Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
16. apr 2010

kosta tak to bolo hrozne je mi s toho zle to je ina .... bych ju primontovala k vrtuli .....jednu 😠

eyya
16. apr 2010

som zistila ze na obrazku to neni vidno takze repete 😀

kosta123
16. apr 2010

eyya - no super,a to dievčatko nemá chybu 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

no eli, tak to sú aké supeeeeeeeeeer body... parááááááááda... 😵 😵 😵 a mne štvrtok vyhovuje... 😉

nikiarudi
autor
16. apr 2010

tak mm urobil večeru, teraz ešte pečie pizza rožteky... ja som spravila chlebíčky na zajtra, okupkala a nakŕmila malú...tá už aj sladúčko spinká.. 😵 no ešte chcem urobiť bábovku...

kosta123
16. apr 2010

nikiarudi - a čože máte zajtra???

nikiarudi
autor
16. apr 2010

kuk do kalendára... 😉

kosta123
16. apr 2010

jasné rudy má meno 😀

mata0312
16. apr 2010

kosti keby nemame brucha tak by sme vyrazili do ulic ked uz sme tie slamené vdovy 😀

kosta123
16. apr 2010

mata0312 - to hej 😉 ja idem zajtra do námorníka kamoška má rozlúčku zo slobodou a potom idú na disco ale to ja pojdem domov,kde tam z takým kotlom 😀 😀

mata0312
16. apr 2010

kosti ja idem v pondelok na tesco party 😀 uvidim aj stare kolegyne tak sa hrozne tesim 😀 zacina to o 19 vecerou a potom disco no uvidim dokedy vydrzim 😀 vyhoda je ze sa vo vnutri nefajci ale tesim sa ze aspon pokecam z babami 😀 😀

no vsak uz iba chvilu a potom mozeme vyrazit vsetky vyrazit niekam von nech sa mm staraju 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

moja reč dámy, moja reč!!! 😀 😀 😀

mata0312
16. apr 2010

no niki som rada ze so mnou suhlasis 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

mati - ja už som to tu navrhovala dávnejšie... 😉

mata0312
16. apr 2010

asi to bolo skor ako som k vam zavítala 😀 alebo som prehliadla 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

tak tak... ale to je fuk, to treba stále pripomínať... no som zvedavá ako to bude... asi tak skoro nie... teda aspoň ja si isto počkám... a hlavne bude problém sa zosúladiť...

mata0312
16. apr 2010

no musime pockat na kostu 😀 nejako to dame dokopy no nie? 😉 ja sa uz teraz tesim 😀 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

a potom tie suprové kinderpárty...pri meninách či narodeninách, to bude babinéééééééc.... hahahahaaaaaaaa... 😀 😀 😀 chlapi traste sa... 😝

mata0312
16. apr 2010

baby fakt si to neviem predstavit ze sa vsetky stretneme a este k tomu aj mimi 😀 😀 😀 ty kokso to bude zaujmave 😀

nikiarudi
autor
16. apr 2010

no a tie kočáre??? uuuuuuufff.. hotové parkovisko by sme potrebovali... 😅

nikiarudi
autor
16. apr 2010

ozaj baby, som vám aj zabudla povedať... môj bráško si musí nečakane predĺžiť pobyt v Paríži kôli tej Sopke, nakoľko nič nelieta... tak som zvedavá do kedy...

mata0312
16. apr 2010

baby mna dnes hrozne pali zaha čo vam na nu pomaha 😖

kosta123
16. apr 2010

Už sedím len za PC,izba ako tak uprtaná,aj ked tam mám várku na ožehlenie ale serem už nato.

Maťa na cvičení povedala že na další piatok nemajú chodiť junové a julové termíny lebo je tam strašne vela báb 😠 že sa pôjde až ten další,lebo že musí začať odznova 1.2.3.pôrodná doba,porod a tak....ved to sme skoro všetko počuli,ja možno pôjdem v piatok a potom ak to začne opakovať tak sa na to vyprdnem 😉
A zajtra sa má ísť kuknúť tá porodnica 😀 peťa to ráno zistí cez maminu,o ktorej máme prísť.

brisilda
16. apr 2010

kocky namna ste zabudli co? 😠 pekne od vas vidno ake ste kamosky 😠
eyya tie body nemaju chybu 😉

nikiarudi
autor
16. apr 2010

práve som volala s maminou... a vraj je všetko v Paríži, či hotely, busy, vlaky...proste všetko vybookované až do stredy... a najlacnejšia letenka s Paríža sem bola až na stredu a to za 400€.. a aj segra chcela bráškovi zabookovať ten rýchlovlak, no ten ide tiež až v stredu, tak že sa tam s nejakými dvoma Rakúšankami dohodli a zavolali si z Viedne taxi..a z Viedne sa už nejak dostanú do BA... ale sila čo urobí jedna sopka, že??? 😠

mata0312
16. apr 2010

no na buduci tyzden mozem ist lebo nemam skolu ale potom ten dalsi piatok mam zasa skusku čize to znova nepojdem tak neviem ako ☹
a nedohodli ste sa na tom čase? ze kedy asi priblizne lebo ja by som isla a kukli by sme aj bris 😀 😀

mata0312
16. apr 2010

bris nezabudli akuraat som to pisala 😀 😀 😀

kosta123
16. apr 2010

nikiarudi - a čože sa stalo s tou sopkou??som mimo,ani tu nič nelietalo

kosta123
16. apr 2010

mata0312 - Peťa nám dá ráno vedieť, tá porod.asistentka sama nevedela kedy,že si musíme rano okolo 10,00 zavolať na porodnicu.
Brisilda samozrejme že ta vyzdvihneme a hned aj kukneme či si kindervajko 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre