Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
29. dec 2009

nikiarudi - som jej písala nech pošle foto na mail,som zvedavá

nikiarudi
autor
29. dec 2009

tak mi to potom prepošli, nech kuknem aj ja.. na facebooku mám mail adresu.. 😉

kosta123
29. dec 2009

nikiarudi - Ok,inak sa to fajn oplatí,našla som si na jednej stránke že to je až do 6.mesiacov (používa sa ako stolička)-no super,uvidím podľa tých fotiek a poviem ti.

petka55555
29. dec 2009

ake obchody sa tu splietaju....a ved kosta neboj na svadbu isto dostanete peniaze, tak budes moct nakupovat....a uz sa vam to inak blizi... 🙂

kosta123
29. dec 2009

petka55555 - blíži blíži veru - čím je to bližšie tým mám väčšie nervy 😵

petka55555
29. dec 2009

ale nenervuj sa, mne sa to dobre hovori, ale ja som posledny tyzden strasne nervacila, ale mne kadernicka pomotala vizazistku, muzikanti nemohli a hostia nas mali na salame, niektori sa nevedeli vyjadrit ci pridu alebo nie, liezlo mi to na nervy, lebo bolo pozvanych 44 ludi a 10 sa nevedeli vyjadrit a ani neprisli...a az den pred svadbou sme upresnili pocet ludi...hruza...moj telefon raz inak letel od nervov cez celu izbu a odrazil sa naspat ku mne od steny...

kosta123
29. dec 2009

petka55555 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala teraz 😀
takže žiadne stresy 😀

My máme 70 ľudí a niektorý su ako šiblý čo pomály musím za nimi chodiť či vlastne idú a presne sa toho obábam že mi dajú neskoro vedieť.

Inak baby asi týždeň na ľavej strane vo výške pupku cítim ako keby som tam mala mravčeka,ale je to stááále len na tom istom mieste,je to možné,že je to baby??? som si myslela že ono sa tam pohybuje,či nie???? 😕

nikiarudi
autor
29. dec 2009

no ono má teraz ešte koooooooooooopec miesta, takže môže sa kotúľať a prevalovať kde sa mu len chce, takže si myslím, že je to možné..no na druhej strane ešte asi nieje až tak vysoko... takže ťažko povedať.. 😒

kosta123
29. dec 2009

tak mám pásomnicu 😀

nikiarudi
autor
29. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petka55555
29. dec 2009

kosta on je dole, aj sono robi dr. uplne dole, pri pupku ho az teraz citim....ja som tiez mala take haluze ze ho citim az neviem kde...a pritom je chudatko dole schovane v teplucku...
no mna toto pred svadbou tak nasralo, ze som banovala ze sme sa kdesi na maledivoch nezobrali, vyslo by nas to aj lacnejsie a mala by som pokoj od blbej rodiny....polka neprisla a ti co boli sa polka divala na rececii na olympiadu...este ze tam bolo par kamosov a nasi a bolo super...

brisilda
29. dec 2009

jeej kocky spominate svadbu 😀 ja som nastastie take stresi nemala lebo vsetko vybavovala mamina a sestra a to ci pridu alebo nepridu hostia som mala ja osobne na haku kedze zaklad bol aby prisiel zenich 😀 😀 😀 ostatne mi nechybalo 😀
kosta na hojdacku mas kopec casu takze ak budes hladat na nete isto najdes vyhodnu ponuku ako som nasla ja 😀 asi aj preto som nemohla odolat lebo cena za novu v obchode sa pohybuje okolo 100 € a ja som kupila cisto novu za polovicu 😉 pouzivane predavaju drahsie tak som nevahala a druhu nam pozicia sesterka a mala by mi nieco podobne kupit aj sestra alebo mamina 😉 oni nevedia ze ja uz jednu mam 😀 a ani nepoviem lebo potom ak toho budem mat viac tak si vyberiem tu v ktorej babo bude chciet byt a ostatne predam

loolu predaval len preto ze uz mi nesedi farba 😢 ale ak uvidim autosedacku na loolu v inej farbe tak kupim a tu svoju cervenu predam mam na to 4 mesiace a zatiel uz aj 3 zaujemcov 😀

kosta123
29. dec 2009

Nikiarudi - no je to v háji húpačky sú predané 😢 😢 a tak som sa namotala,že je aj super cena,no nič to 😒

petka55555
29. dec 2009

inak kosta kukaj aj normalne detske eshopy, teraz maju dost zlavy, hlavne fisher price...a ak chces pouzivanu, isto bude vacsi vyber na MMB... 🙂

kosta123
29. dec 2009

brisilda - a tú loolu máš ešte po malom??? asi nie,že? to musel byť inak drahý keď má teraz použitý takú cenu 😨

brisilda
29. dec 2009

kosta len sportova cast stoji cez 330 € fusak cez 30 az 40 € ked nie viac + taska a autosedacka stoji cez 200 € inak je v super stave 😀 ja stale zvazujem ci ju predat alebo nie lebo je super uzasne skladna konstrukcia da sa zlozit a rozlozit jednou rukou vsetko sa da nakliknut v smera aj protismere jazdy striesku ma taku ktora sa da sklopit az po madlo cize v lete dietatku nesvieti dnu slniecko a tak moze v klude spinkat a nikto ho neocumuje 😀 a co sa tyka hojdaciek vsetko co je za suepr cenu sa rychlo popreda preto to treba sledovat nonstop 😀 😀 😀

kosta123
29. dec 2009

brisilda - aj môj má tú možnosť sklopenia po madlo 🙂 no ty kokso drahý kočík veru 😨 a to ho ideš predať teda len kôli farbe?

petka55555
29. dec 2009

brisilda, len aby si to potom nebanovala, ked ju predas....ved ked sa ti tak paci, radsej si ho nechaj.... 🙂

brisilda
29. dec 2009

kocky ked mne sa stale paci nieco ine ja som pri Samkovi mala 4 kociky 😀 takze sa mi necudujte 🙂 kebyze nemam vyhliadnuty iny tak ten ma ani nenapadne predavat 😀

andulkau
29. dec 2009

Ahojte Maminy.Chcem sa iba opytat,tie ktore uz boli na prietokoch.Tam pisu prvu vahu dietata,kolko moze mat akurat v tom case.?Nemylim sa.
Ja uz som zabulda. 🙂

brisilda
30. dec 2009

andulka no ja vobec netusim no na 4 D mi bolo povedane, ze vazime 530 g v 21 tt 😉

petka55555
30. dec 2009

brisilda a povedz aky sa ti paci 🙂 ....ja dufam nebudem menit, ved by ma muz kopol do ....lebo ten nas bude drahy a keby ho idem predavat tak na nom dobre prerobim, dufam ze som si dobre vybrala a nebudem vymyslat... 😀

brisilda
30. dec 2009

peti tazko povedat ktoyr sa mi paci 😀 ked mne sa stale paci nieco nove no jedna kocka predava autosedacku v ciernej farbe ktora pasuje na loolu uz som jej napisala ci sa s nou da dohodnut na vymene popripade ju za rozumnu cenu od nej odkupiv no a v takom pripade by som nic nepredavala 😀 mne totiz k ciernej pasuje vsetko a tak si mozem deku do autosedacky kupit vo farbe ktora sa paci mne a nie ktora bude pasovat ku kociku 😀 proste u man vytazi farba biela a cierna tie jednoducho idu k sebe 😉

kosta123
30. dec 2009

petka55555 - a kolko vyšiel?? máš len tu žltú vaničku alebo aj konštrukciu celu?

petka55555
30. dec 2009

kosta zatial mame tu zlto zelenu vanicku, tu som kupila popredu, lebo to je este kolekcia 2008 a nova sa velmi zle zhanala, jedinu som v cechach objavila, a este mame doma to farebne vajko, tiez limitovana edicia so starsej kolekcie a to som z nemecka objednala a teraz v polke januara pojdeme dokupit konstruckiu so sportakom, to chcem cele cierne, tasku, fusak a slnecnik....a vysiel moc, radsej nejdem ani pisat. viem ze sa da zohnat aj o dost lacnejsie, kdesi v budapesti, no ale chcem sa vidiet ako tam pojdem...mam dost ist do ZA 😀

ludka_r
30. dec 2009

Ahojte,
tak už som konečne tu z PU. Včera som bola zas u doktora, aj na sone, ale zas som odišla odtiaľ sklamaná... 😖 Videla som len hlavičku, nič iné...Ani srdiečko, ani pohyby, nič... 😖 Ale doktor mi potvrdil, že je všetko v poriadku, tak snáď.. Len nech už aspoň začnú tie pohyby, aby mi žubrienka konečne spravila radosť.. 🙂

kosta123
30. dec 2009

ludka_r -to je divné ja som bola na sone pred mesiacom a už som ho krásne videla ako sa hýbe 😎 a aj mi ukazoval ako srdiečko bije.Ľudka a cítiš pohyby už?

petka55555
30. dec 2009

ludka a preco ti robil sono v 17tt, ved sa robi az v 20tt velke sono...

brisilda
30. dec 2009

ludka podla mna by si uz mala nejake tie pohyby citit mozno si to estelen neuvedomujes alebo si mala nepravidelnu menstruaciu a este nesi v 17 tt no ked je vsetko ok bud pokojna 😉 do 20 tt uz mimi citi budes 😉

nikiarudi
autor
31. dec 2009

ahojte baby, som len na skok, tak vám všetkým želám krásneho a pokojného Silvestra a hlavne, aby ten Nový rok bol úspešnejší ako ten čo čochvíľa skončí... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre