Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
26. mar 2010

lebo mám ísť o 14tej k tej Ive a s malou aj s kočíkom sa hore nedostanem..do toho ich pidi výťahu.. tak som myslela, že či by ste nešli so mnou na prechádzku a medzi tým by som vybehla k tej Ive a počkali by ste mi len s kočíkom dole...hmmm??

nikiarudi
autor
26. mar 2010
kosta123
26. mar 2010

nikiarudi - no ak nič nepôjdem robiť tak kludne.No krásny veru ale maličký,neni ešte menší než máš ty doma?? ja mám teda menší než ty a stál ma 10 €.

nikiarudi
autor
26. mar 2010

aj mňa stál 10€ 😀 a dokedy máte to cvičenie? budem doma, tak mi napíš tu na mk...že čo a ako..aby som sa vedela zariadiť... 😉

eyya
26. mar 2010

a co tak odmontovat koliesko? 😀 ....to je ten nas skvely kociar 😠 ...kto ho kupi? predavam 😀

petka55555
26. mar 2010

niki cvicenie je tak do 12,15 a dokedy sa domotame domov...ja by som mohla ale len na chvilku, lebo mi ivo slubil ze pride skor z roboty a pojdeme sa romanticky prechadzat... 😉 som zvedava na nausnicky.....
a niki to je aky ten nutrilon HA????vidis to sa neoplati asi nakupovat do zasoby, si predstav ze by si mala doma aj 10 krabic a nemohla ich davat....a vies musis odsat ten dzban, aby mala dost, ako sa mne snivalo...inak mne sa stale sniva o tom odsavani toho mliecka... 😀

kosta123
26. mar 2010

nikiarudi - končíme cca 12,10 idem na aute aj s Peťou nakoniec ,tak to budeme aj rýchlejšie doma,tak ti napíšem tu na MK,a opýtam sa aj Peti či pôjde von.Potrebujem ísť aj na poštu.
Inak to by ma pekne vytáčal ten kočík,ja som si najskôr premerala náš výťah lebo som vedela že to je problém z niektorými kočiarmi,ale máme ešte rezervu tak pohoda,a včera som skúšala či sa mi náhodou ako vám nebude zasekávať to predné koliesko,ale nakoľko tam mám dve tak je to O.K.no ale to bol prázny kočík,pozor 😀 ,možno z bábatkom to bude iné 😀

kosta123
26. mar 2010

Nikuš tak ja idem isto lebo môj drahý sa práve vrátil domov z práce,tak som mu urobila niečo rýchle pod zub a on ide k mame niečo prerábať-robia okná či čo.tak ja som k dispozícii,napíš o ktorej a prídem pred tvoj barák.Peťa pod aspoň na chvílu.

nikiarudi
autor
26. mar 2010

eli, to nieje kočíkom tentoraz, ale oni majú naozaj mini výťah, že sa tam ani na dĺžkku nedá, takže tak... ☹ a super kosti, tak sa ozvite...budem rada...

nikiarudi
autor
26. mar 2010

kosti tak o jednej pol druhej???

kosta123
26. mar 2010

Aj o jednej v pohode,ked prídem zapnem sa sem a už mi len napíš kedy mám vyraziť. 🙂

nikiarudi
autor
26. mar 2010

oki...napíšem.. ešte zavolám Ive, že kedy presne... 😉

kosta123
26. mar 2010

už sme doma 🙂

petka55555
26. mar 2010

a ja som uz doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosta123
26. mar 2010

A dominika tu nieje ???

petka55555
26. mar 2010

no pekne..... 😠

kosta123
26. mar 2010

Peťuš prezvoň ju prosím ťa ja nemám na ňu číslo asi zabudla na nás 😒

nikiarudi
autor
26. mar 2010

sorry baby, boli sme u Elenky, teraz sme prišli.. malá je ako 100 čertov ☹ stále plače 😢 a je mi jej ľúto.. ale skúsim jej dať čajík a pôjdeme tak za 40min. ok?? 😉

petka55555
26. mar 2010

a niki ved ked je s nej certik tak jej to ides davat robit????

kosta123
26. mar 2010

OK,ved práve ked sa jeduje nech vie prečo keď jej to prepichnúúúú 😀

petka55555
26. mar 2010

😀

nikiarudi
autor
26. mar 2010

nie, ale aspoň to odplačká naraz a bude potom kľud...dúfam... ☹

kosta123
26. mar 2010

Ok,tak čakám na signál kedy mám ísť z domu 🙂 už sa nudím

petka55555
26. mar 2010

kosta tak ked sa budeme blizit k tvojmu domu pustime signal...niki mne prosim prezvon na mobil, ked pojdes, lebo uz nebudem pri PC ok???? 🙂

kosta123
26. mar 2010

ok 🙂

nikiarudi
autor
26. mar 2010

jasné... 😉

brisilda
26. mar 2010

no kocky dnes ste sa namna vysrali to takto kamosky nebudeme 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu ved co ine mi ostava 😉 konecne mam na izbe internet takze som happy 😀 niki dufam ze ste malu velmi netriznili a teraz je s nej mala paradnica musis hodit foto 😉
peta na oddelenie nenopocut ako zeny kricia no bola som na natacani tak som pocula pani doktorka strasne kricala ze tlacte tlacte rychlo 😀 bola som s toho prekvapena inak zeny tam stonaju ako pri vasnivej noci 😀 cize akosa rodi novy zivot tak pri takom ochkani sa aj narodi no neni to uzasne? 😉 inak sorry nestiham citat ☹ mam tu rusno

kosta123
26. mar 2010

brisilda - a neprišli ti 2 sms čo som ti písala že neprídeme?????
No Tamya bola statočná a teraz je z nej parádnica parááádna,má krásne naušky 🙂

kosta123
26. mar 2010

Brisilda som ti aj písala v mojom albume že tie penové dekorácie Macka Pu som kúpila v Kauflande v PU za 1,50 €

eyya
26. mar 2010

takze Domka a Jozko spia ...hmmm a co mam ja? idem asi kuknut kocik...a vy ste kde som chcela pokecat... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre