Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
10. dec 2009

kocky nasa niki sa nahodou nevola Dominika???

petka55555
10. dec 2009

vola sa dominika...

brisilda
10. dec 2009

no ved som si aj myslela, ze to ona sa na MMA prebijala o sterelizator 😀

petka55555
10. dec 2009

isto lebo aj ona ma tommy tippe znacku....

nikiarudi
autor
10. dec 2009

brisilda, ty si sa tam so mnou bila o ten sterilizátor?? 😀 😀 😀 to je sranda..

brisilda
10. dec 2009

no jasne mali sme sa dohodnut 😉 no ja som si povedala, ze maximum 10 € lebo inak mi ho netreba 😀 a v tescu maju podobne do 10 € samozrejme ze nesu znackove ale ulohu splnaju podla mna rovnako 😀

brisilda
10. dec 2009

inak ona tam ma aj Aventku (elektricku) takze ja sa lakomim na tu 😀

petka55555
10. dec 2009

ja na sterilizator zatial kaslem, ved mozno tie flasky nebudem ani potrebovat...a keby hej tak ju kupim potom....
niki a vyhrala si?????

nikiarudi
autor
11. dec 2009

hej a za pár éčok.. 😉

kosta123
11. dec 2009

petka55555 a po akom čase by ste chceli druhé bábeno ?

😉 moji bratia maju medzii sebou rozdiel 5 rokov ale ani sa nechcu moc spolu hrať,ten väčší 9r.sa hrá stále s Legom a ten menší 3r. sa zase nemôže lebo si to pchá do ústa alebo mu to kradne a potom je len bitka.
Tak neviem aký by bol taký akurát rozdiel medzi deťmi.

kosta123
11. dec 2009

Brisilda - som pozerala tvoj album,no ty máš tiež riadne toho,ja začnem viac nakupovať až ked budeme vedieť čo to bude, lebo ak to bude chlapec,tak mám stááášne veľa vecí po bratoch (9r a 3r),a po švagrinej detoch (3r a 2r) takže doho už nebude tak treba vela a ani švagrina a ani macocha neplánuju dalšie tak mi to ostane,a čo sa týka dievčatka tak to budeme musieť kupovať kompletne nové 🙂

petka55555
11. dec 2009

kosta ja som vzdy chcela vacsie rozdiely, tak ako mam ja so surodencami bracho je o 16 rokov mladsi a segra o 10...mne sa to paci, lebo mamina je pri nich stale mlada...nemala to tak ze odchovala naraz tri deti a teraz by bola sama....ale kedze chcem tri deti, tak velke rozdiely by som uz asi nestihla, tak by som chcela po tomto babatku dalsie tak za 2 roky a potom este takeho milacika tretieho tak za 6-7 rokov...no uvidime...manzel mi minule povedal ze ale on chce 4, tak to neviem kedy stihnem, keby som rada konecne uz isla aj do roboty... 😀

nikiarudi
autor
11. dec 2009

peti - sa ešte narobíš pokiaľ pôjdeš do dôchodku..keďže dôchodkový vek stále posúvajú, tak mám pocit, že sa ho ani nedožijem.. 😀 😀 😀

petka55555
11. dec 2009

no ale nepojdem robit ako stara krava...dost ze som uz teraz vsetko zabudla to su len tri roky co som skoncila skolu ☹

brisilda
11. dec 2009

petka a co mam hovorit ja? po skole som uz 9 rok 😀 a to som pracovala iba 2 roky ostatne som bola s malym na materskej potom predlzenom rodicaku no a pomedzi to som pracovala este 3 mesiace no to bol maly tak casto na antibiotikach ze som musela dat vypoved lebo som bola viac na ocerke ako v praci 😖 teraz ma cakaju delsie 3 roky doma 😠 ak nie znova 6 ☹

brisilda
11. dec 2009

a o zabudani ani nebudem pisat myslis, ze preco si chcem spravit znova uctovnictvo 😀

petka55555
11. dec 2009

ved ja som tiez studovala uctovnictvo na VŠ a teda neviem nič...a to su len tri roky...a o nemcine a anglictine ani nehovorim.... ☹

brisilda
11. dec 2009

😀 no tak ja z nemciny neviem nic a anglictinu sa da povedat, ze tiez neviem ☹ no na nieco si este spominam 😅

petka55555
11. dec 2009

to je inak strasne ako to z hlavy vyfuci...ale kraviny ostanu... 🙂

brisilda
11. dec 2009

no tak to ano co uz clovek by sa mal ucit stale 🙂 najhorsie je , ze ak sa nieco naucic a nepouzivas to v praxi tak je to na ......................... 😒 napr. anglictinu pokial nemas nikoho kto by stebo komunikoval raz za cas tak smola ☹ po roku zabudas

petka55555
11. dec 2009

baby a ja uz asi citim od vcera kopanceky.... 🙂 uz asi tyzden ked som si vecer prilozila ruku na brucho som citila take vlnky a vcera rano ma zabublinkovalo a vecer ked som si prilozila ruku tak take riadne kopy a dnes ich citim aj ked sedim...inak krasne....teda dufam ze je to ono.... 😀

brisilda
11. dec 2009

peti no super 😀 tak teda blahozelam k 1 kopancom 😉 ja ich citim od 15-16 tt 😀 a teraz to su uz neprehliadnutelne kopance 😀 coskoro je na rade kosta a niki co nevidiet bude uz aj kopance vidiet 😀 a nielen tie 😉

nikiarudi
autor
11. dec 2009

čo budem vidieť???

brisilda
11. dec 2009

tak 18. januara svoje vytuzene dievcatko 😀 😀 😀 co ine 🙂

brisilda
11. dec 2009

inak ako skoncila nakoniec ta sutaz? ani si sa nepochvalila

nikiarudi
autor
11. dec 2009

jaaaaaaaaj no hej už skoro o mesiac..+ nejaké dni... 😀 a ktorú súťaž myslíš??? to o tú naj tehuľku?? ale to som písala, že vyhrala iná tehula..

brisilda
11. dec 2009

ano ano tu som myslela no skoda 😖 inak chcem sa opytat aj ty si trpela alebo trpis zapchou? lebo ja mam aj bolesti raz na lavej alebo na pravej strane a obcas sa bojim ci to neni slepak 😖 lekar ma odbil s tym, ze pokial mam castejsie bolesti na lavej strane ze mam iba upravit stravovanie no po uprave sa objavili krce cize uz som s toho na nervy ☹ 😠

nikiarudi
autor
11. dec 2009

nie nie ja som nič také nemala a ani nemám... chvalabohu.. 😅

brisilda
12. dec 2009

niki ja som tiez take problemi pri prvom nemala ani som nevedela co to je 😀

kosta123
12. dec 2009

brisilda - ja mám skôr opačný problém 😀 😀 😀

Baby aj vy ste také lenivé ako JA?????Dnes som umyla až 1 okno a nastriekala som naň snehovým práškom ozdoby ale už sa mi nechce vôbec nič a to som chcela ísť piecť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre