Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
22. dec 2009

petka55555,nikiarudi - tak sa môžeme zoznamiť 😀

nikiarudi
autor
22. dec 2009

kosta - a ku komu chodíš? ja mám Dr. Kmeťka a Peťa Dr. Boháča...

kosta123
22. dec 2009

dr.Boháča ako Peťa,o nej som vedela že ide,naschvál som sa objednala hneď po nej aby sme sa stretli 😉

kosta123
22. dec 2009

tak keď vás niekto pozdraví tak sa nelakajte to budem JA 😉

nikiarudi
autor
22. dec 2009

no fajn, tak ak nás spoznáš, tak sa ozvi..lebo ja som taký moták, že ja si ľudí okolo moc nevšímam.. 😅 a mňa s mojím veľkým bruškom neprehliadneš.. 😉

kosta123
22. dec 2009

😉

petka55555
22. dec 2009

kosta ale ved ty si tam mala byt tusim aj minule...len ja som hladala blondinu a ked kukam facebook tak ty mas furt inej farby vlasy..takze podla vlasov ta asi hladat nemozeme...a nas dve s niki asi neprehliadnes 🙂

nikiarudi
autor
22. dec 2009

Peti, tak to sa jej určite nestane.. 😀 😀 😀 nás a prehliadnuť?? také hviezdy?? 😅 😀 😝

kosta123
22. dec 2009

petka55555 - mám hnede momentálne ale len do svadby zas 😀

petka55555
22. dec 2009

no niki ine hviezdy...kosta a co ides na svadbu na blond???

kosta123
22. dec 2009

petka55555 - ani nie,skôr hustejší melír ako som kedysi nosila,len som potom chcela zmenu tak som sa dala na tmavo hnedo a nakrátko,ale nechávam si dorásť nech vyzerám ako kedysi lebo teraz je to hrôza ☹

kosta123
22. dec 2009

Tak na poradni všetko OK len nižší tlak 110/60 😒
Peťuš ty si tam bola riadne dlho ! ?? čo ti tam robil? aj sono,že? Mne teraz nerobil.

petka55555
22. dec 2009

no robil mi sono a ja som cakala este dlho vo vnutri na stolicke, lebo kabinky boli plne...ja mam zas vyssi tlak, uz na hranici 130/80, ze ak sa neznizi tak budem mat lieky a to nechcem...nabuduce idem 19.1. a mam ten glukozovy test 😖 😖

kosta123
22. dec 2009

Tá baba čo bola pred tebou čo sa predbehla tak krvácala(mi hovorila sestrička)
Aj ja idem 19.1 hneď po tebe 😉

petka55555
22. dec 2009

no viem ze krvacala, to tam rozpravala...a aj ty ides tak skoro rano???asi odbery na tie APF nie???

kosta123
22. dec 2009

Na tie odbery APF idem 8.1.ráno a 19.1 idem 11,45 normálne na poradňu.

brisilda
22. dec 2009

ahojte kocky tak mna zase nechavate na vedlajsiej kolaji 😀 ja idem 12 januara 😀 rano o 7 mam vypit glukozu a o 9 prist 😀 au ☹ pri prvom sa bral moc teraz prezmenu krv s prsta 😀 boze ako sa to vsetko meni 😀 😀 😀

brisilda
22. dec 2009

inak dnes sme sa zastavili v Trencine a mali krasne riflicky macka Pu + capacky botasky 😀 ak bude cas hodim do alba 😉 no to bude najskor asi az po 11.1.2010 kedze zajtra rano frcime na vychod

petka55555
22. dec 2009

brisilda, aspon ked chodis skor na poradnu mi vzdy povies co ti robil 😀 a ozaj ked si isla na to premeranie tlaku tak uz si ho mala ok???lebo aj mne dnes namerali vyssi...ako ho mam znizit???
a vybavili ste nieco v tom pruskom???mate uz foto maleho??? 🙂

petka55555
22. dec 2009

uz som si vsimla foto...ale to mate iny dokaz ze je to chlapec...to je zlate...nas je hanblivy, nam len tak nechal nakuknut na vajka 😀 😀 , ale vas sa riadne ukazal, aj ritusu, ja som ritku nevidela...

brisilda
22. dec 2009

peti no ved ked som sa tam na tej posteli musela prevalovat tak bol v tom cert aby sa nam neukazal zasros maly 😀 😀 😀 a ano presne taky tlak namerali mne a ako keby sa mal svet zrutit pila som magnesium 250 mg a o dva dni som mala tlak ok a to mi merala tolko co som vybehla hore schodami 😀 bola som este zadychana 😉 podla mna magnesium ti neublizi 😉 inak kocham sa teraz videom 😀 no a niekde sa maly tvari tak nechutne ako keby ho nieco bolelo asi vaze to je tym detom to 4 D neprijemne ako pisu kocky v jednej teme

petka55555
22. dec 2009

ja tiez pozeram stale video a foto....a vzdy sa mi chce plakat, aky je zlatucky....
inak baby, ked sa nahodou raz stretneme a budu nase deti vsetky zrovna oblecene v macko pu vecickach to bude sranda...mne tiez dnes prisiel malik s vecickami s tigrom, este cakam jeden....a este aj z ameriky kopec nike veci, dnes som napriklad vyhrala nike novu zimnu capicku iba za 1dolar...

brisilda
22. dec 2009

peti a ty nakupujes cez e-bay ???

petka55555
22. dec 2009

no jasne...vela veci a hlavne ked sme boli v UK som odtial nakupila vsetky tie znackove supravicky...len tu na SR je dost drahe postovne, a ani nechcu vsetci posielat...tak sa to az tak neoplati...ved tu by som za botasocky nikdy nedala 35€ za to som nakupila v Uk 5 parov novych... 🙂

brisilda
22. dec 2009

no tak ja akosi nedavam prednost zn. veciam ako su nike a adidas nie vsetke su totiz aj kvalitne zato next oblubujem 😉 tiez mothercare 🙂

kosta123
23. dec 2009

Brisilda to modre tričko Macka Pu som včera videla aj vo výpredaji u nás v Tescu 🙂 stalo okolo 2,80€ chcela som ho kupiť len nejdem predbiehať keď neviem čo to bude.
Peťa a tie pyžamka čo máš v albume modre a červene z mikimauzom su tiež v akcii v Tescu svine stoja polovicu asi 3 € aj ja som kupila to červene a teraz takéto akcie.

brisilda
23. dec 2009

kosta ved ja vsetko kupujem teraz v akciach 😀 inak by som nekupovala ved mam toho dost este po samkovi 😉 aj tie rifle co mam s tigrikom stali polovicu 😀

petka55555
23. dec 2009

no ja viem ze v tescu su teraz akcie, aj minuly rok boli, lenze mne sa tam teraz nechce ist ved tam je ludi ako toto...
ozaj brislida a kde mas placentu, ja mam v knizke ze v predu...hadam to je ok, lebo bohac nic na to nepovedal...iba ze je vsetko v poriadku... 🙂 ale konkretne nic...
a mne sa strasne pacia HM veci, len skoda ze je len v blave a ked tam nahodou som tak tam nikdy nic pekne neni... 😠

nikiarudi
autor
23. dec 2009

ahojte, tak my sme včera boli v Tescu a ja som tiež neodolala výpredaju, tak som kúpila také krásne zateplené fialové šatičky a k tomu také nízke fialové čižmičky, neskôr pridám foto až bude čas.. 😀

petka55555
23. dec 2009

tak mala uz bude aj v cizmoch chodit...inak najdem ti jedni adidas paradne, som sa na nich inak smiala lebo je to velkost 1, cize tak malicke ako mam ja tie cerveno biele adidasy, co do nich nozicku isto nenatlacim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre