Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
31. mar 2009

no tak to je druhá vec.. to máte super vymyslené... ja jedine, že by som si to u nás na balkóne dala.. 😀 😀 😀

petka55555
31. mar 2009

ved možeš... 🙂 ja si tam potom dam aj kocarik a budeme sa slnit 🙂 bože to sú iné plány...

lucietta
31. mar 2009

ahojte babulky, vyplnte prosim ten formular, je to peticia za ocovanie proti rakovine krcka maternice pre dievcatka od 9-12 rokov zadarmo, treba milon podpisov a EU to da na listinu bezplatnych ockovani...dajte vyplnit kazdemu, kto vas napadne, vdaka 🙂 (treba kliknut na vlajku statu, napr. cesku a vyplnit ten formular v pravo 🙂) Pekny dnik zelame 🙂

http://www.cervicalcancerpetition.eu/

jerryjanka
1. apr 2009

tak ja planujem pieskovisko u svokrovcov
a bazenik aj kočik kludne na balkon kedže to mame 4x2 metre 🙂
aj ked radšej by som brala rodinny dom no to je troška mimo našich možností
a hlavne to miminko je akosi v nedohladne 😖

nikiarudi
autor
3. apr 2009

no baby, tak sme sa s manželom rozhodli..že HAK vysadím a nechám si prečistiť telo...a hlavne si chcem pekne sledovať cyklus.. 😀 😀 😀
zatiaľ budeme používať inú ochranu..aspoň do Septembra..aby sme si užili dovolenku..a pak môžem zvesela snažilkovať, len dúfam, že do vtedy budem mať prácu, pretože inak budeme snaženie odkladať a odkladať... ☹ 😉

nany100
4. apr 2009

niki, blahoželám k rozhodnutiu a držím palčeky nech to výjde podľa plánu 😉

nikiarudi
autor
4. apr 2009

jeeej nany veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi pekne ti ďakujem... som rada, že sme sa tak rozhodli, pretože neustále v okolí počúvam to aké majú problémy baby otehu..a ani neberú HAK..a sama som zvedavá ako na tom budem po vysadení, len dúfam, že nie zle... 😒 ☹ ☹

nikiarudi
autor
5. apr 2009

a inak nany.. kedy ideš už do pôrodnice?? už sa ti to blíži..ten najšťastnejší deň... 😵 😵 😵

miselin
5. apr 2009

Jééj Nany už to máš veru za pár 😵 😵 Mne sa Dominika narodila 25 tak to máme skoro rovnako 😉 Držím palčeky nech ti všetko dobre dopadne a nech je drobček zdravučký a dobručký ako med 😉 a rýchli pôrod a čo najmenej bolestí

miselin
5. apr 2009

Niki a nech sa zadarí hneď na prvý šup 😉

nikiarudi
autor
5. apr 2009

miselin-jej si zlatá ďakujeme krásne..no uvidíme ako na tom budem, len dúfam, že fajn...teda čo sa týka môjho fyzického stavu po tej HAK... 😉 🙂 🙂

fialllka
6. apr 2009

no tak my takto pred rokom sme boli v porodnici, aby sme sa o pol 11 mohli vratit dom a o piatej vecer opat do nej a s navratom az o 4 dni aj s babulkou v naruci 😉 😉

nany100
6. apr 2009

fialllka, gratulujem maličkej k narodeninám..veľa zdravíčka a nech vám len radosť robí Vaše malé slniečko...

niki, neboj, mysli pozitívne...aj keď ja som neužívala HAK, zadarilo sa prakticky hneď ako sme začali...maličká už bola aj na našej svadbe, aj keď sme o nej nevedeli...zistili sme to týždeň po a boli sme prekvapení a šťastní...do pôrodnice sa chystáme až keď si babuľka určí kedy, ale zatiaľ to tak nevyzerá, cez Veľkú noc hádam budeme ešte domka...potom už môžeme ísť rodiť 😉

miselin, ďakujem za povzbudenie, veru kráti sa to a už aj trošku bojím, bojím 😨 ...no dúfam, že zvládneme a tatinko nám pri tom pomôže 😉

nikiarudi
autor
6. apr 2009

nany- ale neboj určite to skvelo zvládneš..a potom sa teším keď ťa niekde v meste stretnem už s kočíkom a kuknem sa na tú vašu krásnu princeznú.. 😉 😀 😀

jerryjanka
6. apr 2009

fiallka - všetko naj naj vašej princezničke - aby ste jej čochvila dali surodenca 🙂
niki dufam že nebudete mať take problemy ako my... a nech sa vam zadarí až sa netrapite a snad bude aj robotka do leta až môžte po dovči hned začať...
nany - prajem lahky pôrod a dobručke dievčatko 🙂

nikiarudi
autor
6. apr 2009

jerry-ďakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

jerryjanka
6. apr 2009

a ktovie možno chvilku počkate na robotku a budeme kočikovať spolu v tych megasuper kočikoch 😀

nikiarudi
autor
6. apr 2009

no až na ne budeme mať, tak prečo nie... 😀 😀 😀

jerryjanka
6. apr 2009

naškrabeme na speeda - prinajhoršom poé niekom kupime
😉

petka55555
6. apr 2009

niki ja mam tiez dilemu ze ak si do juna nanajdem tu robotu, ci začat so snaženim alebo čakat, ale to uz moc nechem ved som aj dosť stara paka a hlavne tu robotu si nemusim najst ani do vianoc, si nadavam, keby som toto vedela ze budem sediet doma, tak by sme zacali uz v anglicku alebo na svadobnej ceste a uz som mohla v lete rodit, len kto to mohol tusiť.

nikiarudi
autor
6. apr 2009

no presne toto je to, že človek nikdy nevie ako to vlastne bude... a ide ma doma z toho už poraziť... ☹
a čo inak teraz robíš?? sme sa dohodli s jerry ísť prejsť na kalváriu nechce sa aj tebe dojsť?? pokecáme aspoň.. 😀

nany100
6. apr 2009

no hádam zvládneme, veď sa tomu už nevyhnem 😀 ...ale ako sa hovorí, keď to išlo dnu, musí aj von 😀 😀 ...dík baby za podporu a vy sa na to vrhnite, stojí to za to 😉

petka55555
6. apr 2009

niki, tento tyzden mam narvany, robime tu nasu terasku, tak uz treti den betonujeme...takze ja budem mat cas az po velkej noci. ja neviem co bude s tymi nasimi babatkami, ale ked si predstavim ze nebudem mat robotu a mala by som sedet este rok len tak doma, tak to by som asi nevydrzala, som doma 4 mesiace a mam tej nudy naozaj dost.

nikiarudi
autor
6. apr 2009

Peti, to neva, tak sa dohodneme inokedy..ja len že chceme šunky vyvetrať.. 😀
a Nany-za málo..dúfam, že sa pak stretneme v tom meste..dobre?? 😉 🙂 🙂

petka55555
6. apr 2009

tak si ich vyvetrajte aj za mna, sice ja som teraz naka narobena, to my mestke deti sme neni naucene robit s rylom a tak... 🙂

jerryjanka
6. apr 2009

no ja to zasa beriem tak že oni idealne podmienky nebudu nikdy - ale zasa žiť o biede a nemôcť miminku ani mlieko umele kupiť tak to je nahovno to radšej ešte rok počkať 😖

nikiarudi
autor
7. apr 2009

Tak baby dnes som dala dole poslednú náplasť...jupiiiiiiii.... 😉 😀 😀 už len počkať do septembra a hlavne na to kedy si nájdem prácu.. ☹

jankabambulka
8. apr 2009

AHOJTE kočky - ideme na mäso do poľska -podotýkam, že nie na trhy!!! ale mäsokombinátu - chce niektorá ???? či už prsia, stehná, .... ??? nemusíte sa báť, je to preprava chladiarenským autom. ide veľká noc a možno na grilovačku,....
Ceny a otázky, alebo objednávky Vás poprosím do IP. kuracie prsia sa berú asi najviac a tam je cena taká, že na okolí široko ďaleko nemáte šancu 😉

prajem pekný zvyšok dňa

nikiarudi
autor
11. apr 2009

No čo kočky, ako to ďalej ide?? aj ste začali niektorá medzičasom aktívne snažilkovať??? 😀 😀 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2009

asi sa všetky veľmi snažíte, že ani neprispejete do témy..hmmm ?? 😉 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre