Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

dadulaa
1. mar 2009

niki, aj ja mám podanú prihlášku na VŠ, ale neviem ešte, či sa dostanem...ale aj tak by sme chceli po dovolenke začať snažilkovať, veď hádam aspoň jedno z toho vyjde... 😀

jerryjanka
1. mar 2009

no teda ake študentky tu 😀
som aj ja zvedava ako dopadnete. ale verim že až budeme mať mimi tak budem mať s kym chodiť kočikovať 😵

fialllka
1. mar 2009

no aj ja by som si mala dat prihlasku na to pedagogicke ... len nemam ponatia kam ... asi idem omrknut info na nete smer Zilina 😵

my sa zajtra vrhame do opravy bytiku, tak pevne verim, ze na Terezkine prve narodeninky tam uz budeme ... juj to tak strasne letiiiiiiiiiiiii, az mi je z toho smutno ... len tot bola maly uzlicek odkazany len na nas a teraz je to baba, ktora si rozkaze, kam chce v dome ist a co chce a vadi sa so mnou s tou svojou hatlaninou 😀 😉 ..... a snad v novom bytiku potom aj posnazilkujeme 😉

nikiarudi
autor
1. mar 2009

no tak to ja ak doštudujem a ak vôbec aj začnem...tak potom dúfam tiež, že budem mať s kým kočíkovať... 😀

jerryjanka
1. mar 2009

pozeram fiallllka že mate cortinu si s nou spokojná?

leninka75
2. mar 2009

no len študujte baby, snáď to na niečo bude.... keď na nič iné, aspoň budete mať zo seba dobrý pocit 🙂 🙂 🙂 ... tak sa nám to snažilkovanie trošku zabrzdilo..... jerryjanka, kľudne vysvetľuj a dlho a teda chceš.. veď na to sú diskusie...

fialllka
2. mar 2009

jerryjanka: ano sme 😉

nany100
2. mar 2009

babule, my prerábame teraz na poslednú chvíľu...celú kúpeľňu a záchod a chodbu...je to tu ako na stavbe...a ja nemôžem ani nič robiť a keď budem potom upratovať, tak asi pri tom porodím 😒

nikiarudi
autor
2. mar 2009

nany-ale budete s miminkom potom pekne v novom a čistučkom...to je dôležité.. 😉 🙂 🙂

leninka75
3. mar 2009

nany, to ťa čaká dobrá makačka... nezávidím.........a neprežeň to, aby sa náhodou babn nepýtalo von 😉

nany100
3. mar 2009

teším sa veru aké to bude super novučké a krásne, ale to upratovanie bud. týždeň bude blééé...len po troške

leninka75
5. mar 2009

jerryjanka, našla som ťa v snažilkách helios, mám tam kamošku....takže sa snažíš...

jerryjanka
5. mar 2009

nie len zisťujeme prečo sa nam rok nedarilo aby sme mohli začať s čistým štítom

jerryjanka
5. mar 2009

fiallka a kedy si malu davala do šporťaku?

fialllka
5. mar 2009

jerry: od pol roka cca, na jesen okolo oktobra, bo ona v hlbokom lezat nechcela ak nespala a tak som aj tak nosila vankus aby sa mohla pozerat .... tak sme na jesen cca oktober alebo zaciatok novembra, okolo dusiciek vytiahli sportak a v nom sa jej velmi paci bo vsade vdi 😉 a ked mi zaspi po sediacky, tak ju len sklopim ... vzdy ju vozim tvarou ku mne aby som na nu videla a aby aj ona na mna videla, jej sa to tak paci 😉

jerryjanka
5. mar 2009

fialllka dakujem za odpoved - to je vyhoda cortiny - otočna sedačka - mal by sa zamyslieť vyrobca jane nad tym 😀

fialllka
5. mar 2009

no sedacka na sportak sa da dat aj tvarou ku mne aj odo mna ale ja pouzivam len ku mne .... 😉 ale jane kociky su tiez nadherneeeeeeeeeeeeee 😉

jerryjanka
5. mar 2009

no hlavne su dobre a kvalitné a vyšperkované do detailov - maju velku spustu doplnkov a su lahulinké, je tam len ta jedna chyba - a to je neotáčavá sedačka a zasa mať dva kočiky to je chore
ale kym my budeme mať mimčo možno to dovtedy jane vyrieši alebo najdem niečo obdobné 😀

fialllka
5. mar 2009

ani ten nas nie je tazky a mali sme ku tomu vsetko co sme potrebovali ... uz len slnecnik si musim na leto dokupit ... minule leto sme ho nepotrebovali ale toto leto bude isto nutny ....

citala som, ze ides do Heliosu ... drzim palceky .... ku akemu gynekologovi chodis?

nikiarudi
autor
5. mar 2009

a na speeda nech urobia nánožník a nech je v cene aj madlo..a slnečník... a budem spokojná ja... 😉 😀 😀

leninka75
6. mar 2009

no hurá, že ste sa aj ozvali!!!!....sem-tam pomedzi snažilkovanie môžete aj kuknúť 😎.... a kyselinu listovú a vitamíniky papáte???

nikiarudi
autor
6. mar 2009

ja ešte nie..až v júni sa mi rozhodne..čo a ako ďalej, pretože som si dala prihlášku na VŠ a v júni sú skúšky..takže buď ma prijmu a ak nie..tak budeme po dovolenke snažiť.. 😀 😀 dúfam... 😝

fialllka
6. mar 2009

niki: ty si inak ine cislo ... 😉 😀 ... vcera sa mi Elenka priznala, ku comu si ju nahovorila uz a pozerala som tvoj album a ty tiez uz nezahalas 😀

nikiarudi
autor
6. mar 2009

fialllka-- čo čo čoooo? prečo?? 😅 😅 😅

hasleerka
6. mar 2009

fialka akej farby potrebuješ dázdnik?.. ja predávam kočík a mám aj dáždnik, tak ak by si nezohnala, mám červený

fialllka
6. mar 2009

hasleerka: ku cam cortine a oranzovy by bol naidealnejsi 😉

miselin
6. mar 2009

Hašlerka ja chcem dáždnik a mohol by byť aj červený, lebo mám čierny kočík a malá má červenú strašne rada tak ak chceš môžeme sa dohodnúť

nikiarudi
autor
8. mar 2009

kočky prajem všetko all the best k dnešnému nášmu sviatku... užite si to dnes... 😀 😀 😀

leninka75
8. mar 2009

pripájam sa!!!!

jerryjanka
8. mar 2009

fiallka - chodim ku kmeťkovi
a v heliose ku krajkovičovi
prvy krat sme tam už boli - druhy krat ideme 20 teho tak už by sme mali mať aj niektore vysledky

no čo sa tyka kočika - tak ja budem spokojna až vyrobia jane slalom kde sa bude otačať sedačka - nič viac k nemu nepotrebujem je inak idealny 😀

kym sme snažilkovali tak som vitaminy brala a brala som ich aj tri mesiace pred tym ako sme začali
teraz neberiem nič

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre