Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

lucka1987
30. sep 2010

@iljanka robila som si testik.. dveciarky pred hodinou... 🙂 🙂 🙂 🙂 uvidim co dalej dufam ze to vyjde som celu hodinu preplakala

mata0312
30. sep 2010

@lucka1987 gratulujem tesim sa s tebou drzim palce nech vsetko dobre dopadne... 😉

jerryjanka
30. sep 2010

@lucka1987 gratulka - po 2 rokoch - super. my sme tiež čakali 2,5 roka na zazrak 😵

lucka1987
30. sep 2010

@jerryjanka dakujem.hej tak asi vies ako sa citim.. ani som to necakala lebo posledne dva mesiace sa vratil manzel na kamion a boli sme spolu malo...ved aj teraz je prec... neviem sa ho dockat.. uz len dufam ze bude vsetko v poriadku 😉

lucka1987
30. sep 2010

@mata0312 dakujem . ved ja sa ozvem zajtra bezim k lekarovi... a uvidi sa..

jerryjanka
30. sep 2010

@lucka1987 lekar asi nič neurobi maximalne ti vezmu krv - ale ak ste sa tak dlho snažili bolo by dobre keby ti preventivne nasadil duphaston alebo utrogestan.

lucka1987
1. okt 2010

@jerryjanka duphaston beriem, ale asi sa zmeni to davkovanie a taktiez mam aj pracu dost tazsku kde dost dvoham tazke veci, teda myslim tazke asi 15kíl a makame nocen 12-stky tak neviem ci to nevadi. no som iny bojko teda 😀 ale radsej sa popytam

iljanka
1. okt 2010

@lucka1987 gratulujem ! super 🙂

iljanka
1. okt 2010

a v tej praci by si urcite nemala dvihat tazke veci, lebo bude dolezite, aby sa malicke dobre zahniezdilo...

jerryjanka
1. okt 2010

@lucka1987 pytaj sa bud na ine pracovisko - tehotne nesmu robiť dvanastky a nesmu robiť v noci
nehovoriac o tom dvihať ťažke veci to je koledovanie si o potrat
respektive pytaj si od dokiho PNku

mata0312
2. okt 2010

@lucka1987 isto tehotne nesmu robit nocne a taktiez zdvihat tazke veci neviem akeho mas dokyho ale ja byt tebou kedze si na to tak dlho cakala by som isla na PN ... 😉 ja som mala v robote hrozny stres a zacala som v 18 TT krvacat az som skoncila v nemocke a uz som sa do roboty nevratila...

lucka1987
3. okt 2010

@mata0312 dik za radu, hej v pondelok idem na krv a kontrolu.. no bolest bruska mam stale.... niekedy aj tak narazovo silnejsiu tak asi sa dam vypisat aspon na tyzden ... dufam ze tam bude nieco uz vidiet, pretoze cirky na teste sa zosilnuju 🙂

mata0312
3. okt 2010

@lucka1987 aj mna na začiatko bolelo v podbrusku ako keby vajecniky ze to je normalne ale fakt si davaj pozor a nic nezdvihaj tazke moja kolegyna tak potratila... ☹ nechcem ta strasit ale treba si davat na seba velky pozor.. 😉

kosta123
3. okt 2010

@lucka1987 -jéjko no hurá dufam že to klapne 🙂

lucka1987
3. okt 2010

@kosta123
@mata0312 dik baby.. ved o par dni budem mudrejsia.. a davam pozor.. ved som necakala nadarmo tak dlho tak zaim sak ja sa ozvem :D

petka55555
5. okt 2010

@lucka1987 gratulujem....nech vsetko dobre dopadne...a veru preventivne treba ist na PN a oddychovat.....a presne aj mna tak prve dva tyzdne bolievalo vzdy vecer brucho ako na kramy a vecne som sa bala...a tiez som brala duphaston ale az tak nezabral...ale zas mozno bez neho by som maxika nemala... 😢
@iljanka ja som pouzivala odsavacku dva mesiace niekolko krat denne, lebo maly mi nechcel pit z prsnika a musela som len odsavat a davat z flase...najskor som mala manualnu avent ale hrozne ma bolela ruka, lebo som mala pri kazdom odsavani aj 200ml v kazdom a bola to makacka, tak som kupila eletricku avent, sice je draha, ale super.....ale odsavacka robi riadne trhlinky....nepomohli ani najdrahsie kremiky....kolkokrat som aj krv odsala..ale teraz nastastie uz dva a pol mesiaca len kojim a odsavacka je schovana.... 😉 a ja som ju mala uz aj v porodnici, lebo mne to rukou odsat neslo, tak som ju tam hned ako mi nabehlo mliecko pouzivala....

iljanka
6. okt 2010

@petka55555 ja tiez uvazujem o elektrickej - Medele, ale kupovat ju budem az po porode, ak by sme ju potrebovali. Ved uvidime. Uz sa velmi tesime na malicku 🙂

petka55555
6. okt 2010

@iljanka no aj medela ze zevraj dobra...len ja mam vsetko avent, tak som chcela aby mi to vsetko sedelo a pasovalo na seba...a bola som spokojna.....a to ti verim ze sa tesis, ja som sa nevedela dockat babena 😉

mata0312
6. okt 2010

@iljanka aj ja som pouzivala odsavacku lebo maly mi grckal čize som mu musela odsavat mliečko a zahustovat...ja som mala tiez aventku elektricku ako petka a bola som velmi spokojna ale nekupovala by som ju dokial nebudes potrebovat... 😉 a ja som napr. nemala na prsiach ziadne trhnliny a ani nikdy som nemala rozkusane bradavky a maleho som kojila z prsa prvych pat týzdnov... 😉

veronka
13. okt 2010

predám odsávačku Medela Mini Electric, tak aby ste niektorá mali záujem ozvite sa 🙂

veronka
21. feb 2011

odsávačka je už predaná 🙂

iljanka
25. aug 2011

Ahojte, chcem sa spytat, ci niekto nepoznate mamicku z PB alebo okolia, ktora vychovava svoje dieta bilingvalne (anglictina). Dakujem !

kosta123
3. sep 2011

@iljanka - ja veru nepoznám.

lucka1987
3. sep 2011

ahojte zeny 😀 😀 neskutocne som bola dnes dopalena... ze pohotovost zubna nefinguje... 😠 som sa chcela trepat do trencina, nastastie v belusi bola pohotovost ale aj tak vraj okres PB patri pod trencin nie puchov... ako chapete??? 😠 😠 😠

kosta123
4. sep 2011

@lucka1987 - to je už takto dávno.

lucka1987
4. sep 2011

@kosta123 😠 sak som bola v belusi na pohotovosti... vzala ma ale s pripomienkou ze pb patri pod trencin... 😠

smilinggirl
4. sep 2011

@kosta123 čau, tak tebe už ten net ide, resp. či len konik... 🙂

kosta123
4. sep 2011

@smilinggirl - všetko okrem FB

smilinggirl
4. sep 2011

@kosta123 no to naštve... 🙄

eyya
26. sep 2011

ahojte kocky tak posielam pozdrav aj sem do temy priamo z nemocnice a dufam ze sa coskoro uvidime v PB

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre