Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
11. mar 2010

boze tak to je ine stastie... 😠 😠 😠 😠

kosta123
11. mar 2010

😢 😢 😢 😢 😢 normálne mám posratý celý deň! 😢 😢 😢 😢 😢

nikiarudi
autor
11. mar 2010

no to ti verím..aj ja by som mala.. 😠

brisilda
11. mar 2010

kosta neboj asi to tak malo byt mozno este stihnu to sono opravit a ked nie tak pojdes zajtra 😉 ved ked si doteraz vydrzala cakat tak hadam par dni hore dole neber to tak tragicky aj ked aj ja by som bola nasrata 😖

petka55555
11. mar 2010

kosta ale vam sa to vase babenko akosi nechce prezradit ci je chlapcek alebo dievcatko, ved aj na tej genetike si bola aj vela krat ti sono robili... 🙂 taky malinky betarik tajomny....

mata0312
11. mar 2010

kosta no ty mas ale stastie a ja som uz bola taka zvedava 😀 ako asi vsetky 😀 hadam to vyjde zajtra 😀 😀

petka55555
11. mar 2010

kosta a uz sa ti neozvala ta sestricka, ze kedy mate prist????
a ides teda zajtra cvicit???
mata ty ides do skoly ze???
brisilda ani som ti stastnu cestu nepopriala.... 🙂

kosta123
11. mar 2010

Peťuš tak cvičiť nakoniec nejdem a to z dvoch dôvodov:možno mi zajtra zavolá sestrička aby som prišla(dnes sa už neozvala kača a povedala že zavolá) tak chcem byť radšej doma,a ešte mám aj Miňa doma tak by sme mohli zajtra ísť, ale ak tam nepôjdeme tak tam už nemám ísť kedy drahý si už nemôže zobrať volno ☹ tak asi až sono v 30 tt mi povie 😠 😠 ,
no a po druhé,od dnešného sklamania a nervov som donútila toho mojho že musíme malovať izbu, lebo sa zbláznim (potrebovala som si spraviť proste nejako radosť 😉 ) Tak sme to celé vypratali a už sa práve maluje,zorhodla som sa pre oranžovo-žlltú.takže tak.....
Veď uvidíte keď ku mne prídete 🙂 🙂 🙂 páááá idem pomáhať niečo,alebo sa tak aspoň tváriť 😀

Brisilda uži si víkend 🙂

petka55555
11. mar 2010

jej tak uz malujes???ja som tiez ukecala iva ze nech vymalujeme buduci vikend a nech postavime postielku a on najskor ze ci to nema cas na konci aprila 😀 😀 😀 vtipny....tak sa tesim....potom hod foto....
ok tak pojdem zas sama.....aka ja budem vzdelana a krasna z tolkeho cvicenia 😀
dufam ze ti ta sestricka zavola, ved aj my sme nedockave, tak si neviem predstavit aka si ty....
a hlavne sa moc nenamahaj... 🙂

mata0312
11. mar 2010

ahojte baby no moja aj ja sa budem potit ale trocha inak 😒 radsej by som isla s tebou na cvicenie 😀 dufam ze na buduci tyzden mi to vyjde a pojdem

kosta to je super tak potom hod foto isto to bude super 😀

ozaj musim sa vam pochvalit ja uz mam konečne kočík 😀 😀 😀 joj ako sa tesim len uz aby som mala koho v nom vozit 😀 😀 😀 zatial chodim len z kuchyne do obyvky a spat .....

nikiarudi
autor
12. mar 2010

tak čo kosťa, ozvala sa ti dnes tá sestrička?? 😕

petka55555
12. mar 2010

jej mata tak hod foto alebo link, kt. ste kupili....ja si tiez doma kocikujem.... 😀

kosta123
12. mar 2010

Ahojte,
no mne sa darí teda 😠 😠 😠 sestrička samozrejme nedvíha ani dnes,no srať na to,ale keď sme dnes ráno naliepali bordúru tak nám chýba asi 50-60cm 😢 😢 😢 😢 no chápete???tá baba čo mi to predala ma oklamala,kača povedala že tam je 8,4m a nebolo tam ani 8m 😠 😠 mňa už asi šlahne.
Ešte by sa to dalo nejako zakamuflovať keby tam dáme skriňu,no ale na novú skriňu zrovna prachy nemám a ja mám veľkú v spálni tam som si chcela dať vecičku-no proste ďalší deň nahovno!! 😔

nikiarudi
autor
12. mar 2010

Kosti, neber to tak tragicky.. nejak to vyriešite..neboj.. 😉 a sestričke skús stále volať, musí ti zodvihnúť, ak tam je.. 😉 😠

petka55555
12. mar 2010

no kosta 😒 😒 boze ty uz musis mat nervy, ja by som uz inak penila....no musite to nejako vyriesit...a uz ju mate nalepenu???

nikiarudi
autor
12. mar 2010

ozaj baby, musíme dať potom tesne pred vašimi pôrodmi stretko v tej pizzerke ako sme boli aj pred mojím...a vy každá povinne spapáte jednu celú pizzu.. 😉 😀 😀 😀

petka55555
12. mar 2010

no hlavne ja...fuj...ja mozem len okraje 😀
inak mne sa ako keby zas vracia to nechutenstvo, posledny tyzden na nic nemam chut...fuj...len sladke a to sa snazim nejest, lebo ma z toho pali zaha...a hladna som a nemam chut na nic... 😠

nikiarudi
autor
12. mar 2010

Peti, záhu budeš mať z čohokoľvek..nielen zo sladkého..ja som ju mala už naozaj zo všetkého.. 😠

petka55555
12. mar 2010

no ja viem,ale sladke je najhorsie...ale ani nie zaha, ako skor ta hypoglykemia, neviem ako sa to pise...mne zle spaluje cukor a ked zjem moc sladkeho tak ma trase a je mi zle...fuj 😠

nikiarudi
autor
12. mar 2010

No čo Peti pocvičené??? a Kosťa tej sestričke si sa dovolala??

petka55555
12. mar 2010

pocvicene, aj sme sa rozpravali o nastrihu a siti 😖 😖 , nabuduce bude o novorodencoch, to sa tesim...

petka55555
12. mar 2010

baby kde ste???????????
kosta no co boli ste????
niki a vy sa ako mate???? 🙂

nikiarudi
autor
12. mar 2010

my sa máme fajn..čakáme akurát návštevu..takže chystám nejaké jednohubky a idem ešte rýchlo do sprchy.. 😉

kosta123
12. mar 2010

Takže nakoniec mi chýba až meter tej bordúry 😠 😠 takže ona mi nepredala 8,4 m ale len 7,4 m preto mi to nevyšlo,isto to vedela kača ale aj tam mi to poslala! ☹
No ale nakoniec sme našli skriňu v pivnici (celkom zachovalú) ktorá to miesto kde neni bordúra zakryje takže je to ako tak fajn.
No a aj mi sestrička volala že v nedeľu o 16,00 máme prísť na sono,huráááááá. 🙂 🙂 🙂

kosta123
12. mar 2010

Kuk na foto izby 😀 😀 😀 😀 😀
Večer ideme do bytče našla som na nete dobrý kočik pre kamošku za fajn cenu tak ho ideme kuknúť, a je aj zo sedačkou na papanie zadarmo, tak super,
tak pááááááááá
konečne lepšia nálada 🙂

brisilda
12. mar 2010

ahojte kocky ja som sa dostala za internet huraaa 😀
kosta to niekedy trak byva ze obcas nieco chyba mne sa zvysilo 5 m 😀 ak by si chcela tak neni problem ale je ina ako ta tvoja no a izbicku mate krasnu juuj nadhernu 😉
mata a pta kebyze vas tu niekto cudzi cita ako kocikujete po byte prazdny kocik tak si pomysli, ze vam sibe 😀 😀 😀 ale nie ja to chapem aj ja som si pokocikovala ale mna to nebavi ked tam este neni babo 😀 takze uz mam konstrukciu na balkone autosedacku v izbe a 2 kocik hore v skrini 😀
niki uzite si navstevu a mala nech uz tolko nespinka mala by si ju naucit ze navsteve sa treba venovat 😀 😀 😀

petka55555
12. mar 2010

jejo kosta, inak krasna....skoda ze nemame detsku... ☹
no tak dufam ze vam to v tu nedelu uz vyjde a budete konecne vediet co to je.... 🙂
brisilda myslis ze ine baby nekocikuju??? 😀 ale ved to ja len v satniku si s nim potrasem, lebo sa mi zle s nim ide cez dvere....
a baby dnes uz boli cvicit same nove, lebo z minula uz 4 porodili 🙂 takze my tam zachvilu budeme najvacsie pupkane...

nikiarudi
autor
12. mar 2010

jeeeeej kosti, izbyčku máš nádhernú..presne ako hovorí Peťa, škoda že nemáme aj my detskú... ☹ a už sa teda teším na nedeľu..

brisilda
12. mar 2010

peti juuj takych blaznivych ako sme my je viac to je jasne 😀 ved ked sme kupili kociarik tak aj moj manzel si ho okusil ci je dobry 😀 takze pohajkal a povedal ze no dobre moze byt 😀 a to sa mu na fotkach ten kocik nepacil a nechcel ho ani za svet 😀 😀 😀
kocky skoda ze nemate izbicku lebo sa nemozete realizovat 😒

mata0312
12. mar 2010

ahojte baby no konečne zo školy doma 😀 😀 skoro som tam zomrela od nudy a zajtra zas 😠 hrozne no čo uz
my sme s drahym obidvaja skusali aj som skušala kočikovat svojho hava len sa mu to moc nepačilo 😀 😀 😀 bol vyorany ako myš chudačik moj maly

peti tesim sa ze na buduci tyzden pojdem teda dufam ze pojdem lebo mam dalsiu skusku ale este neviem čas tak dufam ze bude poobede a budem moct ist

kosta ta izbička je nadherna boze ako by som sa chcela aj ja takto realizovat inak by som si to uzivala 😀

nakoniec sme kupili X - lander uz sa mi strasne dlho pačil tak som stastna aj ked farbu som chcela zelenu a mam oranzovu lebo uz zelenu nemali a bol v akcii tak som nevahala peti tu je link
http://www.babatkosk.sk/files/xt1[1].jpg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre