Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
16. apr 2010

nie... nesledujete správy?? na Isladne vybuchla po 200 rokoch sopka a ten sopečný dym a popol resp. mrak sa ťahá ponad Írsko, UK a celú Európu.. a vraj možno až k nám..takže je zastavená celá letecká doprava... ☹

mata0312
16. apr 2010

kosti prosim ta tak mi potom napis sms ak budes taka zlata lebo neviem či budem na nete diky moc 😉

mata0312
16. apr 2010

no dnes hovorili v spravach ze ten prach bude vsade, chudaci astmatici ☹

kosta123
16. apr 2010

mata0312 - jasan dám vedieť,ja musím tiež sledovať MK lebo mi to sem má Peťa napísať.
Niki - to fakt?? ja nekukám TV skoro vôbec sedím len tu ako kača,no sranda teda,chudáci tí čo mali niekam letieť dnes 😨

nikiarudi
autor
16. apr 2010

ok, tak už aj bábovka hotová... takže si ideme konečne ľahnúť.. tak dobrú kočky a zajta pozdravte Mišku odomňa osobne, keďže ja tam s vami nepôjdem...ok??? 😀 😀 😀 díky..papaaaaaa

mata0312
16. apr 2010

diky kosti 😉

kosta123
16. apr 2010

Som zvedava o ktorej tam budeme môcť prísť,neviem či budem mať auto,kurňa,lebo MM ide ku kamošovi niečo prerábať 😠 kde sú tie časi ked som mala svoje Mitshubishi ☹ ☹ 😢

petka55555
16. apr 2010

kosta ved ja ti zavolam, ked sa cosi dozviem a ved ta mozeme zas zobrat.....a ty das vediet mati ok????len aby brisilda neobsadila porodnicu a kvoli nej tam nepojdeme 😀 😀
baby ja mam zas dnes tie kramove bolesti v bruchu aj v krizoch uz od obeda.... 😲

kosta123
16. apr 2010

petka55555 - ok teda,dohodnuté,budem rada. No to asi preto že sa ti tá panva rozťahuje a malý zostupuje nižšie,myslím si.a čo nespíš??? Ivo spí už asi čo?

petka55555
16. apr 2010

vynimocne nespi, ale ja uz asi idem, lebo som si dnes poobede neschrupla tak som unvena...
no aj ta panva boli, dnes uz dva tyzdne, kazdy den, tak som zvedava.... 🙂 kedy sa malinky rozhodne vyjst na nas kuknut...

kosta123
16. apr 2010

Veď aj ja už idem,,,,,, ráno očakávam z práce Miňa, tak nech som fit, pa dobrú

petka55555
16. apr 2010

dobru noc.... 😔

petka55555
17. apr 2010

ozaj niki tu je linka na ten hotel kde sme robili, keby nahodou tvoja segra chcela svadbu v UK, robili sme fakt krasne a luxusne svadby, ono je to tak 100km od Londyna a maju aj svoju agentku....
http://www.fawsleyhall.com/wedding-venue/venues/

brisilda
17. apr 2010

kocky tak ja hlasim uz aj spinenie 😀 vraj to je uz priprava na porod ale hrdlo je este 3 cm dlhe cize rodit nejdem mozno tak o tyzden co by bolo dobre lebo 22 ma slavko meniny 😀 no vravela som ze domov uz nejdem bez maleho 😉 resp. ako kinderko 🙂 inak kocky neviem ako vam vyjde porodnica lebo svieti slniecko a to znamena ze sa deti hrnu na svet 😀 uz jedna mamicka odrodila 😉

petka55555
17. apr 2010

ty brisilda ty ma fakt nechas samu???? 🙂 ale nie, prajem ti nech uz to mas za sebov, nech nemusis byt furt v tej nemocke....ale to spinenie moze byt aj z vysetrenia nie???a to 3cm hrdlo je co???to sa este neotvaras???lebo ja sa v tych krckoch nevyznam, ked nam nikdy dr. nepovedal....ktohovie ake ho mam ja.... 🙂

petka55555
17. apr 2010

brisilda tak na 11 ideme na tu porodnicu, tak ked tam budeme tak ti prezvonime... 🙂

eyya
17. apr 2010

jej bris tak sa tesim uz bude dalsie mimco len skoda ze ku mne neprides , ale potom uz isto musis 🙂

ozaj ked uz budete mat babatka a budu trosku vacsie tak urobime maskarny ok ? napr aj u mna bude parada si s nimi zatancujeme :D si to predstavte take male masky 🙂 to by bola parada ze? 😀 😀 😀

takze vo stvrtok? a o kolkej?

petka55555
17. apr 2010

eli uz mam body, tak ak sa pojde k tebe v ten stvrtok tak ti ich mozem priniest???a dohodneme sa co tam namalujes??? 🙂 a mne je jedno kedy, povedz ty kedy ti vyhovuje, neviem aky mate rezim....

baby tak uz mame po exkurzii porodnice 😲 az ma brucho bolelo, ked si predstavim ze o tri tyzden tam budem.... 😝

ozaj kosta ta forte plachta do tej detskej postielky stala len 2,69€, dobra cena nie???

mata0312
17. apr 2010

ahojky baby petka to kde ste kupili tu plachticku za 2,69? v tescu? lebo mam len dve tak potrebujem dokupit a ja som ich kupila za 8 eur jednu

no ja som mala hrozne zvlastny pocit v tej porodnici nviem ako vy 😕

kosta123
17. apr 2010

eyya - napíš ty o ktorej,mne je jedno ale tebe asi skôr kôli malej aby nespala 😉

Peťa - to tak málo? ja som tam videla dávnejšie biele za 5,50€ tak to je super cena,ale či aj kvalita,ja som sa bála tej polskej ale som ju oprala a natiahla na madrac a je dobrá,som sa bála že tam budú nejaké chyby.

Maťa - mne sa tam akurát naprd dýchalo,taký vydýchaný vzuch,fuj.

mata0312
17. apr 2010

no ked som si predstavila ako tam za chvilu budem lezat 😕 ale aj to musi byt uz aby sme mali potom 😉 nebudem na to mysliet ako doteraz a hotovo 😉 , mm isiel opravovat autom a ja som tu ostal sam a nic sa mi nechce akurat som hodila prat

kosta123
17. apr 2010

mata0312- aj ja periem a pojdem sa nachystať na večerný flám 🙂 aj môj mino sa serká okolo auta,strašne ma bolí zadok,akokeby som si ho narazila,či čo 😀 asi s toho sedenia na nete.

mata0312
17. apr 2010

no ja chvalabohu pri nom lezim i 😖 tak sa riadne zabav 😀 aj my asi pojdeme dnes niekam von na pivo, no ja na nesytenu mineralku 😠 😀 😀

kosta123
17. apr 2010

mata0312 - daj si vineu na mlieko 🙂

petka55555
17. apr 2010

baby ved aj pri tej plachte bola cena 5,5, a na blocku bolo 2,69€ je taka pekna zeleno zlta, presne taku som chcela, ved ju dam potom prat a uvidime...no mata ty si dobra ze si dala za plachtu 8€ ja som dala v tlaciarni 10€ a este som objavila na nete taku krasnu jasnu zltu aku som chcela a s postovnym stala 14€, tak to je sakra rozdiel....ved vam potom napisem, mozno sa rozpadne po oprati 😀

ja neviem ci som mala divny pocit v tej porodnici, take divne, ze tam tak za 3 tyzdne pojdem....a neminie ma to....mne sa len ta stonaren zdala hrozne mala...neviem si to naozaj predstavit, ked tam je viac bab a hlavne ich manzelia.... 😒 no co uz....prezili to doteraz vsetky, tak hadam nas tam neklepne....

ja sa cele poobedie vyvalujem na lehatku, joj to je veget si lebedit na slniecku....isto mi vsetci susedia zavidia....a este ich naserem a kupime mini gril a budem im tam vonat maskom.... 😀

kosta tak sa pekne zabav na mejdane.....ozaj a kedy das na FB sirokouhle foto???

mata0312
17. apr 2010

kosti tu zboznujem len mi moj doky zakal bublinky koli tomu mojmu tlaku, sem tam si dam ale to mi miki hned nadava 😠 mame to tazke s tymi chlapmi 😉

mata0312
17. apr 2010

vidis peti na tie som uplne zabudla, no moja to vegetenie vonku ti zavidim 😉 no pojdem a ja pozriet na tie plachty nech mam do zasoby, peta bolo ich viac ?

petka55555
17. apr 2010

ved mu povedz ze z toho sa dobre tvori mlieko a treba zacat uz par tyzdnov pred porodom s pripravou 😀 ved co on vie co je pravda 😀

petka55555
17. apr 2010

viac ich bolo, mna len zaujala na vrchu ta farba, tak som ju schmatla a ine som nekukala....

inak este maju toho lacneho macka a tigra...takze sme vsetko nevykupili 😀

mata0312
17. apr 2010

no peti budem to musiet vyskusat 😀 😀 ta cista voda mi uz ide krkom 😖 uz som mm volala ze ideme do tesca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre