Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
16. mar 2010

mata0312 - našla som ich veľa ale ked chce za to niekto 40 € nech sa strčí 😀 ja som nevedela že to je ani také drahé,ale to bolo nové od fisher price tak asi preto.

brisilda - to ty takto predávaš?že pošleš a ona ti potom pošle na účet prachy??? či ona ti poslala a ty jej to ideš poslať?ja kupujem všetko na dobierku

mata0312
16. mar 2010

bris ano carlos je pes moj milačik tak ho posielam ku vam 😀 😀
no neviem či by si to mala uznat a to ti posielala tie peniaze na učet? Ja ked som si niečo kupovala z konika tak som poslala cez internet banking danej osobe na učet peniaze a ked jej prisli tak mi poslala tovar ale to boli vzdy take male sumy

kosti to su fakt drahe ja som pozerala v meste čo sa mi pačil stal 30€ ale chcem ist este do polska na detsek vecičky a ze tam su o polovicu lacnejsie mi hovorila svagrina tak uvidim 😀

kosta123
16. mar 2010

mata0312 - a to ako vážne nebol od rána vonku cikať a kakať???? 😨 neroztrhlo ho ešte
Do polska ??aj ja by som chcela íst ale ked bude teplejšie tak v konec apríla,máj ale neviem či sa mi bude chcieť tam trepať,mi tam chodievame tak 2 krát do roka hlavne na kuracie prsia,zemiaky,sladkosti a chujovinky do Nového targu a vy kam???

kosta123
16. mar 2010

Baby viete čo by bolo fajn??keby máme niekde tu v PB možno aj v tej Včielke nejaký bazár z vecičkami,hračkami.........kde by si mamičky doniesli to čo nepotrebujú a chcú predať.Možno to tu aj niekde je len o tom ešte nevieme 😒

mata0312
16. mar 2010

no nebol hambim sa za seba ale on lezi pri mne a ani nevyzera ze sa mu chce ale uz s nim idem chuda moje ale ho tyram 😖
no ja som bola v bielsko biala či ako sa to pise, ale tam sme nakupovali hlavne potraviny, lacne plienky a tiez nutrilon za polovicu ako tu, ale moja segra boli na vecicky v polskom tesine a tak som chcela ist aj tam aj tam ale musim uz teraz niekedy lebo potom sa mi uz nebude chciet cestovat uz teraz mam problem ked niekam ideme s cikanim to je hrozne chce sa mi kazdych desat minut 😒

kosta123
16. mar 2010

mata0312 - V tom novom targu to sú ako trhy je to vonku.A bielko biala myslím nieje daleko od toho a to sú tiež trhy? či nejaký obchod??a čo ak tvoj malý nebude chciet nutrilon?koľko tam vyšiel?

ludka_r
16. mar 2010

Ahojte.
Ako sa máte??
My celkom pomaličky, aj keď som si zas navalila toho dosť do školy. Keby mi aspoň spolužiaci pomáhali, ako sme sa dohodli.. 😖
Nedávno som začala chystať vecičky pre mimi. Zatiaľ len staré, nové sme kúpili len dve. Tak vypieram a vyžehlievam po večeroch. 😉
Už sme kúpili aj kočár. Pôvodne som chcela kúpiť nejaký starší, ale nakoniec sme kúpili nový. Je síce len taký klasický štvorkolesový, vlastne taký, aký sme mali predtým, ale aspoň tam bude mať bábo dosť miesta..
Sakra, vždy som si hovorila, že si chcem tehotenstvo užiť a aby bolo čo najdlhšie, ale na ten kočárik sa teším... 😀

A cez víkend by sme mali malému kupovať veľkú posteľ, tak som zvedavá, ako na nej bude spávať, ak ju kúpime..

brisilda
16. mar 2010

kocky potom mi hodite info kde to vlastne chodievate az tam skocim na vylet aj ja s mm teraz v sobotu 😀 inak mati pes je vyvenceny 😀 kocky tak bola to smiesna suma a ta kocka mala dobre hodnotenia tak ked som sla na postu tak som jej to poslala no a peniaze mi neprisli 😠 😠 😠
kosta tie kolotoce su drahe co si myslis ten moj mi jedn akocka predala za 25 € 😀 a to predavala najlacnejsie inak predavaju aj drahsie

mata0312
16. mar 2010

ano baby konečne vyvenčeny ale moc sa mi do toho pocasia nechcelo 😉
kosti nie to su obchody nie trhy v tom bielsku ale fakt super ja som tam bola len raz 🙂 ja som este nekupovala ten nutrilon to sme vtedy kupovali pre sestru a vysiel tam okolo 250 sk ale vtedy bol kurz 7 polskych a teraz je tusim 8 takze to vyjde o čosi viac ale ja si budem davat mlieko vozit z Madarska tam vychadza 900 za nejakych 230 slovenskych aj moja svagrina ho pouziva a je velmi spokojna včera mi akurat jednu plechovku dala čo jej ostala po malej tak najskor vyskusam či to bude maly chciet a az potom to kupime 😀

aj my by sme chceli ist tento vikend ale asi v nedelu lebo v sobotu som opat v skole 😖 alebo potom cez tyzden, vyhoda toho bielska je ze je tam otvorene aj v nedelu lebo su to nakupne centra ako u nas 😀

kosta123
16. mar 2010

ludka_r - ahoj Ludka veď som ťa tu už hladala.Daj foto kočíka do albumu 🙂

Brislida práve som si čítala na MK ako si baby píšu o výbave v Poľku asi sa to tam fakt oplatí,veď mi tam chodievame ale detské veci som nikdy nepozerala.A že su tam kolotoče po 10€ tak to tam radšej pozriem.A aj perinka a vankúš 12€.Počkám najskôr čoto zdedím a potom tam asi pôjdeme veď aj tak by sme išli na masisko 😀

mata0312
16. mar 2010

no kosti svagrina hovorila ze vsetky hracky o polovicu lacnejsie tak aj ja tam na ne chcem ist a segra pokupila skoro celu vybavu deky, perinky, bodynka, pancusky.... atd

inak ja som si z netu objednala perinku za 7 € len tam je zasa to postovne ale ked som zobrala toho viac tak to nebolo az take hrozne vsak odtial mam aj tu ruzovu čapicku čo zdedi Mel 😀

ludka verim ti s tou školou lebo ja mam to iste dnes som sa chcela učit a namiesto toho cely den trcim na nete a robim vsetko ine len sa neučim 😖

brisilda
16. mar 2010

kocky napiste mi do IP kde to vlastne chodite myslim konkretne az to hodim do navigacky 😉
ludka ahoj hod foto aj ja som zvedava

kosta123
16. mar 2010

brisilda - to je mesto normále Nowý Targ, asi 40 km za hranicami 🙂 a tam sú také veľké trhy bo oboch stranách z cesty to uvidí aj debil 😀 my chodievame tak o pol 5 ráno nech sme tam o 7,00 lebo potom je tam vela ludí a tak o 13,00 ideme domov.

petka55555
16. mar 2010

baby ty kokos to co ste toho tolko popisali???????zrovna ked sa mi tu dnes nechcelo sediet, tak vy kecate ako o dusu 😠

akurat mi manzel doniesol z BA take paradne rifle pre malinkeho, uplne male a su inak frajerske 😀

brisilda ako na poradni???kedy ides???ja az 13.4. neni to divne, ved v 8. mesiaci sa ma chodit kazde dva tyzdne a ja idem az o 4, ved to uz budem v 37tt, ved dotedy mozem aj porodit 😠

ale 30.3. idem na odbery na tie protilatky a zas mam nad cim rozmyslat, lebo ze keby nahodou vysli pozitivne ze, tak sa musia zopakovat, a keby boli stale pozitivne, tak budem mat rizikovy porod v TN a maly transfuziu krvi ☹ , to je teda uzasne....ale ze vacsinou je to v poriadku...tak dufam ze to bude aj nas pripad.... ☹ ☹ ☹

mata0312
16. mar 2010

ahoj petka nerozmyslaj negativne neboj uvidis všetko bude ok 😀

nikiarudi
autor
16. mar 2010

Peti - ani ja ich nestíham čítať a to som bola preč len od 17tej.. 😀 jaj baby vám sa ešte dobre behá po obchodoch..len nakupujte pokiaľ nemáte problém, že kde dať kočík... 😝 😀

brisilda
16. mar 2010

peti ja idem na poradnu 30.4 a mam prist tiez na odber a hned mi spravia aj poradnu aby som nechodila hore dole 😀 inak co vsetko zistuju s tych testov??? inak teraz som vysavala byt a ked som si tu sadla stvrdlo mi brucho 😕

brisilda
16. mar 2010

jaj ze 30.4 ospravedlnujem ssa 30.3 😀 pocujte je toto mozne? cez bazar poredam veci drahsie ako na aukciach 😀

brisilda
16. mar 2010

kocky mna pali zaha ako sialena niki tebe to zaberalo? porad 😉

petka55555
16. mar 2010

brisilda aj mna dnes pali zo vsetkeho fuj 😖

vidis to je divne ze odkedy ty chodis na poradnu po dvoch tyzdnoch a ja nic....ja by som bola radsej keby ma kukol castejsie...inak dnes ma to uz aj dost bolelo teba nie???
no ale ty nejdes na take odbery ako ja...ty ides len na krvny obraz, ja idem na protilatky lebo som RH- 😠

brisilda
16. mar 2010

jaj aha 😀 tak to ano mas pravdu 😉 inak mna to nebolelo 🙂 ale ked mackal brucho a hladal hlavicku tak som myslela ze sa mu tam pocuram 😀 😀 😀 no a stale sa pyta na tie nohy ja uz mam aj strach lebo pri prvom mi puchli a nestrasili ma tak ako teraz 😠

petka55555
16. mar 2010

mna to bolelo a hlavne ma myklo ako aj minule, on odo mna normalne raz schyta aj kopanec....no aj mne sa chce vzdy strasne cikat...to by bol iny trapas 😀 keby crklo....aj mne obzeral nohy a minule asi tri krat za sebou, ale mne zatial nepuchnu a pred tehotenstvom som bola dennodenne spuchnuta ako parenica, aj ruky aj tvar....cele doobedie a potom poobede to preslo....ale pockaj ak sa otepli, tak isto opuchnem...a tlak mas aky ked ti chcel zvysit davku liekov???ja 120/80 takze akurat...

brisilda
16. mar 2010

ja tak 130/80 maximalne a jemu sa to nepaci tak som mu povedala ze mne akonahle tlak spadne dole tak som hotova lebo nemozem poriadne dychat ved uz teraz mam s tym obcas problem a funim ako lokomotiva

petka55555
16. mar 2010

a to mas taky vyssi po liekoch???no on mne raz povedal ked som mala taky ze to je uz pre tehotnu hranicny a hlavne takto ku koncu je to nebezpecne...ale ved ty si meras kazdy den ze????

brisilda
16. mar 2010

peti hranicne hodnoty su 140 /90 😉

brisilda
16. mar 2010

inak stale nema foto a tak som dufala, ze mi dnes zavola ☹

petka55555
16. mar 2010

ani ja nemam este tie vytlacene...asi nema cas... ☹

petka55555
16. mar 2010

ozaj brisilda a dal ti papier na matersku???to mam ist len na socialnu poistovnu ze???tebe sa kedy zacina???

brisilda
16. mar 2010

a kolko si jej platila?inak ona sa nieco stazovala na tlaciaren tak neviem

brisilda
16. mar 2010

peti ja to musim zaniest na urad prace 😉 ale inak mne nedaju nic tak mam cas asi 26.3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre