Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
6. máj 2010

fialllka - no som zvedavá čo to bude 😉

fialllka
6. máj 2010

juj ale my neprezradime aj ked budeme vediet 😉 😉 😉 sme s manzelom tak dohodli 😀 😀 😀 😀 ze nech ma rodinka prekvapko 😎

petka55555
6. máj 2010

kosta no tak to predava dobre draho
kukaj
http://cgi.ebay.com/PUMA-INFANT-BABY-BOYS-GIRLS...
cena aj s postovnym ani nie 40 dolarov to je tak 30€, a ona ma takuto za kolko?????odkial vies cenu????za aku to ona predava, ved to v albume nema...

eyya
6. máj 2010

takze dnes som sa pohrala s tymto 😀

simson pre bris a potvorka pre niki, ozaj niki a co ta napisem?

petka55555
6. máj 2010

eli simson teda nema chyby.... 🙂

nikiarudi
autor
6. máj 2010
eyya
6. máj 2010

vyfarbene niki 🙂

kosta123
6. máj 2010

petka55555 -som jej písala a napísala mi že tie menšie súpravy 37€ a tie väčšie 5-6 dielne 57 €, ona si tam asi zarátava dosť poštovné lebo hovorila že je to dosť drahé.

Eyya - no máš talent teda fakt !!!!

kosta123
6. máj 2010

nikiarudi - čo si tým chcela povedať ???

petka55555
6. máj 2010

kosta ved tam je postovne 8,95 dolara...ja ked som kupovala z USA tak bolo postovne lacnejsie ako z UK....dost tam ma nadhodene...skoro raz tolko 😲

kosta123
6. máj 2010

petka55555 - no veď ja by som to ani nikdy nekúpila

kosta123
6. máj 2010

A bohvie ako Brisilda 😒

kosta123
6. máj 2010

Asi už spíte čo? 😔

eyya
7. máj 2010

Asi este spite co? 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

kosťa - len som tým chcela povedať, že by som si sem v živote takú foto nedala... 😝
Eli - bodynko je kráááááááááásne, ďakujeme ešte raz a inak nakŕmim malú a dojdem ok??? prezvoním, keď budem pred dverami... 😉

eyya
7. máj 2010

ok 😉

eyya
7. máj 2010

niki dones please tu kefu na flase 😅

nikiarudi
autor
7. máj 2010

ok 🙂

kosta123
7. máj 2010

Kokos ja som zas do 02:30 bola hore nedalo sa mi spať a až teraz som sa dostala z postele 😠
Keby je aspoň pekne vonku 😒

petka55555
7. máj 2010

no kosta, este ze netreba rano vstavat do prace ze??? mna uz tak vecer bolelo brucho a krize, ze som myslela ze v noci sa to rozbehne a ono nic..... 🙂
inak ja som vcera s brisildou volala.....musi cakat, ale hadam coskoro to bude, lebo uz sa otvara....tak ked sa malinky narodi, tak da vediet....len bude z neho asi riadny macko....ale hlavne aby to mala uspesne za sebou.....budeme na nu mysliet ze???? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kosta123
7. máj 2010

petka55555 - jasné že budeme veď ma napadla hneď ako som sa zobudila 😉
Cvičiť nejdeš??

petka55555
7. máj 2010

mne uz sa nechce cvicit, ale brisilda chcela ist, tak jej skus zavolat a mozete ist spolu......

kosta123
7. máj 2010

petka55555 - - no ani mne sa nechce a ešte po prebdenej noci 🙄
Idem si spraviť krupicovú kašu na raňajky mňam 😉

petka55555
7. máj 2010

no pekne...nerob chute s kasou....uz som dlho nemala... 🙂

mata0312
7. máj 2010

ahojte kocky no ja som mala tiez taku noc na hovno 😖 do piatej som nemohla zaspat a ked som zaspala tak ma zasa zobudili susedia o siedmej vrtaním hroza 😠 mne sa tiez nechce cvicit a teraz som u svokrovcov lebo prisla rodina z lucenca 😀 a budeme tu cely den 😉

aj ja stale myslim na bris 😉 tak dajte potom vediet

eyya
7. máj 2010

na bris myslim aj ja velmi drzim palce aby to mala co najrychlejsie a co nejmenejbolestne za sebou 🙂

nany100
7. máj 2010

pridávam sa, brisilde držíme prsty...ja 20 a Adelka tiež 20, ale menších 😉

zica1
7. máj 2010

Ahoj kocky, ja som od vcera do zajtra u nasich na navsteve, tak nemam cas na konika.Som tu len na skok, ze co je nove a ako sa ma Bris.Prajem vam pekny dnik a potom si vas docitam. papa 😉 Drzte sa! 😉 🙂

mata0312
7. máj 2010

ahojte my sme akurat prisli dom a som unavena ako kon... uz to neni čo to byvalo 😕 a vy čo dnes cely den robite 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

ahojte, tak my sme tiež u našich.. mm vpráci na 24ke,takže tak... našim prišiel nový nábytok, taká zostava do detskej..tak som s tatinom kutylovala.. 😀 😀 😀 no a tatino ma poprosil, že má chuť na moju brokolicovú polievočku, takže šiel do obchodu a budem ešte kuchtiť... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre