Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
5. nov 2009

http://zena.atlas.sk/rozhodli-ste-o-10-finalist...

ahoj baby, veľmi pekne ďakujem všetkým vám, kt. ste za mňa hlasovali..už len držte palce na zajtra... 😅 😵

kosta123
6. nov 2009

brisilda - - nie nie ja mám problémy z trávením cca 3 roky, takmer každý deň ma bolí brucho a nafujuje ma ako balón tak preto už nevedia čo somnou tak ma poslali na sono brušných orgánov-nič nezistili a ukázali mi aj bábatko
🙂

Bola som aj u dokyho,tak všetko ok , 24.11 idem na odbery a dostanem aj tehotenskú knižku konečne 🙂

Má niekto skúsenosti z rovnykými krvnými skupinami ??? Obidvaja sme B-éčko ja - on + 😒

brisilda
7. nov 2009

kosta mrkni v teme RH negativ tam ti skor poradia inak samotny problem v krvnej skupine neni ja mam O+ a manzel O- 😀 no viem, ze horsie by to bolo ak by som ja mala negativko.Ale v dnesnej dobe to tak ci tak neni problem kedze v takom pripade sa zene podava nieco v podobe injekcie

mimma17
7. nov 2009

ahojte baby ja som tehu neni ale uz planujeme na februar sa pokusat a kosta rada by som keby aspon stihnem kym porodis byt tehu az spolu kocikujeme aj kled ty budes mat vascie nevadi aspon podarujes cosi nie..haha uz aj ja by som si chcela s vami pisat o takychto problemoch-radostiach......a ked mi kosta povedala chod na modry konik ze su tam zaujimave veci ani ma nehlo a asi od vcera ci predvcera som sa registrovala a nevoiem sa odtrhnut...zistovala som si ohladom DNP a vyzera to tak ze je to super vec a od januara sa prihlasujem na soc poistovni.....a drzte palce nech o 2-3 mesiaciky pisem s vami o tehu stavoch....lebo moj milovany si mysli ze hned po prvom raze pokusenia sa o babo budem v tom ale vyvetlujte cosi CHLAPOVI a este buducemu ucitelovi 😀

dadulaa
7. nov 2009

Kosta, ja som tiež RH negativ, manžel pozitív a malý je tiež pozitív po tatinovi. Pri prvom bábätku to nevadí, no do 24 hodín po pôrode ti musia pichnúť "Rhegu", aby si nemala problémy pri 2. tehu, to si potom odsleduj. Asi ti budú teraz kvôli tomu brať častejšie krv kvôli protilátkam, u mňa to tak bolo. Brisilda už písala, pozri do témy Rh negatív...

Inak držím palce všetkým tehu, nech vám to každej dobre dopadne a dočkáte sa zdravučkých bábätiek 🙂 😉

kosta123
8. nov 2009

mimma17 - no čo som ti hovorila??!!! 😀 😀 čistá závislosť. No škoda že som sa toľko rozhodovala že som nestihla to DNP ☹ ale no neva...... a Marek presne rozmýšla ako môj Miňo........a bolo to až na 4 mesiac uspešné....tak som zvedavá ako to dopadne,len nech už spolu kočíkujeme 😉 🙂

kosta123
8. nov 2009

Ďakujem za info idem to tam kuknúť.

brisilda
8. nov 2009

kosta a kedy ides na poradnu?

brisilda
9. nov 2009

nikiarudi tak dnes som sa objednala do pruskeho na 4D ultrazvuk 😉 mam tam ist 21.12.09 takze sa velmi tesim 😉 dik za radu 😉 a uz len jedna otazocka v cene ktoru si zaplatim dostanem rovno aj foto a video? alebo to si musim zaplatit osobitne? dik

nany100
9. nov 2009

kosta, tak ako píše dadula...aj ja som RH negatív a mm pozitív...trikrát ti budú brať v tehu krv, či sa ti netvoria protilátky proti tvojmu bábätku...inak ja som bola na amniocentézu a tiež mi potom pichali Rhegu a po pôrode tiež, keďže maličká je pozitív po tatinkovi...to si odsleduj, aby Ti to pichli...

nikiarudi
autor
9. nov 2009

brisilda - foto a video dostaneš v cene na dvd...

brisilda
9. nov 2009

no tak to potom stoji zato 😀 mne hlavne ide o to, ze mi babatko vysetria este v brusku a ja budem pokojnejsia 😉 pevne verim, ze bude vsetko v poriadku 😉

kosta123
9. nov 2009

brisilda - idem 24.11 na 8,00 na tú prvú poradňu.

brisilda
9. nov 2009

ja tam idem 19 😉 ale kedze tam podla sestricky je vela chripkovych ochoreni asdi si pribalim aj rusko 😀 uvidim teraz v stredu idem k svojej doktorke ohladom vysetrenia na listeriu ☹ tak uvidim aka tam je vazne situacia

petka55555
9. nov 2009

ahojte baby, tak sa hlasim po dlhšej dobe a už aj s babenkom v brušku.... 🙂

nikiarudi
autor
10. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej no hurá, že si sa aj ozvala... 😠 a jediné čo ťa ospravedlňuje je táto fantastická novinka..jupííííííííííííí... 🙂 🙂 tešíme sa s tebou..takže vravíš, že od mája kočíkujeme spolu?? tak to je paráda..aj keď sme to plánovali trošku inak..ale som rada... 😵 😵 😵

miselin
10. nov 2009

Jéééj Peťka blahoželááááám, super správa po takej dlhej odmlke 😵 😵 😵

brisilda
10. nov 2009

taktiez sa pridavam ku gratulacii 😀 a ako vidim mas uzasnu vybavicku uz v poredstihu 😀

kosta123
10. nov 2009

petka55555 - no ved som ťa čítala sem-tam a zrazu si sa vyparila...gratulujem 🙂 🙂 Čo si sa až teraz priznala??
No a výbava teda nemá chybu aj ja milujem macka pu 😀

kosta123
10. nov 2009

petka55555 - aj ja mám dr.Boháča - tie foto si si vypýtala??či ti ich dal sám,mne nič nedal ešte,idem až 24.11 tak sa opýtam.

kosta123
10. nov 2009

petka55555 - a kde chodíš na tie parádne vecičky 🙂

petka55555
10. nov 2009

dakujem baby
..no vyparila som, aby som sa nebonzla...a dakujem za pochvalu vybavicky, to nakupujem uz viac ako rok, este ked sme boli v UK...
kosta ja som si foto nepytala mne dal vzdy, ale niektore su z nemocnice...vsetky su neni od neho...aj ja idem 24. na poradnu...ale neviem ci ti bude robit stale sono...napriklad niki mala foto az neviem kedy... 🙂 a vecicky nakupujem vacsinou z ebay ale aj MMB

petka55555
10. nov 2009

jupi uz som sa aj ja objednala na 4D sono 18.12. 🙂 🙂

miselin
10. nov 2009

Peti a to ti býva tak zle keď dokážeš chudnúť počas tehu? Ja som mala do 6 mesiaca nechutenstvo ale aj tak som priberala 😀

petka55555
10. nov 2009

miselin, no byva mi zle od zaludka ako keby som sa hojdala na lodi a to od obeda az dokedy nejdem spat a teda uz od 7tt zijem len z jablk, pomarancovej stavy, presnidavok, zemiakov a chleba s maslom, nic ine nemozem zjest...ale uz teraz mi neni kazdy den zle, ale nechutenstvo je stale...ale ved ja mam z coho... 🙂 tak hadam mam riadne zasoby a babatko cerpa z nich...

miselin
10. nov 2009

Peti zachvíľu ti to prejde už budeš skoro v 4 mesiaci tak to už bude ustupovať 😉

petka55555
10. nov 2009

no uz som v 4. mesiaci a nic...som myslela ze to mam z tolkych liekov co som jedla, ale uz nemam nic, len kyselinu listovu a stale to pretrvava...teda som si nikdy nemyslela ze ja budem trpiet nechutenstvom. jedine co ma stve, ze nemozem nic mliecne a to som ja milovala same jogurty a tak, a bojim sa aby babatku vapnik nechybal...

kosta123
10. nov 2009

petka55555 - ja som na tom podobne-nič mi neberie ani moc sladké a to som bola blázon do sladkosti 😀 schudla som len 3 kg ale to je normálne.Len keby mi nebolo po každom jedle tak zlle 😠 nevraciam,len mi je ťažko od žalúdka a grgám ako blázon 😀 😀 je mi zle aj po ovocí,mlieko ani nehovorím,jogurty nemám rada tak som si aspoň vápnik kupila 😉

miselin
10. nov 2009

Peti ja som do 6 mesiaca nepila mlieko a to som pred tehu pila denne skoro liter, ale potom 6 mesiaci sa mi začali vracať chute+ sa k tomu pridala strašná chuť na čokoládu a kilečká len naskakovali 😝

brisilda
10. nov 2009

petka inak dost casto ti robili sono to si mala nejake problemi??? ja mam za sebou 4 a uz stresujem , ze je to privela 😀 vraj to skodi ☹ tak neviem
doktor Bohac vam bude robit sono za kazdym ked pridete na poradnu aspon mne to doteraz tak robil no neviem dokedy 😀 ja osobne som si foto stale vypytala no neplati sa za to 😉 zatial 😉
nevonosti som mala aj ja podobne no ja som napriek tomu priberaLA 😀 podla mna kosta ked budes chudnut nadalej tak ta posle do nemocnice lebo schudnut 3 kg v priebehu 7 tt neni normalne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre