Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
13. feb 2010

ved uvidis brisilda, ale ja by som radsej bola doma...ved uz si rodila a ja ti poviem co tam bolo...ale ja pojdem az koncom februara, dufam ze uz bude lepsie pocasie...ved to budem v 30tt, to akurat staci...

kosta123
13. feb 2010

Hej robíme aj elektriku aj celu kupelku s WC jedným šupom,ale este ide voda, nakoľko dali dole len staré obkladačky a zajtra idem kupiť material:obklad,dlažba,sprcháč,umývadlo..... svokra býva 5 min.od nášho bytu tak pohoda,mne to ani tak nebude vadiť ten hluk ked som do 16,00 v práci takže prídem domov a možno už nebude taký rámus,len sa mi nebude chcieť chodiť sprchovať ku nej no ale vydržím to,keby aspon zima nebola vonku.

fialllka
13. feb 2010

ahojte tehulky a snazilky

pridavame sa do vasej temy uz aj oficialne 😉 😉 😉

kosta123
13. feb 2010

fialllka - no paráda a už si bola u doktora???

fialllka
13. feb 2010

kosta: ano ano, vcera a dovcera sme to tajili ako sa len dalo 😉 mame krasny uzlicek s uzasne bijucim srdieckom v brusku a Terezka sa z neho vytesuje a kazde rano mu dava pusinku na brusko ako dobre ranko 😵

kosta123
13. feb 2010

fialllka - tak oficiálne gratulujem k ďalšiemu tehulkovaniu 😉
A Terezka to už chápe???aj ja mám s bratom taký vekový rozdiel ako budete mať vy a je to fajn.

fialllka
13. feb 2010

kosta: jasneeeeeeeeeeee ... vie, ze mliecko bude pre babatko, tak si ho pyta coraz menej a dufam, ze sa sama odstavi, najma na noci to je vidiet, ze dokaze prespat a ked sa jej spytame, co budeme mat, tak ukaze babatko a ukaze mi brusko a hladka mi ho, ze tam je babo ... a ukazuje nam, ako ho bude kolisat, hladkat a prebalovat beeeeeeeeee plienky, to hodi taky ksichtik, ze az 😉

kosta123
13. feb 2010

fialllka - tak to je super,malá je zlatá,a to máš fajn že stále kojíš to by som chcela aj ja.

fialllka
13. feb 2010

kosta: no ja by som brala kojit stale aj pocas tehu ale uz ma na to moja lekarka upozornovala, ze maximalne do 5. mesiaca sa odporuca .... a ja by som tak rada cele tehu a potom v tandeme ... no ved uvidime, ci sa sama neodstavi 😉

nany100
13. feb 2010

jééj, fialllka srdečne gratulujem 😉 ...super správička, prajeme nech sa ti dobre tehuľkuje 🙂

petka55555
13. feb 2010

jej fialllka aj ja gratulujem ved si len teraz pisala ze sa mozno zacnete snazit a uz aj je babeno v brusku....to ste si moc to snazenie neuzili 😀

nikiarudi
autor
14. feb 2010

jeeeej Macka, gratulujemeeeeee.. 😉 🙂

katka.carska
14. feb 2010

Fialka super !
Ja este doplnim Brisildu - postolky uz netreba, nasiroko sa uz v porodnici nebali a dokonca aj babatka maju erar deku - ja som aj mala svoju, ale ta ich bola este krajsia 🙂

brisilda
14. feb 2010

jeeej aj ja sa pripajam ku gratulacii 😀 super dalsia tehulka 😉
inak neviete co sa deje? v dnesnej dobe sa akosi vela deti rodi predcasne ☹ normalne sa uz zacinam bat viac ako doteraz

petka55555
14. feb 2010

brisilda a poznas kohosi komu sa narodilo moc skoro babeno???

mata0312
15. feb 2010

ahoj petka boze ja som nevedela ze aj vy čakate mimi a to iva sem tam stretavam 😀 a ani miki mi nic nepovedala ze on vie tak to je super gratulujem 😀 ja poznam čo sa narodilo mojej znamej na konci siesteho mesiaca bohuzial ona zomrela na prasaciu chripku ale maličke zachranili malo len 700 g a teraz ze uz ma okolo troch kil a je to zdrave dievcatko

rada sa ku vam pridam ani som nevedela ze takato tema je 😀

petka55555
15. feb 2010

mata ahoj, no to su chlapi, mne ivo vravel okolo vianoc, ze si sa vydavala a cakate babo a ked som sa opytala kedy a co cakate, tak to uz si nespomenul 😀 ze to zabudol...
boze a to sa tu stalo????ved som nic nepocula, to je inak strasne...ale aspon sa babenku dari.... 🙂

kosta123
15. feb 2010

Ahojte,
dnes som bola na alergológii tak som sa stavila dole na tej rehabilitácii a sestrička mi potvrdila to cvičenie pre tehuľky 🙂
V stredu od 14,00-15,00
V piatok od 11,00-12,00

Tak kto by mal záujem????? mne sa bude dať asi len 1 krát do týždňa lebo by som si musela v práci veľa nadrábať 😠 ale veď ešte uvidím čo a ako.
Streda mi je prijatelnejšia lebo by som išla hneď domov a v piatok by som sa musela vracať do práce,ale zas ak by som mala auto tak by mi to nevadilo.

Tak možno zajtra na poradni. Isto to pôjde pomály po dovolenke 😖

mata0312 - vitaj u nás 🙂 🙂 🙂

petka55555
15. feb 2010

kosta ale ja pochybujem ze je to aj v stredu, lebo to povedali aj mojmu muzovi sestricky na rehabilitacii, ze je to aj v stredu, ale priamo ta porodna asistentka co to robi povedala ze uz len v piatok....tak ja neviem...a este povedala ze je rada ked tam idu baby az po 28tt, ze to staci...tak ja sa v tom nevyznam....
a zajtra sa uz tesim na to cakanie u bohaca, tam bude bab, ty ides na 13,00? ja na 9,00 kvoli tym odberom, ale pojdem radsej uz na 8,00 lebo ked som bola minule na tu glukozu mala som prist na 9,00 a tam bolo milion bab a sedela som tam do pol 12....tak mozno sa tam este stretneme, lebo brisilda ide na 11,00

mata a ty mas ozaj koho dr????a robis este ci si doma??? 🙂

fialllka
15. feb 2010

ahojte tehulky a maminky

dakujeme za gratulacie 😉 😉 😉 😉

peta: no velmi sme si to neuzili aj ked sa da povedat, ze aj uzili ...
zial nestihli sme tu DNP, prihlaska vypisana cakala na moje kramy a namiesto toho prisli // ale nevadi ... berieme to tak ako Boziu volu a nam Boh nejako inak pomoze 😉 😉 😉

teraz prechadzame obdobim vsetko mi vadi .. pachy a pod ... tak manzel v sobotu vygruntoval wc aj kupelku a aj priprava suroveho masa bude chvilu jeho parketa a hlavne prebalovanie nasej pokakanej baby 😀 😀 😀 😀 v niecom to ma vyhodu 😀 😀 😀 😀

petka55555
15. feb 2010

inak baby v hypernove aj v dm maju akciu na pampersky č. 3, 150ks za 24,90 a v dm, ak mate klubovu kartu a na nej 150 bodov tak su za 21,90...tak som dnes poslala muza na nakup, dufam ze nedovlece ako minule ked boli v tescu, kazala som 2 baliky a doniesol 4....

brisilda
15. feb 2010

kosta mne tiez poorodna asistentka povedala ze je to iba v piatok lebo ze to nestihaju mat aj v stredu nakolko pani co to mala s nou sla na matersku 😉 cize to je iba piatok a vela bab tam nechodi ked bola ta prednaska tak tam b oli iba 4 baby mimo nemocnice
peti ja plienky este nekupujem resp. po mojej skusenosti uz nic nekupujem a komicke na tom je to, ze kebyze sa maly narodi nedajboze predcasne tak mu ani nemam co obliest ☹proste musi vydrzat do maja 😀

brisilda
15. feb 2010

mati ano poznam kocky ktore porodili skor aj tu na MK ich je vela ☹ ale docitala som sa, ze od 28 tt ma dietatko vysoke sance na prezitie 😉

petka55555
15. feb 2010

no brisilda ja som citala ze uz od 24tt je zivotaschopne a od 28tt bez postihnutia....joj keby bol aspon 34tt, lebo ja mam tiez z toho nervy ze by sa vypytal skor...dufam ze bude zajtra vsetko ok....

fialllka mne vadia pachy doteraz a surove maso fuuuuuuuuj 😖 na to sa nemozem kuknut....ja by som tiez chcela taky rozdiel medzi detickami ako mas ty... 🙂 no ale uvidime, ako to bude s jednym...mozno sa zrovna postasti nejaky maly betar... 🙂 a dalsie bude az neviem kedy....

mata0312
15. feb 2010

no čaute baby dik za privitanie 😀 ja mam Zábovskeho a uz nerobim som na rizikovom od 28. decembra lebo som začala krvacat a tak si ma nechali v nemocke a odvtedy som doma ☹ uz mi to niekedy aj prepina no ale zasa lepsie ako chodit do roboty (koli malemu) lebo tam sa neda vyhnut stresu aj keby som ako chcela, ale uz mam aj vychadzky tak je to lepsie ale vyse troch tyzdnov som len lezala a lezala

na to cvičenie by som aj ja chcela potom ist, len momentalne nemozem lebo som v piatok spadla na schodok a mam narazene krize a zadok a kazdy pohyb naviac mi robi fakt problem trpim ako kon

petka55555
15. feb 2010

inak to je strasne, to asi kazda tehotna, lezi aspon raz v nemocnici.... 😒 ja som tiez mata lezala skoro mesiac, na zaciatku...a preco si krvacala??zistili ti???
ja som aj rada ze som doma, neviem si predstavit chodit do roboty, mam dost ist do obchodu.... 😝 ostane so mna taky lenivec....

mata0312
15. feb 2010

a petka a ty mas nejake problemy? si doma?

mata0312
15. feb 2010

no neviem čo je to za doba, nezistili mi nic zevraj mam vyrastok na krčku ze by to mohlo byt aj z toho ale to len tak hadali ako nasi lekari 😒 som zatvorena krčok sa neskracuje tak by to uz malo byt ok ale mala som velmi kriticky 19 TT vtedy ma lekar riadne vystrasil vyzeralo to velmi zle ☹ ale teraz boli vysledky ok tak dufam ze vsetko dobre dopadne a maly vydrzi az do konca, najradsej by som to uz mala vsetko za sebou 😀 a kto nie vsak?

kukala som ze uz mas aj kočik no ja este nie ale uz som obzerala na nete 😀 ale vybavicku si uz pomaly chystame aby toho potom nebolo vela a dost veci mi da aj sestra kedze ma tiez maleho drobca 😀

uz ste sa niekedy stretli na kave alebo tak??

kosta123
15. feb 2010

mata0312 - hej už sme jedno stretko mali cca pred mesiacom
🙂

kosta123
15. feb 2010

mata0312 - trošku sa nám predstav 🙂
kde bývaš,koľko máš rokov..........čo chceš 🙂 ....nech sa lepšie píše, mi sa už poznáme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre