Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
12. mar 2010

mati kociarik je nadherny 😉 ideal aj pre chlapceka aj pre dievcatko 🙂 inak na cvicenie idem v piatok aj ja peti cize kym neporodim tak somnou pocitaj ale ked mna tie prednasky prorodnej asistentky stale tak vystrasia 😖 ja neviem ale pri prvom som sa tak nebala 😀

petka55555
12. mar 2010

jej mata pekny kocarik, oranzova je moja oblubena....a kde ste ho kupili???
brisilda neboj, nabuduce bude vypravat o novorodencoch, tak tam ta hadam nevystrasi...ja neviem ja sa zatial nebojim....skor mam strach teraz...aj dnes akosi slabo kope....len tak dovnutra a hlavne do mechura...az ma tam spicha ze nadskocim.... 😲
hadam sa ale aj ja budem raz realizovat pri detskej izbe...a dufam ze hned pri tych mojich 3 vysnivanych.... 🙂

brisilda
12. mar 2010

peti neboj aj moj maly dnes malo kope 😒 zato vcera pri cestovani v aute kopal riadne 😀 ved sa mu pri tom natriasani ani necudujem inak obcas aj slabo citit pohyby ked je otoceny chrbatikom a kope ta dovnutra cize sa neznepokojuj 😉 a maleho nechaj aj pospat 😀 😀 😀

kosta123
12. mar 2010

mata0312 -no káčík je super aj mne sa X-lander páčil,len som ho nechcela kôli tomu že je to trojkolka

V tej bytči sme kupili ten kočík kamoške stál len 170€,keby ja nemám už kúpený tak ho beriem.

Som rada že sa vám izba páči aj mne sa páči,aj keď by som chcela nejaký pekný moderný nábytok ale môžem byť rada že máme aspoň toto 🙂 stále tam nakúkam 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. mar 2010

Kosťa a čo je to za kočárik, čo si kúpila tej kamoške?? ja stále uvažujem nad tým, že šporťák kúpime iný,pretože ten náš sa mi zdá malý... 😒 no uvidíme aká veľká bude malá..

brisilda
13. mar 2010

kosta aj ja som zvedava na ten kocik co ste kupili kamoske tak sup sem s foteckou 😉 😀 niki pocuj uz si ako ja tiez vsetko menim 😀 som zvedava kolko kocikov budem mat teraz pri Sebastiankovi 😀 zatial mam len 2

mata0312
13. mar 2010

kosti teraz novy model x landeru je štvorkolka je pekny ale tym ze je to model 2010 tak je hrozne drahy ja som praveže chcela trojkolku koli miestu v aute 😀, no to ti verim ze tam stale nakukas tak ako ja stale vytahujem maleho veci a obzeram si ich 😀 😀 uz aby boli na svete

vidite baby a ja mam zasa opacny problem maly ma od včera stale kope alebo skor ako keby robil kotrmelce rano ma normalne o 6 zobudil tak sa vrtel ale jasne ze mavame aj hluche miesta kedy sa ani nepohne 😒 a vtedy tiez stresujem

nikiarudi
autor
13. mar 2010

Miška a ako si prežila cestu na východ??

kosta123
13. mar 2010

Nikuš toto bol on: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Idem rýchlo čosi navariť a idem kuknuť kamošku čo má malú 2r.dcérku 🙂

nikiarudi
autor
13. mar 2010

Kosti..no super, no modrá je síce dobrá, ale keď ešte neviete čo čakáte... a inak čo by si chcela viac dievčatko či chlapca?? 😉 🙂

kosta123
13. mar 2010

nikiarudi - kamoške to bolo jedno akej bude farby,ešte nevedia čo to bude.Ja by som ho brala keby nemáme už.
A my máme kupený červený a tiež nevieme čo to bude,podla toho sa ja neriadim.
Mne je to jedno čo to bude,úplne 🙂

nikiarudi
autor
13. mar 2010

no ale červený sa hodí aj aj..nie? ale podstatné je, aby bolo malé zdravučké a nič viac.. 😉 🙂

kosta123
13. mar 2010

nikiarudi -no jasné mne sa páči červená aj pre chlapca,inak moji bratia a tatino nosia hlavne červenú,tak asi na tom bude čosi 🙂 no tá modrá pre babu je taká 😎 no každý to inak berie,ale rozhodla aj cena,a inak ja mám modrú strašne rada,hlavne tyrkysovú,aj topánky na leto mi teraz také prišli tak dúfam,že mi nebudú opúchať nejako moc nohy nech to obujem 😀 😀 😀

brisilda
13. mar 2010

niki cesta na vychod bola katastrofalna lebo som citila kazdy hrbolec na ceste no hroza 😠 musela som si zakazdym drzat brucho 😀 ale inak sa to dalo v pohgode zvladnut 😉
kosta tvoj kocik je krajsi 😉

kosta123
13. mar 2010

brisilda - diky 🙂 aj mne sa viac páči a je tam aj vajko,na tom modrom nieje.

petka55555
13. mar 2010

kosta aj mne sa viac paci ten tvoj cerveny...lebo ten modry nema taku zivu farbu.. 🙂

mata0312
13. mar 2010

no čo baby aky ste mali den 😀 ja som asa bola so synovcom tak som happy ale zajtra zasa odchadza 😒

brisilda
13. mar 2010

mati ja som mala super den no moj brat ma doma skrecka a moj syn nevie pochopit ze ja toto doma nechcem tak sme museli ist do chovproduktu juuj hruza 😠 maly si neda povedat doma mi place ze on chce skrecka scize som si zarobila 50 € 😝 aj to len klietka tolko stoji ☹

kosta123
13. mar 2010

brisilda - takže si mu ho kúpila????fuj ja to nemusím,veď vám ho Jessyka zje 😀

brisilda
13. mar 2010

kosta nie nekupila 😀 ale bolo to zlate lebo teraz su take pekne plastove klietky a v predu bol tunel no krasne sa nam tam ten maly sarkan predvadzal a malemu sa to pacilo 😀 a inak vobec to nesmrdelo co som bola prekvapena no samka to drzi stale tak ja neviem lebo on mi tu teraz place 😠

brisilda
13. mar 2010

ale priznam sa ze to bolop rozkosne 😀 ja neviem preco sme namiesto psa nekupili radsej skrecka 😀 😀 😀 ale na jessynku nedam dopustit mame ju radi a samko ju miluje 😉 on ma rad vsetke zvieratka a dnes ked som sa mu snazila vysvetlit ze jessynka bude ziarlit tak mi povedal ze mamka ale to bude tak ako ked sa nam narodi sebastianko tiez budem ziarlit 😀 😀 😀 no prirovnanie jak ........... 😀 😀 😀

danulicek
13. mar 2010

ahojte babule, chcela by som sa spytat vas, co mate gynekologa Bohaca: ked ste zacali tehulkovat a mali vam to potvrdit krvnymi testami, museli ste sa k Bohacovi telefonicky ohlasit alebo ste tam len boli skusit stastie niekedy rano? dakujem za radu 😉

kosta123
13. mar 2010

danulicek ahoj 🙂
Ja mám boháča a ja som tam volala keď mi meškali,tak sa ma sestrička pýtala že koľko dní meškajú a podľa toho ma objednala,vtedy mi meškali 2 týždne a aj tak ma objednala až za 2 týždne,čiže som už bola okolo 7tt.Lebo že skôr by to nebolo ani na sone vidno.A krv mi nebrali len sono robili.

Neviem či by ťa len tak zobrala,možno len kebyže povieš že máš strašné bolesti alebo si niečo vymyslíš.lebo keď som tam bola minulý utorok tak sa rozčulovala, už nebude nikoho brať keď nieje objednaný,ale to aj asi kôli tomu že bola poradňa pre tehotné (to je vždy v utorok po 10,00) a otravovali ju nejaké baby z vyšetrením.
A čo už meškajú???

danulicek
13. mar 2010

dakujem kosta 😉 este nemeskaju, stale som cakatelka, ci ano, ci nie. pytala som sa len pre info, aby som vedela dopredu, "kdyby neco"...

nechcem robit paniku alebo tak, ale cosi sa deje a ja mam take pocity ako este nikdy.neviem, je to pre mna nove a uz by som sa najradsej videla, ako kocikujem 😀 uvidime, co bude nakoniec, akurat, ze citim v podbrusku stale take pichlave bolesti ako pred M (raz v jednom vajecniku, raz v druhom, potom zas v strede), ale to citim uz viac ako tyzden, este vyraznejsie ako ked mam PMS (ten mavam tak 2 dni, nie tyzden a pol). a uz ked to tak studujem, hned si priradim aj dalsie priznaky, ktore asi ani nemusia byt uplne vsetky realne.. ale proste ten pocit, ze je nieco inak, nepusti...

no neviem, asi mi neostava nic ine, len byt trpezliva 😅 a ked bude M meskat, tak sa aj zblaznim, kym ma sestricka objedna. este mam v zalohe test, ale vydrzim do pondelka, ak budem meskat. vydrziiim 😀

kosta123
13. mar 2010

brisilda - ale je zlatý 🙂 No možno to nesmrdelo momentálne(asi mali čisté piliny) ale my sme doma mali raz 7 škrečkov a smrdelo to, a ešte nám aj vyliezli z klietky a spravili si hniezdo pod kuchynskou linkou a tam papali,kakali.......no fuj,a jedného som nechtiac spláchla do záchoda,lebo sa skoval do kýbla kde bolo trochu vody a ja som to vyliala 😖 😖

Hallooooo,nikde nikto???Ja mám akýsi problém zo spánkom,aj včera som sedela pri nete do pol 2 v noci.Sa mi proste nechce 😀 a to si pamätám že na začiatku tehu som chodila spať aj o 19,00 😀 sranda.To hneď vidno že človek nechodí do práce a má elánu až až.
Dnes som si upratala skriňu v spálni a toľko vecí som vyhodila,konečne!!!!som to tu len zbierala ako somár a aj tak som to nenosila alebo som tajne dúfala že to raz isto oblečiem 😀 😀 😀 😀

brisilda
13. mar 2010

ahoj kosta ja mam problem zo spankom tiez 😀 co uz ☹ inak nas skrecok ak nejaky bude tak bude na balkone a teraz su super klietky nie tie mrzivite ale plastove krasne 😉 takze isto by skrecok navysiel a kebyze ani tak jessyna ju zozere 😀 a bude po zabave 😀 no uvidime zajtra mozno sa maly s toho vyspinka ale bol zlaty on strasne miluje zvieratka 😉 aj jessynku ma on s nas vsetkych najradsej 😉
danulicek pokial ti bude menzes meskat tyzden v pohode chod ku dokimu bez objednania ja som tam tak bola no cakala som tam od 7 do 14:00 😠 aj to boli po dovolenke cize ludi ako smeti 😀 no mala som vyhovorku nakolko sme mali pred dovolenkou a potrebovala som mat istotu ze sa jedna o vnutromaternicove tehotenstvo 😉 inak krvne testy sa robia az v 10 tt skor ti krv nezoberu 😒 cize ako pise kosta najskor sa telefonicky objednaj ak by si mala problemi so spinenim alebo bolestami tak okamzite tam chod nakolko mimomaternicove tehotenstvo je nebezpecne 😒 mne bolo machulku vidno v 4 az 5 tt a srdiecko v 6-7 tt 😉

nikiarudi
autor
14. mar 2010

dobré ránko baby, to čo je za počasie...budem asi strielaľ... 😠 😠 😠

brisilda
14. mar 2010

niki mame druhe vianoce 🙂aspon tu na vychode 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
14. mar 2010

no tak tie sú aj tu.. 😠 ako Vianoce mám veľmi rada, no nie takú dlhu zimu... 🙄

brisilda
14. mar 2010

niki podla mna je to stale lepsie teraz ako keby mali prist mrazi v aprili 😀 ja chcem mat april a maj teplucky 😎 teraz ked som zabehnuta v zimnej vetrovke mi to nevadi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre