Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@brisilda - bris mi nekúrime, no aj vetráme, ale tak okolo tých 20 stupňou je tam isto.. no neviem presne lebo to nemerám.. no naša Tamy nemá rada teplo, takže radšej chladnejšie.. a čo som aj čítala na nete, tak by mala byť teplota v izbe 18-19 stupňov...

no a už by mal byť na svete aj malý Alex, že?? som už strašne zvedavá... 😵

@kosta123 - treba niečo vymyslieť, ak máš auto k dispozícií, tak nám stačí zavolať a my sa rady s tebou niekam vyberieme na výlet...

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - nám je jedno, len nie 4.6 lebo to ideme na poradňu a máme druhé očkovanie, takže budeme určite mrzuté... ☹ inak kedykoľvek, no spýtaj sa Peti, kedy sa bude cítiť ona...my sa prispôsobíme..

kosta123
26. máj 2010

@nikiarudi - to si kedy myslela ???? na výlet?

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@nikiarudi - kedykoľvek ťa napadne.. daj vedieť dopredu a nieje problém.. 😉

kosta123
26. máj 2010

@petka55555 - na ďalší týždeň prídete už k nám?????

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - kedykoľvek ťa napadne.. daj vedieť dopredu a nieje problém..

fialllka
26. máj 2010

@brisilda nam lekarka vravela, ze ked sme boli naposledy s Terezkou u krcnej, ze nema mat v izbe viac ako 19 stupnov ....
takze podla mna tych 20 je ok ... sa mu lepsie spi .. a neboj aj moja Terka ma rano ruky ako lad .... lenze ona je ten pripad, ze nechce byt prikryta ... ale aj ked spava vo vaku, tak tie ruky ma studene .... ale nos a usi su ok ... skus mu nostek a uska ci su studene, resp. zahlavie, dole pri krku ... vraj to je naj miesto na urcenie teploty, ci je babatku zima alebo teplo ... takze ak to miesto bude mat teple, tak mu zimka nie je 😉 ak naopak spotene a mokre, tak mu je teplo az velmi 😉

nikiarudi
autor
26. máj 2010

inak a kde u teba odparkujeme 3-4 kočíky??? 😀

kosta123
26. máj 2010

@nikiarudi - no len v tomto počasí neni ani kam ísť, a aj keď bude krajšie tak ma nič nenapadá,možno tak zmzka v BY inak neviem,ty vieš o niečom??

kosta123
26. máj 2010

nikiarudi - no na chodbe 😀 😀 😀 alebo u susedy 😀

brisilda
26. máj 2010

kocky ja idem piatok do Bojnic ale ci sa tam aj dostaneme je otazne 😀 no pridat sa mozete 😉 ja pri svojom mrnuskovi neplanujem uz nic dopredu lebo nikdy mi to nacas navyjde 😝 zajtra sa ideme fotit o 10 rano 😀 tesim sa ako blcha
nika aj nas maly ma rad zimu ked mu je horuco mrci place puci sa a ked ho rozbalim a idem prebalit je tichucko 😉 aj celu noc krasne spinkal cize mu zima asi neprekaza 🙂 ale soplime stale 😠

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - keby sa dohodneme s bris a napr. do bojníc alebo napr. TN len tak kuk po obchodoch, alebo do Rajeckých kuk ku kúpelom vieš... alebo neviem.. to je fuk...

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@brisilda - my našťastie (ťuk ťuk ťuk) žiadne soplíky ani nič podobné zatiaľ nemáme... 😵

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - to bude sranda... 😀 😀 😀

brisilda
26. máj 2010

fialllka maly mal hrudnik teply aj tvaricku takze asi to bolo OK 😉 ja som mala totiz celu noc otvorenu vetracku 😀 😀 😀 ale teplomer bol v postielke aby sme sa nepodchladili a ukazoval 20 az 21 c 😉 Zeny co mate s tou Bytcou??? ved aj tu v PB je dobra zmrzlina 😀

brisilda
26. máj 2010

no tak rajec sme zvazovali aj my 😀 takze mozeme aj tam 😉
ozaj co sa tyka kocikov ked pojdeme na navstevu tak ja mam klokanku 😀 moj mozete odpocitat 😉

kosta123
26. máj 2010

@nikiarudi - tam by som si ja ale netrúfala ísť v tomto stave už isto nie.A ani by som tak ďaleko nešoférovala,jedine ak Bris a budeme potrebovať vždy 2 autá. Bojnice sú podľa mňa suché,my chodíme do čiech do Lešnej už iba.To je ale iba môj názor.

A behať s malými deťmi po handrách no neviem neviem 😀 ak tak po porode zbehnem do Kik alebo maximálne do žiliny lebo budem musieť chodiť asi holá 😠 😀 😀

kosta123
26. máj 2010

brisilda - tu je strašne vodnatááááá,a menšia 😀

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - no nie po handrách pre nás, ale len tak pre detičky... 😀
@brisilda - aj my máme klokanku...a BY je super zmrzka...ale aj tu pri Hypke či Tescu..

kosta123
26. máj 2010

No vidíte prídete v klokankách 😎

fialllka
26. máj 2010

dievcata, a ked budete chciet tak mozete niekedy aj ku nam na vylet 😉 Terezka sa isto potesi tolkym babatkam 😀 😝

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@fialllka - veľmi rady 😉 🙂

fialllka
26. máj 2010

@nikiarudi ale az ked budeme uplne ok 😉 aby ste neochoreli 🙂

neviete co je s Eli a Dominikou? vraj ich tiez nieco caplo???

brisilda
26. máj 2010

fiallka no len aby terezka nazacala potom ziarlit 😀 bude v soku ked sa navali tolko deticiek na navstevu 😀 😀 😀 nebude vediet ktoremu ma skor dat dudku do pusy 😀
@kosta123 a to v tych cechach je zoo? o noecom som pocula hod info do IP asi by sme skocili radsej tram ked je lepsia cesta lebo do bojnic je cesta otrasna

brisilda
26. máj 2010

inak tehulky mate pravdu ja som sa bala cestovat od 28tt

fialllka
26. máj 2010

@brisilda nebude, ta nebude vediet, komu ma ist pomahat prebalovat 😉
@brisilda http://www.zoozlin.eu/ ... ta zoo je ovela ovela lepsia ako v bojniciach .. my sa tam tiez chystame, len musime Terku zapisat do pasov resp. si najskor pas vybavit, lebo uz su prepadnute a uz sme to chceli pred 2tt ale sme ochoreli, tak z toho vzislo 😠
@brisilda no ja napr. mm prehovaram na dofcu v zahranici, aj ked som tehu 😉 ale sa mi smeje, ze co bude robit tulen na plazi 😀 😝 a ja, ze no oddychovat 😝

kosta123
26. máj 2010

@brisilda - Je to v Zlíne - - - je tam krásne 😎 http://www.zoozlin.eu/, vstupné 100 kč, parkovné 60 kč.

eyya
26. máj 2010

no dievcata hlasim nielenze Domca je zasoplena ja som nieco chytila na hlasivky a k tomu zapal kosti po minulotyzdnovej zubarke...takze ked sa nieco .....tak poriadne.... 😠

Nastastie Domke sa tlaci ten zub tak myslim ze je to s toho ale horsie je ze ja som odrovnana...

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@fialllka - odkáž manželovi, že aj ja som bola v lete ako tehulka na dovolenke a bolo super... 😉
@kosta123 - tam je super, no ja som bola v Lešnej... tam bolo krááááásne... 😵
@eyya - držte sa babule.. až ste skoro v poriadku.. 😉

kosta123
26. máj 2010

nikiarudi - no v tom Zlíne to je tá Lešná ZOO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre