Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
31. mar 2010

ok vidíme sa... 😉

nikiarudi
autor
31. mar 2010

ale hej písala som Peti, že ak nespí nech sem kukne.. a Miška je online.. a vraj dojde aj Maťa...

eyya
31. mar 2010

kosta mas novu foto vsak a to je aktualna? lebo sa mi zda ze si na tej pred nemala melir, ze?

mata0312
31. mar 2010

ok baby tak o 10 pred panelakom 😀 počkame sa 😀

petka55555
31. mar 2010

nespim nespim, tlacila som do hlavy.....ok tak o 10tej...niki ty mi prezvon ked pojdes z domu, tak ako vzdy ok???tesim sa 🙂

brisilda
31. mar 2010

kocky tak teda o 10:00 😉 nika ja idem potom dole na lansku ak chces zveziem vas len neviem teraz ci nemam v kufri kolesa na prezutie auta 😖 no kuknem a uvidim lebo inak vonu prsi tak az nezmoknete cestou

kosta123
31. mar 2010

eyya - práveže starú fotku,lebo teraz vizerám hrozne 😒

eyya
31. mar 2010

ale de...tak maminkovsky 🙂 😉

fialllka
31. mar 2010

eli: juj tie zubale vas este potrapia ... no nech su cim skor vonku ... a nemusi to byt stvrty zubok, moze to byt stale ten treti, co sa stale rastie dopredu .... ☹

nany100
31. mar 2010

Eli, Dominika už má tri zúbky? Adel stále len dva, aj tie sa prerezali až v desiatom mesiaci 😀 ...ale má také ďasienka opuchnuté, že čakám čo ďalšie vylezie 😉

eyya
31. mar 2010

dievcata akurat som tukla do temy PB 😀 ked som vas tam videla 😀 a vy mi napisete sem 😀
nany ma ale sme si ich riadne uzili, macka ja viem ono to aj tak vyzera pretoze 4 este nema ani naznak

nany100
31. mar 2010

eli, som ti tam odpísala, tak si prečítaj 😉
našťastie, Adelka tie zúbky znášala celkom dobre 😉 ...uvidíme, čo bude pri ďalších...a včera som maminu očakávala, tak sme kukali s Adelkou z okna a asi som Ťa videla popred náš dom ísť aj s nejakou asi kamoškou a kočiarikom 🙂

eyya
31. mar 2010

o kolkej a kde to byvas?

nany100
31. mar 2010

poobede pred treťou a bývame v tom dome pod cestou ako chodí jedenástka...ako je panelák s podkrovím a vedľa je jeden a my v tom ďalšom (oproti nášmu vchodu začínajú garáže)

ludka_r
31. mar 2010

Eyya, malá je zlatučká.
Ja tiež zatiaľ neviem, čo je to trápiť sa so zúbkami (klop-klop). Vilkovi prvý narástol, keď mal asi rok a dva mesiace a teraz má "už" 10 Tiež má ďasná napuchnuté, tak som zvedavá, kedy sa ďalšie ukážu. Našťastie všetky rastú bezbolestne.
Som zvedavá, ako to bude pri očákoch.

eyya
31. mar 2010

nany tak uz viem ano bola to boli spoluziacky chceli ist s malou von ale ked viem aka je teraz uplakana tak som isla s nimi ...
ja som dako pozabudla ze si z rozkvetu
jaj a budte radi ze neviete co je to ked idu zubky von bolavo ...

nany100
31. mar 2010

sme skoro susedy 😉
možno pri ďalších zúbkoch to čaká aj nás, ale dúfam, že nás tie nervičky obídu

nany100
31. mar 2010

a už sme hore, tak sa lúčim 😉

petka55555
31. mar 2010

eyya uz ani ty nemas foto??? 🙂

eyya
31. mar 2010

uz na mna prisli 🙂)))

ale su s tym trapny 😝

kosta123
31. mar 2010

Ja už som doma,tak tu zase tvrdnem 😅 nie že by mi to nejako vadilo, 🙂 joj mám chuť na puding,len nemám piškóty 🙄 nalámem si tam horálku 😀 mňam 🙂

kosta123
31. mar 2010

Niki a ty nebudeš dávať malú do pavúkov??keď si písala že to nieje zdravé???

nikiarudi
autor
31. mar 2010

ahojte, tak do kedy ste ešte posedeli??? 😉 🙂 🙂
eli, mám na teba prosbu dáš mi nejaké typy na pečenie chlebíka..?? lebo sme si kúpili dnes pekárničku, tak sa vytešujeme... 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
31. mar 2010

kosti - ja určite nie...

petka55555
31. mar 2010

ja som tiez myslela ze nebudem pouzivat pavuka, ale ved v nom nebude maly cely den, ved len tak nachvilku...ved nech si pobeha....

brisilda a toto je ta stolicka a presne aj taka oranzova....

petka55555
31. mar 2010

niki my sme u kosti stvrdli skoro do 3 😀

kosta123
31. mar 2010

petka55555 - stolička paráááádna 😉

nikiarudi
autor
31. mar 2010

no pekne.. a ja som bola v tej DM a mali tie plienky až od zajtra mať, ale boli milé a už mi ich vytiahli...

petka55555
31. mar 2010

oj niki tak mate box a je velky???

petka55555
31. mar 2010

kosta dik za foto.....ty kokos ale som velka a v zrkadle sa mi az tak nezda 😝 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre