Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
22. mar 2010

kocky takze som tu uz jedina konecne mam po sprche a upratanu kuchynu 😀
kosta podla mna to neni streptokok mas iba mykozu ktoru treba liecit takze sup k dokimu po masticku 😉 ja som mala streptokoka a ziaden vytok nic iba v nemocnici mi ho zistili a pretoze som brala antibiotika tak som tiez chytila mykozu ale tu hrudkovitu co svrbi 😠 nastastie to trvalo iba jeden den a masticka zabrala 😉
mati no premna zamna mozes lahnut aj ku carlosovi 😉 nasa jessy tak spava na posteli so Samkom 😉

brisilda
23. mar 2010

inak streptokok sa v tehotenstve nelieci az pri porode ti daju injekciu ja som brala antibiotika a nastastie som mala take co zabijali aj toho streptokoka cize ho uz nemam ale ci ho znova nedostanem je otazne nakolko neviem ako sa prenasa ☹ takze pri porode sa injekcii nevyhnem tak ci tak

nikiarudi
autor
23. mar 2010

no kočky, ja spím a vy tu vypisujete o 106... normálne nestíham čítať.. no som zvedavá ako zvládnete dnes vstať a prísť,keď takto ponoujete... 😀 😀 😀

brisilda
23. mar 2010

no niki tak ja s tym problem nemam musim si zacat zvykat ze skoncia moje krasne lenosske casy 😀

nikiarudi
autor
23. mar 2010

tak to je fajn.. ja ešte frčím rýchlo čo to upratať, nakoľko som sama, tak nestíham..ale nevadííí... 😀 😀 nejak to zbácham... 😅

brisilda
23. mar 2010

pocuj ved nemusis dezinfikovat cely byt ja osobne som, na bordel zvyknuta 😀

nikiarudi
autor
23. mar 2010

no tak to nieje o dezinfikovaní, ale o tom, aby sa tu dalo existovať... 😀 😝 no po dlhej dobe upratujem, nakoľko doteraz upratoval mm... 😀 a poviem vám, vôbec mi to nechýbalo... 🙄

eyya
23. mar 2010

cha domonika znova netuje 😀 ...ale neva aj ja 😀 😉

ako baby bolo na prechadzke? skoda ze som nestihala.... 😠

eyya
23. mar 2010

cha ze domonika...ved vies ze som chcela napisat Dominika 😅

brisilda
23. mar 2010

ved nasa niki stale chatovala 😀 inak mala je straaaaasne rozkosna betarka mala hlavne to ake pohlady dokaze hadzat 😀 vidno ze tatko ju dobre uci 😉 uz sa tesim na leto ako bude obklopena chalanmi 😉

kosta123
23. mar 2010

Takto sme dnes boli na návšteve 🙂

kosta123
23. mar 2010

To je sranda s tými fotkami že sa sem dajú dávať 😀 😀 😀 😀 😀

petka55555
23. mar 2010

kosta sranda sranda, ale ja ta mam dobrý podbradok 😀 😀 😀 😀 ako kviko.....
inak ja som sa prave zobudila, ako som prisla domov som si lahla....a uplne som bola mimo, som myslela ze je rano 😀

brisilda
23. mar 2010

no super tucnejsia uz ani nemozem byt 😀 vybrala si vazne super fotku ale na facebook sa ju neopovaz dat 😀

nikiarudi
autor
23. mar 2010

aaaaale baby, veď ste tak krááááááásne guľaté.... 😵 občas mi to bruško aj chýba... 😀
no ja som práve došla dom, boli sme na tej poradni a pribrali sme skoro 700g, pani doktorka nás len pochválila..juuuuuuuuj taká som rada... už máme viac ako 4,5kg... 😀 😀 😀

mata0312
23. mar 2010

baby ste zlate pristane vam to uz aby sme takto chovali svoje pravda 😀 😀

brisilda
23. mar 2010

niki no len sa nam posmievaj 😀 mne osobne pri drzani malej to brusko prekazalo 😀 ale ako tak kukam na fotky tak budem netak potom chudnut aby som nabrala znova svoju vahu 😉 uvidim ci budem mat pevnu volu 😒
inak super ze mala krasne pribera 😉 inak to nanej aj vidno ze rada papka coskoro bude gulatejsia ako my 😀

mata0312
23. mar 2010

no moja to budeme asi chudnut vsetky 😀 vsak to je hrozne byt takato gulata zachvilu sa neodnesiem 😒 no čo uz 🙂

baby kolko vazili vasi malý ked ste boli v 30 týzdni na sono??

brisilda
23. mar 2010

mati ja nemam ani tusenia mne je to jedno hlavne ze je vsetko OK ostatne ma nazujima 😀 ale v 28 tt sme mali 1500 g 😉

mata0312
23. mar 2010

ja len tak zo zvedavosti lebo teraz kamaratkinu svagrinu museli nechat v nemocnici lebo ma hrozne male babatko ☹

no tak moj je na tom rovnako ako tvoj 😀 😀

petka55555
23. mar 2010

baby bude sa chudnut vo velkom...
a mati moj malinky mal v 32tt na prietokoch 1826g, zevraj presne podla tabulky, s brisildinim sa moc neporovnavaj, lebo ona ma velke babo, ked sme boli v rovnakom tt na to 4D moj mal 321g a jej vyse 500g, takze to bude riadny valibuk.....
niki to je super ze mala riadne pribrala....

mata0312
23. mar 2010

no preto ma to len tak zo zvedavosti zaujma lebo moj drahy bol velke babo 😀 a dufam ze nas Alex nebude take velke babo 😀 , maly mal v 30 TT 1615 g, tak som zvedava aky sa vam narodia valibuci 😀 😀 kedze rodite o tri tyzdne skor ako ja 😉 jasne ze sa neda podla toho riadit ja len fakt zo zvedavosti 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
23. mar 2010

júúúúúúúúúúúj baby, ja sa už tak strašne moc teším na tie vaše deťúúúúrence ako si ich pekne popestujem.. 😀 😀 😀

eyya
23. mar 2010

no ale ste krasne na foteckach s takym malym krpcekom...aj ja som si ju bola dnes pomojkat babatko moje vonave , Niki potom hod sem foto toho co sme robili.....treba vyuzit ze mozme zahltit server konika 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
23. mar 2010

jasné...zajtra odfotím ten úúúúúžasný výsledok... 😉 šikulka..

kosta123
23. mar 2010

a čože ste robili??pochválte sa?

nikiarudi
autor
23. mar 2010

Eluška nám pomáhala robiť odtlačok nožičky a ručičky do hmoty, kt. dám do fotorámiku... 🙂

eyya
23. mar 2010

no skoda ze bola taka tuha mohlo to byt superskejsie 😉

kosta123
23. mar 2010

Kde ste všetky??

petka55555
23. mar 2010

niki ale pomojkas si ich vsetky naraz ok???

inak baby uz mam konecne vsetko hotove, aj tasky pobalene, vsetko nachystane, tak uz si budem len vegetit a cakat....som inak rada....tak sa dohodnite na navsteve, len v pondelok idem doobeda na odbery, tak to asi nie, ale inak mi je to jedno, kludne aj v stvrtok alebo v piatok...a eyya a mata0312, ak sa vam chce kludne mozte aj vy, hadam sa nejako pomestime 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre