Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
1. mar 2010

peti a preco mas sono??? volala si dokimu ohladom svojej minusovej vahy???? tak teda drzim place mna caka poradna zajtra a normlne sa aj bojim aj tesim az som zvedava ci aj sono bude 😀

brisilda
1. mar 2010

niki mala je rozkosna 😉 rastie vam do krasy a zda sa mi ze sa podoba na ocinka nie??? 😉

petka55555
1. mar 2010

brisilda nie,on ma tak objednal na minulej poradni, teraz iba na sono a 16. na poradnu...no ale idem sa ho opytat na tu vahu. dufam ze ma nesupne do nemocky...
a v stredu o 15 sa ideme fotit... 🙂

nikiarudi
autor
2. mar 2010

jeee Peti, idete k Deniske na fotenie?? super, tak už sa teším na foto.. 😉 🙂

petka55555
2. mar 2010

no aj ja sa tesim....

brisilda ako si dopadla na poradni???

inak kosta tu uz davno zas nebola...dufam ze chuda neni v nemocnici...ale zas radsej nech ju sleduju....alebo nema na nas cas.... 🙂

jupi idem si popestovat malu Tamyu.... 🙂 🙂 🙂

brisilda
2. mar 2010

peti stale si mi nedala info na tu fotografku ku ktorej ides 😒 asi si namna zabudla 😀
inak dnes na poradni milion ludi 😝 hroza strach najhorsie bolo ze kazdy druhy clovek tam kaslal 😠 a ja po nadche s oslabenou imunitou 😝 😔
dnes som dopadla dobre maly je o tyzden vacsi 😀 podla sona ale brusko je velkostou OK 😉 inak 16 idem aj ja na poradnu 😉 a 15 na prietoky do nemocnice 😉
pytala som sa aj na to ci je vsetko OK s malym a ci je zdravy a povedal ze zatial ano ale tazko povedat nakolko pocas porodu sa moze hocico prihodit najlepsie je pockat do porodu vtedy ma clovek istotu 😀 a ked som mu spomenula ze obcas citim slabulinke pohyby a obcas sa maly chce prekopat von tak sa mu tazko vyjadrovalo lebo ze obcas sa maly moze priskrtit aj pupocnou snurou ☹ takze tazko povedat ci je to normalne 😝 co uz odpovedal pravdivo 😀 lebo tak to je 😀

petka55555
2. mar 2010

brisilda takze mi ujdes do porodnice skor????
a kolko maly vazi???no ja som zvedava na zajtra...
aj mne niekedy slabsie kope, ako aj vcera, taka som bola nervozna, stale som donho stuchala a on nic a az potom sa trosku pohol...dnes sa zas pekne pohybuje...boze nech uz je maj....
a ty si si pytala konktakt na tu fotografku???ani som to nezaregistrovala...poslem ti IP
no malinka tamya je tak krasnucka....ja sa uz neviem dockat....
no som zvedava ci aj ja pojdem vtedy na prietoky...a kedy mas poradnu ja 12,30, mozno sa stetneme.... 🙂

brisilda
2. mar 2010

peti dik za IP inak mne nenapisal vahu maleho 😝 a ja som sa nepytala 😀 a neboj nepojdem skor rodit ved moj samko sa narodil 20 maja a podla sona sa mal narodit 5 maja 😀 cize na velkosti nezalezi 😉 inak poradnu mam doobeda lebo idem po maleho na 12 :00 😀 no a co saa tyka pohybov tak moje sidlo je znova hlavickou dole 😀 dufam ze uz v takej polohe ostane a otaca sa vtedy ked citim riadne kopance minule som sa az zlakla co tam stvara normalne som mala neprijemny pocit ze mam v bruchu votrelca to boli take hororove pohyby na pohlad ako vo filme votrelec 😀 odvtedy je zase kludny 😉 a kope jemne

nikiarudi
autor
2. mar 2010

ahojte baby, tak my sme už tu z prechádzky...boli sme v meste a bolo fajn..no vytlačiť ten kočík hore je veru riadna fuška..ale celkom som to zvládla.. 😉 😀 😀

petka55555
2. mar 2010

brisilda tak to je dobre ze sa uz otocil, a uz by teda mohol tak ostat...
no ja som sa priam zobudila ma navsetva u niki zmohla 😀 😀

brisilda
2. mar 2010

peti ja som ani do niki chodit nemusela a tiez ma dnesny den zmohol 😀 teraz som oci otvorila 😀 😀 😀
juuj niki tak s tym tlacenim kocika nezavidim 😀 ja do mesta s kocikom bez manzela ani nepojdem peso 😀

nikiarudi
autor
2. mar 2010

ale aspoň som sa konečne po dlhej dobe rozhýbala... 😀

brisilda
2. mar 2010

neboj ty sa do leta aj do formi dostanes 😀 ale ja sa budem stale kotulat lebo som total zleniveta a nic sa mi nechce ☹

ludka_r
2. mar 2010

Joj, nedá sa mi upraviť tá fotka brucha, tak ju sem nemôžem nahodiť... Ale Brisilda, pozerala som ja mám asi väčšie... 😀 To sa zas budem gúľať v máji. Ale celkom sa na to teším, aspoň už nebudem nosiť tie kabáty a všetci to budú na mne vidieť.
Aj ja by som chcela ísť na fotenie, no nevedela som, koľko to stálo a veľa peňazí sa mi do toho nechcelo dať.. Tak ešte uvidíme. Ale až tak trošku neskôr... Zatiaľ musím malého naučiť, aby mi vydržal bozkávať bruško dlhšie.. 😀

kosta123
2. mar 2010

nikiarudi - v marcovom čísle Mama a JA a píše že,slabé mlieko neexistuje.A ako vieš,že jej nestačí??to je podľa čoho??Ja že už nemáš mlieko.

Inak aj ja by som chcela ísť na to cvičenie len sa bojím že mi príde kontrola zo socky. 😖 😖 😖 😖

petka55555
2. mar 2010

kosta a ty kade chodis ked nepises, ja na teba dnes stale myslim ci si neni nahodou v nemocke, ked ta stale to brucho bolelo....a ako sa citis???

a myslis ze by si mohla ist na cvicenie. lebo napriklad niki nemohla chodit ked bola PN...

nikiarudi
autor
2. mar 2010

kosťa - hej mám ten časopis predplatený, takže viem o tom..no ako som to mala opísať? 😒

kosta123
2. mar 2010

petka55555 - som doma a pomaličky niečo upratujem,je mi fajn už tretí deň,radšej sa šmotkam po byte,

petka55555
2. mar 2010

jaj kosta tak dobre...a nemala si niekedy teraz ist na to 4D, ved nevieme co bude do partie, ci chlapcek ci dievcatko...ale zatial su tu sami chlapci....tak uz by sa im aj nejaka baba hodila, lebo potom chuda tamya 😀

brisilda
2. mar 2010

niki hlavne neskusaj uz na malej ziadne experimenty ak vam obom vyhovuje kojenie a dokrmovanie je to stale lepsie ako keby mala chcela uz iba um. mlieko 😉
kosta kontrola ti nepride lebo tehulky kontrolu nedostavaju 😉 a s upratovanim pomalicky !
peti ja to vidim tak ze mala tymya bude mat dost uchadzaov a bude mat s coho vyberat 😀 len neviem ako sa k tomu postavi jej ocinko 😀 isto bude kazdeho zaujemcu vyhanat kladivom v ruke 😀

brisilda
2. mar 2010

tamya sorry 😀

petka55555
2. mar 2010

ale ked ona uz bude velka a mozno sa jej budu bat, preto by mala mat kosta malu, aby boli pri nej riadny chlapi 😀

a kosta uz mas hotovu tu kupelku???

nikiarudi
autor
3. mar 2010

no veru, tatinko bude odháňať všetkých záujemcov.. 😀

kosta123
3. mar 2010

petka55555 - no až na ďalší týždeň 11.3,musím to vydržať,včera som chcela kupiť nejaké vecičky,ale všetko bolo buď modré alebo ružové,nič neutrálne sa mi nepáčílo,musím len čakať čo mi tam poviedia čo to bude.
Kúpelna je už takmer hotová,len nejaké drobné úpravy.

brisilda - a ako vieš že tehotným nechodia kontroly?? Veď im to môže byť jedno akú má človek diagozu,či nie??? Inak to by bolo fajn.

Nikiarudi - aj ja si chcem časák Mama a Ja predplatiť,len sa bojím,že mi ho nedajú do schránky,alebo mi ho niekto vyberie.Tebe sa nič také nestalo???

Inak ja mám tekého tušáka že to bude baba 🙂

kosta123
3. mar 2010

Ludka - a koľko si doteraz pribrala????

petka55555
3. mar 2010

kosta aj ja si myslim ze to bude dievcatko ale ved to pojdes za tyzden to uz vydrzis....som strasne zvedava...a mama a ja mi zatial nevybrali, on je v ciernom obale a namackaju ho do schranky...
baby videli ste tu novu verziu kona???uz sa bude dat do albumov neobmedzeny pocet foto a nebude ich treba zmensovat, a tiez sa budu dat urobit sukromne albumy,alebo aj temy, ze si ju nikto neprecita, ani nebude prispievat....

nikiarudi
autor
3. mar 2010

to s tým novým koňom bude super, že?? 😀 a ani mne ten časák nikdy nevytiahli zo schránky, oni ho dávajú tak aby netrčal... 😉

petka55555
3. mar 2010

a kedy ten kon uz bude novy???

petka55555
3. mar 2010

no idem sa ja skraslovat, nech tie foto su poriadne... 🙂 🙂

nikiarudi
autor
3. mar 2010

baby kuknite na fb, pridala som foto aj s Peťou.. 😉 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre