Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petka55555
11. máj 2010

tu som tam videla, stretavali sme sa na poradni....

petka55555
11. máj 2010

a ved oni teraz neutekaju, ved by prachy nedostali.... 😉

nikiarudi
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petka55555
11. máj 2010

ale zas ona mi prisla taka normalna, aj celkom upravena, aj aididy mala obute 😉 ale ta ich krv sa asi nezapre....

nikiarudi
autor
11. máj 2010

no asi 😝

nikiarudi
autor
11. máj 2010

kokos, tak takúto foto by som sem nedala... 😠
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/laluchova/al...

kosta123
11. máj 2010

nikiarudi - mne je jedno kedy dáme stretko baby aj tak dlhšie nebudú môcť.

Ja som sa už včera nezapla ked sme prišli z tesca bolelo ma brucho a bolo mi nejak divne, tak som si išla ľahnúť.
Teraz som dala prať,idem čosi upratať a naraňajkovať sa.Poobede ku kamoške na Lazy pod Makytou tak sa teším, ona má skoro 4r.syna Tobiasa a ďalšie čaká v auguste 🙂

Včera sme prešli do toho O2, a dnes už Orange vyvolával,debili a ešte ma aj zobudili,tak im treba mali mi dať lepší paušál 😀
Tak mám 100 minút do všetkých sieti len za 10 € mesačne sranda že 😉 a po 3 minute volám s Miňom zadara 😎

kosta123
11. máj 2010

Kokos tak to musí byť iná brzda 🤐

petka55555
11. máj 2010

niki no tak to teda nikdy v zivote....preboha vyzera to dost divne, uz je to aj dost velke dievca, ine je ked si odfotis male babo a jedine sukromne pre seba na pamiatku...ale toto je dost divne a este ten popis.... 😲

petka55555
11. máj 2010

kosta tak potom posli nove cislo, mam dve a neviem ci ti budu teda fungovat???

petka55555
11. máj 2010

baby a este som schudla aj 0,5kg, no ja som strasne zvedava kolko bude ten nas maly stupel vazit.....

kosta123
11. máj 2010

petka55555 - ja mám stále to Orange číslo len sa mi prenieslo do O2 ale zostalo 😉

nikiarudi
autor
11. máj 2010

no Peti tak to som zvedavá aj ja... 😀
kosti aj mne pošli číslo... 😉

kosta123
11. máj 2010

Mne fungujú stále obe čísla aj Orange aj T-mobil,len mi tá Nokia kde mám T-mobil začína štrajkovať,veď už má 3,5r 😀 no chcelo by to niečo new,ale v O2 nedávaju mobil a za nový sa mi momentálne nechce toľko vyhadzovať.V Orange mali len také hrozné mobili k paušálu čo by som aj brala,boli dokonca horšie na to m z funkciami ako mám tento 2-ročný od nich,no načo by som si brala paušál z horším mobilom než mám,že 😉

nikiarudi
autor
11. máj 2010

aha vidím, že už si napísala.. 😀
a kedy a kto by ste dali stretko??

petka55555
11. máj 2010

ok kosta, takze cisla ostavaju....

petka55555
11. máj 2010

kosta a ozaj nepytala si sa naprietokoch kolko mala vazi???

kosta123
11. máj 2010

petka55555 - nie,keby viem že mi povie tak sa opýtam 😠 ja že to mi nezistí 😠

Nika - JA a môžete na další týždeň aj ku mne prísť 😉

mata0312
11. máj 2010

no ja som sa aj pytala ale hned ma odbila ze nema čas ☹ takze by ti to asi aj tak mozno nepovedala

peti vitam ta este medzi tehotnymi 😀 😀 😀 dufam ze uz nie na dlho 😀

petka55555
11. máj 2010

kosta to im mera pc, takze aj tak to neni presne....

mata no tak diki 😀

mata0312
11. máj 2010

ozaj a neviete kedy pustia bris? 😉 joj ale jej zavidim ze uz bude domka aj s malickym a nemusi lezat v tej hnusnej nemocke 😖

mata0312
11. máj 2010

peti ja mam take iste bolesti ako opisujes to su asi take tie falosne a mozu trvat aj dva tri tyzdne nie? 😉

nikiarudi
autor
11. máj 2010

maťa, keďže rodila ako ja v piatok večer, tak ju pustia asi tiež ako mňa a to v stredu....

mata0312
11. máj 2010

tak to uz ma za par 😀 😀

petka55555
11. máj 2010

no jasne pustia ju az zajtra, lebo sa ockuje na piaty den a piatok sa nerata ked rodila vecer....takze uz sa s nou asi nestretnem....

mati no to ti poslickovia zrejme a kazda to ma ine, niekoto to ani nema....ja som ich mala uz davnejsie tak raz za tyzden a teraz od piatku stale....

mata0312
11. máj 2010

no ja som to tiez nemala to az tento vikend mi zacalo bolesti v podbrusku a bolia ma krize ale nie ze bolia stale to len sem tam tam vystreli taka zvlastna bolest a tvrdne mi brusko

no ja som zvedava na kedy mi ten moj doky naplanuje tu sekciu .... dufam ze nebude chciet cakat uplne do terminu 😒

nikiarudi
autor
11. máj 2010

baby, materská sa poberá 28 týždňou, že??? a teda rodičovský je od ukončeného 28.ho týždňa..že?

eyya
11. máj 2010

niki ano a o rodicak poziadaj aj vopred ale ked pojdes neskor tak ti to doplatia potom

inak ahojte mne domka spinka takze mam volno 😀

nikiarudi
autor
11. máj 2010

no a počítam dobre, keď mi MD začala 7,12,2009 tak mi končí 20,6,2010???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre