Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
11. apr 2010

Šak som písala že som kupila naviac 3 biele plachty do postielky ,dominika chce 2 tak 1 ti môžem predať,po 4,50€ to vychádzalo,nebrala som ich viac ked v tescu sú po 5,50€ rovnaké 😉

brisilda
11. apr 2010

ok tak sa na nich mrknem zober zo sebou na poradnu 😉 a hned by som ju vzala 🙂

kosta123
11. apr 2010

Brisilda - ok,ak nezabudnem 😉
Peťa o ktorej chceš ísť v utorok na tú poradňu???nepojdeme o 11,00 dole?? by som ťa zobrala budem mať auto,ale naspäť na rozkvet nepojdem.

kosta123
11. apr 2010

a ideme do bytče na zmzku 😀

nikiarudi
autor
11. apr 2010

kedy idete do BY??? aj my ideme... 😀 teda ak môžme... 😅

nikiarudi
autor
11. apr 2010

no inak baby, som pred chvíľkou vstala...som nakŕmila malú a spolu sme zaspali v našej posteli..a ona kuriatko moje zlaté ešte spinká...taká je chutná, keď je taká malinká v tej veľkej posteli... 😵 😵 😵

brisilda
11. apr 2010

kosta ja tam idem az po 12:00 nakolko doobedu tam je stale plno a ja musim uzit tabletku na tlak aby som ho mala u dokiho v norme xi xi xi ☹ a na 15:00 musim ist po maleho do skolky takze neviem ci by som bytcu stihala

brisilda
11. apr 2010

nika to je chutne normalne si spominam ako som sa ja kochala pohladom na spiaceho Samka 😀 aj dodnes sa kocham ked spinka a kazdy vecer pred spanim mu musim dat este pusinku 😀

petka55555
11. apr 2010

eli alebo niki teste kukate nejake tie sportaky????ento by sa vam nepacil, je za celkom dobru sumu....https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/72f4/spo...

petka55555
11. apr 2010

kosta mozeme ist aj o 11, a to neva ked nepojdes na rozkvet, lebo ja chcem ist ku kadernicke po poradni.....a ved isto sa tam aj s brisildou este stretneme, lebo to isto budeme este cakat.....

nikiarudi
autor
11. apr 2010

peti - vďaka za typ, no mne sa také tie 8 kolesové nepáčia... 😝

nikiarudi
autor
11. apr 2010

kosti - a kedy to chceš ísť do tej BY?? a kto ešte ide?

brisilda
11. apr 2010

no ja by som sla kebyze sa stihneme vratit do 15 :00 😉
peta ale oni zhanaju nieco za rozumnu cenu a nie za 199 € 😀

brisilda
11. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/12lx/kra... kocky super cena postovne zadara ideal na nase chodniky a dovnutra si date podlozku v akejkolvek farbe a tym mozete nat stale iny kociarik 😉 ja by som ho hned brala kebyze nema velke kolesa 😀

brisilda
11. apr 2010

Mati dik za super radu ohladom pozemku som totalne nadsena a ked s nami podpisu zmluvu mas to u mna cele leto tam budeme vysedavat a chytat brondz . inak preposli mi fotecky vraj ti ich poslala na mail dakujem 😉

brisilda
11. apr 2010

peti kuk aj my sme boli na nakupe v tescu 😀 😀 😀 dik za radu 😉 oslika si vybral Samko sam 😉

kosta123
11. apr 2010

Baby ja som písala že momentálne ideme s MM do bytče na zmrzku 😀 😀 😀 😀 😀 a už sme doma
Peťa tak dohodnuté v utorok o 11,00 pred mojim barákom.
Brisilda som rada že sa vám páčil,ja som ho sama nevidela tak som zvedava,ale foto mi ešte neposlala,povedala že pošle tak čakám.A už ste sa asi predbežne dohodli čo???

brisilda
11. apr 2010

kosta ona este nevie ze to berieme zajtra jej zavolam dnes ju nechcem otravovat 😉 ale s nasej strany by sme ho brali aj hned 😉 dufam ze nezmeni nazor a nebude nas tahat za nos ako min. rok jedna pani 😠 juuj tedy som mala ine nervy ale co uz je to zivot a kym clovek nepodpise zmluvu nema nic iste 😉 no inak ten pozemok zahradka je uzasna presne take nieco sme hladali resp. ja som hladala a mm s tym teraz suhlasi nakolko vybeh pre deti potrebujeme 🙂 potom mi hod fotky dik 😉

kosta123
11. apr 2010

To isto nie ona to potrebuje čím skôr predať a je rada že som vás dohodila 🙂 ved mi hovorila ak to bude mať papierovo na 100% nahotovo tak to hneď predáva 🙂

brisilda
11. apr 2010

kosta hod mi do ip jej meno az si mrknem fotky na fb 😉

petka55555
11. apr 2010

miska tak to je super ze sa vam to pacilo...je to teda tam niekde ako sme sa u nas bavili?????budes aj mrkvu pestovat???

a aj vas oslik stal tak malo????sranda.....skoda ze este nemali slonika.....toho nemam....

kosta tak utorok plati.....

a aj stvrtok plati??????????????

brisilda
11. apr 2010

peta ved mna to napadlo ked sme uz mali vsetko pokupene 😀 a kebyze nechcem od mm ten pozemok tak kupime celu sadu no treba setrit nie? 😀 no aj tak oslik bol najkrajsi macko onicom atigrika mali iba jedneho 😝 a ano stal presne ako si pisala 😉 kocky tak teda idem aj ja s vami na 11:00 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2010

ahojte kočky, tak aj my sme boli v tescu a mm vybral malej tigríka...tak máme riadneho tigra...ja som chcela ešte aj macka, lebo toho nemám, no mm povedal, že nemám vymýšlať... ☹

petka55555
11. apr 2010

boze ti chlapi su strasni, nechapu nasu lasku k mackovi pu....mne sice ivo povedal nech ich zoberem viac, ale ja uz macka aj oslika mam....

brisilda
11. apr 2010

no u nas macko akosi neleti ale Samkovi sa oslik pacil tak som mu ho kupila a teraz s nim spi a kuka TV 😀 normalne sa s neho vytesuje a pritom u nas plysaky nikdy neleteli neviem co sa mu porobilo 😀 😀 😀 ale kebyze to je namne tak by som ich kupila vsetkych troch ved cena je uzasna 😉

petka55555
11. apr 2010

no ja tiez nechapem tu cenu, pretoze kedysi mali v tescu taku velkost a stali 1500, ved aj na tychto bola vysacka ze je to original disney, tak neviem, ved 9€ stoji len taky uplne malicky....sranda....

brisilda
11. apr 2010

peti ved mne ani manzel nechcel verit ze tolko stoja lebo ostatne plysaky tam mali este raz taku cenu 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2010

asi sa toho potrebujú zbaviť... 😀 ok my ideme spať.. tak dobrú zajtra popíšeme.. 😉

eyya
11. apr 2010

baby vy ste este tu? ste toho popisali ked som tu nebola , mam co robit 😀

niky nechod este...

eyya
11. apr 2010

ake plysaky predavaju nech o nieco nepridem? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre