Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
16. máj 2010

kosti ty uz mas foto??

kosta123
16. máj 2010

nie nemám ešte až v týždni bude 😉

eyya
16. máj 2010

ahojte mam zlu spravu ....budem par dni bez pc 😠

mata0312
16. máj 2010

ja ked mas taku peknu novu foto to ste vy fotili ? 😀 😀

mata0312
16. máj 2010

eli a preco?

eyya
16. máj 2010

pre tu moju pokazenu klavesnicu 😠 😠 😠

mata0312
16. máj 2010

tak to neni bohvieco ☹

kosta123
16. máj 2010

mata0312 - hej to som ja fotila 😀

eyya
16. máj 2010

hmmm budete mi chybat keby nieco chcem vediet babatka a stretka u niekoho mat na mobile vo forme sms 😉 😀 😀
cislo davam do sukromnej temy 😉

mata0312
16. máj 2010

jasne neboj keby niekto niečo isto sa to dozvies 😀 😀 😀

petka55555
16. máj 2010

baby aj ja uz idem spat, lebo rano bude isto skoro budicek

nikiarudi
autor
17. máj 2010

ahojte kočky, tak dnes ma Tamy nechala spať až do 9:15 😀 😀 😀 tak som sa konečne aj viac vyspala...a akurát nás boli kuk Eli s Domkou.. 😉

petka55555
17. máj 2010

baby tak ja asi nikdy neporodim....injekcia nic nepomohla, ze mam krcok strasne v zadu a dlhy....nic neni pripravene.....nechapem.....robili mi oxytocinovy test, ci sa mi rozbehnu kontrakcie, alebo bude tvrdnut brucho a ani to so mnou nehlo....takze to bude este par dni....mna tu asi uchyti....a este ma poslali prec z nadstandaru, lebo ze si ho naramne rezervovala jedna predo mnou, neviem asi tak kedy, ked sme vcera naraz prisli a asi keby bol rezervovany, tak ma tam nedaju...takze od dnes mam peknu depku....lebo vsetko to tu rodi, same babena placu a ja nic ☹

nikiarudi
autor
17. máj 2010

joooooooj Peti, moja hlavu hore..neboj nejako to už dopadne.. a čo ti povedali, že budeš musieť mať sekciu, alebo ešte počkajú? a veď nadštandardy sú 2...

petka55555
17. máj 2010

no nic nepovedali, ani mamine, len sa tvarili.....to je presne to co som hovorila, ako aj s ivovou aj mamininou operaciou, ked si clovek mysli ze vsetko pojde hladko lebo tu robi, tak hovno, vsetko sa sere.....a neviem nic....ze zas zajtra rano na vysetrenie....bohovo prijemne, zas dostanem nejaku infekciu....
zas mi ta bosorka pocarovala.....
a oba nadstandardy su obsadene...nech si ich zozeru....aj tak ked si predstavim ze tu mozem byt do neviem kedy, to by bolo penazi, ja som myslela ze sa to v noci alebo dnes rozbehne...a nebudem ho tak dlho potrebovat, a hlavne tam budem svaty pokoj.... ale pri mojom stasti tu skvasim do juna 😒

nikiarudi
autor
17. máj 2010

ale Peti, mysli pozitívne... takže tie oxitocínové injekcie čo ti dávajú sú vlastne vyvolávačky a malý na ne nereaguje??? teda jemu musí byť v tebe veľmi dobre... a nepovedali ti teda nič... bože to je hrozné..mňa by tam utrhlo.. ☹ úprimne DRŽÍM PALCE!!!

nikiarudi
autor
17. máj 2010

a teraz si teda na normálno oddelení? a si sama na izbe či s nejakými babami čo už porodili alebo majú porodiť?

petka55555
17. máj 2010

no to su asi neni vyvolavacky, to je taky test, ale ze to moze vyvolat aj porod to mi robili ctg a pichali ten oxytocin,....a nepovedali nic, ze zajtra rano zas na vysetrenie.....a som nastastie sama na izbe, lebo dnes mam taku naladu, ze keby tu mam nejaku, tak ma asi drbne.....

nany100
17. máj 2010

Ahojte baby...Peťka, držím palce, neviem si ani predstaviť...ja som prišla, porodila a o 5 dní celá šťastná valila domov...neboj, isto to čoskoro príde, hlavne, že si pod dohľadom 😉 ... možno by ti bolo lepšie, keby si tam s niekým bola...mne tiež dosť vadia cudzí ľudia, ale okrem toho, že som sa vôbec nevyspala, tak sme boli na roomingu celkom fajn partia a doteraz sa občas s babami vídame 😉 ...aspoň by si sa rozptýlila a prišla aj trochu na iné myšlienky... 🙂

brisilda
17. máj 2010

peta fiha no mas to tam na hovno 😠 inak oxitocin davali aj mne rano poobede este ziadne kontrakcie nezaznamenalo a ako pises ty ani moje telo na injekciu nereagovala a vecer ma to chytilo 😀 cize nic neni stratene nevesaj hlavu 😉 co neni este moze byt 😉 drzim place aby si to mala take ako ja 😉 to myslim v dobrom lebo ja sa nestazujem 🙂
ozaj kocky dnes som sla s malym do doktorky ludi kopec tak sme sli na prednostne a hned nas vzali 😉 mame sopliky ale ze sa nemusim bat lebo dychanieje ciste 🙂 dala nam pamykon len lekarnik zabudol, napisat ako casto ho mam davat 😠 dufam, ze sa s toho cim skor dostaneme a nebudeme musiet ist znova k doktorke

kosta123
17. máj 2010

No takže žiadne baby boy na svete???
No Peťuš aspoň že máš net, to mne tam hroziť nebude.
Ja mám nervy z toho hrozného počasia,ešte že je MM dnes doma,ale išiel cvičiť,tak pôjdem variť.

Dnes som predala ( teda dúfam že ich zoberie) šaty, čo som si kupovala na švagrininú svadbu v UK kokso stáli 120 libier ani raz som ich nemala na sebe 😠 lebo ako som prišla domov,svadba bola za 3 mesiace,bývala som u svokrovcov tam som sa vyžrala Plus 10kg tak som ich neobliekla.Tak sa ich dnes zbavím aj tak mi len zavadzajú v skrini.Pôjdem jej ich do ZA zaviesť.

brisilda
17. máj 2010

kosta sa ti cudujem ze jej ich zavezies az do Ziliny ja by som ich isto poslala radsej postou 😀
U nas bude bud. tyzden hostina 😉 dnes idem zajednat tortu ale nemam este predstavu co chcem 😀 maly Sebastianko by mal teraz papkat a on si krasne spinka 😀 tak este pockam hadam sa zobudi aj sam lebo ja ho budit nebudem 😉
nika a ty sa kade flakas? dnes pribehne k nam eyya kuknut tie saty inak su to vsetko velke velkosti tak som ti nevolala ved ty mas cas 😉 daj vediet kedy chces spravit kuk aj ty 🙂 no kym Tamy do nich vyrastie bude aj rok 2011-2012 😀

kosta123
17. máj 2010

brisilda - no v pohode mne to neva,idem aj z kamoškou aspoň nebudem tvrdnúť doma a tá holka mi dá aj na benzín tak pohodička.

A príde vaša rodinka z východu???už sa isto tešia.
Ja popíjam kaffe a jem Bebe dobré ráno 😀

nikiarudi
autor
17. máj 2010

ahojte, mala som na návšteve kamošku z Írska... 🙂
no a ja by som došla kuk, no aj tak sú to veľké vecičky, tak inokedy.. 😉 inak ako sa dnes máte??

kosta123
17. máj 2010

nikiarudi - ja tak normál za pol hodku idem do tej ZA.

petka55555
17. máj 2010

kosta myslis ze je to vyhra ked mam internet, ani som na nom neni....

inak baby uz je tu aj mata, len je stale na vysetrovni, lebo ma blby tlak, a som jej kazala nech sa pyta ku mne na izbu...ona tu bude uz az do porodu.....

brisilda
17. máj 2010

coze? meta je na tom s tym tlakom az tak zle? ja som den pred porodom mala 160/90 😢 pchali domn amagnezko a dopegyt 😖
peta ty uz chod rodit az mata neni sama na vysetrovni oni ju s tamat nepustia kym jej tlak nezacne klesat inak ju daju na sekciu ☹

brisilda
17. máj 2010

nika v pohode ak budes mat cas pribehni 😉 ela si uz vybrala no nechala tam este kopec krasnych siat ktore na malu tamyu isto radi pockaju 🙂

petka55555
17. máj 2010

brisilda mata uz je tu..... 🙂
ja som dostala dalsiu inekciu do riti.....dnes uz cipok, oxytocin a inekciu......a asi to so mnou ani nehne.... 😒

kosta123
17. máj 2010

Na ja sa poserem,tak ste na izbe spolu 😀 tak fajn,len chúďa Maťa tak dlho tam možno ešte bude 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre