Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

domicca
27. jan 2010

na prípravu mamičiek hláste na tč 042/4304226 tj na pôrodnú sálu, najlepšie v piatok doobeda pred cvičením a vtedy je tam aj pôrodná asistentka ktorá vedie kurz 😉

brisilda
27. jan 2010

dakujeme za informaciu domicca 😉

brisilda
28. jan 2010

kocky dnes ma inak pcasie prekvapilo 😀 o polnoci ani naznak ze bude snezit a rano o 6 hotova kalamita 😀 😀 😀 este stastie ze sa po cestach nesmykalo inak by sme nesli do skolky 😉
peti hod infosku o niki 😉 ako sa maju? a ci mala v noci spinka 🙂 teraz jej nezavidim behat po poradni s malou v takej zime brrrrrrr ja som raz sla k doktorke potvrdit papir pre poistovnu a pri mamickach na poradni jedna pubertiacka so 40 C teplotami a kaslom si tam veselo sedela kym ju sestricka milo nevyhodila nech ide na pohotovost .

evil
28. jan 2010

no ja by som zas nechcela ist do ziliny sice som z bytce ale... skusim ist do povazskej... uvidime ako to zvladneme 🙂 len dufam ze manzel stihne prist ...lebo si nemyslim ze by som malickeho nemohla drzat nasilu vo vnutri 🙂

velmi sa tesim na babatko a neviem sa uz dockat 🙂
este som nezacala ani nic kupovat... mam len nejake vecicky na zaciatok... ale este ani postielku a ani nic nemam hihi... ale tak je este cas... a v takejto zime sa mi ani nechce chodit 😖

kosta123
28. jan 2010

fialllka - svadba 6.2..2010
Som v 17.týždni ešte len 🙂
Potrebuje na 100% vedieť ktorý deň to bude a potom si to vybavím v robote 😉 ale začnem hneď s vami naraz

brisilda
28. jan 2010

evil ked na teba pridu porodne bolsesti budes mat dost casu prist do PB 😉 inak ja mam vyhodu namna ked to pride tak neni problem sa do porodnice odviest sama 😀 😀 😀 jedine po auto bude musiet manzel prist 😀 ale to uz sme tak mali ked som s malym ostala lezat v nemocnici na podozrenie ze ma zapalene slepe crevo 😔 nastastie mu nic nebolo iba mu v skolke zachutila krieda 😝
Kocky nikina mala je nadherna 😉 dnes bola na facebooku 🙂 aj ja take uz chcem 😀

fialllka
28. jan 2010

brisilda: tak to bude potom asi to banco, ked si to takto opisala 😉

brisilda
28. jan 2010

😀 😀 😀 no asi ano 😀 ja chodim malo do mesta takze ako sa ktory obchod vola si nevsimam 😒 no tiez planujem este jednu taku osusku dokupit ale v inej farbe no zatial ine nemali iba ruzove 😝 a taka nam bude nenic 😀

evil
28. jan 2010

brisilda no jasne ze stihnem som z malej bytce a do povazskej to je rychlo od nas...

fialllka
28. jan 2010

brisilda: to je ten obchodak, co tam je tak uzko, ze???

brisilda
28. jan 2010

no presne tam 😀 😀 😀 ja mam teraz z bruchom tamat vobec prejst neto esta nieco kupovat a boze chran aby niekto chcel okolo mna prejst 😀 je to tam hrozne a este aj tovar vykladaju na strop ! ale vazne detske zavinovacky maju povesane uz aj po stropoch 😀 ja neviem to aby zakaznik tam aj lietal 😠 😠 😠

kosta123
28. jan 2010

evil - prečo nemáš albumík 🙂

fialllka
28. jan 2010

brisilda: tak tam jedine mozem len ked niekto postrazi Terezku, bo s kocikom tam nehrozi .... a uz vobec si neviem predstavit ako su tam tie zavinovacky zavesene .... asi si to pojdem odfotit 😀 😀 😀 😀
a este otazocka, mali este tieto farby osusiek? lebo su krasne 😉

brisilda
28. jan 2010

ja neviem ja som tam bola pred 3 dnami a inak nepaci sa mi, ze vazne tam nesmies ist s kocikom take nieco sa v GB nemoze stat.Inak neviem podla akych noriem robia tie ulicky lebo oni keby sa dalo tak ich este o 20 cm zuzia 😀

brisilda
28. jan 2010

juuj a terezku prines k nam 😀 neni problem moj samko by sa potesil 😀

kosta123
29. jan 2010

brisilda - ej aké párenie 😀
Dnes idem po dlhom čase von-mám totiž rozlúčku zo slobodou 🙂

brisilda
29. jan 2010

kosta tak si to uzi len aby vas niekde nezavialo kedze je tolko snehu 😀

brisilda
29. jan 2010

peti ked tu budes hod mi info ako to je s tym monitorom plodu spominala si ze ho mas ja uvazujem o jeho kupe no Mirka z MMA ho predava za 50 € tak rada by som pocula tvoj nazor ci sa oplati investovat 😉

kosta123
29. jan 2010

brisilda - diky 😉 budeme najskôr z babami u nás (chalani idú na chatu) a potom do LIFE-ka.

brisilda
29. jan 2010

juuuuj lifeko je super 😉 aj ja chcem 😀 naposledy som tam bola v auguste 😉 hore vo VIP 😉 len davaj pozor na alkohol aby si maleho nepripila 😀

petka55555
29. jan 2010

kosta tak si to krasne uzite aj s babenom a nepi 😀 , mozno ho tak vytrases a ohlucis ze zacne aj kopat.....
brisilda myslis monitor dychu???a aky má v ponuke??? ja mam tento http://www.maderna.sk/novorodenec/monitory-dych...
a je super citlivy, a vo fore ho chvalia a ma zabudovany aj ten baby phone....ale chvalia aj nanny aj babysenseII

baby ja som tento tyzden stale tak unavena, len si lezim a pospavam...to je strasne ved ostane so mna lenivec lenivy.....

a niki vcera pisala ze malinka papa o sto sest, ze je unavena...ale to su hadam tie prve dni, potomn si malinka urobi rezim a hadam bude v poriadku a bude mat niki net a bude nam pisat.... 🙂

petka55555
29. jan 2010

baby inak mi kamoska pisala ze vcera sa stala za nimnicou buracka a zevraj tam zomrela 27-rocna tehotna...to je strasne.... ☹

nikiarudi
autor
29. jan 2010

no čau kočky, tak my sme po prebdenej noci úplne vyšťavení.. 🙄 ale nejak si zvykáme..no unavení sme stále ako hovädo..malinká má prehodený režim, z čoho som maximálne zúfalá a hlavne aj z toho, že nám nechce spať v postieľke.. 😠 😒 ale v našej veľkej posteli sa jej dobre spí..a nechcem, aby sa tak naučila.. ☹

nikiarudi
autor
29. jan 2010

ozaj baby, sa mi nebude dať ísť kuknúť Maťu toho 6.2. pretože, zrovna vtedy má už Rudi 24ku, takže sa budeme doma trápiť sami.. 😖 ale budem na vás myslieť..a kukať z balkóna.. ☹

brisilda
29. jan 2010

peti nie ja som myslela ze mas ten monitor na pocuvanie srdiecka 😉 tento http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=36235&a... a ma ho aj ta Mirka z MMB len za vyssiu cenu tak neviem ci kupit alebo nekupit 🙄
no a dnes som behala po meste ze si kupim vetrovku lebo do mojej sa uz brusko nezmesti a obehala som cele mesto a nic ☹ tak som nakoniec skoncila v Hypernove a klupila v tom sportovom obchode nike 😀 ale pansku cize buducu zimu ju moze nosit manzel 😀 😀 😀
niki take problemi ma viacero mamiciek nesi sama skus sa informovat v nejakej teme tu na MK lebo s tym zaspavanim neporadim moje sidlo zaspavalo krasne v postielke hned po kojeni som ho tam dala a basta a nikdy som ho nehajkala nakolko som bola leniva 😀 ale unavena som akosi nebola co sa teraz povedat neda mam taky isty problem ako Peta 😒 cele dni by som prespala a ako nahle pride 20:00 hodina vecer tak mam energie aj za troch 😀 a chodim spavat o jednej rano ☹
niki inak musite si spravit nejaky rezim davaj malej papkat raz za 3 hodinky a cezden hlavne vecer pred nocou jej nedovol spinkat musis nieco vymysliet nejaku fintu aby potom bola unavena a spinkala vam cez noc 😉 drzim place

petka55555
29. jan 2010

jej niki chudatko, ale neboj hadam si coskoro najde rezim....no ja by som bola tiez nerada, keby chcel spat s nami v posteli, lebo chcem aby spal na tom monitore dychu, lebo ja sa budem furt bat....a hlavne ja sa strasne prehadzujem a ivo uz vela krat dostal laket do nosa... 🙂

jaj brisilda, tak to nemam, aj som nad tym uvazovala, ale uz teraz nemam korunky....a ja mam doma fonendoskop,ale nic s tym nepocujem... ☹ ale rada by som malinkeho pocuvala...

a ja tiez nosim manzelovu bundu, len ked idem niekam a neni moc zima si dam tu moju co nezapnem....ale teraz som aj tak stale doma, lebo mam strach ze sa kdesi vydrbem na zem, ked ani nevies kde pod snehom je lad....

brisilda
29. jan 2010

peti tak ja som uz bola nutena si nieco kupit a v damskej velkosti take slonie vetrovky nemaju 😀 takze je mi jedno ako vizeram hlavne ze mi je teplo aspon sa neprechladim lebo krize uz citim 😖 no a ten monitor som chcela a chcem a penazi tiez neni na zvys no uvazujeme o kupe takze treba zvazit pre a proti kedze do porodu mam uz iba 3 mesiace 😒 😀

brisilda
29. jan 2010

vyzerám 😀 sorry

petka55555
29. jan 2010

no ved na mne ani neni vidno ked ju mam oblecenu ze je panska, len mi je zas zima na rit, ked mam tu dlhu tak je teplejsie, ale zas brusko je odhalene....
no ved prave ci sa to zide ked uz iba tri mesiace....a ci je to naozaj take dobre, ze pocujem srdiecko....

nany100
29. jan 2010

niki, ešte máte len týždeň, tak rýchlo to nebude 😉 ...malinká je vyhúkaná z tohto tu okolo, my sme prvé týždne spávali samé v obývke a keď sa mi zdalo, že už sa trošku rozkukala, tak som ju začala dávať do postieľky...mala asi 5 týždňov...a tiež sme veľa ponocovali, aj som si poplakala od únavy...neboj, ona sa naučí spinkať...len to chce čas...nevie ešte, čo je deň a čo je noc...ale postupne sa aj to naučí...na to je šestonedelie...najlepšie žiadne návštevy, len najbližšia rodina (aj kvôli chorobám), Ty oddychuj pri maličkej, ona pozná zatiaľ len teba aj to zvnútra, tak sa zoznamujte, ona ťa potrebuje cítiť, neboj, ešte sa nenaučí spávať len vo vašej posteli...naučí sa aj na svoju postieľku 😉 ...po pár týždňoch to bude oveľa lepšie...hlavne že máš dosť mliečka, ja som si pár týždňov počkala, kým sa poriadne rozbehlo...dojči podľa potreby, aj keď možno pýta často, aby sa nestratilo...čím viac ťahá, tým viac sa tvorí...ale to asi vieš 🙂 ...prajem veľa síl, držkajte sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre