Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
16. dec 2009

baby videli ste v spravach ze v amerike uz stiahli tie vakciny a su to od dodavatela ako prisli vcera na SK, to je dobre... 😲 hlavne ze stale tvrdia ze su bezpecne...

brisilda
16. dec 2009

😀 peti podla mna sanca ze dostanes prasaciu chripku ja taka ista ako riziko vedlajsich ucinkov kebyze vypukne pandemia tak som ticho a dam sa ockovat ale po rozhovore so sestrickou to budem riasit ked mi pride predvolanie

nikiarudi
autor
16. dec 2009

ja by som sa nikdy počas tehu nedala očkovať, tak si jedine ešte viac naruším imunitu, kt. je aj tak oslabená..a pravdepodobnosť chytenia je rovnaká ako pri normálnej chrípke..a nieje medzi nimi žiaden rozdiel, len v medializácií.. o klasickej sa toľko nehovorí a nepíše, no stále na ňu ochorie podstatne vyššie % ľudí ako na prasaciu.. len a len strašia ľudí.. nech idú všetci už s tým do riti.. o ničom inom nehovoria...

brisilda
16. dec 2009

niki mas pravdu ta chripka je stredobodom pozornosti ved ked si dobre pamatam tak pri vtacej chripke sa sli hladat miesta na masivne hroby 😠 len aby ludi vystrasili

brisilda
17. dec 2009

kocky kde ste vsetke??? ja som bola dnes v meste a vsade je kopec ludi v obchodoch tovar nahadzany kade tade, ze sa k nemu nemozete poriadne dostat keby mohli asi by to aj na strop vesali 😀 dnes som zase kupila tie rozkosne tricecka s napisom "sorry damy, moj ocko je zadany "😀 uz mam doma zlte , biele a ruzove 😀 takze sa vytesujem konecne nieco aj so slovenskym napisom 😉

nikiarudi
autor
17. dec 2009

ahoj, no my robíme aké také poriadky, hlavne teda pomaly balím čo zvládam..a chceme postupne sťahovať, takže ja asi tak.. a kde si kúpila a za koľko také super tričká? nemali aj bodynká a také aj s iným nápisom??? 😀

petka55555
17. dec 2009

😀 niki idete cez vikend podniknut velke stahovanie???len pomaly s upratovanim, lebo budes na vianoce v porodnici....a uz sa ti to krati, od zajtra iba mesiac 😀 😀

nikiarudi
autor
17. dec 2009

Peti, nestraš! 😅 ale boli sme tam s tatinom nejaké veci vyviesť a poviem ti, vyšla som hore 2x a už som mala dosť...preto potrebujem niekoho ochotného s voľným časom a hlavne veľkým autom, aby sa to naraz všetko povláčilo..lebo inak to tam voziť takto po kúskoch, tak ma tam aj šlahne... 😀

brisilda
17. dec 2009

niki kupovala som to v meste tie bodinka mali aj s napisom pijem na EX , potom nieco take ako ja som ockov velky pomocnik a tretie o motarkarovi no uz nepamatam 😒 cenovo stali okolo 3-4 € co neni vela 😀 kupovala som to v Bancu dole ao je ten cinan pri ktorom donedavna bola 39-tka 😉 dospelacke som kupila na poschodi v priore.
niki to stahovanie nezavidim 😝 ja som pri stahovani aspon mala 3 rocneho pomocnika no ty ho mas este v brusku 😉 takze to mas o to horsie 😖

nikiarudi
autor
17. dec 2009

no veď práve a keby aspoň tatino s mm mali rovnako smeny a mamina nemala ulietanú prácu, tak by sa čo to dalo porobiť.. ☹

brisilda
17. dec 2009

co uz hadam cez vikend to nejako skombnujete a co hovoris na bytik? aku najomne vam dali?

nikiarudi
autor
17. dec 2009

byt je fajn, pekný útulný..a tešíme sa z neho, no cez víkend to ešte určite nebude.. 😒 a nájomné no vychádza to niečo cez 7tis. ☹

petka55555
17. dec 2009

a tam neni vytah??ozaj a ved ani neviem ci je to ten dom blizsie k zastavke alebo ten druhy....no to by sa vam zislo velke auto, my sme sa tiez stahovali s malym puntom, nastastie bol nabytok este zlozeny, tak na 100 krat sa ivo otocil a doviezol vsetko...ale to upratovanie a ukladanie, beeeeee....a hlavne teraz ked som leniva a unavena by som asi nic neurobila...

baby a vy tiez sa tak hrozne zadychate???ved este nemam ani brucho a fucim ako kon, to ako bude potom tak v aprili????budem chodit s kyslikovou bombou...

nikiarudi
autor
17. dec 2009

výťah??? haaaaaaa... 😀 kdežeee.. to má len 3 poschodia..takže o tom môžem len snívať..a treba veľké auto, tak uvidíme, či sused bude mať v pondelok čas alebo ešte jeden známy..až to ide naraz všetko..

petka55555
17. dec 2009

jaj, no tak ako pojdem k tebe na navsetvu, ked ste na samom vrchu... 😒 a kocik budete mavat dole????nie ze si ho z elinym pomylite 😀

nikiarudi
autor
17. dec 2009

to si ho nepomýlime, pretože ona má predsa ferrari. 😀 a neviem či ho tam budem mávať.. 😅 a ona má druhú kočíkareň, pretože 6 bytov jednu, a ďalších 5 bytov má druhú.. no tak raz za čas pekne vyšlapeš..hádam nebudeme sedieť dole vo vchode.. 😀

petka55555
17. dec 2009

a tak to je v pohode ze tam je kocikaren, ved tam bude asi viac kocikov, lebo tam budu sami mladi...a to je vo vchode 11 bytov???

nikiarudi
autor
17. dec 2009

hej dole sú dva, a na každom z 3 poschodí sú 3..po stranách 2 dvojizbáky a v strede je jednoizbák.. a neviem či viac kočíkov, lebo niesú tam len mladí, čo sa teda čudujem..no oproti nám je mladá rodina s dvoma deťmi a v jednoizbáku je stará Hradňanská, kt. možno poznáš..jej syn Palo robil taxikára a aj ona jazdila..

petka55555
17. dec 2009

jaj, tak tri byty na poschodi, ale tie na prizemi, to je hrozne...preco to nemaju vyvysene ako my...a hradnansku nepoznam len jeho a teda 😲 😲

nikiarudi
autor
17. dec 2009

no ona je ešte v pohode, švagrovcom vozila na svadbe.. a on je bývalý frajer jednej mojej bývalej kamarátky.. 😝

brisilda
17. dec 2009

niki normalne ti zavidim tu zmenu ktoru teraz zazivas ja odkedy sme sa prestahovali do vlastneho tak izby menim jedna radost 😀 alebo pri najmensom premiestnujem nabytok 😉 chudak moj mm ked pride s prace stale mame inak poprehadzovane veci 😉 jedine teraz som si dala na 9 m pokoj

kosta123
18. dec 2009

Nikiarudi - ty kokso no iný nájom-to som nečakala a že sociálne byty,My platíme byt+ hypo 12,500sk mesačne tak som rada že sme nakoniec kupili,lebo aj my sme chceli ten soc.byt,lenže keď sme nemali dieťa tak nás hneď odpísali.

Brisilda-bola som kuknuť tie tričká čo si písala-krásne,ale kupim až ked budem vedieť čo to bude.

Inak kúpila som si krásnu zavinovačku MACKA PU len za 5€ no nekúp to,a gól je v tom že v 35,- obchode 😀 😀 😀 sranda,slovenský výrobok je to a kvalitne ušité čo som sa dosť čudovala 🙂

kosta123
18. dec 2009

čo mi to tu blbne veď ja som len v 12 týždni a ukazuje mi že 13 😠

brisilda
18. dec 2009

kosta ak si uz prekrocila 12tt tak ukazuje automaticky 13 😉 inak ja zavinovacky nekupujem lebo uz mam prax ako s dietatom narabat aby sa mu neublizilo 🙂 a kedze bude jarne tak do leta mi ani nic take netreba 😀

nikiarudi
autor
18. dec 2009

kosta - oni tvrdia, že sú to neni sociálne byty, ale nájomné.. takže asi preto je to tak.. no som rada, že vôbec budeme mať svoje a nejak to už zvládneme... 🙂

kosta123
18. dec 2009

ja nechcem moc klasickú perinku,mám sice nejaké ešte po mne ale radšej som si kupila tuto,aj tak to bude v lete a bude sa tam chúďa pariť.

petka55555
18. dec 2009

kosta ved ja to budem mat len na doma, aby sa mi lepsie drzalo, ja mam jednu macko pu aj s kokosovou vlozkou, druhu k hniezdua tretiu po brachovi, taku klasicku....a tu macko pu, budem mat dokocarika a rozopnutu, bude to mat skor ako podlozku...

kosta123
18. dec 2009

petka55555 - aj ja to budem mať asi tak 😉

Inak holky včera som našla FAKT 😉 dobrú nočnú košelu (bez rukávov) z otvormi na kojenie!!!! aj so županom(tenkým) vo farbe košele (modro-ružové,sú aj iné farby, a je tam nakreslený bocian z bábatkom-chutné a stálo to len 12,50€,keby to zháňam tak to nezoženem 😀

kosta123
18. dec 2009

Brisilda - aké už máš bruško 😉 😉 inak kde si si objednala to húpatko a kolko to stojí,strašne by som to chcela.

kosta123
18. dec 2009

Brisilda - a kolko stáli tie dospelácke tričká z nápisom??? to si hore v Priore kupovala?kde tam.

Inak tá košela bude dobrá do nemocky 🙂 🙂 pojdem kúpiť ešte jednu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre