Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
7. máj 2010

ja som zbytocny stresak 😠

nikiarudi
autor
7. máj 2010

no a to najväčšia chyba, pretože stres a hlavne psychika robia strašne veľa...to tehotenstvo si treba užívať a tešiť sa z toho, tak to ide všetko ľahšie.. 😉

mata0312
7. máj 2010

mas pravdu 😀 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

ok, idem ja už spať, tak dobrú noc.. papa zajtra... 🙂

nikiarudi
autor
8. máj 2010

Dobré ránko.. ako sa máte kočky??

kosta123
8. máj 2010

NO supéééééééééééér maličký je na svete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 včera som na vás myslela celý deň,že čo sa deje.
Kokso riadna váha 😨 a ako rýchlo Bris porodila až sa čudujem 😉

MM ide dnes do BA na majstrovstvá SR v kulturistike ,a mne príde návšteva musím upratovať 😎 😎

petka55555
8. máj 2010

baby a vam neprisli smsky????? ked ste to nevedeli......mne dnes aj fotecka...je krasnucky....len je malinka, tak to neni moc vidno...... 🙂 🙂 🙂 🙂 joj ale je brisilde uz dobre....

mata0312
8. máj 2010

petka nie mne neprisla asi poslala len tebe a ty si mala byt informator 😉
no mate pravdu teraz jej uz e dobre ... 😀 😀 nech uz je doma aj s drobcekom...
drahy je dnes v praci cize sa budem cely den doma nudit ...

nikiarudi
autor
8. máj 2010

no ja ju dnes možno aj uvidím, pretože pôjdeme za švagrinou, tak určite tam bude mať manžela aj so Samkom... 🙂

nikiarudi
autor
8. máj 2010

Peti pošli mms, ak sa ti dá.. aj ja som uz zvedavá... 😉

kosta123
8. máj 2010

ja sa tiež tak vytešujem že už porodila 🙂 🙂 🙂 idem k svokre na obed a budem čakať kamošky.

nikiarudi
autor
8. máj 2010

akurát som si zaspomínala na náš svadobný deň, pretože tu hore pred kaplnkou sa fotí nejaký pár v svadobnom... 😉 aaaach ešte by som si zopakovala svadobný deň.. 😵 😵 😵

nany100
8. máj 2010

ahojte, gratulujeme brisilde k malému veľkému zázraku, prajeme veeľa zdravíčka, mliečka a dobrého spánku 😉 ...tešíme sa na foto...juj, veru aj ja by som si to hneď zopakovala, aj keď som už starena 😉

nikiarudi
autor
8. máj 2010

aaaaaale nany, nepreháňaj... aká starena??? 😠 😉

eyya
8. máj 2010

No pekne clovek tu skoro jeden den nekukne a uz sa rodi 🙂 ale som moc rada ze to tak suer vyslo Miska mala si co nosit takeho valibuka 😀 a uz vieme preco ti niekto povedal ze mas velke brusko 😀 prajeme aby bolo vsetko len v tom najlepsom poriadku vela zdravia a aby sa mamina mohla pekne vyspat 🙂

mne je uz nastastie o moc lepsie...

niki nestras so zubami to este len bude ked sa zacnu predierat, ... teraz asi zacina a ale sup na hryzadla a podbradliky- slintaciky a uz len calgel v zalohe ked to uz naozaj pride 🙂

kosta123
8. máj 2010

nikiarudi - aj ja som ich videla 😉

Baby a vy ste nešli na míľu pre Mamu???

eyya
8. máj 2010

kosta a do kelu to je dnes? ja skleroza .... 😅

mata0312
8. máj 2010

eyya veru dnes aj ja som na vas myslela ze ste isli 😀
ja som si akurat dala poobedny spanok a teraz zasa nebudem do noci spat 😉

kosta123
8. máj 2010

eyya - hej dnes to bolo a asi ešte je.
Ja som chcela ísť z niekym,ale mala som návštevu 2 spolužiačky ale už odišli.

mata0312
8. máj 2010

kosti tak teraz si tiez sam ako ja 😉 juj keby som tu uz mala aspon maleho 🙂 mam na niečo strasnu chut a neviem na čo ale minule ste spominali krupicovu kasu tak nad nou tuho rozmyslam 😀

kosta123
8. máj 2010

My si pôjdeme sadnúť do pizzerky na rozkvete s partiou tak dúfam aby som tam zase niečo nezožrala,ale inak som chudla 1kg 😀 ale možno som bola len vycikaná 😀 😀 😀 😀 😀

mata0312
8. máj 2010

no ja sa snazim trocha miernit s tym jedenim ale mozem za to ze som hladná? na obed som si urobila len šalat a kuracie maso na masle a uz som z toho vyhladovana 😒

tak si to uzi 😀 a daj si riadnu pizzu mnam 😀 aj za mna 😀

mata0312
8. máj 2010

zabudla som ti napisat jedna baba je v 5 mesiaci a pribrala uz 25 kil to je co?? ale ona bola pred tehu hrozne chuda ale ja ju nepoznam osobne je to kamoškina sestra 😉

kosta123
8. máj 2010

mata0312 - včera sme boli v Maníne na cestovinu boli tiež dobré a ešte aj v Olympii na čokoládu šak ja sa jej nemôžem dožrať 😠 a mám 2 strie svine zasrané,aj teraz mám mastné brucho ale čo ked mi ide dopredu a pod pupkom asi sa už nemá kde rozťahovať koža.
A bohvie ako Bris rodila či normálne ,ked bol taky velký.

mata0312
8. máj 2010

kosti ja mam uz tiez brucho posiate striami 😖 no čo narobim a toho tiez stale kremujem a olejujem ako krava 😠 😠 a na stehnach mam tiez ale tie su stare a neni ich az tak vidno ☹

viem o akych cestovinach hovoris 😀 lebo aj my sme boli na ne vo stvrtok so svagrinou bola som ju zaviest u zubara a potom ma pozvala na obed boli vyborne 😀 ty sa zblaznis s tej cokolady a chutila ti aj pred tehu??? 😀 😀 ja to mam taketo so zmrzlinou mohla by som ju jest stale 😀

vies ze som aj ja rozmyslala ze ako bris rodila?a ze kto ju rodil? 😉

kosta123
8. máj 2010

No ja milujem Horálky a vlastne všetko čokoládové,ale teraz aj 3 krát toľko 😀 😀 😀

mata0312
8. máj 2010

no ja tiez vsekto čo je sladke a neni to len koli tehu to som aj predtym 😀 😀

petka55555
8. máj 2010

no baby ste popisali, aj ja som videla svadbu, teda len auto, lebo stal dole krasny bordovy mustang.....ja sa budem takto o tyzden veselit na svadbe.....ivo isiel akurat na rozlucku so slobodou ale ma zakazane pit.....keby nahodou... 😝
mna uz treti den riadne kramovo boli brucho aj krize....ale to moze byt este aj tyzden......

baby zas ta vasa pizza.... 😠 mne uz nechuti nic...ani nic nezmestim.... a zo vsetkeho mam riadnu zahu.....

kosti a kolko si dokopy pribrala????a nemeras si obvod toho brucho cez ten pupok???

baby ja som sa dnes tak zlakla ze sa mi urobili riadne strie a to som bola otlacena, lebo som lezala na bruchu 😀 ale vyzerali uplne ako riadne strie...inak ja sa natieram odkedy riadne podrastlo brusko johnson olejom asi 3 krat denne a nosim stare tielko, take umelinove, aby to nevsiaklo, takze ho mam stale riadne mastne, a zatial nemam ani jednu a ja mam teda riadny nabeh na strie, mam aj na bruchu aj na bokoch z minuleho roka, ale to len take priesvitne, takze ich moc neni vidno, iba ked sa opalim ale to mam v pazi...tak dufam ze este olej vydrzi a bude zaberat, lebo by ma siblo, ked som to tak dlho vydrzala bez strie, keby sa teraz urobili, lebo tak mi to taha.....

kosta123
8. máj 2010

Inak nepredáva niekto, alebo neviete o niekom kto by predával lacnejšie zavinovačku do autosedačky????

petka55555
8. máj 2010

a miska zrejme rodila normalne, ked napisala ze tri hodiny, lebo sekcia trva len chvilu a to by hned isto nevypisovala.....ale teda klobuk dole tak rychlo a taky riadny macko.....a mal robit bohac, takze to mala zrejme super, ved uvdime co napise....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre