Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
20. jan 2010

inak teraz ma napadlo, kebyze kosta caka dievcatko tak to budeme mat perfektne pariky 😀

kosta123
20. jan 2010

NO jasné, a sem-tam aj doma na kávičke alebo čajíku 😀 deti necháme v detskej a mi budeme drkotať. 😀

brisilda
20. jan 2010

😀 kosta tak ja mam doma velkeho opatrovnika 😀 cize ked pridete kumne tak deti budu mat o zabavu postarane 😀 😀 😀

petka55555
20. jan 2010

baby ale my s niki nemame detske...ale zas mi mame terasu... 🙂
brisilda, no jasne ze budem mat potom sluzby, ale to vzdy len mesiac popredu...takze este je cas...
a s kocikmi pojdeme ako take kacky...lebo po tych nasich chodnikoch pojdeme tak pekne za sebou...
kosta bude mat isto dievcatko...budu pariky...ale kto si vezme obrovsku tamyu 🙂 ...ved ona uz bude velika a nasi budu taky malinky...ved sa jej budu bat...kto ju bude chciet za frajerku??? 😀 😀

ludka_r
20. jan 2010

no teda, vy už si tu takto rande dohadujete pre detičky... 😀
Mne teda mená doktorov v nemocnici nič nehovoria, takže ani neviem, koho sa obávať... Stále akosi dúfam,že to bude zas TN...
A že to bude dievčatko, nech aj ja mám doma párik..
Je mi smutno, keď sa všetky poznáte a bývate kúsok od seba.. ☹

brisilda
21. jan 2010

peti to nevadi ze nemate izbycku ved ja mam az 2 😀 a kosta 1 cize neni problem 🙂 ja by som bez vahania menila jednu izbu za terasu 😀 😀 😀 a inak je tu este vcielka 😀
ludka ano byvame na jednom sidlisku ale ako vies rozkvet je velky 😀 a ty pokial mas auto neni problem k nam prifrcat 😉 staci napisat kedy mas cas 🙂

kosta123
21. jan 2010

Takú terasu by som brala hlavne v lete na kávičku som brutal kávičkár,veru si ja idem jednu uvariť,ale iba nescu do pol šialky a zvyšok mlieko 😀 .
Inak zohnala som bordúru Macka Pu na stenu 8,4 metra za 6 € tu na nete,no nekúpte to ,ked v obchode to stojí od 10-15€ a len 5 metrov,už aby sme malovali a mohla som to tam nalepiť 🙂 ale až tak marci-apríli lebo musíme prerobiť elektriku v celom byte,to bude bordel zase ako keby som ho nemala minulý rok v apríli keď sme sa tam sťahovali a celý prerábali 😠

petka55555
21. jan 2010

kosta no to by sa mi nechcelo...to je strach...a hlavne sa ti nebude chciet upratovat...ja chcem tiez v aprili vymalovat spalnu, lebo ju chcem kriklavejsiu...a potom aj postielku postavit, sa inak na to tesim, budem tam stale sediet a obzerat ju...
no tie nalepky su brutal drahe...ja som tiez pozerala tu, a nakoniec som na ebay kupila cars za 3 libry a malo by ich byt 108ks tych velkych...lebo som si nakupila 6 tych umelohmotnych boxov na hracky a oblecko, tak ich chcem pekne oblepit... 🙂

brisilda
21. jan 2010

peti tie nalepky cars sme mali aj my v samkovej malej izbycke no kedze sme ju museli teraz premalovat pre sebiho tak sa poodlepovali a pochybujem ze ich este pouzijem a mas pravdu v Gb su take veci lacne 😀
kosta hod link kde si ich objednala ja som mrkla samolepiacu tapetu na stenu v hraskovozelenej na slonikov taka rozpravkova a je tam 3 X 41,7 cm dlhy pas za 3,30 € rozmyslam ze si ich kupim no esete neviem 😒 a bola som si dnes kupit tie kojenecke pyzamka lebo ako saa poznam na poslednu chvilu ich nebudu mat a mam v takej farbe ako ty no ja mam svetlejsie farby ale kombinacia RUZova a modra 😀 ak odfotim hodim do alba 😉 a tie dieri na kojenie su brutal velke 😀 na moje prsia 😀 😀 😀 dokonca si skor pri bruchu ako pri prsiach cize si hladkam brusko ked dam do nich ruky 😀

kosta123
21. jan 2010

petka55555 - veď ma inak poráža z toho-byt prerobený a teraz zistíme že sa posrala elektrika
brisilda - to som si dala sem na konika inzarat že kupim a jedna holka sa mi ozvala.

petka55555
21. jan 2010

alebo ked ti bude zima, tak si tam strcis ruky....ja som si to pyzamo ani neskusala len som kukla na tie diery, ake su smiesne a odlozila...ale uz mam poporodne vlozky 😀 ä
ved uz si treba pomalicky doma nazhromazdovat veci do tej porodnice...nieze budem mat stale cas a nahodou bude treba ist skor a nebudem nic mat...

kosta123
21. jan 2010

petka55555 -presne tak to ja som jednej kočke povedala že čo mám ( a to mám toho pekne málo) tak sa na mňa diívala že či mi nešiší a že ešte aj kočík 😀 no ale nekup to keď sa to momentálne oplatí,nie?
Ja si pôjdem ešte jednu takú košielku kupiť,inak bola som Brisilda hore v priore na tie tehu tričká ale už mali len Obr veľkosti 😠

petka55555
21. jan 2010

ved hadam kazdy si nakupi a pripravi veci, kedy on uzna za vhodne...ja si nikdy nic nenechavam na poslednu chvilu, som stastna ze mam vsetko nakupene...a hadam je moja vec kedy som zacala...niekto zacne s nakupmi az po porode...ako keby to bola zaruka ze sa nic nemoze stat....ja by som aj kocik kupila skor, len sme cakali na tu novu kolekciu.... 🙂

kosta123
21. jan 2010

petka55555 - včera som si chcela kupiť plienky a ten môj mi to normálne nedovolil
😠 sa dívam či mu nešiši a on že nechce nič kupovať lebo sa bojí (hlavne kôli tým AFP výsledkom-nemôže sa s toho akosi spamätať) tak mu hovorím či je normálny,že kto bude behať po meste po pôrode unavený,s dieťaťom????Už vidím ako by mi on išiel kúpiť body alebo nejaké oblečenie.
Budem si ja všetko kupovať sama bez neho-vtedy sa mi najlepšie
😝 tak potom povedal že dobre lebo vie že by sám nič nekúpil a hlavne by nemal na to nervy. 😀

brisilda
21. jan 2010

juuj kocky moje zlate ja som nakupovanim posadnuta a to musim dodat, ze mi stat nedava na ucet ani korunu cize vswetko co kupim mam v podstate od manzela 🙂 dnes som mu ukazala tu pyzamku a tak milo sa usmial 😀 jemu to zatial neprekaza a tiez mam toho pokupene strasne vela ani neviem ci mi to vobec bude treba videla som uz aj tu avent startovaciu sadu flasiek a uz uz chcela kupit no spamatala som sa v pravej chvili ved flasiek uz teraz mam az vela a ked budem kojit tak ani neviem co s tym vsetkym spravim .
kosta ja som tiez bola v priore a kupila jedno tehu trico take balonovy strih a je uzasne no hlupi material co uz 😢 no bolo uplne lacne takze na tych par mesiacov mi to postaci potom aspon nebudem sanovat vyhodit do kosa 😀

brisilda
21. jan 2010

a co sa tyka velkosti tak v tom mam ja stastie 😀 som ako obor tlsta 😀 cize mne velkost L vyhovuje no ked som kupovala tu tehu pyzamu tak tam boli inak kanarikove farby 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. jan 2010

ahoj baby, tak som tu.. resp. sme tu..ešte stále 2v1 😒

brisilda
21. jan 2010

😀 😀 😀 niki no my si uz na teba zaciname zvykat ze stale si 2 v 1 😀

nikiarudi
autor
21. jan 2010

no a si predstav, práve som si na facebooku prečítala, že kamarátka (tiež prvorodička) čo mala termín až 27.1, tak ma predbehla a dnes sa jej malá narodila...tccc...a ja stále nič.. 😠 😢 😢

brisilda
21. jan 2010

niki tak toto dokaze cloveka riadne narat co ? ale neboj aj ty sa dockas no kedze malu nevyrusujete tak sa jej na svet velmi nechce 😀 ja na tvojom mieste by som sexovala aj 3 krat dodna 😀 vela kockam to pomohlo k vyvolavanemu porodu je to vraj stale lepsie ako keby ti maly nieco pychnut na vyvolanie oni

brisilda
21. jan 2010

a zabudla som dodat, ze vtedy je porod aj jadnoduchsi 😀 lebo zena je viec uvolnena a otvorena

brisilda
21. jan 2010

a pri orgazme dochadza k stahom maternice cize sa casto stava ze mala sa spamata a pride na svet prirodzene 🙂 to samozrejme plati iba na konci tehotenstva

nikiarudi
autor
21. jan 2010

no až na to...že ja toho orgazmu moc nemám odkedy som tehula.. 😒 ale za pokus nič nedám..a 3xdenne by som nevládala s toľkým pupkom.. 😀

brisilda
21. jan 2010

niki tak to chapem ja nevladzem ani teraz to iba ak mi je luto manzela 😀 tak sa prekonam 😀 😀 😀 ale keby ma maly mal tak napinat ako teba tak som ochotna od rana do vecera az si to rozmysli a pride na svet bez pomoci .tusim zajtra nastupujes do nemocnice nie?

nikiarudi
autor
21. jan 2010

nie zajtra idem len na CTG vyšetrenie..ak bude všetko v kľude, tak nástup mám až v pondelok.. 😠 😒

nikiarudi
autor
21. jan 2010

asi dnes znásilním mm 2x po sebe.... 😀

brisilda
21. jan 2010

niki no podla mna by si aj mala ci sa mu to bude alebo nebude pacit jednoducho pre dobru vec sa musi prekonat aj on a zabudnut na to ze malinkej moze ublizit lebo to nemoze ta je v maternici obklopena plodovou vodou 😀
ja som pri prvom take problemi nemala no kocky ktore prenasaju si sex pred porodom chvalia 🙂 ja mam uz teraz napnute a stvrdnute brucho po sexe taky divny tlak cize ja sa teraz bojim sexovat

brisilda
21. jan 2010

niki no pocitaj aj s tou moznostou ze po ctg si ta tam mozu rovno nechat plodova voda sa neviem od akeho mesiaca uz neobnovuje a zacina sa rozkladat

nikiarudi
autor
21. jan 2010

no doki mi povedal, že si ma tam nechajú podľa odoziev maternice..tak uvidím..už som na tom bola, tak si tam 15min. poležím popočúvam srdiečko malinkej a uvidíme... no rada by som, keby už zajtra prišla malá na svet.. 😵 😵 😵

brisilda
21. jan 2010

niki tak dnes vecer musis vytvorit romaticku atmosferu lebo ked nie teraz tak potom uz tak skoro romantika nebude 😀 inak drzim palce aby si ta tam uz nechali 🙂 no aby bolo vsetko OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre