraz musím kupovať skôr pre Vilka, lebo zo všetkého akosi razom vyrástol... 😖 Pre malé sme nekúpili ešte vôbec nič, ani sa zatiaľ nechystám.. Sestra má o mesiac porodiť, tak dúfam, že nejaké tie vecičky posunie.. 😀 A predsa len mám kopu vecičiek po Vilkovi. Dokonca, ak budem mať dievča, kamoška mi povedala, nech nekupujem vôbec nič, ona mi podáva vecičky po jej dcérke, ktorých ma teda neúrekom, keďže jej hračky nekupuje...Takže o nedostatok vecičiek sa nedesím. Horšie to bude s posteľou pre Vilka a s novým kočárom, ak sa podarí.
A chcela by som aj babyšatku kúpiť.. Len neviem, či je to až taký dobrý nápad.
Brisilda, veď na doma sa všetko hodí.. 😉 Aj ja som dostala pár vecičiek ešte po mojej 10 ročnej sestre a nejako to využívam. Dokona u svokry má Vilko ešte veci, ktoré nosil jeho tatko... 😀

nikiarudi
autor
7. jan 2010

kosťa - určite som to nebola ja.. ja by som na bus č.10 nešla dole..keď mi kúsok od domu stojí 11 aj Tesco.. 😀

brisilda - tak s touto ("u mna je ten problem, ze ja neviem setrit este stastie ze mam manzela ktory setrit dokaze aj ked primne to je dost tazke") tvojou vetou úplne súhlasím 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. jan 2010

a ozaj dnes je presne mesiac čo som na materskej a to sprosté rozhodnutie, o tom koľko mi priznali tej materskej, mi stále neprišlo.. debili.. 😠 😠 😠

kosta123
7. jan 2010

nikiarudi - tak máš asi dvojča alebo som bola ešte ospatá 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. jan 2010

kosťa - skôr to druhé.. 😅 😀

petka55555
7. jan 2010

no ona ma dvojca, ja som ju minule videla, ale ta nema brucho a byva kosta tam niekde kde my...ja som tu babu minule videla a uplne vyzera ako ona 🙂

nikiarudi
autor
7. jan 2010

to myslíte vážne?? 😀 😀 😀

petka55555
7. jan 2010

fakt a az ked som ju minule videla, mi doslo ze ja som si vzdy myslela ze si to ty a ze som ta preto uz predtym ako sme sa spoznali poznala z videnia...a bol to omyl...ale ona je asi aj mladsia...a mozno ani nie...ved aj ty si mlady cicik a ju vidavam uz davno, byva kdesi vo vedlasom dome ako nasi, tak mozno ju raz uvidis na zastavke... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre