Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
25. jan 2010

kosta co to znamena to Mericle, ten tvoj nazov albumu???? 🙂

brisilda
25. jan 2010

peti ahoooj co si dnes robila, ze si sem ani nenakukla??? 😀 inak ten nazov neni podla antikoncepcie???

brisilda
25. jan 2010

no peti 😀 kukla som albumcek a ako tak pozeram idem si oci vyocit ale moj pupek je ovela vacsiii 😕 to robia asi tie moje kilecka ja + 12 kg a ty - 7,5 kg niekomu sa bude po porode dobre chudnut co?

petka55555
25. jan 2010

ja som cely den akasi unavena, len si tak lezim....ale tak to sa ti tazko porovnavaju pupky, ved ty si chuda ale ja som klobasa...no rada by som po porode schudla ak sa hormony nezblaznia...nech sa zbavim tych brutalnych niekolko desiatok kg kt. som nabrala za poslednych 6 rokov...ale aj tak neni sanca na povodnu vahu ako ked som mala 20 😲 😲

petka55555
25. jan 2010

ja som aj myslela ze je to nazov antikoncepcie..len ja to nepoznam, ked som nikdy nebrala, tak neviem ako sa volaju... 😀

brisilda
25. jan 2010

peti tak akosi som si nevsimla zeby si mala na sebe tonu sadla 😀 kdezto o mne sa to povedat neda mne sa uz aj na chrbte robi celulitida 😝 😔 🙄 😢 a faldiky dobre poznam len teraz su napnute takze sa kocham pohladom na jednu velku krasnu faldicku namiesto tych 5 co boli pred otehotnenim 😀 😀 😀

brisilda
25. jan 2010

peti ale ja si nesom ista tou antikoncepciou ja som uzivala iba nuvaring aj to kratkodobo 😀
inak unavena som stale aj ja a vecer ne a ne zaspat 😠

petka55555
25. jan 2010

no tak ja som mala hrozne brucho a teraz je aj z predu take pekne gulate...aj celulitida zmizla 😀 , ale ako bude vyzerat po porode si neviem predstavit.... 😝
mna zacina za posledne dni tak boliet chrbat...a uz sa mi zle zacina dvihat zo sedacky, to sa nechcem vidiet tak v aprili 😀
a toho sadla aj tona je....len je to skryte 😀

brisilda
25. jan 2010

peti mna chrbat zacal boliet dnes ☹ asi budem musiet zacat cvicit 😠 a tak sa mi nechce 😀 som leniva ako vos 🙄 no a poporode si neviem ani ja predstavit ako budem vyzerat 😀 normalne mam traumu s tolkeho sadla co sa namne ukaze ☹ ale to mam zato, ze sa napchavam sladkostami o 22:00 hodine vecer !

brisilda
25. jan 2010

potom budeme musiet pekne krasne nabehnut do fitka a makat 😀 ja mam este volne minuty do solarka + kremiky ktore som nedouzivala takze to asi aj vyuzijem 😉 a v lete hor sa na dovolenku

kosta123
26. jan 2010

petka55555 - Mericle ----- zázrak
😉

kosta123
26. jan 2010

Inak moja p.riaditeľka mi povedala že môžem chodiť v pohode na to cvičenie pre tehotné,len sa budem musieť vracať naspäť do práce 😨 som bola prekvapkaná 😀 z toho 😀 len keď sa tam brisilda nemôže dovolať 😠
Kúpila som si športovu podprdu,bez kostíc na spanie,ževraj to pomáha aby sa tak nevyťahali,no uvidíme. 😵

brisilda
26. jan 2010

kosta a my sme tu spekulovali, ze ten nazov je z antikoncepcie 😀 😀 😀
inak kocky skuste tam zavolat aj vy lebo ja mam o to cvicenie zaujem 😉 len nemam stastie aby ten fon niekto zobral 😖

kosta123
26. jan 2010

brisilda - pošli číslo

petka55555
26. jan 2010

brisilda moj manzel teraz chodi na rehabilitacie, tak som mu nakazala nech sa mi tam zajtra opyta...uz som sa pytala mamininej kamosky co tam robi na tej registracii ale len vedela ze to byva v tie stredy a piatky, ale nic viac, lebo to neprecvicuju sestricky z rehabilitacie, ale z porodnice...tak uvidim ci zajtra nieco zisti....a kosta zacala by si uz aj ty chodit s nami???

brisilda a chcete ist aj k moru s malinkym ci len tu na dovolenku???ja by som chcela ist len niekde na vikend do krasneho hotela ked budemem mat vyrocie, ako minuly rok, to bolo super...a k moru na dalsi...ked bude mat rocik...no som zvedava ci sa nam podari, lebo ja chcem vsetko mozne 😒

kosta tak to je pekny nazova a to je aky???latinsky???

a brisilda ved ked si po prvom v pohode schudla tak aj po druhom sa ti podari a v lete uz budes fit a krasna...ved to co mas foto tu MK zo Spanielska ved tam mas inak dobru postavu a tych pribratych 12kg na konci 6 mesiaca ti hadam nemohlo tolko sadla urobit... 🙂

inak baby vy ste take cokoladove, videli ste v spravach ze nasli vo figaro cokolade salmonelu???aj vo fidorkach... 😲

petka55555
26. jan 2010

kosta ja mam tiez uz len taku podprdu a este dve pevne tielka na tom, ale na noc len to tielko, lebo aj z tej podprdy sice je bez kostic mam otlacene...
a ides si davam pod tie svadobne saty nejaku????

evil
26. jan 2010

ahojte som v 26 tt... a chcela by som ist rodit do povazskej bystrice.... je tu nejaka buduca mamicka co by si so mnou popisala? termin mam 5 maja ...

ludka_r
26. jan 2010

Ahojte..
Niki, gratulujem k malej, 😉
Aj katke k chlapcovi...
Ahoj Evil, vitaj medzi nami...
Ja som tu snáď jediná, čo sa do PB rodiť nechystám... 😀

brisilda
26. jan 2010

kosta tu je cislo 042/ 4304133 mozes skusit no pochybujem , ze sya dovolas ☹
peti este uvidime ci pojdeme nakolko som ako ty a tiez chcem vsetko a ked nahodou tak iba tu za hranice niekde aby sme v pripade nudze mali blizko do CR alebo na SR 😀 co sa tyka mojej postavy tak nekomentujem lebo ja najlepsie viem akym sadlom som obklopena 😔 o celulitide ani nehovorim 😢 🙄
cokoladu milujem ale figaro si nekupujem mne chuti iba nugatova ta zora 😀 ja viem je lacna ale chutovo uzasna mnam 😀 😀 😀 a potom studenska pecat ale biela 😉
evil ahoj ja mam termin 7. maja cize sa mozno stretneme 😀 ja idem rodit do PB lebo podla mna je jedno kde zena rodi pokial ma mat smolu a natrafit na "blbeho" dokiho tak natrafi aj v tej najlepsiej nemocnici ☹ tak isto ako ked ma mat komplikacie takze je to na osude 😒
ludka veru si s PB a ides rodit inde??? 😀 😀 😀 co uz s tebou ked PB neveris 😉

petka55555
26. jan 2010

ahoj evil, ja mam tiez termin v maji...vidis brisilda ze sa nekoniec ani nezmestime do porodnice 😀 😀 kolko nas je....
baby mamina mi dala kolegyni zistit o tej priprave, tak vam dam potom vediet....
a jasne brisilda ze najlepsie poznas svoje sadlo ty, aj vahu..presne ako ja... 🙂 🙂 🙂 ved budeme robit kilometre s kocarmi a hadam cosi schudnem... 🙂
ludka a kde pojdes rodit do TN???

mala tamya ma dnes meniny 🙂

brisilda
26. jan 2010

waaaw tak vsetko najlepsie 😉 inak kedy ich uz pustia domov???

petka55555
26. jan 2010

asi zajtra,lebo pisala ze sa tam hrozne nudi, lebo je na oddeleni uplne sama, ze este musi vydrzat 24 hod....takze zajtra pojdu asi pekne domov.... 🙂

kosta123
26. jan 2010

petka55555 -veru začala veľmi chcem,len je napr že ja už nemám vlastné auto,a dokial sa doteperím do nemocky-pocvičím a vrátim sa naspäť do práce újdu aj 3 hodiny a to si budem musieť vždy nadrobiť,no veď záleží o ktorej to býva,mne by bolo lepšie až tak poobede 13,00-15,00 ved uvidíme.
Mericle by malo byť po anglicky,podla jednej pesničky Fragma- I need a mericle (potrebujem zázrak)

Pod svadobné šaty ešte uvidím,najskôr poskáčem po byte 😀 či to drží a uvidím,no v salóne to pekne držalo,lenže to som netancovala.Ale kupila som si podprdu pre istotu.

evil - ahoj,kludne si s nami píš 🙂 a prečo nejdeš bližšie rodiť do ZA???

Nebudem tam zatiaľ volať uvidíme či zistí Peťin mužík.

Má meniny?? na tamaru no sranda 😀 bude oslavovať naraz 🙂

Joj len škoda že ja rodím až v júly vy už čosi pokočíkujete pokiaľ sa pridám ku vám 😠

kosta123
26. jan 2010

Brisilda-ty máš inak pekné to bruško 🙂 také gulaté 😀

brisilda
26. jan 2010

kosta ved ja budem chodit na aute 😀 tak hadam ta nenecham chodit peso nemyslis? 😀 jedine ze si budes chciet udrzat kondicku 🙂 a dik za brusko no je stale lepsie ako tam mat faldiky 😀 😀 😀

petka55555
26. jan 2010

kosta a hras este na FB farmville???ak hej tak si ma prosim pridaj za susedu, nech si kupim vacsiu farmu 😀

ludka_r
26. jan 2010

No jo, chcela by som zas v TN. Ale chcieť môžem, že? 😉 Je veľmi pravdepodobné, že to nestihnem a pôjdem do predsa len do PB. Ten pôrod ma ani tak netápi, ako tá starostlivosť o novorodeniatko... Nakoniec budem rada, ak neporodím doma pri synátorovi, lebo muž robí v ZA a malého mi v PB nemá kto postrážiť.. 😢
Kosta, veď mi máme super termín pôrodu.. Takto na leto je to nádhera, hneď môžeš ísť s drobcom von.. Joj, už sa na to teším...

brisilda
26. jan 2010

ludka ja planujem maleho dat do toho noveho centra Mravcek 😉 sice pytaju vela penazi ale jeden den prezijeme lebo ja by som bola rada kebyze mam manzela pri porode 😉 inak ja tu nemam vobec nokoho komu by som mohla maleho dat nakolko pochadzame s vychodu 😀

brisilda
26. jan 2010

z par don 😀

fialllka
26. jan 2010

no ani ja sa nechystam rodit do PB ... rada by som aj druhe aj tretie mimi porodila v TN ako aj Terezku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre