Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

jajkar
28. apr 2009

a inak vsetkyyyyyyyym z PB prajem pekne snazilkovanie....... 😀

nikiarudi
autor
28. apr 2009

jajkar-ďakujem pekne.. 😉 🙂 🙂 ale mám pocit, že ťa z videnia poznám.. len je tu tá fotočka maličká, tak som si nie istá... ten tvoj partner alebo manžel je bývalý hádzanár, však? 😉

jajkar
28. apr 2009

ano, 😀 a ty si odkial?? aj ja ta mam poznat?

nikiarudi
autor
29. apr 2009

nie to len ja mám takú super pamäť na tváre... 😉 😀

petka55555
29. apr 2009

no jajkar ja som ta vcera tu objavila...no už som kukala to predeti a samozrejme si tam hned kupila, ale pred ivom som to radsej schovala, lebo uz by ma asi kopol do... 🙂 ale ja ta poznam aj z namornika, este pred dvomi rokmi si tam s cislom chodila, ale teraz tam uz nechodime...
inak na ten cocord ste si peknu farbu vybrali a kedy ho budete kupovat?

jajkar
29. apr 2009

petka ty sa nezdas, budes musiet porodit minimalne trojicky aby si vyuzila tie vecicky 😀
No s tym namornikom je dost mozne....len ja akosi nepamätam tvaricky... 😀
a kocik je uz objednany, teda na sklade rezervovany v Madarsku, ale cakame kym im dovezu fusaciky, tak mozno buduci tyzden ideme pren, jupííííííííííí............ 😵 😵 😵

petka55555
29. apr 2009

concord je tiez krasny ale casual sa aj ivovi paci. a budete tam mat aj nakupny kosik?lebo na obrazku neni, ale isto sa da dokupit. som zvedava ci budete spokojni. ja by som ho asi z polska objednala, lebo po madarsky neviem nic a po polsky vieme tak to by nebol problem, lebo tu na slovensku su teda riadne drahe.
ja viem ze tych veciciek je vela, ale to som si v anglicku nakupovala a bolo to tam za par korun a nedalo sa ma stopnut... 🙂

jajkar
29. apr 2009

aj my sme povodne chceli z Polska, ale nakoniec kocky tu na fore mi dali linku na Madarsko,ňa tam vysiel este lacnejsie, cely ten set 666,-eur. A uz len si dokupim tasku a slnecnik.....a ten nakupny tam asi neni, ale uz cosi vymyslim al. dokupim. A s madarmi komunikujem po nemecky, inak by som sa tiez nedohovorila ani slovo 😀

petka55555
29. apr 2009

tak to je dobra cena...dufam ze ho v PB bude mat kazda druha baba...to nemam rada. Ked ja uz som po nemecky zabudla. a aj tak je na to cas, potom ked to budeme potrebovat tak budem hladat kde su najlacnejsie. teraz len obkukavam ktore su pekne.

nikiarudi
autor
29. apr 2009

jajkaer- mám otázočku to si bola na 3D či 4D či ako sa to vlastne volá v Pruskom? Alebo kde a čo to vlastne stojí..až viem koľko našetriť.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
29. apr 2009

kočky kuknite si toto.. 😉 🙂 🙂

http://www.gynpb.sk/index.htm

fialllka
29. apr 2009

no ja som sa dnes rozrpavala s jednou maminou, co rodila v PB a vraj dobre ale nepacilo sa jej, ze jej pocas prvej doby porodnej nesla v sprche tepla voda, len studena 😠 a to by mna rozhodne vytocilo ..... niektore nemocnice nemavaju v noci teplu vodu, tak to si neviem predstavit, lebo ja ked som rodila tak tepla voda mi nesmierne pomahala pri kontrakciach a pri otvarani .... bez sprchy si to neviem ani predstavit 😖

jajkar
29. apr 2009

niky, boli sme v 24tt, tam maju uz 4D sono, ten stvrty rozmer je ako zvuk, a to ti pustia tlkot srdiecka, je to fakt super, a nie len ze babo vidis, ale ti skontroluju vsetky organy, od mozgu po ladviny, ci je vsetko oki. Stoj to 55,-eur, boli sme tam hodinu, a dostali sme 120 fotiek a 7 videi, doktor bol fajn a priatelsky.

fialllka
29. apr 2009

pocula som ale ze toto sono babatka velmi radi nemaju, lebo ich to az velmi presvetluje a sa pred nim schovavaju ... vraj je to horsie ako klasicke uzv .... a skontroluju mu organy vsetky od mozgu az po oblicky aj na normalnom velkom morfo sone, ktore sa robi cca v 20-24tt a nam tiez dokonca aj srdiecko pustil ako mu bije a aj ako preteka krv pupocnikom ... a neboli sme na 4D sone ... ale to 4D sono je teraz taky boom moderny .... ale je to na uvazenie kazdej maminky ci si ho da robit a zaplati si alebo si ho neda a usetri peniazky ... a my mame tiez Terezku krasne nahratu an videu pocas toho sona ... cize mame pamiatku a to bolo klasicke sono u gynekologa 😉

fialllka
29. apr 2009

a este je tu aj ten risk, ci babatko sa da fotit a sa ukaze a nebude sa schovavat lebo ak ano, tak potom su to peniazky vyhodene zbytocne 😖

jajkar
29. apr 2009

baby, tak klobuk dole na to nase odd. , fakt ...... diky niky za linku 😉

jajkar
29. apr 2009

fialka, to uz je kazdeho nazor......ale moja dr. nema take kvalitne sono, a nerodim kazdy rok, tak sme sa rozhodli ist do Pruskeho, je to len predsa pamiatka........a mozno ostane iba jedna.
Ale som pocula, ze nejaky dr. tu v PB si ho uz tiez zaobstarava.

nikiarudi
autor
29. apr 2009

jajkar- za málinko.. tiež som sa potešila, keď som ten link našla... 😉 😀 😀
a s tým sonom som aj počítala do tých 60,- €, ale že je tam až tak veľa fotiek a videí som nevedela...to je ešte viac super ako som si myslela.. takže teraz som už viac menej rozhodnutá..len potom si nejaké peniažky odložiť, aby sme sa môhli pekne objednať.. a ako to je s objednávaním..kedy sa treba objednať tj. ako skoro? a nevieš ktorý doki si to tu v PB zaobstaráva?? 😨

nikiarudi
autor
29. apr 2009

ozaj kočky, čo si myslíte o fotení s bruškom a partnerom?? viete o niekom v PB, kto robí nejaké pekné decentné tehulkovské, ale profi fotečky? ak hej dajte typ.. 🙂 😉

petka55555
30. apr 2009

niki, ved mi mame bruska aj teraz, len nic v nich 🙂

nikiarudi
autor
30. apr 2009

no hej také trošku neforemné.. ja len pevne dúfam, že sa pekne zaguľatím počas tehu.. 😀 😀 😀
a že mi nezostane takéto neforemné.. ☹

petka55555
30. apr 2009

ale potom....to bude forma... 😀

petka55555
30. apr 2009

ja si dam potom to sono tiež isto spravit, ale ked ja by som nechcela vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko, to by som chcela mat prekvapko, aj ked ivo by to chcel vediet. a ako sa vola ten doktor?

nikiarudi
autor
30. apr 2009

no Peti tiež som uvažovala nad tým, že nebudem chcieť vedieť pohlavie a Rudi povedal, že tiež nie, hlavne aby bolo zdravučké.. ale ako sa poznám, tak moja zvedavosť bude silnejšia ako JA!!! 😀 😀 😀

miselin
30. apr 2009

Peťka keď povieš doktorovi, že to nechceš vedieť tak on ti to nepovie a myslím, že aj tento doktor robí v PB ten 3d ultrazvuk http://www.zoznam.sk/firmy/s/2617445/Gynekolog-... skúste mu napísať

petka55555
30. apr 2009

ja chcem kinder surprise...no ale ved na tom 4D to uvidim aj sama ci nie?

petka55555
30. apr 2009

inak tie izby su celkom ok, hlavne ze kupelky su pekne, ale ako za tu nadstandarnu sa mozu hanbit, ta je strasna a isto by som tam nesla, tam ide len o tom ze tam mas svoju kupelku, ta je pekna, a mozes tam byt s manzelom, ale chcem videt, ako sa tam ku mne nastahuje 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2009

hej presne celkom som bola aj ja prekvapená aké pekné to je... 🙂

petka55555
30. apr 2009

ved aj tak si tam len 4 dni. Ozaj baby a budete si davat odoberat tu pupočníkovú krv?

nikiarudi
autor
30. apr 2009

no môj drahý chce..povedal, že ak na to budeme mať, tak určite to urobíme...takže uvidím..podľa mňa je to super vec..no aj trošku fin.náročná... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre