Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
15. jan 2010

Práveže ja som nikdy nestresovala,vždy som to brala tak že mi musia zobrať krv a je to OK,a teraz toto.
Tá amniocentéza je vlastne odber plodovej krvy??že?

petka55555
15. jan 2010

brisilda isto nenakupujem v jednej velkosti, vsetko co mam je od narodenia az do roka a pol, a tie zimne bundy aj na 2 roky...ono to len na tych obrazkoch vyzera ze je to rovnake....a hlavne treba kopec vecicciek na doma, lebo nikdo mi neda po nejakom babenku, tak kupujem aj to a uz rovno pekne, to tie body a dupky disney...ved je to lacnejsie ako obycajne jednofarebne hm alebo zo scokina 🙂

brisilda
15. jan 2010

inak ked si precitas o tych vysledkov tak zistis , ze uz nejednu tehulku zbytocne takto vystresovali 😔

brisilda
15. jan 2010

kosta nie to je odber plodovej vody vraj je to neprijemne no ako som uz pisala najskor ti vezmu este raz krv az potom sa dostanu k odobratiu plodovej vody ktore sa robi velmi opatrne dalej nebudem pisat aby som ta nevystrasila no na nete je toho vela popisane ja som to citala v case ked som cakala na vysledky.Neboj kontrolne testy dopadnu ok 😉

brisilda
15. jan 2010

peti ja som na tom podobne no kedze ja cakam druhe babo tak mi nevadia veci aj z druhej roky 😀 samozrejme v dobrom stave 😉 ja to doma potom 3 krat operiem a je to OK inak v GB su vecicky lacnejsie ja teraz kupujem v zlavach co su v tescu su ovela lacnejsie ako u cinaka v meste a aj body s dlhym rukavom ma vyjdu 3ks na 5 € kdezto u svokrovcov v obchode kde maju slovenske a ceske vyrobky tolko stoja len jedne body 😀

petka55555
15. jan 2010

ved prave ze to vela babam vyjdu zle tie vysledky a pritom o nic nejde, ale ten stres musi byt strasny...ved hadam ked ti zoberu krv a podrobne vysetria tak ti povedia ze vsetko je ok...ved skus si tu kuknut nejaku temu, tam sa dozvies viac, ale zas aby tam neboli nejake premudrele kozy, co tam strasia z hroznymi historkami...skus napisat nany100 ona je tiez z PB a pisala mi ze ona bola v tej za, tak ona ti povie co a ako, lebo do pondelka dokedy pojdes k dr. je este dlho...

brisilda
15. jan 2010

peti ved to ja mam stastie prave na negativne prispevky ☹ uz som si zakazala take citat 😀 zbytocne to cloveka vystresuje ja ked si spomeniem na prve tehu tak som o nicom nevedela a bolo dobre 😉 dokonca aj teraz jem vsetko naco mam chut dokonca mi chuti voda z vodovodneho kohutika lebo tie kadejake mineralky ja nemusim 😝 proste mi nechutia

petka55555
15. jan 2010

no ja preto do inych tem nechodim, lebo to je clovek z toho mimo, ked sme sa snazili, tak som samozrejme citala tie najhorsie temy, kde baby nemozu otehotniet alebo stale potracaju, a ked som ostala tehotna, tak sa do ziadnej inej nekuknem, iba tato tema a este nieco o vybave, ale inak nic. lebo to je stresujuce, dost ze tu clovek par krat natrafi na album kde su foto krasneho babeka potom je tam napisane ze umrelo...uz som asi 4 take videla a bolo to hrozne 😢

nikiarudi
autor
15. jan 2010

ahojte baby, tak my sme ešte stále také kindervajko 😀 no mám pocit, že sa to v najbližších dňoch rozbehne aj samo..no uvidíme.. včera mi prišli peniažky na účet, takže huraaaaaaaa prvá MD, no papier o rozhodnutí mi prišiel až dnes.. 😀 😀 😀 ach tá naša sociálna poisťovňa... a som rada, pretože sa mi to DNP naozaj oplatilo..MD je super, mám viac ako zarobí mm.. no radšej nebudem písať koľko, večer pokecáme, aby to niekto nezneužil.. 😉 😉 😉 takže o tej 18:30h to platí??? 😕

kosta123
15. jan 2010

platí

nikiarudi
autor
15. jan 2010

super, už sa teším.. a kosťa hlavu hore, všetko bude ok.. 😉 😉 😉

petka55555
15. jan 2010

niki plati, ja som ti chcela volat, ale az tak o 5, lebo keby som ti teraz este do vecera aj stihnes porodit a my by sme ta cakali a cakali... 😀

nikiarudi
autor
15. jan 2010

Peti sa ti smeje, čooo?? šak počkaj ti to pripomeniem pred tvojím termínom... 😉 😀 ale už sa teším... pak o pol pred Korunou.. 😉 budeme tam.. 😵

petka55555
15. jan 2010

neboj, vies ze to myslim v dobrom... 🙂

brisilda
15. jan 2010

niki a nemas este tych takzvanych poslickov??? ja som tyzden pred porodom mala nepravidelne slabulinke kontrakcie 😀
peti aj ja som na take alba natrafila 😒 ale je dobre aby clovek bol aj realista

nikiarudi
autor
15. jan 2010

brisilda - no poslíčkov čo ja viem.. ani neviem akých poslíčkov mám čakať.. 😒
Peti - jasné, že viem ako si to myslela.. 😉 🙂

petka55555
15. jan 2010

niki sa nepytajte ci nieco ma alebo pocituje, lebo ona nikdy nic co mam ja v tehotenstve nemala 😉

nikiarudi
autor
15. jan 2010

no a to je asi aj horšie, nie??? ☹

petka55555
15. jan 2010

co je horsie???

brisilda
15. jan 2010

😀 😀 😀 nanu pridu rovno kontrakcie v plnej parade co ? 😀 😀 😀 inak kazda zena preziva tehotenstvo inak mne tak blbo pri prvom tiez nebolo 😀 ani priznaky som take nemala a celkovo som to inak prezivala 😀

petka55555
15. jan 2010

uvidis ze ty budes mat lahky porod, na teba pride zrazu a zachvilu to budes mat za sebou teda dufam a prajem ti to 🙂
moja kamoska si ledva stihla dat gatky dole...a mala bola vonku 🙂

kosta123
15. jan 2010

Ešte pol hoďlku a padám z roboty hurááááá.mám chuť na horúcu čokoládu so šľahačkou dufam že ju tam robia

brisilda
15. jan 2010

peti no moj maly zomna tiez len tak vyletel a to mal teda riadnu vahu 😀 to nebolo len take 3kg babatko ale riadny valibuk 😀

nikiarudi
autor
15. jan 2010

juuuuuuj Peti to by som aj bola rada, keby je to tak ako u tej kamarátky.. 😀 no horšie v tom, že neviem kedy to naozaj príde.. 😒

petka55555
15. jan 2010

ale no hadam do 10 dni to bude... 🙂 a mozno aj dnes...

petka55555
15. jan 2010

boze ja by som tiez chcela aby ma to chytilo tak o tyzden skor, v noci a rychlo som letela do nemocky...to su sny ze???

kosta ja sa strasne tesim na jahodovy dzus, teraz mam maniu mrazenych jahod a dzusov... 🙂

kosta123
15. jan 2010

petka55555 - ja zas fičím na horálkach a na tej horúcej čokoláde

kosta123
15. jan 2010

to je sranda všetky sme tu,dnes sa asi totalne dožerem sladkostí od tých nervov

petka55555
15. jan 2010

joj ja odkedy som tehotna som zjedla len jeden keks...to mi nechuti, to je moc sladke, mne idu take kysle, nevedela som sa dozrat mandariniek, segedinskeho a teraz su to jahody, ale strasne by som chcela ribezle...a mozno budes mat dievcatko ked ti chuti sladke... 🙂

kosta123
15. jan 2010

Asi aj budem mať,každý to hovorí aj som oškaredela 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre