Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

jerryjanka
20. apr 2009

peti hlavne nezabudni na vitaminky - aspon kyselinu listovú

petka55555
21. apr 2009

este nie, az v lete, lebo by som este chcela ist v koncom juna na dovolenku do toho egypta a tam by som nechcela ist tehotna, tak az tam zacneme, teda ak pojdeme. neviem ci ma vyznam cakat ze sa zamestnam, potom zas cakat dokedy sa skonci skusobna. lebo ani vo sne by ma nenapadlo, ked sme sa vratili z anglicka ze na konci aprila budem este sediet doma.a vitaminy zatial ziadne zacala som tu kyseliny, ale som pribrala 8 kilov tak som ju radsej prestala. vzdy ked uzviam nejake vitaminy tak stustnem. a niki aj ty zacnes na dovolenke? a jerry to sa musis liecit este rok ked chces zacat az na buduci april?boze dufam ze nam to nebude tak dlho trvat. inak do tejto temy chodime len my tri 🙂

petka55555
21. apr 2009

kolko chýb 😠

nikiarudi
autor
21. apr 2009

no neviem Peti to sa uvidí..ako na tom budeme...Aj keď chcela som si dať opraviť zuby ešte pred tehu...ale ja mám úúúúúúplnú paniku zo zubárov a som si vymyslela, že jediný spôsob ako to zvládnuť je dať si to urobiť pod celkovou anestézou a na to potrebujem peniaze,kt. nemáme.. 😒
tak som si povedala, že možno budem najskôr tehu aj tak sa mi počas tehu ešte pokazia..a pak si to dám urobiť všetko naraz..ale uvidíme..či sa zadarí skôr ako na dovči.. 😀 😀 😀
a Peti, nikde nieje napísané, že aj keby ideš tehu na dovču, že musíš chodiť gŕcajúc.. 😀

nany100
21. apr 2009

ahojte baby, tak my už sme odvčera doma s bábikou...volá sa Adelka, pri pôrode vážila 3000g a merala 49cm, narodila sa 15.4. o 13:10. Tak sa pridajte k nám 😉

jerryjanka
21. apr 2009

nany tak super blahoželám k malej princezničke - uživajte si spoločnej lásky.

peti - tak rok sme sa snažili a nič - teraz beriem kadejake lieky. uvidime ako to nakoniec bude - kedže liečba ktoru mam môže skončiť aj dvojičkami 😀 tak možno budem potom naplno vyťažená. Celkom by som to aj brala.
človek nikdy nevie ako to bude - akurat su ludia čo zbytočne riskuju a ja riskovať nechcem 😉

kaciatko68
21. apr 2009

petka, my sme sa tiež začali snažiť o bábo na svadobnej ceste v Egypte, ale nakoniec, dobre, že som hneď neotehotnela, veď sme denne pili tvrdý alkohol preventívne proti hnačke a ešte som zjedla aj niekoľko tabletiek z Egypta proti hnačke, keď ma chytila hneď po návrate domov. Takže nakoniec som sa tešila, že nie som tehotná - veď by to bolo také alkoholové díte 😉.

jerryjanka
21. apr 2009

kaciatko maš pravdu - isť na dovolenku tehu - to sa ani opalovať nemôžeš aby si babu neubližila - a čo v pripade ked začneš špiniť... doma si predsalen skočiš k dokimu pre utrogestan alebo duphaston - ale na dovolenke môžeš len čakať či potratiš alebo nie. No ale tak ved je to na každom ako sa rozhodne.

nikiarudi
autor
21. apr 2009

nany-supeeeeeeeeer GRATULUJEM..a teda "vitaj na svete Adelka" 😀 😀 😀 už teraz sa teším, keď sa stretneme v tom meste... 😉 🙂 🙂

nikiarudi
autor
21. apr 2009

a ešte som zabudla nany prajem veeeeeeeeeľa veľa zdravíčka vám obom..a teším na prvé foto.. 😉 🙂 🙂

petka55555
23. apr 2009

nany gratulujem. a nerobila sa nahodou v ravene, lebo mi kamoska vravela ze jedna jej kolegyna co sa vydavala tak ako ja ze sa jej narodila adelka...
ja prave preto nechcem ist uz tehu na dovolenku, lebo zajedno egypt neni chorvatsko, ze by si sa rychlo odtial vratila domov, su tam tie faraonove pomsty a hrozne teplo. zacneme na dovolenke a to aj keby som tam otehotnela tak na to ani nestihnem prist na to ze som tehu a alkohol a opalovanie mi vtedy isto neublizia. ja by som sa bala ist prve tyzdne takto daleko, nevies ako bude tvoje telo reagovat. lebo mne sa na dovolenke vzdy nieco prihodi, v dominikanskej ma strasne bolievalo brucho a to som pijavala slivovicu a dost drinkov denne, ale to asi s pina colady, lebo to je laxativum ale bolo vyborne a so sahary som si doniesla zapal ladvin a to bol des, takze keby otehotniem pred dovolenkou tak isto by som neisla, to by nestalo za to.
niki ja sa tiez straaaaaaaaaasne bojim zubara, ked chodime so surodencami na prevetntive tak keby tam neisli aj oni tak ja tam sama isto nejdem, ale takto musim byt statocna, lebo by som sa hanbila ked su tam vsetci, ale mne uz dobrych 8 rokov nenasla ziaden kaz, celkovo mam asi dva. ale to sa moze zmenit... 🙂

nany100
23. apr 2009

ahojte babulky, nestíham ani písať, pridala som fotečky so albumu, tak kuk...petka, hej pred MD som robila v ravene 😉

petka55555
23. apr 2009

krásna 🙂

nikiarudi
autor
23. apr 2009

jeeeeeej nany aká je Adelka krááááááááásna... 🙂

fialllka
23. apr 2009

ahojte koculky

no my sme boli na dofci a ja som bola tehu ale som samozrejme o tom nevedela a prave na dofci som ku koncu cakala kramy, ktore neprisli potom ani doma ... a nasa Terezka plavala aj vo fernete, ktory sme s manzelom preventivne po stamprli pili 😉 😵

fialllka
23. apr 2009

petka: teba pozna moja svagrinka 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2009

jeee fialllka a ty si sem aj zavítala po dlhej dobe.. sa ti nechce do dvoch tém písať, čooo??? 😀 😀 😀
a inak sa ako máte s Terezkou.. ja sa mám niekedy teraz stretnúť s Elušou, bo už má hotovú bakalárku a mala ju ísť zaniesť a vraj ma chce navnadiť na tehulkovskú nôtu.. 😉 😀 😀 tak sa už teším moc moc.. 😵 😵

fialllka
24. apr 2009

niki: ja nestiham kolkokrat prispievat do jednej .... a to som v cca 3-4 temach 😀 😝

s Terezkou sa mame fajn, uz je to velka baba, a riadne trucovita, tak sa niekedy smejeme ako si vydobija, co chce 😀
inak pridali sme nove fotky tak mozes kuki: http://picasaweb.google.com/macafialka
hej hej Elenka uz odovzdala konecne .... 😵

nikiarudi
autor
24. apr 2009

fialllka-no kráásnučké foto máte a aj Eli s Jojom ako im to pristane... isto usilovne nacvičujú... 😉 😀

petka55555
24. apr 2009

no fialllka, nepozname sa osobne len z videnia, ale chodila som s jej bratom na zakladnu, ale iba jeden rok.

petka55555
24. apr 2009

niki nechodievas sa korculovat?ze by sme niekedy isli spolu do orloveho, konecne ho otvoria. 🙂

nikiarudi
autor
24. apr 2009

jeeeeeej Peti rada by som...lebo nikto z môjho okolia sa nechce korčulovať alebo nemajú korčule..alebo ich predali ako jerry... 😀 😀 😀
takže hocikedy veľmi rada... len sa ozvi.. 😉 🙂 🙂

petka55555
24. apr 2009

no jasne, 1.5. sa ma otvorit orlove a ja budem isto chodit stale, lebo uz sa neviem dockat. tak sa na niekedy dohodneme, dufam ze bude byvat pekne pocasie. 🙂

nikiarudi
autor
24. apr 2009

super to beriem.. tak sa kľudne ozvi.. 😉 🙂 🙂

petka55555
24. apr 2009

aj ja sa tesim, treba nejako sportovat, lebo tie kila sa len lepia. dufam ze sa hned nevytrem... 🙂

nikiarudi
autor
24. apr 2009

no tak to sme dve.. 😀 😀 😀

jerryjanka
24. apr 2009

peti krasne veci maš v albume - no len pochybujem že to využiješ - teda hlavne tie botasečky - tam ratam tak jedny že obuješ 😀

nikiarudi
autor
24. apr 2009

jerry to nevieš, ona to bude rozdávať všetkým kamarátkam tehulkám.. 😝 tak to už aby sme boli tehu.. 😀 😀 😀 ale nie srandujeeeeeeeeem... ona si s Ivom urobí futbalovú 11ku..takže to pak využije... 😀

jerryjanka
24. apr 2009

to tak byva že človek kupi čo vidí a až neskôr zisti že to asi bola hovadina 😀
stači si prečitať temy čo ste nevyužili alebo čo je lepšie nekupiť - na druhu stranu ja mam doma tiež jednu vec o ktorej vedia asi 3 ludia dokopy - a tiež myslim že to bola hovadina - ale zasa využijem ju isto ak budeme mať detičky

nikiarudi
autor
24. apr 2009

idem do posilky.. neskôr sa ozvem.. 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre