Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
10. máj 2010

tak som neni slepa....

ozaj baby vsimli ste si tu vcera jeden album kde sa babo volalo Arnold Jesus??????to je sila... 😀

nikiarudi
autor
10. máj 2010

čooooooooooooooo?? to som si nevšimla... 😀 😀 😀 to meno má za trest???

zica1
10. máj 2010

peti - ja mam dr. v Ilave - Petrykowski

nikiarudi
autor
10. máj 2010

zica - a to sa ti chce chodiť stále do IL?? a budeš rodiť tu či tam??

eyya
10. máj 2010

tak ako kreativita v menach je ok ale toto je hrozne....tomu sa hovori pomsta rodicov...ak je to pravda

peta ano slana , mamina ma cukrovku 😉

eyya
10. máj 2010

zica to je v pohode ale asi je cudzinec takze to nieje take strasne...ale tamto ? 😒

petka55555
10. máj 2010

zica jaj, no mne by sa tiez uz nechcelo cestovat......

som zvedava co mne zajtra povie.....a ak ma neposle do nemocky, tak sa aspon vypytam na prietoky, lebo som za 13tt pribrala ledva 1 kg, tak ci je vsetko ok.....

ja neviem ci to bol cudzinec, ale aj tak, podla mna by sa Jesus hadam nemalo davat nie?????

zica1
10. máj 2010

niki, petka - no zatial mi to nerobi nejaky velky problem s cestovanim, autom som tam raz dva 🙂 A chcela by som rodit v IL, hadam to stihnem 😀

fialllka
10. máj 2010

eli: torta je super 😉 nechcela si tam davat aj zeleninku na spestrenie, ako som ja davala? 😵

eli: spytala si sa mi na tie vaky??? 🙂

my sme dnes boli u lekarky s malou .. nastastie je to bez atb a nejako s kaslom musime dobojovat a hlavne v noci, lebo to ju dusi a dusi .... 😢 az ju napina z kasla, bo sopel potvora nejde predom ale steka dozadu a Terezka by chudatko aj vykaslala, ale nevie ako a nejde jej to aj ked jej to ukazeme, ze ma vyplut, sa snazi a snazi a nic 😢

dnes nam urobila aj preventivnu prehliadku, tak mame presne 12 kg, a 90 cm a dala si aj krasne zmerat tlak 😉 sestricka len gulala ocami, ako super spolupracovala, ze to si deti nechcu dat merat 😉 a u doktorky vykladala po vysetreni vsetky auticka co tam lekarka mala na zem do radu za sebou, kym som sa s lekarkou rozpravala a nedbala by tam aj ostat a asistovat jej 😵

petka55555
10. máj 2010

baby vidite kolko uz je v majovkach babatiek???skoro 40 a hadam okrem 5 su vsetky pred terminom 😠

mata0312
10. máj 2010

ahojte baby tak ja som tiez behala zasa po doktoroch bola som na anesteziologii koli tej sekcii... bola som aj na porodnici ked som isla odtial ale bolo to okolo dvanastej a akurat rozdavali babatka a tak som ani nebola s miskou ☹

no peti uz chybas skoro len ty 😀 😀 😀 😀 ja mozno pojdem aj na buduci tyzden este sa uvidi podla stavu lebo dnes mam zasa vysoky tlak 😠

zica aj svagrina rodila v ilave a pochvalovala si ja som na zaciatku tiez rozmyslala ...

zica1
10. máj 2010

baby, kedy ste kupovali kocar? v ktorom tt asi?

nikiarudi
autor
10. máj 2010

zica - my sme mali kočík už keď som bola v 25tt... 😀

nikiarudi
autor
10. máj 2010

a prečo nechceš rodiť tu v PB??? veď bývate s drahým tu, nie?? či sa plánujete odsťahovať???

zica1
10. máj 2010

niki-ano byvame tu ale ja chodim k lekarovi do IL a tak by som tam aj chcela rodit...inak ja som z IL a priatel z Pb 😉

nikiarudi
autor
10. máj 2010

hej to viem... inak tvojho drahého z videnia poznám.. 🙂

mata0312
10. máj 2010

zica ja som kupovala v hlohovci lebo tam mali akciu na ten kocik čo som chcela 😀 a kupovala som ho na začiatku marca čize v siednom mesiaci 😀

zica1
10. máj 2010

niki - naozaj ? 🙂 to je sranda
mata - takze pomalinky je na case aby som aj ja rozmyslala kedy kupit kocik 🙂

mata0312
10. máj 2010

ja byt tebou tak uz si ho pomaly idem kupit ja som sa tiez nevedela dockat kedy ho budem mat 😀 😀

nikiarudi
autor
10. máj 2010

zica - hej, už som ho niekde v pb videla, no neviem kde..možno v Námorníku alebo tak... 😀

zica1
10. máj 2010

mata- no sak ani ja sa neviem dockat 😀 budem to musiet predebatovat s polovickou 🙂
niki - no do namorniku nechodi ale je to mozne, ze ste sa uz niekde videli ved Pb nieje az taka velka 🙂 😉

nikiarudi
autor
10. máj 2010

tak neviem, možno sa mi len na niekoho podobá... 😉

petka55555
10. máj 2010

zica, ja som mala kocar od 22tt aj doma vystaveny a vajicko a vanicku na kocar som kupila asi v 14tt 😀

ale neni nad brisildu ta ma kocik este ani tehotna nebola.....takze uz si kludne mozes kupit.....

no mati, este sa na tej porodnici asi aj stretneme.....

kosta123
10. máj 2010

petka55555 - či to JESUS neni priezvisko náhodou 😕

Zica neuveríš ale ja mám kočík asi od 10 tt 😀 ponúkla sa mi dobrá kúpa ,no tak ho nekúp 😀 😀 😀 😀 😀 ale nemali sme ho doma, ani som to rodine nehovorila lebo by sa zase rozprávalo,a svokra to nevie doteraz 😀 😝 😀

Tak ja som bola z Bris cca 2 minutky lebo ma už volali na prietoky 😠 no a potom ona už nemohla,lebo išla kojiť.
Inak prietoky O.K 😉

nikiarudi
autor
10. máj 2010

juuuuuuuj baby, tak dobre som sa teraz napapkala, až no... 😀 😀 😀 tatino urobil žemlovku, mňaaaaaaam... 😅

kosta123
10. máj 2010

nikiarudi -joj ale ti je 😉 môjho nič také nebaví 😠

mata0312
10. máj 2010

no petka uvidime ale bola by to sranda 😀 😀 a stale nic? malemu sa v tebe paci 😀 ja mam dnes hrozne bolesti v podbrusku az ma tam chvilami picha a dost neprijemne hadam to nic nie je ☹

niki aj ja som hladna jedla som naposledy na obed trocha sa obmedzujem a normalne som schudla kilo joj ale som na seba hrda ale teraz sa idem niečoho napapat aby alexko nebol hladnučky 😀 😀

kosti super ze prietoky su ok 😀

nikiarudi
autor
10. máj 2010

no ale to nerobil môj mm, ale môj tatino... inak aj mm to vie robiť, no mm je na 24ke...

mata0312
10. máj 2010

niki aj moj mm je 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre