Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
14. mar 2010

kocky jupiii dnes sa ide domov 😀 😀 😀 ja len dufam ze maly bude v brusku pocuvat 😉

petka55555
14. mar 2010

jej baby ale ste toho popisali...
brisilda budete mat doma zoo???moj bracho skoro minuly rok ukecal maminu na zajaca, tak ju otravoval a oduty chodil, ze uz mu ho chcela kupit, ale potom sa rozhodla ze radsej nie, ked aj babenko bude...my nie sme zvieracia rodinka, ja som raz mala korytnacku, taku tu malinku, a mala pol roka a ked som jej menila vodu, tak bola asi moc tepla, a ju chudatko vykotilo...tak uz som povedala ze ziadne zviera nechcem a zrazu som dostala dalsiu, skoro ma slak trafil, ta tiez ked mala pol roka, tak som ju dala v tom takom bazeniku s palmickou na balkon a ona koza vyliezla a prepadla z piateho poschodia do kvetinaca k susedom na druhe a ti mi ju po dvoch tyzdnoch doniesli, este chuda zila,ale potom umrela, tak odvtedy teda po zvieratku netuzim....az ked budeme mat dom tak psa, ale iba na dvore...a detom moozno tych zajacov, lebo to je pekne...ale zevraj to smrdi....tak by museli byt vonku... 🙂
kosta aj ja mam uz problemy so spankom, v piatok som sa zobudila o pol 3 a nespala do 5 a od 7 som bola zas hore a vcera cely den, som bola ako lekvar...stale som len lezala....sa v noci budim na kazde otocenie...
uz si asi moc nepospime...
no brisilda tak ti prajem stastnu cestu, a malo hrbolov na ceste, aby maleho sebastianka moc netriaslo....

kosta123
14. mar 2010

Ahojte,no dnešná noc bola hrozná do 3,00 som pozerala do stropu 😠 😠 😠 😠 žiadna poloha mi nesedela,stále kŕče všade no strach a teraz chodím po byte ako otreštená 😀 ešte že dnes ideme na to sono 😀 😀 😀

mata0312
14. mar 2010

ahojte kočky no kosti ja som so spankom na tom podobne a presne ako pisete na zaciatku som bola schopna prespat aj 16 hodin denne hrozne 😀 mna včera maly zobudil rano o 5 a robil v bruchu kotrmelce no hroza 😀 a uz som ani nezaspala, ale tuto noc som spala ako zabita

je kosti ty ides na to sono tak to sa isto tesis 😀 😀 😀 daj hned vediet som zvedava 😀

brisilda prajem stastnu cestu davajte pozor lebo su fakt hrozne cesty 😀 ozaj ako sa ti cestovalo lebo mi tak za dva tyzdne chceme ist do Lučenca k drahemu rodine a neviem či mam ist dost sa bojim ☹

drahy spi po nočnej a tak idem varit ale nic sa mi nechce vdaka tomu počasiu nech uz je tu konečne nasa vytuzena jar 😀

petka55555
14. mar 2010

kosta nie ze zaspis na sone 😀 a mysli na nas ze sme strasne zvedave, tak daj vediet 😀

baby to uz sme asi dospali... 🙂 na par rokov... 😀

mata0312
14. mar 2010

peti asi mas pravdu mne kazdy hovori vyspi sa teraz pokila maly nie je vonku 😀 oj keby sa mi dalo 😀

nikiarudi
autor
14. mar 2010

no veru baby, len si pospite pokiaľ máte čas... 😉 😀

nikiarudi
autor
14. mar 2010

ozaj kosti k Mičkovi ideš o tej 16tej, že?

petka55555
14. mar 2010

niki ake krasne foto malej si pridala...taka je zlatunka... 🙂

nikiarudi
autor
14. mar 2010

Ďakujeme Peti 😉 🙂 🙂

petka55555
14. mar 2010

🙂

kosta no co????sme zvedave.........

inak ja mam zas o 0,5kg menej 😒 uz sa mi vyse 5 tyzdnom vaha nepohla...divne...

brisilda
14. mar 2010

kocky ja hlasim prichod domov 😀 samozrejme uz mame aj noveho clena nasej domacej zoo 😀 maleho bieleho skrecka juuj je zlatucky Samko sa s neho tesi nova klietka vyzera ako inkubator 😀 pastova cize smrad by perjst nemal a v lete bude na balkone 😀 Jesyna sa onho anilen netrha akosi ho prehliada no samko nanho cumi ako na vrata 😀
peti inak ja tiez nemam rada zevrinec ale kazdy ho v tom podporoval a babka ze este andulku si mame kupit 😀 inak vraj to ma zivotnost 2 az 3 roky no ten nas pri samkovi asi iba pol roka 😀 no uvidime 😉 ked to bude smrdiet tak to leti von co si myslis 😀
mati v pohode cestuj ja som mala v kufri zbalenu tasku do porodnice cize som nemala strach 😉

nikiarudi
autor
14. mar 2010

bris - tak to je fajn, že si už doma a v poriadku... 🙂
Peti - nezostáva ti nič iné len dúfať, že všetko si to berie Maximko.. 😉
kosťa - no čo je? čo to teda čakáte, už nás toľko nenapínaj... 😀 😀 😀

brisilda
14. mar 2010

peti si zahadna to chudnutie mi nejde do hlavy 😀 ale pocuj ja po porode planujem chudnut tak dufam , ze ty nebudes priberat 😀 😀 😀
kosta sup sem s novinkami dufam ze nemas zle spravy normalne sa uz bojim 😖

petka55555
14. mar 2010

baby ved prave, mozno po porode sa zas hormony splasia a ja budem priberat to co som teraz nepribrala...

ozaj brisilda kolko mas v pase???ja 114cm, skus si zmerat cez pupok, ale podla mna budes mat menej ako ja, lebo ja mam boky ako toto....

prajem krasne skreckovanie.... 🙂

ja som akurat zacala triedit vecicky, malinke co budem prat necham v komode a velke podelim a posfukujem to do tych vakuovych vakov a schovam....teda ale ich je...uz treba zacat chystat, lebo teraz mam teda co robit...fuj ako ma boli chrbat...

teda kosta, takto nas napinas 😠

brisilda
14. mar 2010

peti ja mam v pase cez pupok 111 cm juuj ako sa tesim takze som chudsia 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak boky mam 112 😢 takze som pribrala co uz tych 16 kg sa niekde musi odzrkadlit 😉 inak citala som na nete o nasom skreckovi a vraj nesmrdia 😀 som zvedava lebo mame samceka 😉 horsie to je so samickami lebo oni zapachaju ked vabia samceka zajtra hodim foto inak take jedno nepodarene mam na FB no bolo to fotene v noci cezden to bude lepsie

nikiarudi
autor
14. mar 2010

baby.. o chvíľku sa to dozvieme... 😀 😵

brisilda
14. mar 2010

no dufam lebo uz je na FB tak cakam kym odpise 😀

petka55555
14. mar 2010

no vidis brisilda pritom tvoje brusko posobi vacie....ale to som bola najedena, tak mozno mam o 2cm menej 😀 😀 ja ho mam viac do bokov a preto z boku tvoje vyzera vacsie....no ale ved ty si zacinala na omnoho mensej vahe ako ja....takze si modelka 😀 😀
a ved skerok je maly, tak hadam nejako smrdiet nemoze, ked sa mu pravidelne cisti ten jeho domcek...teda ale neviem ci by som sa toho chytila.... 😲
niki co si jasnovidec???

nikiarudi
autor
14. mar 2010

peti - nie, len som zbadala kosťu online na fb... 😉 😀

brisilda
14. mar 2010

peti ja sa ho bojim chytit aby ma nekusol no ked vidim ako ho samko chyta a skrecok nic tak som ho pohladkala aj ja 😀 je to zlate 😉 inak mame velkeho skrecka vraj maximum je 20 cm asi ma picne 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
14. mar 2010

bris - ja by som sa len bála, či to nieje nejak nebezpečné kôli malému čo nosíš pod srdcom ešte.. a pre teba ako tehulku..vieš ako napr. mačky..tak si pozisťuj pre istotu... 😉

petka55555
14. mar 2010

to az 20cm ved to je ako morske prasa....ty kokso... 😲

petka55555
14. mar 2010

jej a to akrvarium ci ako sa to vola je inak super....pekne....

kosta123
14. mar 2010

Takže je to baba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brisilda
14. mar 2010

niki podla mna to nevadi ved vela tehuliek ma doma macky a nic im neni a na internete som sa o chorobach nedocitala ved inak by sa ockovali nie? ale neboj ja ho nebozkavam fuj 😉
peti no som zvedava teraz to ma len 10 cm 😉

brisilda
14. mar 2010

kosta no konecne si nam oznamila radosnu novinku blahozelam 😉

kosta123
14. mar 2010

Strašne mi ide pomaličky net,všetko trvá strašne dlho,až mám nervy 😠 😠 😠 😠 😠
mam 150 fotiek ale video nemám.Lebo ked mu opravovali to sono tak mu to zabudli nainštalovať ci čo,ale že mám prísť za 2m.a zadara mi spraví dalšie foto lebo to bola aj zle vidno,mam menej plodovej vody tak preto.A potom mi napali aj tie krátke videá.

petka55555
14. mar 2010

no kosta konecne....a velmi gratulujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takze ides nakupovat satocky....juj 🙂

nikiarudi
autor
14. mar 2010

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tešíme sa na kamošku... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre