Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
25. mar 2010

to hej :D Rudi je pasak 😀 ...je to dobre vyzera ale vies ze som myslela pašák 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
25. mar 2010

v poslednej dobe dávaš Eli...sa ti darí napísať to tak dvojzmyselne... 😀

eyya
25. mar 2010

tak to vobec neni to je blba nahoda.... 😅

kosta123
25. mar 2010

nikiarudi - dnes som sa chcela ísť pozrieť do toho sekáču vedľa koruny aj ja,ale dnes mi príde veľkááááá návšteva moje kolegyne (bývalé,ešte zo starej práce) tak upratujem o 106 🙂 a už nemá kedy tam zbehnúť,bola si tam???

nikiarudi
autor
25. mar 2010

bola no nič moc..a naštvala ma, pretože sa nedalo platiť kartou... 😠

kosta123
25. mar 2010

nikiarudi - to ma vie tak vytočiť niekedy v obchodoch 😠 😠 ja som si v anglicku tak na to zvykla že som ani prachy nikam nenosila.
Peťa ideme zajtra cvičiť???ja by som išla dole tesco busom 10,20.

petka55555
25. mar 2010

baby ale tu pisete o 106, ja mam jarnu unavu, cez den si spim a potom rano som uz o 7 hore....

kosta pojdem aj ja tesco busom, tak nastup na vasej zastavke a ja nastupim na 3 ok???keby si nahodou nesla tak daj vediet, ale ja pojdem, keby cosi, lebo mozno sa mi uz neskor nebude chciet chodit, lebo mam teda dost, dnes som bola 2 hodinky v meste aj to len v scokine a ledva som dosla domov a potom som 2 hodiny spala 😀

a hlavne moc neupratuj, aby si zas aj ty nemusela bezat do nemocky....neviete ako sa ma miska???

kosta123
25. mar 2010

petka55555 - ok dohodnuté,
Ja neviem ako sa má Miška,chcem jej večer napísať či by sme nemohli zajtra za nou skočiť ak nás pustia,uvidíme.

miselin
25. mar 2010

Kosťa pýtala som sa ti na tú burzu vo Včielke a ešte mi nevedela povedať, nevedela ani či ju spravia alebo nespravia 😖

petka55555
25. mar 2010

kosta ok, ale ona podla mna pride cvicit, aj minule tam bola jedna v pyzame....

eyya to si musela byt ina kocka na tej svadbe, ja budem asi podobna....mam na plane si dat saty co som mala po polnoci, tie su mi stale dobre, ale je na nich obrovsky vystrih, ale neviem co obut....a ja budem totalna casovana bomba, ak tam pojdem, lebo to bude uz po termine a este v PU, takze pojdem aj s taskou....ale moja segrenka sa takto narodila v noci ked mali nasi svadbu, teta si riadne zatancovala a uz bezala... 😀

mata0312
25. mar 2010

ahojte baby no potom dajte vediet ako sa ma brisilda 😒 ze či je to lepsie tak ma to nastrasilo ze teraz si meriam tlak kazde dve hodiny chvalabohu je zatial ok, ale zasa mam opuchnute nohy ale to bude asi z tej cesty uz sme v Lučenci 😀 😀

zacvičte aj za mna 😉

nikiarudi
autor
25. mar 2010

no baby, dnes je tu nejak mŕtvo... ☹

brisilda
25. mar 2010

ahojte kocky tak ja sa hlasim z nemocnice 😒 do prcic nemozem si tu najst ziadnu polohu boli ma cele telo od tych posteli 🙄 tlak je v norme vcera 120 a dnes 140/70 no vraj stale ok lebo oni pocitaju skor ten spodny tlak 😉 uvidim ako bude dalej mam malo zeleza inak vsetko ok dufam ze ma pustia cim skor domov ak by bolo vsetko ok tak sa nato opytam zajtra v pondelok by som bola najradsej uz doma 🙂 ale clovek mieni pan Boh meni 😒
peti ja urcite zajtra cvicit nepojdem a neviem ako z navstevou nakoloko o 12 mame obed 😖 a chodia ma natacat 😀 prietoky mi este nerobili 😨 ja neviem kedy mi ich spravia 😝 ale rada by som uz videla prcka 😀 inak sa mam super citim sa skelo obcas mam pocit ze ani tehotna nesom a zahada dnes bola ze som chcela ist za sestrickou ze necitim pohyby a ked som sla na CTG tak maly sa ukazkovo hybal je to maly sarkan ktory ma nepocuva co uz 😀

nikiarudi
autor
25. mar 2010

no bris - tak to je fajn, že sa dobre cítiš... a to budeš mať určite o zábavu postarané, keďže ťa malý neposlúcha už v brušku...a čo potom vonku... 😀 😀 😀

brisilda
25. mar 2010

niki veru ale inak maly je kludas takze ak mi dopraje nocny spanok ja budem iba rada 😀 mna len rozculuje ze ma nekope ako futbalista 😉

ludka_r
25. mar 2010

ahojte.
Brisilda, veru sa Ti to kráti.
Mne je tak trochu zle pri predstave, že sa to kráti aj mne. Nieže by som sa netešila na mimi, to sa veľmi teším, ale bojím sa, že nestihnem všetky skúšky, a to veľmi nechcem.
V utorok som bola na poradni, už som pribrala 14kg. Až mi zle prišlo, keď som sa vážila. Ale bola to iná váha, tak snáď to také hrozné nie je. A to som si myslela, že nepriberiem ako pri Vilkovi.

brisilda
25. mar 2010

ludka ja som pribrala 17 kg ☹ je to hrozne som gulka ale nevadi hlavne ze male je v poriadku 😉 ozaj kocky a ked som sa dnes bavila so sestrickou o tlaku tak povedala ze ten moj je este super ze su maminky ktore maju aj 190 az 210 😕 a obcas aj internistu musia volat takze som rada ze ten moj sa drzi 🙂 tak i drzte palce aby to tak poslo dalej a aby som nemusela nakoniec na sekciu 😒
vcera som pocula jednu mamicku rodit a normalne som chcela byt na jej mieste 😀 juuuj ja sa uz normalne tesiiiiim

kosta123
25. mar 2010

Ahojte,nemožem sa sem ani dostať lebo nahadzujem na net objednávku svadobných fotiek a sedím tu už 2 hodiny a vyberám 😅 už ma to ani nebaví.
Brisilda zajtra ti brnknem z cvičenie a povieš nám či sa máme zastaviť či nie,

petka55555
26. mar 2010

brisilda tak som rada ze si celkom v poriadku, keby sa ti to dalo konecne do poriadku, nech si este uzijes posledne tyzdne doma, a nie v nemocnici....no ja viem ze niektore baby tu pisali ze rodili s 220/110 tlakom, ale to uz je moc nebezpecne....len keby ti tie lieky zabrali, lebo take lietanie tlaku ako mas ty je najhorsie, ze z toho je cloveku uplne blbo...ja som si ho tiez merala, lebo tiez som sa vystrasila, ale nastasie bol ok, aj malinky sa pekne hybal, ale uz to neni take silne ako predtym, tak asi aj tebe sa to preto zda ze necitis pohyby.....a si nenapisala ci mas aj opuchy, alebo len ten tlak????boze a to je tak pocut az na oddelnie ked baby rodia???dufam ze ja tak vrestat nebudem,lebo sa budem potom hanbit 😀

kosta stretneme sa teda v tom buse ok???

kosta123
26. mar 2010

Petuš - O.K. 🙂

nikiarudi
autor
26. mar 2010

Peti - to kričanie ti bude úúúplne fuk, budeš celá rada, že už to máš za sebou... uvidíš.. vôbec ti to ani nepríde, že ťa niekto počuje.. 😀
ozaj baby, my sme včera s Rudim kúpili malej konečne náušničky, no a sú nááááádherné..dokonca už dnes ideme k Ivkynej mamine domov, aby nám prepichla ušká a dala náušky..tak sa teším..potom odfotím malú a pridám foto... 😉 🙂 😵

kosta123
26. mar 2010

nikiarudi -a kde majú pekné aj ja chcem kúpiť

nikiarudi
autor
26. mar 2010

mali sme objednané v hypke, no nakoniec sme kúpili v zlatníctve čo je v supermarkete... stáli 70,-€ 😅 😅 😅

kosta123
26. mar 2010

Ja som bola zatial len v hypke ale tam sa mi nepáčili žiadne,ja chcem nejaké z bieleho zlata a z bielym kamienkom

nikiarudi
autor
26. mar 2010

baby a asi sme ostali alergické na nutrilon a zase budem musieť kupovať ten Nutrilon HA.. lebo odomňa ona pocucká ani nie dve minútky a už sa začne prúdiť...a ja odstriekam max ,tak 60ml a to ona potom vreští, že jej nestačí.. ☹ som z toho na nervy...

nikiarudi
autor
26. mar 2010

no v tom supermarkete mali nááááádherné..my sme kúpili také kvietky s bielymi kamienkami...tiež z bieleho zlata... skoč tam..sú tam veľmi milý a majú fakt krásne naušky...

nikiarudi
autor
26. mar 2010

a čo budete dnes robiť po cvičení?

kosta123
26. mar 2010

No super dík za typ 🙂

kosta123
26. mar 2010

No ja neviem čo budem robiť ked prídem domov,okrem toho že musím navariť 😠

ludka_r
26. mar 2010

Petka, ozaj sa nemusíš trápiť, že ťa budú počuť kričať. Na to v tej chvíli určite ani myslieť nebudeš. Ja som bola síce veľmi tichučko, až mi sestrička hovorila, nech si pokričím. Mne to akosi neprišlo. Zato však malý kričal aj za mňa.
A tiež mi ako prvorodičke nebolo jedno, keď som počula kričať maminu, čo rodila predo mnou. Ale to som si vtedy ešte myslela, že to bude oveľa horšie. 😀
Inak, Pera, vyzerá to tak, že naši synovia budú menovci. Maxim je zatiaľ jediné meno, na ktorom sa vieme s mužom zhodnuť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre