Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

jerryjanka
23. mar 2009

veruže nie - niki sa ide snažiť asi v septembri - teda ak nepôjde na VŠ - čo teda nepojde lebo uprednostní mimi 😀 😀 😀 😀 😀

fialllka
23. mar 2009

jerry: ale ani niki to este nema v pase 😀 😀 😀

jankabambulka
23. mar 2009

ahojte
tak ja sem som kedysi pár krát vošla, ale ja vám poviem, my sme sa snažili hodne dlho a to sme boli obaja ok . a teraz máme dvojíčky a chodím do školy. tak sa nebojte . dá sa všetko zvládnuť 🙂 😉
ak budete chcieť radu alebo hoc čo sa opýtať snaženia .. som z PB a momentoš v téme pov.bystrica. ak budem vedieť rada poradím veľmi rada- tešilo by ma keby sme boli možno aj v jednej téme veď sme z jedného mesta a nebavíme sa vždy len o detičkách ale aj o problémoch, radách , varení, počasí ..... ani iné veľké mestá asi nemajú 2témy 😉
tak ak chce niektorá kľuden sa prekliknite niekedy ku nám - budem rada ak spoznám nové kačky z bystrice

jerryjanka
23. mar 2009

fiallka no nema lebo sa nesnažia ešte tak to tam ani nedavala

nikiarudi
autor
23. mar 2009

jerry, fialllka - hej chcela by som aby sme začali snž v septembri..no uvidíme ako vysadím hak... 😀 😀 😀

leninika - ako nehnevaj sa na mňa, ale ty sa tiež nesnažíš...tak mi tu moje kočky neosočuj, dobre?? 😠
keď sa ti nepáči, tak sem prispievať nemusíš...ale láskavo nám tu nerob dusnú atmosféru...jasné...

nikiarudi
autor
24. mar 2009

Kočky dúfam, že sem neprestanete chodiť kôli tej leninkinej hláške, že tu nemajú čo robiť tie čo sa nesnažia... 😉
to je hlúposť..môžete tu byť kto chcete..veď ani ona sama sa nesnaží.. 😀 😀 😀

nany100
24. mar 2009

dobré ránko, ja sa tiež nesnažím 😉 a dovolila som si prispievať...a dokonca sme sa ani veľmi nemuseli (našťastie), ale viem si predstaviť aké je to ťažké, hlavne keď to trvá mesiace a možno aj roky...tak si to baby nesťažujte zbytočnými hádkami...hlavne si držte palce, povzbudzujte sa a trebárs len čítajte rady a skúsenosti, inak to tu nemá zmysel...možno(isto 😉 ) budeme chcieť aj druhé mimčo, aj keď to prvé je ešte v brušku a už je mi dosť nepohodlne a som aj na nervy z toho v noci 😉 , ale určite budem aj ja snažilka raz, tak sa tu možno potom zase stretneme...

jerryjanka
24. mar 2009

nany - juj ale sa ti to krati
ja sa tešim na snažilkovanie aj tehulkovanie raz bude to snad oki 🙂

nikiarudi
autor
24. mar 2009

jerry - ja ti to stále opakujem, že budeme snažiť a možno aj rodiť naraz.. 😀 😀

nany - už moc držím päste..a hlavne sa už teším na foto malinkej.. 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
24. mar 2009

no to sa ešte nevie že jo - uvidime - ale bola by sranda fuňať naraz v porodke 😀

leninka75
24. mar 2009

nikiarudi a ty aj čítaš, alebo len píšeš čo ťa napadne??????............. ty ma tu osočuješ a urážaš za niečo čo si nepochopila!!!!!!!!!...........michelin napísala, že sa máš posnažiť, aby si mohla prejsť medzi matky z PB, aby to nebolo rozkúskované........ja som jej napísala, že teda načo sem chodí, keď sa zatiaľ nesnaží.........ona má zatiaľ svojich starostí dosť.........skús si prečítať jej príspevky!!!!.........načo sa má zaťažovať ešte aj iným........ja nikoho nevyhadzujem, len sa pozerám na veci realisticky........rada by som ťa videla ako prispievaš medzi matky 😅 😅 😅 😅 .................a do pasu si môžem napísať čo uznám za vhodné, nechcela by si náhodou vedieť ako často sa snažíme????!!!!....... a čo všetko pre to robíme?????...........a fialllka, tebe niečo podobné!!!!!.......nikiarudi, dúfam, že vieš čo máš urobiť??!!

jerryjanka
24. mar 2009

ach jo - asi to tu bude téma hadok ☹

nikiarudi
autor
24. mar 2009

"ja som jej napísala, že teda načo sem chodí, keď sa zatiaľ nesnaží.." presne toto si napísala.. a čo teba po tom či sa snaží alebo nie.. ani ty sa nesnažíš a si v tejto téme.. a je mi úplne fuk čo máš v pase napísané..ani jedna nemáme napísané SNŽ, takže kľud..ja som toto založila preto lebo v téme považská sú len samé matky..tak aby tu bola aj jedna téma aj pre snažilky či už aktuálne alebo tie čo sa budú snažiť... 😝 😀 😀

miselin
24. mar 2009

Ja som napísala toto "No tak sa rýchlo posnažte až už idete medzi nás do témy Považská nech sme neni rozkúskované" len kôli tomu aby ste sa sem tam pridali aj do našej témy, lebo sa tam nerozprávame len o deťoch a tak ako chodíme sem do vašej témy, tak by sme boli radi keby ste došli aj vy do našej, aby sme si lepšie pokecali a mohli sa trebárs dohodnúť aj na nejakom PB stretku a navzájom si aj poradili.
Leninka nemusíš hneď reagovať podráždene a navážať sa tu do ostatných 😠

leninka75
24. mar 2009

nikiarudi, pre teba vážne platí...čítaj, čítaj, čítaj a skús pri tom aj rozmýšľať 😎 ..............a ty nám fakt vidíš do spálne ??? 😅 😅 😅...........miselin, veď rozmýšľaj aspoň ty!!!!...........nezdá sa ti, že niekto iný sa naváža??? 😉

miselin
24. mar 2009

Leninka mne sa zdá, že len ty sa navážať. Nikiarudy len reaguje na to, že väčšina z témy PB odišla kôli tej tvoje hláške.

leninka75
24. mar 2009

no ako myslíš miselin.........máš právo na názor a ja ti ho neberiem.........

miselin
24. mar 2009

Leninka uzavrime už túto debatu, lebo to nikam nevedie 😉 Kašlime na to čo sme popísali dobre 😉

leninka75
24. mar 2009

🙂 😉

nikiarudi
autor
24. mar 2009

leninka-to skôr ty by si sa mala nad sebou zamyslieť... a najskôr si rozmysli a potom píš..dobre??? 😀 😀 😀

petka55555
24. mar 2009

niki, kukni mi do albumu kočariky, su take krasne, to bude inak ťažké coši vybrat

nikiarudi
autor
24. mar 2009

peťa kukla som a poviem ti dnes dom dole v Bancu videla presne Buzz, ale bol fialový.. krásny..ale mne sa aj tak viac páči speeďak... 😀

jerryjanka
24. mar 2009

ahoj peti
z nich keby som si mala vybrať tak len jeden by pripadal do uvahy - ale vôbec som tam svoje dva favority nenašla 😀

miselin
24. mar 2009

Peti kukala som kočáriky, ale ak ti mám z vlastnej skúsenosti poradiť, tak si nekupuj s malými kolieskami. Ja mám s malými a musela som si objednaj ešte jedno koleso, tak mám zo 4 kolesového trojkolesák, ale na všetkých sa to nedá. Tie malé kolieska sú dobré akurát na asfaltový chodníček bez kamienka a bez trhlinky. Ja som sa už veru unadávala, lebo tu na Rozkvete sú tie chodníky strašne rozbité a kolieska vojdú do každej špáry a len si zničíš kočík.

petka55555
24. mar 2009

jerry isto ten Jane ze? a akych mas este favoritov?

jerryjanka
24. mar 2009

no tak ja chcem rozhodne velke nafukovacie kolesa ako ma jane slalom alebo speedi

hasleerka
24. mar 2009

snažilky aj nesnažilky nehádajte sa lebo vás zamknú, ako to urobili s forom o štátnom sviatku 22,2,

no nie je to pekné, ked mamina (miselin) poradí snž aký kočík napr. kúpiť 🙂

jerryjanka
24. mar 2009

hasleerka suhlasim
radšej sa budem pytať na rady od mamičiek 🙂

miselin
24. mar 2009

Hašlerka 😉 Mamičky vedia veru lepšie poradiť, mne tiež už veľa mamičiek veľmi dobre poradilo a som za to rada, lebo človek keď má prvé tak veľmi veľa vecí nevie a naše maminy už dávno zabudli a aj sa veľa od vtedy zmenilo

jerryjanka
24. mar 2009

tak ja teraz nič moc neriešim - len kukam kočiky z času na čas a hodnotim čitam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre