Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
3. mar 2010

krása 😀 😀

kosta123
3. mar 2010

Si si to užila Peťuš čo???? 🙂

petka55555
3. mar 2010

no jasne, len skoro stale buvala, ale sedela som pri nej a kochala sa aka je zlatunka...sa uz neviem dockat maja... 🙂

nikiarudi
autor
3. mar 2010

no šak sa bála maličkú aj na ruky vziať.. 😀 ale pristane jej to, však?? a ozaj Peti o koľkej ideš na to fotenie??? potom mi napíš dojmy... 😉

kosta123
3. mar 2010

Peťuš to bude super to fotenie,môj muž sa vôbec nechce fotiť a aj na svadbe to bolo pre neho veľké utrpenie tak neviem či sa nepôjdem dať len sama ☹ a koľko si idete dať urobiť záberov?? To ideš tam čo bola Niki????? tá mala krásne foto 🙂

nikiarudi
autor
3. mar 2010

kosťa - ani môj Rudi sa nerád fotí a na svadbe to tiež robil len kôli mne a si mala vidieť čo mi dalo roboty ho na tehu foto nahovoriť.. 😠 😀

kosta123
3. mar 2010

nikiarudi - no veď ho skúsim nejako prehovoriť 🙂 Idem si predplatiť ten časák

petka55555
3. mar 2010

no idem tam co bola niki, ale ved mojmu sa tiez moc nechce fotit, ale ved ja chcem hlavne brusko...som zvedava...kosta to nechod sama, ved aspon nech ti polozi ruky na brusko a odfoti vam len to a cely tam ani nemusi byt
😀 😀 😀 niki nesmej sa ze som sa ju bala chytit, tomu ver, ved ked je taka malinka... 🙂 aby jej clovek neublizil...ozaj a mam ta u toho kmetka objednat???

nikiarudi
autor
3. mar 2010

hej jasné, ak by sa dalo tak toho 15teho..ďakujem.. 😉 🙂

kosta123
3. mar 2010

petka55555 - no vidíš to ma nenapadlo že len napr.ruky.No a možno ho tam aj ona prehovorí 😀 😀 😀 mala by som čosi upratovať ale nechce sa mi,škoda že to nemáme už hotové ,mohli by ste prísť na návštevu 😒

petka55555
3. mar 2010

kosta neupratuj, kasli na to... 🙂
neboj to ho este ukecas...
niki a doobeda???ved ked tam budem ti zavolam...

petka55555
3. mar 2010

kosta ozaj a kedy mas poradnu???

nikiarudi
autor
3. mar 2010

hej, radšej zavolaj lebo nemusí byť voľné zrovna na čas kedy by som chcela...tak mi dáš vedieť.. a dohodneme sa.. a kosťa kašli už na to upratovanie, pekne sa šetri a potom aj na návštevu budeme môcť prísť.. 😉 🙂

kosta123
3. mar 2010

petka55555-- idem 9.3 ale to je asi len kontrola ked som PN

brisilda
3. mar 2010

peti tak ja som dens volala tej pani ku ktorej ides aj ty a je strasne mila 😀 takze niekedy bud. tyzden sa idem fotit aj ja dufam ze budem este 2 v 1 😀 😀 😀 normalne sa tesim lebo aspon nemusim ist do Puchova 😉 len mi potom ta prosim ipni kolko sa vlastne plati ja som sa zabudla opytat 😒 niki alebo aj ty mi mozes ipnut ved ty to uz mas za sebou 😀
kosta tak si pytaj vychadzky ja si nepytam lebo u mna je to zbytocne 😀

nikiarudi
autor
3. mar 2010

brisilda - napísala som ti to do IP

nikiarudi
autor
3. mar 2010

kosťa - vypýtať si vychádzky môžeš, ale neviem či ti ich dá.. ja som nemohla pri mojej diagnóze mať žiadne... 😒

kosta123
3. mar 2010

nikiarudi - a nemala si doma kontrolu??

ludka_r
3. mar 2010

Kosta, priprala som zatiaľ 8kg.. 😖 A Ty???
Mama a ja som si ešte nestihla kúpiť, nebola som posledného v obchode, ale onedlho to napravím. Ja už si ten časák kupujem takmer tri roky, tak mám doma riadnu kopu. Práve uvažujem, že ho prestanem kupovať, ale akosi sa mi do toho nechce. 😀 Ale zas tie informácie sa už budú asi len opakovať.
Petka, tak daj potom info, koľko si platila. Ja sa pôjdem dať odfotiť, asi až keď sa oteplí, aby som mala čo najväčšie brucho.. 😀 A hlavne kvôli malému Vilkovi, ten má krajšie tričká s krátkym rukávom, ako s tým dlhým (tie sa mu akosi rýchlo zmenšujú 😉 )

ludka_r
3. mar 2010

Už sa mi podarilo aj pridať fotku pupka 😉

kosta123
3. mar 2010

ludka_r - ja zatial 6 kg ale je možné že už aj 7 kg mám naviac dnes,neviem,nemáme doma váhu 😠

nikiarudi
autor
3. mar 2010

kosťa - žiadnu kontrolu som nemala a chodila som neskôr už aj von.. 😉

brisilda
3. mar 2010

kosta ak ssa budes citit dobre tak v piatok prid na cvicenie ja ta vezmem autom aby si vela nechodila lebo ja sa doteraz bojim dlho chodit ☹ a bez auta ani na krok nejdem 😀
niki dik za IP ja uz odskrtavam dni v tyzdni aby som bola cim skor v 9 mesiaci potom sa zacne velke uprastovanie a sexovanie 😀 😀 😀
ludka pekne brusko idem hodit aj ja foto 😉

kosta123
3. mar 2010

brisilda ok tak v piatok ti zavolam okolo 10,00 kde ta mam čakať a pojdeme spolu 🙂 🙂 🙂

petka55555
3. mar 2010

baby tak sono uspesne za mnou, dr. sa riadne cudoval, ze je to divne ta moja vaha, ale malinky je este aj vacsi na to v kt. som tt....takze mi odpadol kamen zo srdca a som rada ze neni malinky, strasne som sa bala ze mu cosi bude...radsej nech ma 4 kg....

brisilda aj ja idem na prietoky 15.3. o 13.00 a ty???

baby nenapisem vam kolko budem platit za tie foto 😀 lebo som sa neopytala, som dobra ze???ale fotenie bolo uplne perfektne....deniska je strasne mila, taka mlada baba a je uplne super, sme sa furt len smiali, stale mi brucho nadskakovalo....som strasne zvedava na tie moje ksichty a pozy...a malinky tak kopal, sa mu to asi pacilo....

nikiarudi
autor
3. mar 2010

no vidíš Peti, ja som ti hovorila, že Deniska je super... strašne zlatá a aj mala doma malú? takú ju má krásnu... 😵

brisilda
3. mar 2010

no peti si vazne dobra 😀 ale mne uz niki ipla kolko cca sa pati 😉 a ano aj ja idem na prietoky 15 no som zvedava kolko nas tam bude kedze kazda tam ma ist na 13:00 😀
juuj ja som dnes ani poriadne nejedla ☹ ma akesi krce v bruchu potom tlaky a kazdu polhodinu idem na vecko 😒 maly ma ani kopat nechcel tak som mu dopriala pom. dzus 😀 a hned sa rozkopal no iba na chvilu 😒 ja som strasny stresmen vsetkeho sa bojim ☹

mata0312
3. mar 2010

ahojte kostka ja som na Pn uz vyše dvoch mesiacov a žiadnu kontrolu som nemala a že naozaj tehotnym nechodia je prvy mesiac som nemala vychadzky ale potom mi ich dal ale aj tak ich moc nedodržiavam 😀 😀 bude super ked pojdes s nami na cvicenie aj ja chcem ist 😀

nikiarudi
autor
3. mar 2010

inak baby, asi by som mala ísť s vami na to cvičenie aj ja..nech sa aspoň tak zľahka rozhýbem... 😀 😀 😝 😝

petka55555
3. mar 2010

niki mala malu doma, nas privitala, ale isla potom von, ale strasne zlatucka....

brisilda ja som tiez od niki vedela kolko ona platila, ale tak na presnu sumu som sa nepytala. co uz....ved to bude hadam podobne...
a to bude super, ak nas bude na tie prietoky aj 10 a vsetky budeme na 13,00 😖
niki kolko vas tam bolo???a kolko to trva???
som zvedava kt. dr. ich bude robit....

tak baby som zvedava ci sa vykokceme vsetky 4 na to cvicenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre