Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
19. feb 2010

ale nie predavali to jedne kocky mali tam taky stolik na ktorom to bolo poukladane hned ako vyjdes hore schodmi 😉 proste mne tam zaadzali dobreze sa do dveri nepostavili s tym 😀

fialllka
19. feb 2010

aha .. tak uz viem, tam stale nieco predavaju 😀 😀 😀

mata0312
19. feb 2010

brisilda no ale ty si pred otehotnenim bola ako prutik a ja som bohuzial toho roku ako som otehotnela hrozne pribrala takze teraz mam viac ako ty s tymi 15 kg 😀 😀 no čo uz 😀 rozhodla som sa ze vahu nebudem riešit az pak ked stastne porodim 😀 😀 hlavne nech je maly zdravy a spokojny v brusku

mam vačšie brucho ako ty a to som v 26TT 😀 ale mas pekne brusko a tie sponky su super 😀

petka dufam ze mi to vyjde a pojdem s vami tesim sa 😀 😀

brisilda
19. feb 2010

mati ja niesom ako prutik to som bola pred 2 rokmi pred otehotnenim som pribrala 10 kg ☹ cize zacinala som na vahe 73 az 75 kg a k tomu si pripocitaj + 15 kg a mas vysledok toho co je zomna dnes 😀 😀 😀 a to este nerodim 😉
fialllka a tie osusky si uz kupila alebo nie? dnes tam mali iba same ruzove 😀 v PB asi bude v lete vela chalanov 😀

brisilda
19. feb 2010

fialllka inak mala ma krasnu izbycku tie kvietinky na stene su nadherne 😉 mala by si si zamknut alba na FB 😀 inak hod info kde si davala piect manzelovi tortu lebo tiez bola nadherna ja budem nieco podobne chciet dat upiect na krstiny no samozrejme najskor najdem nieco schopne na nete a tak to dam cukrarke upiect 😉

fialllka
19. feb 2010

brisilda: odkedy som tehu, tak som sa nedostala dalej ako do Tesca a aj to s manzelom ... byva mi blbo, tak na najnutnejsie nakupy chodim s nim ... ked uz bude jar a ja v druhom trimestri, tak budeme s Terezkou vymetat obchodaky 😀 😀 😀

brisilda
19. feb 2010

juuj o tych nevolnostiach viem svoje mna trapia obcas aj teraz ☹ cele dni ma bolel zaludok palila ma zaha grcala som aj o polnoci 😝 proste humus ale uz som nato zabudla 😉 😀

fialllka
19. feb 2010

mna strasne boli zaludok .. nastastie som kecala len 2x s misou .... ale zaludok ma boli skoro cely den ... hruza ☹

brisilda
20. feb 2010

no co k tomu dodat ja som prespala prve mesiace 16 hodin dennne iba tak sa tie nevolnosti dali ako tak prezit 😀 bolest zaludka bola neznesitelna ☹ horsie ako vred 😖 no som rada ze je to uz zamnou a teraz iba obcas navstivim WC a poklebetim si s misou 😀

fialllka
20. feb 2010

brisilda: keby som mohla, tak aj ja spim .. ale zial pri dvojrocnej babule sa to neda ... ale na obed, vzdy ked ide spinkat, tak zalomim s nou ... a presne, vtedy jedine ma zaludok neboli, ked spim a sa vyspim 😉 😉 😉

brisilda
20. feb 2010

😀 no a preto je velka vyhoda mat velke dieta 😀 ja som v tomto mala stastie nakolko samko bol v skolke a ked prisiel domov tak nemal problem ma nechat na pokoji 😀 on sa uz vedel a vie zahrat sam 😉 inak mne pomahal iba spanok

petka55555
20. feb 2010

baby nevadte sa ktora bola tucnejsia pred otehotnenim, lebo ja som bola ako misssssssssssss 😀 😀 😀
kedysi som bola ale za 6 rokov som postupne chutnutim a priberanim pribrala neskutocne cislo, a nikto na mna nema... 😀 😀 😝

brisilda
20. feb 2010

juuuj ta prava sa ozvala co pocas tehotenstva schudla 😀 ja som mala lkedysi davno 50 kg 😉 teraz mam skoro este raz tolko ale uz sa tesim ako s Petkou nabehnem po porode do fitka 😀 ja mam este perdnamentku do solarka takze ma mi to prepadnut tak to miniem toho roku dufam, ze solarko a kojenie sa moze kombinovat

brisilda
20. feb 2010

juun napisala som to ako talian sorry 😀

petka55555
20. feb 2010

no ved ja viem ze teraz mozem byt rada ze som schudla, ale aj ta terajsia vaha je hrozna....ale ta predtym 😝 😲 😝 a ja som tiez pred 6 rokmi mala 53kg a pred otehotnenim... 😲 ako slon....
a budeme behat s kocarmi hore dole rozkvetom a hadam cosi ubudne, pokial to nezajem cokoladou....
brisilda zjedla si vcera oriesky???boze ja som ich musela schovat, lebo by som ich vsetky pozrala...

brisilda
20. feb 2010

no jasne vsetko som zjedla okrem kokosu bol chutovo cudny ble 😝 a ta pani mi namiesto oriskov v cekre dala v cokolade 😠 takze nabuduce kupim uz iba v cokolade

nany100
20. feb 2010

čaute baby, vidím, že ste riešili váhu...nechcem vám brať ilúzie, ale u mňa sa kilá dole vôbec nepohli...dúfam, že keď dokojím, že už to pôjde...aj keď tak skoro sa ešte nechystám ju odstaviť...pred otehotnením som mala 63kg a pribrala som 19 kg a ešte stále mám 9 kg na sebe...keďže mi bývalo zle, jediné čo som do seba dostala boli sladkosti a ostalo mi to doteraz...keď sme celé noci nespávali, tak jediný zdroj rýchlej energie bolo sladké...ale už som si vstúpila do svedomia a začala som sa ovládať...a na cvičenie som doteraz nemala čas, keďže som s malou non-stop už 10 mesiacov, len sem-tam sa utrhnem na hodinu k holičovi alebo do obchodu...a raz sme boli na dve hodiny lyžovať

petka55555
20. feb 2010

no ved nany ja viem, ze po porode nemusi nic odist, aj moja kamoska porodila a vaha sa jej ani nepohla a to bola naliata vodou...a tak isto moja mamina, bracho mal skoro 4 kila a ona schudla po porode mozno 2 😖

petka55555
20. feb 2010

brisilda ja som mala kesu v mliecnej a mandle v horkej a obidvoje boli super, ale mandle mam este polku a kesu sme jedli styria...ale aj tak som bola presladena ako toto..ale boli mnam... 😠 ale nemozeme tam chodit kazdy piatok 😝

nany100
20. feb 2010

petka, sú aj baby, čo pri kojení všetko schudnú...ja bohužiaľ k tým šťastným nepatrím...ale už sa teším na leto, malá už bude v pohode, nebudú to také nervy a stresy ako to prvé leto (plače v kočiari, večné behy aby som ju mala kde nakŕmiť...) a ja si dám zeleninovú diétu 😉

petka55555
20. feb 2010

no ved uvidime, ked som mohla uz tri leta prezit ako slon tak strvte ma uz nezabije 😀

fialllka
20. feb 2010

no babenky, ja som pri Terezke zacinala s vahou 67kg a pribrala som 9 kg, a o styri mesiace po porode som mala 63 kg a dalsie dva mesiace 61 kg .... dostala som sa pri mojej vyske na vahu, ktoru som mala na strednej skole ... akonahle zacala mala viac papat a len sme sa cisto nekojili, tak sme sli s vahou hore ... na 65 kg dlho a teraz som opat zacala s druhym babatkom na vahe 67 kg ... tak som zvedava, ako to pojde dalej 😉 😉 😉

brisilda
20. feb 2010

nany no co som pozerala tvoj album tak nempzem povedat, zeby si vyzerala zle .prave naopak vyzeras super 😉 namne od prveho porodu stalo 10kg a nemohla som sa ich nijako uzbavit ale zato som mohla jest co som chcela a nepribrala som no rok pred otehotnenim som to dohnala a sup 10 kg hore 😠 tentokrat som si dala zavazok ze budem chudnut, upratovat a s malym chodit na dlhe prechadzky 😀 auto asi niekde odlozim aby ma nelakalo 😀
inak fialllka ty si stihla ty nemas co riesit 😀 ja musim zacat uz aj posilovat 30-tka klope na dvere 😢

nany100
20. feb 2010

brisilda, dík...ale fotky skresľujú 😉 ...ale hlavne, ja sa necítim vo svojej koži a mám plnú skriňu vecí, ktoré nemienim vyhodiť 😅 ...ja chodím s malou pešo každý deň aspoň hodinku, občas ju aj tlačím naspäť hore na Rozkvet, ale väčšinou nás z mesta vezie mm, lebo už je to riadna ťarcha...minimálne 15 kg malá + kočiar...a po 30ke už tie kilá idú dole oveľa ťažšie a mne pomaly ťahá na 40ku 😖

ludka_r
21. feb 2010

Brisilda, tak to si zatiaľ pekne pribrala.. 😀 Ale nevadí, veď o to nejde. Ja som zatiaľ pribrala "len" 6 kg, ale teraz to pôjde isto rýchlo hore. Pri malom som pribrala 19 kg a po roku mi ostalo jedno kilo.. škoda len, že ostalo na stehnách ☹
Ale zas veľké tehotenské brušká sa mi viac páčia, ako tie menšie. Ja mám napr. teraz brucho, ako mala moja sesternica v deviatom mesiaci a veru by som nemenila... 😀
Fialllka, to si teda krásne pochudla.. Aj ja chcem.. Mojim snom je dostať sa na 47 kg, čo som si držala asi najdlhšie... Asi môžem snívať.. 😀

petka55555
21. feb 2010

a ved brisilda ty na tych foto zo spanielska mas uplne perfektnu postavvu, isto si tam nemohla mat tolko kg, ved to si aj tehotna uz bola nie???a kolko meras???
inak ja zacinam asi zadrziavat vodu, musim si zmerat tlak, zacinaju mi trochu puchnut prsty a tvar a za tyzden som pribrala kilo....

brisilda
21. feb 2010

peti moju vahu pred otehotnenim poznas 😀 a ano na tych fotkach som uz bola tehu a bola v + 3kg 😀 na vysku meriam 165 cm ? tak nejako ☹ inak ked zadrziavas vodu tak volaj v pondelok dokimu ! mne stale hovori ze pokial zacnem puchnut mam ist hned k nemu alebo do nemocnice moze to byt zacinajuca gestoza ale to najskor neni tvoj pripad lebo ty nemas vysoky tlak u mna to je horsie ja ked nedaj boze zacnem opuchat tak amen tma 😢 mam vysoky tlak cize aj preto som bola v nemocnici k tomu tie moje krce juuuj 😠

petka55555
21. feb 2010

brisilda tak klames telom, lebo naozaj v tom spanielsku si mala super postavu, ozaj a ked si pri prvom viac pribrala, islo ti to v pohode dole, alebo si drzala aj riadnu dietu????
no to zadrziavanie hadam nebude zatial tragedia, poobede mi to vzdy prejde, citim to tak doobeda, ale jasne keby sa to zhorsilo, tak pojdem do nemocky....no a ty si to riadne striehni ked mas problem s tlakom.... 🙂

brisilda
22. feb 2010

peti ja si meram tlak tak casto ako sa len da no akonahle klesne pod 120/70 mam problemi s dychanim 😢 vtedy mi ani tlak merat netreba aviem ze je na dole 😉 ja som pred otehotnenim pila vela kavy cize na vysoky tlak som zvyknuta teraz mi robi problem skor nizky 😝 no musim si zvykat 😀 co sa tyka chodnutia po porode ja som nikdy nedrzala ziadne diety hned ako som prisla domov s porodnice mi ostalo 10 kg cize cca 15 kg som schudla hned po porode 😉 odvtedy sa to namne drzalo teraz to bude horsie ale to neva hlavne aby deticky boli zdrave 😉 a my maminky potom nabehneme do fitka 😀

petka55555
22. feb 2010

ty kokso ze schudnut v porodnici 15kg to je super, ale to si musela mat vela vody zadrzanej...ako ja sa tym tiez nejako strasne nebudem trapit, pokial do porodu nepriberiem uz viac ako 5 kg, tak budem aj rada, lebo budem mat vahu na akej som zacinala tehotenstvo...no ale moze sa mi to este rozbehnut ale hadam za tych 10tt uz viac ako 10kg by sa nedalo pribrat 🙂 ...ale tak ako som uz pisala ked uz mozem par rokov chodit s nadvahou, tak teraz ma to nejako trapit nebude, uz som si zvykla a hlavne budem si moct povedat ze som po porode 😀 ...ale neskor by som rada uz konecne riadne a na stalo schudla, nie stale mat jojo efekt...

je to otrepane, ale naozaj je podstatne aby babenko bolo zdravucke a malo vsetko co potrebuje...ja som sa konecne tento tyzden zase zalubila do zeleniny, po 7 mesiacoch tehotenstva 🙂 takze som velmi rada dalsim vitaminom...

ktohovie co kosta 🙂 ci uz ju dnes pustia, hadam nam napise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre