Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zuzka99
29. máj 2009

ja som to práve na Slovensku nikde nemohla dostať. Ale objednaj si čo ti poslali ten link, ja si tiež odtiaľ objednávam kozmetiku. Alebo si budem o chvíľu objednávať nejaké krémy tak ti to zoberiem a nebudeme musieť platiť poštovné 2x

nikiarudi
autor
29. máj 2009

no to by bolo super... budem ti moc vďačná.. chcela by som zatiaľ len jedno balenie..na skúšku...a potom mi teda daj vedieť, keď ti to príde a aj peniažky mi povieš koľko som ti dlžná, dobre??? 😉 🙂 🙂

petka55555
29. máj 2009

ozaj baby a kolko ste pribrali pocas tehotenstva? a podarilo sa vam dostat potom na povodnu vahu?

zuzka99
29. máj 2009

niki, ja som mala aj celú tú krabičku do nedávna doma a potom som ju dala ocovej kolegyni tehotnej, že nech sa to zje. Ale buď ti to objednám, alebo keď pojdeme do ČR na mlieko malému tak ti to tam kúpim. A už ti býva zle? Lebo tie lízatká, to je zázvor a napr. v hypke majú také zázvorové perníčky s podobným zložením, alebo tabletky Ginger - homeopatiká. To je to isté čo to lízatko, len v tabletkách 😉

Peti ja som do 4 - 5 mesiaca schudla asi 9 kíl z toho zvracania mojeho a potom som pribrala asi 20 kg za posledné 4 mesiace tehotenstva. Lenže ja som mala posledný týždeň preeklamsiu a bola som strašne vodou naliata tak som sa cítila jak slon ☹

nikiarudi
autor
29. máj 2009

no neviem či mi už býva zle.. ale dnes ráno mi bolo asi 2hodky na vracanie a nič... ale hádam to má nejakú záruku, keby to začnem užívať aj neskôr, nie???

petka55555
29. máj 2009

inak tej preeklampsie sa dost bojim, je to teda dobre nebezpecne, a ja mam teraz problem s tym ze moc zadrziavam vodu, staci ked menej pijem, alebo zjem nieco moc slane...
inak niki ten gigner, teda zazvor to neni moc dobre, mna to stipalo, my sme mali v anglicku taky caj a aj kolace s tym posypali a obalovali v tom. je to take divne...

jankabambulka
29. máj 2009

Peťka - to je úplne individuálne. ja som radšej nepočúvala , lebo potom som sa stresovala - lebo prvý krát som pribrala veľmi veľa potom vraj veľmi málo
napr. pri borke som pribrala 30kg ale do 2mesiacov som mala 60kg a pri dvojíčkach som pribrala 15kg a ostalo mi 12 a z toho sa mi zväčšili podstatne boky, brucho ovislé - ale ja teraz žerem , nejem ale žerem sladkosti na kilá. dúfam , že po včerajších štátnicách už ich obmedzím 😀

fialllka
29. máj 2009

petka: ja som pribrala 9 kg a som davno pod povodnou vahou pred tehu, teda mam o 3 kg menej ako ked som mala ked som otehotnela .... zo mna to slo mliekom von 😉 😀 😝

jankabambulka
29. máj 2009

hehe - fialka - mne to išlo von mliekom pri prvom a teraz ani keby čo bolo a to ešte aj odstrekujem a NIŠT - mŃa ide z toho urvať, ale povedala som , skončím školu , skúsim nejesť už toľko sladkostí 😉

petka55555
29. máj 2009

bambulka gratulujem k Mgr. fujjj ked si spomeniem na moje, uz by sa mi nechcelo ucit 😖
a baby to ste dobre ked ste to v pohode zhodili, boze ja mam problemy s vahou posledne 4 roky, tak sa bojim ako dopadnem...

jankabambulka
29. máj 2009

peťka - ja som zhodila až 3kg ale výzorom som ako v 5mesiaci

petka55555
29. máj 2009

ale uz mas aspon deti, ja nemam a tiez vyzeram ako tehotna, ked stretnem niekoho znameho, tak vzdy zatiahnem to brusiko ako sa najviac da, lebo nechcem zazit ten trapas ze sa ma opyta ci som tehotna 😀

jajkar
29. máj 2009

uz som Vas docitala od poobedia..... 😲

Peti, len nestresuj, mozno po porode budes mat este menej, vtedy si vela v pohybe a strese.....
Baby, tie lizatka fakt pomahaju...ja to pocujem prvy x, ale som prekvapena, ze aj zazvorovy tonik mozu tehotne, teda aspon ten od Kinley.....hm. zaujímave, nikdy som o tych lizkach necitala

miselin
30. máj 2009

Peti ja som pribrala 17kg a ostali mi 4kg a tie nemôžem dať vôbec dole a to som nespala ani nepamätám a vkuse som v strese a ešte aj každý druhý deň cvičím asi pol roka a posledný mesiac cvičím Taebo a aj tak to zo mňa dole nejde 😠

petka55555
30. máj 2009

no tak 4 kila by ma az tak nestvali, ja sa bojim ze ostane aj 10 alebo 15...

jankabambulka
30. máj 2009

peťka - aj keď priberieš - tak to babenko stojí za to 😵 , neboj zhodíš potom keď bude väčšie . môj chlap hovorí: nech je baba ako skriňa , hlavne že je zdravá. 😀

fialllka
30. máj 2009

bambulka: 😀 😀 ze pozdravujem chlapa, super nazor, paci sa mi 😉

petka55555
31. máj 2009

no lenze ja uz som teraz ako...pamiatka na anglicku stravu a neviem sa jej zbavit... ☹

nikiarudi
autor
31. máj 2009

tak čo Peti, od zajtra oficiálne snažíte...tešíš sa?? 😉 🙂

petka55555
31. máj 2009

este od zajtra nie, az ked pridu kramy, to je tak v piatok, tak az potom 🙂

nikiarudi
autor
31. máj 2009

ahaaa... no tak to je jedno.. len už aby to bolooooo... sa teším na výsledok...juuuuuuuj.. dúfam, že budú // 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
31. máj 2009

aspoň do passu sem si už môžeš od zajtra dať snž...hmmm??? 😉 🙂

petka55555
1. jún 2009

do pasu si dam az v piatok 🙂 ked to bude naozaj pravda, lebo vies podla ten jonasovej metody mam teraz tie jeho plodne astrologicke dni rovno pred kramami a to nechcem este tento cyklus otehotniet, lebo potom by mi nemusela ta materska vyjst lebo by to bolo strasne natesno a zbytocne by som si to teraz platila, takze az piatok alebo cez vikend... 🙂

nikiarudi
autor
1. jún 2009

tak to je škoda.. že nechceš byť tehu čím skôr.. takto nám tá predpôrodná prílprava naraz nevyjde... ☹

fialllka
1. jún 2009

petka a aka je to ta jonasova metoda? chcela by som to vyskusat, ze ake mam teraz podla nej dni 😀 😝

petka55555
1. jún 2009

no ja by som uz chcela byt, tak ale ked uz som cakala tolko dlho tak mesiac ma nezabije. lebo keby som ostala tehotna este v tomto cykle tak mam termin 14.2. a to nemocenske si musim platit do 12.2. a to by teda bolo na tesno... 🙂

petka55555
2. jún 2009

fialllka on je akysi astrolog, a je tu aj taka tema, baby si mu davaju robit vypocty asi za 600 korun, ale su tam aj internetove stranky kde sa to da urobit zadarmo.
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog... tato je nemecka, ale nemcinu som zabudla, takze tam moc tomu nerozumiem a na tejto anglickej mi to nejde, ved tam neni nic na zadanie tvojich udajov, tak neviem...http://lunarium.co.uk/jonas.php
podla neho ma baba okrem ovulacie aj akesi plodne dni podla astrologie ci co, ja som to moc necitala. len som si to skusila na tom nemeckom a mne to vychadza ze ich mam den pred menstruaciou, tak neviem ci je to pravda, kazdy ma na to iny nazor. ale je to zaujimave. este ze dokaze vypocitat v ktorom mesiaci ake pohlavie bude a riziko potratu alebo vývojov. chýb. ale isto by som tomu neverila, len tak zo zvedavosti. ale to nemecke mi pasuje aj na toto
http://www.antear.com/link2.html

petka55555
2. jún 2009

a hlavne musis vediet aj cas kedy si sa narodila 🙂

fialllka
2. jún 2009

petka: diky ..... cas narodenia viem a nemcinu neovladam, tak snad sa z toho vysomarim 😉

petka55555
2. jún 2009

v tom nemeckom si oznac Ich will schwanger werden...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre