Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zuzka99
21. feb 2009

však sa možete snažiť na dovolenke 😀

miselin
21. feb 2009

To máš dobre vymyslené, ževraj sa potom lepšie darí a my sme to tak tiež urobili, šli sme na svadobnú cestu a potom som si počkala na prvú ovuláciu a hneď sa aj zadarilo tak som bola šťastná ako blcha , takže sme sa ani moc nenarobili 😀 😀

nikiarudi
autor
21. feb 2009

ale ja mám takúto robotku rada..ved kto by aj nie...však?? len niekto viac a niekto menej... 😀 😀 😀

miselin
21. feb 2009

Niky 😀 😀 😀

dadulaa
21. feb 2009

Niki, aj my to plánujeme na tej dovolenke.. 😀 Vraj tam sa najlepšie zadarí, keď nie si v strese a máš ovuláciu... 🙂

hasleerka
21. feb 2009

dadula máš to dobré premyslené, ak to vyjde, budeš mať tak 4-ročný rozdiel ... ja som veľmi spokojná

dadulaa
21. feb 2009

Hasleerka, ale sme sa presunuli.. 😀 Malý má už 3,5, takže 4-ročný rozdiel to už nebude,skôr 5-ročný, ale neva...ja som vždy chcela tak najmenej 4 roky odstup. 🙂

hasleerka
21. feb 2009

no ved on je júlový ako moja a ja som už o takomto čase bola dva týždne tehotná ... aha teraz čítam, že ideš snažilkovať až v lete ... ako ti bude potom dobre doma, ked bude Kubko chodíť do školy

dadulaa
21. feb 2009

chceme sa posnažiť na tej dovolenke, ale ktovie, možno sa zadarí aj skôr. 😀 Už si požehlila? Kašli na to, mne by sa teraz už nechcelo... 😝

hasleerka
21. feb 2009

joj ako pekne z tej kôpky ubúda, ved už bola hrozná, občas z nej čosi aj padlo 😀

leninka75
22. feb 2009

ahojte, no neviem či sme sa nedosnažili.... kríza už lapla aj nás ☹ ☹ ☹ ....uvidíme, ako to všetko dopadne

dadulaa
22. feb 2009

Leninka, no hádam to u vás dopadne dobre, držíme palčeky 🙂

hasleerka
22. feb 2009

leninka aká kríza, myslíš finančná?

leninka75
23. feb 2009

hospodárska kríza,.............. zdá sa, že asi manžel bude bez práce... ešteže ja som nastúpila minulý rok v oktobri späť do práce, no nejako bude....dúfam

miselin
23. feb 2009

Leninka ☹ Aj našu rodinu to už postihlo svokor a aj môj tato sú bez práce a uvidíme ako to bude u muža v robote lebo tiež je to tam veľmi biedne a možno budú aj prepúšťať takže tiež žiadna sláva, len horšie je kde nájsť potom robotu keď všade prepúšťajú 😒

leninka75
24. feb 2009

no veď to......... pôžičky na krku... a mysli teraz na druhé dieťa.... veď by to ani psychika nedovolila 😀 😀

miselin
24. feb 2009

Ja som rada, že sme zamiesili minulý rok Dominiku, lebo keby som to odložila o rok tak by sme isto zase čakali kým kríza pominie a nemala by som bábo ani do dôchodku 😖 A dúfam, že kým budem chcieť druhé tak už bude po kríze 😉

kaciatko68
25. feb 2009

Uf leninka, ešte že pracuješ ty, ja mám najväčší strach z toho, keby muž prišiel o prácu a ja na materskej. Potom by sme asi trávu obhrýzali ...

hasleerka
25. feb 2009

kaciatko my sme na tom rovnako, keby MM prišiel o robotu ... a ja mám materskú len do oktobra, tiež neviem čo potom, ked si žiadnu robotu nenájdem ... ešteže mám už dve a nemusím snažilkovať

leninka75
26. feb 2009

veď to bol asi prst osudu, čo ma poslal do práce.... a mne sa tak nechcelo!!! 😀.... ono to už nikdy nebude celkom OK aj keď si muž nájde novú robotu... už budem mať vždy v podvedomí, že čo ak prídeme o robotu....veď aj teraz to prišlo ako blesk z jasného neba, muž mal zmluvu na dobu neurčitú, vidím, že už ani to dnes nie je záruka trvalaj práce, .... ale z toho čo mi muž povedal, lebo nechce zatiaľ o tom moc hovoriť, je to akási osobná pomsta tá výpoveď... no, nechcem nič tvrdiť, ešte to musím riadne pozisťovať.....

kaciatko68
26. feb 2009

Mužovu sesternicu prepustili zo dňa na deň - a to ešte tak, že keď nepodpíše dohodu, tak jej vyplatia za január a február len základ a ten mali statočne nízky. To im ešte dovtedy meškali s januárovou výplatou. Dobré však ???
Práca sa hľadala dosť ťažko, ale teraz si to vôbec neviem predstaviť. Ja som sa po materskej zamestnala a bola som v jednej firme až teraz do ďalšej materskej - takže som si dlho prácu nehľadala. Ale teraz bude vôbec zázrak, keď si niekto druhú prácu nájde.

hasleerka
27. feb 2009

no leninka tak to je smutné, že už tvoj muž prišiel o prácu ... u nás to tiež visí na vlásku, zatial robí striedavo 2 týždne a potom je týžden doma 60%, no bude to biedne ... ale treba nám veriť že tá kríza dlho nepotrvá a všetky snažilky budú môcť v klude snažilkovať

včera dávali na nove jeden program, tetuška bola v detskom obchode na nákupe, joooj nádhera tie detské postielky, nábytky no úžasné, žeby som aj tretie zniesla, len mi chýba ešte tá izba kde by som to všetko zariadila

leninka75
27. feb 2009

tie detské veci to je nádhera.......... a stále je to krajšie a krajšie......... keď som rozmýšľala nad výbavičkou, určite keby som mohla pokúpila by som všetko nové........ale rozum mi hovorí, že treba šetriť a veciam po malej nič nechýba sú skoro ako nové!!!!............ale zgustnem si keď budem malej zariaďovať detskú izbu....... už teraz sa teším

hasleerka
27. feb 2009

no u nás tiež tá menšia nosí niečo po staršej , ale nedá mi aby som aj jej niečo nekúpila ... kajka ešte spáva s vami v spálni?

leninka75
27. feb 2009

hej spáva.... ešte jej izbičku musíme postaviť nad našou spálňou, ale kedy...... 😀 😀 😀 ... my máme podkrovie u svokrovcov a bola v projekte aj detská izba, ale to by bol kamrlík, tak sme to vyriešili tak, že máme veľkú obývačku s jedálňou a kuchyňou, WC, špajzu, spálňu, šatník a véééľku kúpeľňu... a nad nami pod strechou je ešte kopec miesta aj na 2 izby.... takže časom nám vznikne dvojpodlažný podkrovný byt... veď ja tiež kupujem malej veci aj keď nemusím, ale je to tak ako hovoríš hasleerka - nedá mi to lebo je to také chutné 🙂

kkaattkkaa
28. feb 2009

Poctenicko pre buduce maminy-myslim, ze to stoji za precitanie:
http://vnimavetehotenstvo.sk/
Maminy, od nas nieco pozitivne - manzel si nasiel pracu. (Niezeby doteraz nemal, ale robil co prislo, kade, tade...) Takze opat balime, tentokrat do Bratislavy. Akurat to stahovanie je otrava.
My vecicky kupovat nemusime, vdaka rodine a mojim setrnym rodicom, ktory odkladali este veci po nas. Jedine co treba su topanky...

jerryjanka
28. feb 2009

pozeram same maminky tu píšu :-P
ja sa hlasim k vam no zatial ani ako maminka ani ako snažilka - len ako pozorovatel dufajuci že raz pride ten darz hora

leninka75
1. mar 2009

ahoj jerryjanka, pekná fotka len trošku "vobrácene" 😎 .... hm, hm, tak dar z hora???.... chápem to tak, že keď bude bude - čiže príroda... 😉

jerryjanka
1. mar 2009

nie - chapeš to zle :-P
že snad raz nebudeme mať zakaz - ale to je nadlho

nikiarudi
autor
1. mar 2009

no baby, tak ja nakoniec asi ešte nebudem snažiť po dovolenke ako som chcela.. podala som si totiž prihlášku na VŠ, tak uvidím ako sa mi zadarí urobiť skúšky... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre