Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

fialllka
12. júl 2010

@katie233 dobra volba 😉 😉 😉 podla mna budete spokojni ... my sme tiez rozmyslali nad Balaburovou ale ptoom sme zvolili Micudovu, nakolko sme chodili ku nej ako deti obaja s manzelom, a aj nasi surodenci takze pozna nasu rodinnu anamnezu, co je tiez super 😵

miselin
26. aug 2010

Čaute neviem či sem ešte niektorá z vás chodíte ale mám napredaj zimný fusak Kaiser ak by ste mali niektorá záujem, bol veľmi málo používaný keďže moja herečka neznášala vozenie v kočíku 😅 Je to tento a farba je Terra a predávam ho za 20 euro ak by ste mali záujem tak mi písnite do IP 😉 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

veronka
18. sep 2010

ahojte, ponúkam ne predaj elektrickú odsávačku mlieka...........https://www.modrykonik.sk/bazar/potreby-pre-doj...

lucka1987
19. sep 2010

ahojte 😉 som si všimla že su tu baby s mojasvadba.sk, s ktorymi som si pisala tam na fore kosta,123 nikiarudy, iljanka 🙂 .... gratulujem vam k babatkam.. a ako sa inak mate?

kosta123
19. sep 2010

@lucka1987 - ahoj celkom fajn,a ty???

lucka1987
19. sep 2010

@kosta123 no da sa.... inak na fore som bola ako polievka458 :d ak si nespominas. kukla som tvoje fotecky peknučku dceru mas 😉 byvas na rozkvete? my sme sa uz prestahovali do svojho

kosta123
19. sep 2010

@lucka1987 - hej hej pamätám si,dakujem moc je zlatučká,celkom aj poslúcha,hej bývam na rozkvete, a už je niečo na ceste??????

lucka1987
19. sep 2010

@kosta123 noo ani nieesak aj preto som sa sem vlastne registrovala, cerpam inspiracie, pijem cajiky, berem vitaminy a tak.. ak do decembra nic tak am gynkac posiela na laparku , vraj do Martina ☹ lebo uz to budu dva roky, takze tak.... Poslucha? no tak to je fajn, ason ta nejeduje ako moje krniatko-11 mes- segrenku... uuuf to je vypocitave dieta :D

lucka1987
19. sep 2010

@kosta123 ozaj pekne meno ma mala 🙂 si vyberala ty?

kosta123
19. sep 2010

@lucka1987 - no to sme sa z mužom tak zhodli.A v čom je problém? už vie Dr??

lucka1987
20. sep 2010

@kosta123 no zatiaľ mi robil len hormonalne odbery, a chýbal mi nejaký hormón, tak užívam Duphaston a kupila som si kys.listovú, ale tu už beriem rok 😒 ale vraj aj s takymi krvnými vysledkami ako mám, ženy otehotneli.... tak mi dal pár mesiacov. V decembri idem na preventivku a rozhodne sa čo ďalej. Spomínal tú laparoskopiu a dal mi prospekt o Heliose v Martine. Tak mám trochu aj strach. 😕 A Mel ako zdrava? ozaj ako si prežila svadbu. už si mala vtedy bruško??

kosta123
20. sep 2010

@lucka1987 - a muž má O.K spermie?? aj u nás v PB robia spermogram.
Mel je zatiaľ chvalabohu zdravá,len trochu soplíky máme. Na svadbe som bola v 18 týždni ale šaty to krásne zakryli,a ani som nevedela že som tehotná,ale liezlo mi na nervy keď niekto povedal že sa vydávam len preto 😠 niektorý totiž nevedeli že svadba mala byť aj tak len teraz v septembri to malo byť 4-tého 😀

lucka1987
20. sep 2010

@kosta123 hej hned na začiatku bol.. že radšej si "vytrpí" on spermiogram až potom mám ísť ja na vyšetrenia. mam dktora v zavodnej nem, a je tam aj urologia tak sme to vzali jedným vrzom 😉 Takže on je 100%ok. Jaaaj už si pamatam si mi vravela, že ste sa mali aj tak brať.. No to bolo aj u nás tak, celý tento rok sa mi všetci pozerali na bruško či už rastie, lebo si mysleli že sa vydávam, lebo musím. Fuuuu ale to uteká, o mesiac máme výročie.

kosta123
20. sep 2010

@lucka1987 - a čo budú zisťovať tou laparoskopiou ??či su vaječníky O.K. ???

lucka1987
20. sep 2010

@kosta123 hej vravel niečo o priechodnosti vaječníkov, že sa aj v nemocnici leží pár dní a potom maroduje a robí sa to pod narkózou, tak som sa zľakla trochu... no ale čo by som neurobila pre bábo 🙂 len niekedy som z toho už unavená.. Minuly mesiac som si kupila ovulačne testy a podla nich som ani miuly ani tento nemala ovulku.. tak som zvedavá... si predstav že u nás v práci poznám minimálne 10 žien s podobným problémom, ktoré len čakajúu a berú hormóny.... 😖

lubik30
26. sep 2010

ahojte... 🙂 votriem sa vám do témy smiem? 😵
@lucka1987 chcela som ti len povedat že aj mne to robili pod narkozou ale v P.B a máš pravdu čo by človek neurobil pre bábo... 😉

kosta123
27. sep 2010

@lubik30 - pohodička

lucka1987
27. sep 2010

@lubik30 no aspon viem ze som neni sama 😉 neviem co s ty martinom, vraj je to specializovane pracovisko... a osetruju na urovni. tak uvidim,.. kuurnik baby mna taaak hrozne boli podbrusko a brusko uz takmer cely mesiac.. no nonstop mam pocit ako pred tym ako mam dostat tu mrsku 🙄

iljanka
29. sep 2010

Ahojte baby. Uz som tu dlho nebola. Lucka drzim palce, nech vam to vyjde a zachvilku budete traja 🙂
Ja uz sa len tak gulam, buduci tyzden som posledny krat v praci a konecne materska. Mala sa v brusku roztahuje a kope ostosest 🙂 Dokupujeme posledne vecicky a o chvilu sa aj stahujeme, tak to hadam este zvladnem.
Baby, co uz mate deticky, pouzivate odsavacky ?

nany100
29. sep 2010

@iljanka ja som mala požičanú aj ručnú aj elektrickú a neodsala som ani deci...zato kojím úspešne takmer 18 mesiacov...dieťa je najlepšia odsávačka, niekedy sama neodsaješ, čo by si aj krv potila...ale niektoré kočky si pochvaľujú...keď bábo nechce chytať prsko, alebo je zápal, tak sa to určite zíde...počkaj do pôrodu a uvidíš, či budeš potrebovať...prinajhoršom kúpiš potom 😉

iljanka
29. sep 2010

tak aj planujeme, pockame a uvidime... Vybratu uz predbezne mame. Problem je, ze mam blizko bradavky znamienko, a preto budem asi musiet odsavat ...

nany100
29. sep 2010

@iljanka skús sa poradiť s laktačnou poradkyňou...aj tu na MK vo fóre bábätká je téme Ďakujeme Annag a je tam zopár skvelých kočiek čo vedia poradiť...

kosta123
29. sep 2010

@iljanka - ja som mala len takú obyčajnú,baby nova ale na začiatkoch to vôbec nešlo,až neskôr keď som mala veľa mlieka,ale neodstrekujem si vôbec už,stačí mi malá 😀

iljanka
29. sep 2010

@kosta123 vacsina bab tiez tak pise, ze aj mali odsavacku, ale ju velmi nepouzivali... Tak uvidime 🙂
Joooj, uz aby bol december, lebo zacinam byt dost nervozna zo vsetkeho...

kosta123
29. sep 2010

@iljanka - no nervózna budeš ešte len tesne pred pôrodom 😀

iljanka
29. sep 2010

@kosta123 no to verim, teraz sa v noci budim, co ma boli zaludok od nervozity, tak si to neviem predstavit ako to bude dalej 🙂

lucka1987
29. sep 2010

ahojte.. tak ako sa mate, hm? 😉 fuj aj ked je take hnusne pocasie hadam lepsie ako ja. iljanka, aj ja mna boli zaludok,no uz cele dni 😀 a tiez asi z nervozity ale z ineho dovodu asi... jaksi mame v praci rusno 🙂

iljanka
30. sep 2010

@lucka1987 tak treba ist rychlo na matersku, co ? 🙂

lucka1987
30. sep 2010

@iljanka no asi aj ano 🙂 ved kazdy den prichadzam o kusok nervu 😖 ved uvidime kedy... sa asi moja objednavka na babo niekde stratila alebo co...ale moj chlap mi vzdy povie : "cim dlhsia vyroba, tym kvalitnejsi vyrobok" ze na utechu 🙂

iljanka
30. sep 2010

@lucka1987 🙂 no jasne, ono to pride. Ja som mala tiez strach, ale podarilo sa. Drzim palce !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre