Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
24. apr 2009

ja viem ze niektore tie botasky su malinke a tazko sa budu obuvat, ale ked som im nemohla odolat, take chutne, a ved ich odlozim aj pre dalsie deticky, ved budu stale in 🙂

petka55555
24. apr 2009

fuj posilka, to nemam rada, ja chodim kazdy vecer s maminou behat, dole a hore rozkvetom, je to makacka tolko sadla so sebou vliect... 🙂 ale tesim sa na korcule...

nikiarudi
autor
25. apr 2009

Peti tam sa za to aj platí, či nie??? 😕

petka55555
25. apr 2009

ja som tam nikdy neplatila, bolo napisane na brane, ze mas ist zaplatit do krcmy 30 korun, ale bola by som sprosta. a tento rok neviem ci sa bude.

nikiarudi
autor
25. apr 2009

ok ja sa len pýtam.. 😀

petka55555
25. apr 2009

nedáme mu nic... 🙂

jerryjanka
25. apr 2009

peti no pekne 😀

nikiarudi
autor
25. apr 2009

tak tak nič im nedáme.. 😀 tak teda mi potom zavolaj a dohodneme sa..jo? 😉 😀 😀 až rozhýbeme ešte viac tie svoje šunky.. 😝 😀 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2009

petiiiii mám super spráááááááávu.. mám robotu, teda nie úplne zatiaľ len ako absolventskú prax, tak sa vytešujem.. ty ešte nemáš nárok??? šak si už evidovaná viac ako 3 mesiace,nie?? ak hej tak mi daj vedieť možno by tam kde som ja potrebovali ešte jednu kočku.. 😉 🙂 🙂 🙂

petka55555
27. apr 2009

ty kokos, ja som bola rok a pol na absolvetskej na UP ale to pocas skoly. a kde ides?

nikiarudi
autor
27. apr 2009

do štátneho archívu..vieš tá biela budova pri 5.ZŠ.. 🙂

petka55555
27. apr 2009

budes riadna archivárka...

petka55555
27. apr 2009

bože zas som to nevydrzala a objednala si macko pu termo lyzicky, take su zlatucke a misky, to zas bude ked to ivo uvidi.a este som na ebay vyhrala take krasne ferrari botasky. boze.... 😀 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2009

juuuuj moja, keby ja mám možnosť byť na ebay..tak to dám všetko posielať k segre a pak by som si to vyzdvihla alebo tak.. no nemám ani embosovanú kartu a ani neviem tak dobre anglinu, aby som si tam môhla niečo dražiť a pod. 😒 😒 niekedy ťa budem musieť zneužiť... 😉 😅 😅

nikiarudi
autor
27. apr 2009

a nahoď foto nech vidím aké čačíky si vydražila.. 🙂 😀

petka55555
27. apr 2009

až ked pridu. je to na stranke www.predeti.sk , a botasocky este nemam zaplatene, lebo su dost drahe, ale su krasne a zlte, tie musim mat. chcela som ich mat odlozene, ked raz budem tehotna, ze ich dam ivovi ako darcek, lebo vsetky ostatne veci videl, lenze mame na paypale staru kartu a potrebujem ho prerobit na novu, a to mi robi ivo a samozrejme ich uz videl...

petka55555
27. apr 2009

bože vcera som videla nazivo ten casualplay co by som strasne chcela aj v tej farbe, je nadhernyyyyyyyyyyyyy, uz ho chcem potrebovat... 🙂

nikiarudi
autor
27. apr 2009

no pekne... tak Iva pri sexe pridrž.. 😀 aby mu ušlo.. 😉 a bude to.. 😝

petka55555
27. apr 2009

to sa neda, on sa ubráni 😀 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2009

no tak Rudi sa tomu práve naopak akosi vôbec nebráni.. a keď mu poviem, že a čo ochrana..tak mi povie..chcela si bábo, tak bude.. 😀 😀 😀
ale povedal, že aj keby sa nám teraz zadarí, čo by som ja bola rada, tak to nejak zvládneme len keby sme aspoň to vlastné bývanie mali.. ☹

nikiarudi
autor
27. apr 2009

a keby si bola v polohe ty hore..tak ťa neodhodí len tak.. 😉 😀 😝

petka55555
27. apr 2009

ale odhodi 😀 už je to odskúšané...a planujete nejake to byvanie?vy byvate u tvojich rodicov ze?

nikiarudi
autor
27. apr 2009

hej u našich.. lebo svokrovci sú síce v pohode, ale nevydržala by som tam bývať.. aj keď aj tam máme jednu izbu iba pre seba a aj väčšiu, no tá by potrebovala komplet rekonštrukciu.. ☹
no čo môžeme plánovať, keď nieje začo..a Rudi to len zo svojho platu neutiahne..a ani nezarába toľko aby sme to mali z čoho platiť... 😢 takže asi tak...ale v hlave máme toľko pláááánov.. 😅

to vážne ťa odhodí.. no nechápem prečo chce ešte čakať, veď máte byt, auto, kopec výbavy a Ivo aj zarába..tak by ste to super zvládli... 🙂 🙂 🙂

petka55555
27. apr 2009

niki ty uz si snž? 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
autor
27. apr 2009

jeeeeeej new photo.. 🙂

nikiarudi
autor
27. apr 2009

a ty nie?? 😉 😀 😀

petka55555
27. apr 2009

treba zmenu 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2009

a ty niesi snž??? 😕 😨

petka55555
27. apr 2009

este nie...a neviem ci tak skoro aj budem, ivo strajkuje... ☹

nikiarudi
autor
27. apr 2009

ako to bože kopni ho niekam... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre